Site Info

Happy 3rd Birthday www.jessie-j-cornish.blog.cz!

10. března 2014 v 19:19 | WhiteSparkle
Dnes to jsou přesně 3 roky, co jsem založila tento blog o Jessie J! Uteklo to jako voda, ještě si pamatuju, jak jsem nad zakládáním stránky váhala, ale nakonec ničeho nelituji. Nejen, že je jessie-j-cornish jedinou českou stránkou o Jessie, ale setkala se už s několika úspěchy (dodnes vzpomínám na léto 2012, kdy o nás napsali zmínku v českém Cosmopolitanu).

Je pravda, že v roce 2012 byla návštěvnost blogu na vrcholu a od té doby se čísla zmenšila, ale píšu sem novinky, protože mě to baví a protože ráda informuji zájemce a fanoušky, ne kvůli závratné návštěvnosti a trhání rekordů. I když samozřejmě potěší, když vidím, že sem lidé opravdu chodí a že to všechno má smysl. Pomáhá i propojení blogu s naším FB, kde sdílím jednotlivé články, a přispívání fotkami do brazilské galerie jessiejphotos.com, jíž jsme od loňského podzimu součástí.

Celá tahle zkušenost je pro mě rozhodně k nezaplacení, neboť jsem poznala hromadu skvělých českých i zahraničních fanoušků Jessie J a mnoho dalších sympatických lidí z blogerského světa. Blog a Jessie mi daly i úžasné kamarádky, s nimiž se vídám, jak je to jen možné (zdravím Fame Fox, Nikču a Nelu!) a je zde spousta lidí, s nimiž bych se také ráda viděla. A nejen to, díky Twitteru Jessie J retweetovala 3 moje tweety a několik dalších osobností se mi také podařilo zaujmout, což mě neskutečně těší. Odezva od idolu vždy vlije fanouškovi novou krev do žil.


Na závěr chci poděkovat vám všem, věrným i novým návštěvníkům blogu, za vaši podporu tady na blogu, Twitteru, Facebooku, Tumblr, no prostě všude. Tyhle 3 roky byly skvělé a slibuju, že tu budu s informacemi o Jessie tak dlouho, jak jen to půjde. Na oslavu těchto narozenin jsem pro vás upořádala soutěž o speciální edici alba Alive, zúčastněte se!


NEKOPÍROVAT!


So JessieJSource.com Is Over...

21. října 2013 v 23:00 | WhiteSparkle
Nebojte se, neruším blog ani ho nepozastavuji. Stala se ovšem jiná hrozná věc. Jak jste si mohli všimnout, naše galerie www.jessiejsource.com/visuals od minulého týdne nefungovala. Se spoluadminkou Claire jsme netušily, čím to je, a tak jsme se optaly. Vyšlo najevo, že nám administrátoři hostingu v rámci promazávání neaktivních webů smazali i naší galerii... Komplet, bez jakéhokoliv upozornění, bez zálohy, prostě jeden klik nějakých idiotů na druhém konci světa a veškerá práce za 3 roky, všechny HQ fotky, alba a layout, prostě je to pryč a bohužel se to nedá zvrátit. Je pravda, že homepage jessiejsource.com byla neaktivní, ale galerie vykazovala obrovskou aktivitu, to se jim přece někde v grafech muselo zobrazit. Poslední dobou byla naše galerie hojně využívaná, všichni k nám chodili pro exkluzivní fotky Jessie a teď z toho nic nezbylo... Nechápu, že tam nemají žádný zpětný mechanismus, který by v případě takového nedopatření použili.


