TV Shows

Jessie J Performing "Masterpiece" on The Tonight Show, 13/02/2015

15. února 2015 v 15:00 | WhiteSparkle
Jessie se před pár dny poprvé objevila v populární americké talkshow The Tonight Show komika Jimmyho Fallona, kde zazpívala svůj aktuální singl "Masterpiece" po boku soulové skupiny The Roots! To vystoupení bylo prostě fantastické, podívejte se sami! Jessie to také moc slušelo, mrkněte se na instagramové fotky. Celé video z vystoupení je na oficiálních stránkách The Tonight Show, stačí kliknout na obrázek níže. Rozhovoru nebo nějaké vtipné hry jsme se ale bohužel nedočkali, snad někdy příště.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


INTERVIEW & PERFORMANCE: Jessie J on The Graham Norton Show, 16/01/2015

17. ledna 2015 v 16:00 | WhiteSparkle
Včera byla odvysílána nová epizoda nejoblíbenější britské talkshow Grahama Nortona, kde byla hostem Jessie J! Původně byla vedena jen jako hudební host, takže jsem se bála, že se dočkáme jen krátkého rozhovoru po vystoupení, ale Jessie byla nakonec součástí celého panelu od začátku do konce, takže jsme se dočkali i skvělé interakce s ostatními hosty, jimiž byli herci David Tennant, Olivia Coleman a hollywoodský magnát a producent Harvey Weinstein.

Moc novinek jsme se ale nedozvěděli, Jessie předváděla, že umí mluvit se zavřenou pusou, mluvila o svém pokaženém tetování, o úspěchu v USA i o Bang Bang. Jedinou novinkou bylo to, že Jessie spolu s Harveym potvrdili, že Jessie nahrála píseň s názvem "Stronger" pro Harveyho nový muzikál na Broadwayi, který se jmenuje "Finding Neverland" (Hledání Země Nezemě)! Jessiin "Stronger" je titulní song konceptuálního alba tohoto muzikálu, na jiných písních najdeme i Christinu Aguileru, Ritu Oru, Jona Bon Joviho a další. Muzikál Finding Neverland čeká premiéra na Broadwayi 15. dubna, takže snad se někdy kolem této doby dočkáme i vydání konceptuálního alba.

Jessie dále v show perfektně zazpívala svůj aktuální singl "Masterpiece". Video z vystoupení i celou epizodu najdete v celém článku. Kromě toho se můžete do naší galerie podívat i na HQ fotky z natáčení'

Celá epizoda (hlavní části s Jessie začínají v 7:40, 22:00 a po 29:30)


Jessie J & Chris Jamison Performing "Masterpiece", The Voice USA Finale, 16/12/2014

18. prosince 2014 v 0:45 | WhiteSparkle
Jessie také před dvěma dny vystoupila na finále Hlasu Ameriky, kde s finalistou Chrisem Jamisonem (tým Adam Levine) zazpívala svůj nejnovější singl "Masterpiece"! Chris sice nakonec nevyhrál, ale jejich duet byl výborný a dle reakcí diváků jedno z nejlepších vystoupení večera. Video najdete níže, určitě se mrkněte. A pro nálož dalších článku si projeďte další příspěvky.

"Masterpiece" hned po skončení vystoupení zaznamenal úspěch na amerických iTunes: teď, když článek píšu, je Masterpiece na 11. místě amerických iTunes, tudíž jen krůček od top desítky! Snad se do ní dostane. V Kanadě je Masterpiece aktuálně na 16. místě. A album Sweet Talker? To je teď na 33. pozici na amerických iTunes, takže skvělá čísla!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J on The Meredith Vieira Show (Aired 15/12/2014)

18. prosince 2014 v 0:12 | WhiteSparkle
Ve stejný den jako The Real (více o dva články níže) byl odvysílán i nový díl talkshow Meredith Vieiry! Rozhovor s Jessie byl naprosto fantastický a máme ho celý. Jessie tam mluvila o své nemoci, komplikované zlomenině nohy, o retuši cover fotky na svém albu Sweet Talker, o nominaci na Grammy a mnohem více! Kromě toho si s Meredith zahrála skvělou hru Music Video Match Up, podívejte se.