Externí náhledy fotek na blogu se vám tak nebudou zobrazovat, fotky jako takové po kliknutí už také ne. Jednoduše není kam odkazovat. Takovou hromadu svých článků ale předělávat nebudu, přišla bych jak o nervy, tak o chuť blogovat. Snad mi to prominete, ale moje chyba to není. Je spousta jiných galerií zaměřených na Jessie (Achjo, jak jedinečné fotky jsme ale měly my s Claire... Mnoho z nich jsem si navíc sama ani neukládala, protože jsem se bláhově domnívala, že je vždycky najdu v naší galerii, jaká to ironie...). Čímž se k dostávám k budoucímu vývoji, co se ukládání a nahrávání fotek týče. Claire mě naštěstí neopustí a pojedeme v tom nadále spolu, to je první pozitivní zpráva. Jsou dvě možnosti: Buď se pokusíme přifařit k zahraniční galerii jessiejphotos.com (která nám už dřív dělala návrhy na sloučení - otázka je, jestli o to pořád budou stát), nebo si - v případě neúspěchu s jessiejphotos.com - založíme novou galerii na sosugary.com. Budu vás informovat, jak to vypadá. Díky za pochopení! Blog pojede normálně.

NEKOPÍROVAT

Going To London (12. 7. 2013 - 16. 7. 2013)

11. července 2013 v 23:06 | WhiteSparkle
Přesně tak, můj výlet s velkým V je tady! Tento pátek s mámou odlétáme do Londýna na čtyřdenní výlet po kultuře, památkách, nákupech a londýnském metru. Ano, pokud se v něm nezorientujeme, asi v něm budeme převážnou většinu času. Protože asi jen 1 člověk z 10 se neztratí v tom příšerně spletitém systému, heh. Vše je samozřejmě na mně, protože moje máma umí anglicky jen něco málo, takže už teď mám hrůzu z té zodpovědnosti. V Londýně jsem už sice byla, ale před čtyřmi lety se třídou, tudíž vše měli v rukou učitelé. Teď je to jen na nás, tak snad to zvládneme.

Ještě na Heathrow si koupím 2x časopis Glamour s Jessie na obálce, to je moje příjemná povinnost, a budu opravdu doufat, že potkám, když ne přímo Jessie, aspoň někoho dalšího slavného, koneckonců britských adeptů na společnou fotku mám celý seznam. Dreaming is believing. Bydlet budeme nedaleko Kensingtonských zahrad, takže vlastně v centru Londýna. Ani nevíte, jak se těším na všechny ty památky, domečky, obchůdky a tradice. Blog tedy po tuto dobu nebude aktivní, nejspíš něco hodím na stránkový Facebook. Ale jelikož je Jessie teď nemocná, snad se toho tolik nestane. V úterý odpoledne bych měla být už zpátky v Praze a budu dohánět resty!


2 důležité informace pro vás: Vyšlo nové číslo časopisu Popcorn, v němž najdete skvělý plakát Jessie J! A 14. července by Jessie měla - pokud jí bude dobře - vystoupit na festivalu Eden Sessions, přičemž její vystoupení bude oficiálně vysíláno živě přes stream na YouTubu TADY, a to od 22:00 našeho času. Trailer na vystoupení se zprávou od Jess níže.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

HIATUS (21. 6. - 29. 6. 2013)

20. června 2013 v 23:33 | WhiteSparkle
Zdravím všechny návštěvníky, chci vás jen v rychlosti informovat, že tady na blogu nebudu do příští soboty! S kamarádkou z gymnázia odjíždím na Slovensko a do Rakouska na takový předprázdninový "road trip", obě máme po maturitě a jsme přijaté na VŠ, takže si to spolu chceme užít, než každá nastoupíme na jinou školu. Možná sem něco přidám, uvidím, jak bude můj tablet výkonný a jak kde pochytám wi-fi, nicméně aspoň částečné aktualizace by měly probíhat na stránkovém FB, takže kdyby se během toho týdne stalo něco průlomového nebo nového ohledně Jessie, najdete to tam.

Co se týče věcí, které se uskuteční, když tu nebudu: V sobotu proběhne finále Hlasu Británie, show začne ve 20:15 našeho času! Společně tam vystoupí koučové, a Jessiin finalista Matt Henry předvede jak sólové vystoupení, tak duet s Jessie! Odkazy na live streamy máte o několik článků níže. Dále v týdnu můžeme očekávat Jessiino vystoupení na Isle Of MTV na Maltě (26. 6.) a koncerty ve Slovinsku (27. 6.) a v Bulharsku (29. 6.). Fotky a videa sem tedy nejspíše dopřidám až v tu sobotu. Díky za pochopení!


Vše nejlepší JESSIE-J-CORNISH aneb 2 ROKY ONLINE!

10. března 2013 v 1:13 | WhiteSparkle
Jak už napovídá nadpis článku, naše stránka www.jessie-j-cornish.blog.cz dnes 10. března 2013 slaví 2. narozeniny!


Páni, ten čas ale letí... Dnes jsou to už 2 roky, co jsem se po asi měsíčním intenzivním přemlouvání sebe sama odhodlala k tomu, založit blog o Jessie J a spolu s tím i facebookovou stránku! Tento blog je dosud jediná webová stránka o Jessie, která zde na CZ/SK internetové scéně funguje! Musím říct, že toto mé rozhodnutí se mi opravdu vyplatilo, protože je vidět, že ta odvedená práce, všechny ty hodiny strávené vyhledáváním informací, úpravou fotek a překládáním textů, má smysl.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU

Happy New Year 2013!

1. ledna 2013 v 0:00 | WhiteSparkle
Zdravím všechny návštěvníky blogu, nový rok 2013 je tady!
Páni, to to uteklo! Rok 2012 uplynul neuvěřitelně rychle, a když si vezmu, že Domino od Jessie je ještě z konce roku 2011, říkám si, že snad rok 2012 ani nebyl, šíleně to letí. Letos by nás měla čekat spousta nových věcí, co se Jessie týče: turné, 2. série Hlasu Británie, oholení hlavy pro charitu, nové album, nové singly... No, bude to nabité, ale už se nemůžu dočkat! A doufám, že Jessie konečně dorazí koncertovat i k nám! :)


Co se týče mě, tak pro mě tento rok bude veskrze náročný, čeká mě maturita a přijímačky na VŠ, takže spousta odříkání, nervů a stresu z toho, že nic nestíhám. :D Proto doufám, že má Affs pochopí, že nebudu na blogu 24 hodin denně, a budu tudíž obíhat méně. Samozřejmě to tu nebalím, budu tady jak jen to půjde, já jen, abyste byli předem obeznámeni s následujícím vývojem a nebyli pak zaskočeni, proč nekomentuju každý váš článek. Ráda bych, ale pokud nemám skončit jako popelář, tak se musím snažit i v jiných oblastech.

Ať to bude, jak to bude, já Vám přeju šťastný nový rok, úspěšný vstup do něj a taky, aby byl ve všech ohledech ještě lepší, než rok 2012. Doufejme, že ta třináctka bude protentokrát šťastné číslo. Takže držte palce mně i Jessie, ať jsme obě v tomto roce úspěšné! :)


Merry Christmas 2012!

24. prosince 2012 v 8:00 | WhiteSparkle
Zdravím všechny návštěvníky blogu,
dnes nastal Štědrý den a já bych Vám z celého srdce chtěla popřát klidné prožití svátků, bohatou nadílku, ale hlavně spokojenost a skvěle strávený čas s Vašimi nejbližšími.

Přes svátky jsem sice doma, ale obíhat své spřátelené stránky nejspíše nebudu, neboť chci své Vánoce věnovat rodině. Nicméně na FB každý den určitě něco přibyde, jen ne v takové frekvenci, ale to vy jistě pochopíte. Jinak hlasování pro Fotku měsíce leden odložím o několik dní, ale bude, nebojte.

+ UPDATE: Dnes 24. prosince zveřejnil oficiální FB profil Hlasu Británie vánoční video se všemi 4 kouči!
Nahrála jsem toto skvělé video na YouTube!


Zde je ještě přání, které jsem pro Vás vyrobila (kdo na obrázku najde druhou Jessie, má bod;)):


A jedno povedené přáníčko od brazilské fanynky a kreslířky, která vtipně zkombinovala vánoční Santa motiv s Jessie J jako koučkou Hlasu Británie na jejím otáčivém křesle aka na Santových saních:


A pro doladění vánoční atmosféry ještě dodávám 2 roky staré, úžasné vystoupení Jessie s oblíbenou angloamerickou vánoční písní "Rudolph The Red Nosed Reindeer", jejíž melodii mnozí z vás určitě poznají. A zároveň prosím Jessie, aby v budoucnu nahrála vánoční album, zní to totiž kouzelně! VESELÉ VÁNOCE VŠEM!