Jessie J on The Real (Aired 15/12/2014)

17. prosince 2014 v 23:34 | WhiteSparkle
15. prosince byla odvysílána nová epizoda talkshow The Real, v níž byla Jessie J hostem! Jedno video ze show, v němž Jess mluví o svém příteli Lukovi, jsem sem už dávala, ale teď tu pro vás mám kompletní rozhovor v jednom videu! A je to opravdu vtipné. Jessie tam mluví o trapasu, který potkal jí a její rodinu na říjnových MOBO Awards a také má za úkol zpívat nejdříve se zavřenou pusou a potom s pusou plno marshmallows. Malý spoiler: Jessie to všechno zvládla! Ale to není všechno, mluví tam o svých dojmech z Ameriky, ale třeba i o tom, jak v BRIT School zpívávala o přestávkách s Adele. Podívejte se na celý rozhovor, viz video níže!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Performing "Masterpiece" on The Voice Of Germany, 28/11/2014

29. listopadu 2014 v 23:58 | WhiteSparkle
Jessie J včera večer vystoupila v Hlasu Německa, kde zazpívala svůj nový singl "Masterpiece"! V polovině vystoupení se k ní přidali i finalisté soutěže a skvěle jí doprovodili. Jessie jim také dala několik rad a v show ukázali i medailonek ze setkání Jessie s těmito zpěváky, ale to bohužel nebylo zaznamenáno, máme jen video z vystoupení. Klikněte na obrázek!

"Masterpiece" hned slavil v německy mluvících zemích úspěch, přímo v Německu je na 2. místě na iTunes, na 4. místě v Rakousku, 5. místě ve Švýcarsku a 7. místě v Lucembursku!

Jessie se dnes s Německem rozloučila a odletěla do Albánie, kde před malou chvílí vystoupila pro 50 000 lidí, více informací zítra.


InstagramJessie J on Jimmy Kimmel Live, Hollywood, 20/11/2014

21. listopadu 2014 v 23:58 | WhiteSparkle
Jessie J včera večer vystoupila v show Jimmyho Kimmela! Tam zazpívala jak svůj nadcházející singl "Masterpiece", tak stále aktuální singl "Burnin' Up", který vůbec poprvé živě předvedla přímo s 2 Chainzem! Obě videa najdete v celém článku, Jess jako vždy nezklamala. To ale není vše, Jessie toho zazpívala mnohem víc, viz další videa od fanoušků níže.

Máme také HQ fotky jak z vystoupení, kde Jessie vypadala fantasticky, tak z jejího příjezdu do studií, kde na ni čekala hromada fanoušků. Jessie se s nimi vyfotila a vypadala naprosto dokonale, oba outfity toho dne byly prostě úžasné. Nesmí chybět i instagramové fotky, mezi nimiž najdete i společnou fotku Jessie s Jimmym Kimmelem a 2 Chainzem! Dnes Jessie bude hostem v E! News, více informací zítra.

Příjezd


Jessie J on The View, 19/11/2014

20. listopadu 2014 v 13:59 | WhiteSparkle
Jessie J včera byla hostem v show The View v New Yorku! Se stálými moderátorkami, mezi něž patří například Whoopi Goldberg, se bavila o současných popkulturních tématech. Vyjádřila se například ke kauze Taylor Swift a Spotify, celé video níže. O Taylor mimo jiné řekla: "...Hudbu Taylor Swift miluje každý, její písně jsou úžasné a ona je neuvěřitelná textařka." V souvislosti s odhalením nejvíc sexy muže roku 2014 časopisu People (Chris Hemsworth) také mluvila o svém příteli Lukovi Jamesovi a udělala tam promo jeho albu!

Kromě účasti v panelu také dokonale zazpívala "Burnin' Up", určitě se podívejte. Celá epizoda u nás sice není dostupná, ale objevila se 3 videa: První část panelu s Jessie, Jessie na adresu Taylor Swift a video z vystoupení s "Burnin' Up", takže o to nejdůležitejší jsme nepřišli. Nesmí samozřejmě chybět i hromada instagramových fotek, včetně snímků s Whoopi. Videa najdete v celém článku.

Dnes se Jessie s New Yorkem rozloučila (a přidala fotky s Lukem, s nímž se v noci projížděla metrem) a letí do LA, kde ještě dneska vystoupí v show Jimmyho Kimmela!

10808478_829235040452466_1812724394_n.jpg 10808662_1489559897999803_1108773341_n.jpg 10817602_750514991652295_150505331_n.jpg 10808513_1514853908776195_1713312322_n.jpg 10004111_732575133478167_1122394633_n.jpg


Jessie J On Access Hollywood Live, NYC, 18/11/2014 (HQ Photos + Videos)

18. listopadu 2014 v 23:58 | WhiteSparkle
Jessie J se dnes ráno objevila v show Access Hollywood Live v New Yorku! Jelikož se vysílání konalo venku na mrazivém vzduchu, Jessie byla pěkně zachumlaná. My máme ze show jak HQ fotky, tak obě části rozhovoru a video z příjezdu Jessie, vše najdete v celém článku. Jessie mluvila o své hudbě, o rodičích a příteli Lukovi, který byl někde v publiku, o životosprávě, své srdeční nemoci a dalších věcech. Mimo jiné také potvrdila, že v neděli spolu s Nicki a Arianou zazpívá "Bang Bang" na předávání cen American Music Awards 2014! A nesmíme zapomenout na to, že dnes ještě vystoupí na výroční akci nadace Musicians On Call a zítra jí čeká Jimmy Kimmel.

Chci se také moc omluvit svým spřáteleným stránkám, že teď neobíhám. Mám strašně málo času, hromadu věcí do školy a opravdu nestíhám. Obávám se, že to se změní až někdy o Vánocích, tak mě prosím omluvte.

Instagram


Jessie J on Loose Women, 06/11/2014 + Jingle Bell Ball Announcement

6. listopadu 2014 v 23:28 | WhiteSparkle
Jessie je na několik dní zpátky v Londýně a dnes ráno se objevila v přímém přenosu britské show Loose Women (něco podobného The View)! Tam si s moderátorkami povídala asi čtvrt hodiny na téma nové hudby, skládání řidičáku (který získala až napopáté), školních uniforem, ale taky mluvila o svém novém příteli Lukeovi Jamesovi. Aspoň tuto část, kde o něm mluví, jsem pro vás přeložila, protože vím, že se našli někteří, kdo jejich vztahu jen na základě těch nedávných pěkných instagramových fotek nevěřili, byť už tam to vyznělo celkem jasně. To je ale pochopitelné, Jessie si vždycky střežila soukromí a ještě nedávno prohlašovala, že o této oblasti svého života mluvit nebude. Ale očividně rychle přehodnotila svůj názor, její vztah s Lukem musí být opravdu speciální. Teď už k tomu, co řekla:

"Ano, mám nového přítele. Jmenuje se Luke James, je to umělec z New Orleans. Poznali jsme se v New Yorku. Je úžasný. Je to zpěvák a textař. V novinách stálo, že je rapper, ale není. Je neuvěřitelný. Jsem opravdu šťastná." Na otázku, jak funguje takový vztah v rámci jejího nabitého programu, odpověděla: "Díky mému týmu je moje práce jako sen. Kdykoliv máme já nebo on chvíli volna, využijeme toho. Náš vztah je zatím na začátku, ale jak člověk stárne, zažívá různé druhy lásky a já jsem se dostala do bodu, kdy chci prostě oslavovat toho, koho jsem si našla. V minulosti jsem si svůj milostný život střežila, ale pak jsem si uvědomila, že si to nemohu užít jako ostatní, když to budu tajit. Jsem slavná, tak to prostě je, a hned tak to nepřestane, takže jsem ráda, že se mohu podělit se svým životem."