NEKOPÍROVAT


1800 Heartbeats On Our FB

25. srpna 2012 v 15:39 | WhiteSparkle
Dnes, respektive včera v noci, byl na naší a zároveň největší české FB fanstránce o Jessie Jessie J (Jessica Cornish) CZ překročen počet 1800 fanoušků! Samozřejmě chci moc poděkovat za vaši přízeň jak tady na blogu, tak i na Facebooku, a doufám, že už brzy dosáhneme té vysněné dvoutisícovky! A taky že si nás konečně Jessie a její oficiální FB všimne.

Pokud ještě nejste fanoušky naší stránky a máte rádi Jessie, neváhejte a přidejte se! :-)


NEKOPÍROVAT


PRÁZDNINOVÝ HIATUS 7.8. - 10.8.2012

7. srpna 2012 v 10:00 | WhiteSparkle
Prázdniny už dolehly i na mě! Dnes s rodinou odjíždím na tři dny pryč z Prahy do přírody. Teda doufám, že Janské Lázně zas až taková příroda nejsou, já moc na ty túry, rejoicky a batohy na zádech nejsem... No nevadí, každopádně nebudu nic přednastavovat, v pátek už mě tu máte jako na koni! Doufám, že mě SB omluví ze všech kontrol a obíhání obecně.

A taky doufám, že se neunudím k smrti, případně že se někde neztratím (já mám prostě fóbii z toho, že se někde v lese nebo i ve městě ztratím, to vám na sebe klidně prásknu:D). Pro případ nudy a dlouhých večerů mám s sebou dobitou čtečku s rozečtenou Hrou o trůny: Bouře mečů, bože, jak já mám tuhle ságu ráda, díky za ní!:)

Jessie by teď toho neměla mít tolik, vše, co mi za ty 2 dny unikne, samozřejmě přidám v pátek a o víkendu. Tak adios Heartbeats! ♥

Jessie J And My Blog In COSMOPOLITAN CZ

25. července 2012 v 14:39 | WhiteSparkle
Asi před týdnem mi přišel mail, cituji: "Milá bloggerko, zdravím z redakce Cosmopolitanu. Váš blog nás moc zaujal a v srpnovém Cosmopolitanu (vychází 25.7) čekejte malé překvapení! :-)" Od té doby jsem byla jako na trní a skoro jsem nemohla dospat dneška. Říkala jsem si, tak že by český Cosmopolitan udělal článek o Jessie? Nebo že by ji dokonce dal na obálku? A znamená ta zpráva snad, že v Cosmu zmíní i můj blog? No prostě jsem se těšila jako malá a bez přehánění počítala dny.

Ukázalo se, že jsem měla ve všem pravdu, *happy dance*! Ne že bych měla věštecké schopnosti, prostě jsem jen vycházela ze zkušeností s ostatními evropskými obálkami Cosma, které tam Jessie už měly a tak trochu jsem doufala i ve svůj blog.

Tudíž: Jessie J je hvězdou obálky českého srpnového vydání Cosmopolitanu, je tam s ní velký rozhovor a ano, je tam také zmínka o mém blogu! Taneček štěstí jsem si už odbyla, takže - jako správné fanatické Heartbeat - jsem po zakoupení Cosma hned nafotila stránky "obsahující" Jessie. Take a look! :-)


1500 HEARTBEATS ON OUR FACEBOOK

10. července 2012 v 14:29 | WhiteSparkle
Skvělá zpráva! Na našem oficiálním českém stránkovém Facebooku o Jessie, Jessie J (Jessica Cornish) CZ, který je spojený s tímto blogem, máme odedneška 1500 Heartbeats! A to jak z Čech a Slovenska, tak prostě z celého světa. Chci tak poděkovat i Vám, návštěvníkům blogu, protože je mi jasné, že spousta z vás je také přidaná v této FB stránce! Opravdu si toho cením a už se těším na den, kdy nás tam budou 2000 Heartbeats!♥


POKUD TAM JEŠTĚ NEJSTE A CHCETE ZNÁT NOVINKY O JESSIE JEŠTĚ DŘÍVE, NEŽ JE PŘIDÁM NA BLOG, NEBO JSTE PROSTĚ JEJÍ FANOUŠCI, URČITĚ SE PŘIDEJTE → ZDE


HOLIDAY 6.5. - 13.5.2012

5. května 2012 v 16:40 | WhiteSparkle
Zdravím všechny návštěvníky blogu a taky svá Affiliates!