Na otázku, jestli do budoucna přemýšlí o svatbě a dětech, Jessie odpověděla, že samozřejmě. V publiku seděli i její rodiče Rose a Stephen a Jessie úplně zářila, takže já jsem z rozhovoru unešená a hlavně si vážím jejího postoje a otevřenosti. Jsem ráda, že konečně našla klíč ke své spokojenosti a nehodlá se někde schovávat. Pokud chcete vědět více o Lukovi, zamiřte do celého článku.

Jessie J on Celebrity Juice, 30/10/2014

1. listopadu 2014 v 11:15 | WhiteSparkle
Před dvěma dny byl odvysílán halloweenský speciál zábavné show Celebrity Juice komika Keitha Lemona s Jessie J! Mám pro vás jak fotky přímo ze show, tak ze zákulisí + instagramové snímky. A pokud jste to večer nestihli, celá epizoda je online na YouTube!

Musím říct, že celá ta epizoda byla opravdu k popukání. Jen chci varovat, že je tato show plná prasáckých narážek a fekálního humoru, takže i já jsem se místy dost červenala. O to víc při zjištění, že v publiku sedí Jessiini rodiče, haha. Na Jessie bylo vidět, jak je z toho nesvá, ale stejně byla fantastická. A podle svého popisku na Instagramu se královsky bavila a chce si to co nejdřív zopakovat, takže se nejspíš před rodiči držela trochu stranou.

V týmu byla s Richardem Hammondem z Top Gearu a s populárním italským kuchařem Ginem D'Acampo, pokusila se překonat svůj strach ze stanů, což se jí asi nepovedlo, vzhledem k tomu, že na ní ze stanu vyskočil trpasličí muž v ošklivém kostýmu, Jessie upadla a roztrhla si latexovou sukni, jež byla součástí jejího Drákula/Willy Wonka/Slash kostýmu. Pro více vtipných scének a situací si pusťte video, stojí to za to.

Instagram (+ aktuální fotky z dneška!)Jessie J on The Queen Latifah Show, 27/10/2014

27. října 2014 v 18:08 | WhiteSparkle
Dnes byl odvysílán nový díl americké talkshow The Queen Latifah Show, v němž se objevila i Jessie, aby tam zazpívala! Publiku předvedla "Burnin' Up", s Queen Latifah krátce pohovořila o vzniku "Bang Bang" a v zákulisí prozradila 3 věci, které o ní nevíme. Teda praví fanoušci je vědí, ale ostatní asi budou překvapení: Jess prý s podpatky měří v přepočtu na centimetry 182 cm, bez nich to odhaduje na něco přes 175 cm, jako malá jedla za deště bláto a mravence a v roce 2011 prodělala po zlomení nohy rekonstrukční zákrok kotníku, při němž jí byla vyměněna vlastní kost za kost dárce a také má v kotníku připevněnou kovovou destičku. Všechna videa najdete v celém článku.


Jessie J's Performance on The X Factor UK, 19/10/2014

19. října 2014 v 23:41 | WhiteSparkle
Jessie J dnes večer vystoupila v britském X Factoru! Předvedla zde úžasné vystoupení s "Bang Bang", za které sklidila standing ovation od porotců a celkově chválu od mnoha lidí, včetně slavných kolegů na Twitteru! Za všechny stačí jmenovat Simona Cowella, který Jess pochválil právě na této sociální síti. A dal tak všem najevo, že se žádná válka mezi Jessie a ním opravdu nekoná (přes všechny snahy bulváru). Niall Horan z One Direction do toho šel naplno a rovnou požádal Jessie na Twitteru o ruku, heh. Všechny reakce slavných lidí na Twitteru, které jsem doposud shromážila, najdete ZDE. Jessie také byla celosvětovým trendem na Twitteru!


Ač měla pořád bolavý krk a kvůli časovému posunu i pásmovou nemoc, zvládla to podle mě skvěle, byť je slyšet, že je její hlas unavený a několik dnů volna by se jí hodilo. Na druhou stranu je třeba propagovat Sweet Talker, takže jsem ráda, že Jessie nasadila takové tempo. Nesmím taky opomenout to, že dnes v X Factoru vypadala úžasně!Celé video i s efektním úvodem a záveřečným krátkým rozhovorem ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J on The Ellen DeGeneres Show, 17/10/2014

18. října 2014 v 18:15 | WhiteSparkle
Jessie J včera dle plánu vystoupila v talkshow Ellen DeGeneres, kde zazpívala medley svých singlů "Bang Bang" a "Burnin' Up"! Jess se u Ellen ukázala zase po 3 letech, což mě opravdu potěšilo, byť jsem doufala, že konečně bude plnohodnotným hostem. Ale i tak jsem samozřejmě ráda!

Jess to moc slušelo, měla pěkný fialový komplet a přidala hezkou fotku na Instagram ze zákulisí. K ní připsala, že byla trochu ochraptělá, a opravdu bylo slyšet, že to zběsilé tempo v rámci proma ke Sweet Talker se podepsalo Jess na hlasu, a zrovna u Ellen samozřejmě. Zpívala ovšem pořád výborně, jen bylo jasné, že je unavená. V jednu chvíli mám dokonce pocit, že místo "I'm losing my breath", což je část textu v Burnin' Up, zazpívala "I'm losing my voice". Možná se mi to zdálo, nevím. Ale pořád to vystoupení bylo nadstandardní a Jess to brala s nadhledem!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J On LIVE With Kelly & Michael, NYC, 13/10/2014

16. října 2014 v 18:08 | WhiteSparkle
Jessie J 13. října vystoupila v talkshow Live with Kelly & Michael se svým singlem "Burnin' Up"! Nebyla tedy klasickým hostem, byť za ní po skvělém vystoupení přišli oba moderátoři a aspoň krátkého rozhovoru jsme se dočkali. Mrkněte se na celé video!

Také jsem do galerie nahrála HQ fotky z Jessiina vystoupení na Nickelodeon's HALO Awards, které se odehrálo 12. října, ale v televizi bude odvysílané až 30. listopadu.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J on Good Morning America, NYC, 10/10/2014

10. října 2014 v 23:52 | WhiteSparkle
Jessie J dnes ráno vystoupila se svým nejnovějším singlem "Burnin' Up" v ranní show Good Morning America! Na Twitteru GMA také chvíli odpovídala na dotazy fanoušků. Kromě toho ale před svým vystoupením poskytla kratičký rozhovor, kde jsme se dozvěděli, že toto pondělí bude Jessie "guest judge" (porotce v jedné epizodě) taneční show Dancing with the Stars, jejíž nová série běží každé pondělí na americké stanici ABC! Letos tam mimo jiné soutěží v našich končinách známá Janel Parrish aka Mona v seriálu Pretty Little Liars.


Celé video s rozhovorem i vystoupením máme, viz níže. Přidávám i instagramové fotky. Jessie mimo jiné zvěčnila "nezapomenutelné momenty", když se v New Yorku na velkých venkovních obrazovkách vysílal tento díl GMA a když na těch známých obrazovkách na Times Square běžela reklama na její album "Sweet Talker". Úžasné!

Kromě GMA, DWTS a všech těch Jingle Ballů (viz článek níže) dnes také Jessie natáčela epizodu talkshow Kelly and Michael, která by měla být odvysílána v pondělí. Bylo rovněž potvrzeno, že Jessie 17. října zazpívá v talkshow Ellen DeGeneres "Bang Bang" a "Burnin' Up"!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

INTERVIEW: Jessie J on Chatty Man Show (26/09/2014)

27. září 2014 v 14:48 | WhiteSparkle
Včera večer byl na britském kanálu Channel 4 odvysílán nový díl oblíbené talkshow Chatty Man komika Alana Carra, kde byla hostem i Jessie J! Přidávala jsem odkazy na livestreamy, ale pokud jste to nestihli, na YouTube se objevil kompletní rozhovor. Ten mimochodem stál jako vždy za to, určitě si ho pusťte! Byl sice kratší než obvykle, ale Jessie s Alanem nezklamali a zase se postarali o zábavu. Nevyhnuli jsme se ani odvážnému (krapet fekálnímu) humoru ze strany Alana, který vtipkoval o Jessiině nedávných zažívacích potížích během dvanáctihodinovém letu do Hong Kongu.


Kromě toho se Jessie rozpovídala i na téma coveru svého alba Sweet Talker, kde jí grafici tak vyretušovali a osekali stehna, že jim to vrátila nazpět s požadavkem toho, aby měla "svoje maso" zpátky, když už má ten plochý hrudník. Jen jim dej, Jess! Také se vyjádřila k iCloud aféře s uniklými fotkami celebrit, a naznačila, že sama jakožto člověk, který musí udržovat vztahy na dálku kvůli své profesi, nejspíše posílala sem tam odvážné fotky svému partnerovi. Ale únik fotek označila za hnus. Dále se rozpovídala o Bang Bang a naučila Alana i publikum ten malý taneček z videoklipu. Alan se na to vyzbrojil nafukovací zadnicí s tím, že bude hrát Nicki Minaj. Prostě toto musíte vidět!

V galerii najdete i několik fotek ze show, které se objevily. Jess vypadala fantasticky!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J On E!'s Fashion Police, 26/08/2014

27. srpna 2014 v 19:15 | WhiteSparkle
Jak jsem předestřela, Jessie J se včera objevila v módním pořadu Fashion Police stanice E!, jehož hlavní moderátorkou je Joan Rivers a dále například Kelly Osbourne. Všechny společné instagramové fotky najdete o článek níže nebo v naší galerii ZDE. Nicméně objevil se právě záznam této aktuální epizody s Jessie, takže se na to můžete podívat. Video nejspíše není celé, ale v tomto zveřejněném úseku Jessie mluví o Nickiině nehodě se šaty při jejich vystoupení na MTV VMA, o svém nejhorším momentu na pódiu, o svém looku na červeném koberci VMAs a také o vztazích.

PŘEHRAJTE SI CELÉ VIDEO KLIKNUTÍM NA OBRÁZEKZde jsou nejnovější fotky. Videoklip k Bang Bang má za den již téměř 3,5 milionů zhlédnutí, což je fantastické. Určitě se na něj podívejte! A pokud toužíte po dávce roztomilosti, pusťte si TOTO video ze včerejška, v němž Jessie svou návštěvou překvapí malou dcerku americké hvězdy R&B Tyrese Gibsona, jež je její velikou fanynkou!


927133_1453404894941222_667110066_n.jpg 10653302_10152501449834191_1590129381507023403_n.jpg 10593267_612923618820951_1384469378_n.jpg 10616988_495034083973608_2059071776_n.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J on Keep Your Light Shining, Germany, 05/06/2014

8. června 2014 v 23:14 | WhiteSparkle
Jessie J se pátého června zúčastnila německé talentové show Keep Your Light Shining! Je to nový formát pěvecké soutěže, přičemž Jessie byla do jednoho dílu přizvána jako jeden z dvojice porotců. Show byla přenášena živě na stanici ProSieben a Jessie vypadala naprosto fantasticky. Videa bohužel nemáme, pouze fotky s Instagramu. Jess také během své několikadenní návštěvy Německa stihla navštívit i pobočku Universal Music v Berlíně, kde zahrála svou novou hudbu! Týden předtím takhle projela Madrid a Barcelonu, takže to vypadá, že se opravdu snaží o pořádné evropské promo pro třetí album.

GALERIE BOHUŽEL STÁLE NEFUNGUJE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

HQ PHOTOS: Jessie J on the Top of the Pops New Year's Eve Special, 31/12/2013

7. ledna 2014 v 23:45 | WhiteSparkle
V naší galerii najdete i exkluzivní HQ fotky z Jessiina vystoupení s "Thunder" v silvestrovské show Top of the Pops, která byla odvysílána právě 31. prosince. Video jsem pro vás nahrála hned, ale fotky se dlouho nikde neobjevovaly. Nicméně teď už tu jsou, tak se podívejte. Jess měla neuvěřitelné ty oční stíny/flitry. VIDEO Z VYSTOUPENÍ ZDE.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 11) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

 
 

Reklama