Dopředu jsem vám to sice neavízovala, ale dnes o půlnoci odlétám s rodinou do Egypta, konkrétně do Marsa Alam, a budu tam až do neděle 13.5.2012 (zpátky se vracím opět o půlnoci z neděle na pondělí). V pondělí odpoledne (až to všechno dospím), mě tu budete mít jako na koni. Tedy pokud se mnou nespadne letadlo, že.;)

Blog bude po ten týden neaktualizovaný, protože nestíhám nic přednastavovat a hlavně je to stejně jen zbytečná výplň, zatímco přijdu o všechna možná vystoupení Jessie v tomto týdnu. Stejně tak stránkový FB zůstane neaktualizovaný. Vše doženu a doplním po návratu! Pokud se tu už více neukážu, bude to jen proto, že s námi spadlo letadlo!:D

Pokud stojíte o novinky, sledujte Twitter Jessie J, prohlédněte si kalendář v menu tady na blogu, kde jsou vypsané akce pro tento týden, a taky navštěvujte www.jessiejfrance.com, kde budou nové fotky + záznamy z Hlasu Británie. Pro live stream máte linky o článek níže, Hlas začíná dnes ve 20:00 našeho času!

Zatím se všichni mějte, pa Heartbeats!Veselé Velikonoce, Heartbeats!

9. dubna 2012 v 11:09 | WhiteSparkle
Abych nezapomněla: Přeju každému návštěvníkovi mého blogu veselé Velikonoce!

Zároveň vyjadřuju hlubokou lítost a soucit všem slečnám, které se právě teď někde schovávají před hromadou napitých bratrů/otců/dědů a strýců, kteří je nahánějí pomlázkami!:D


Já mám letos klid, bratr je u dědy a babičky, takže mě ještě nikdo nevyšupal. Zachvíli řízky a bramborový salát, co vy máte ke slavnostnímu obědu? A slavíte vůbec Velikonoce?:)

imagebam.com


NEKOPÍROVAT

Thank you!!! 1000 Heartbeats!

22. března 2012 v 17:39 | WhiteSparkle
Včera má FB fanstránka o Jessie, která je přidružená k tomuto blogu, získala už více než 1000 fanoušků!

Jsem za to strašně ráda a moc si toho cením, tady je takové děkovné přáníčko pro vás ode mě ↓ !:) Pokud máte rádi Jessie, určitě se přidejte, klik ZDE !


PS: Jessie před několika dny získala 3 miliony následovníků na Twitteru! Gratuluju!!!


KLIK PRO ZVĚTŠENÍ

imagebam.com

NEKOPÍROVAT!

Jessie J - New Profile Pic Of Our FB Fansite

20. února 2012 v 21:39 | WhiteSparkle
Dneska jsem vyrobila nový profilový obrázek pro náš jediný český fanclub Jessie J (Jessica Cornish) CZ, který je přidružený k blogu! Ústředním motivem je Jessiin budoucí singl Laserlight, který vyjde v květnu! Proto ten text v obrázku - Jessie před nedávnem řekla, že text Laserlight je o nás - Heartbeats, viz. uvedené řádky.

PS: Pokud máte rádi Jessie, nezapomeňte se přidat i na náš FB, zanedlouho dosáhneme 900 fanoušků!


NEKOPÍROVAT

Happy Valentine's Day From Jessie J!

14. února 2012 v 19:19 | WhiteSparkle
Byť Valentýna neuznávám a neslavím, je spousta lidí, kteří jsou z něj celí na větvi, tak jsem pro FB fanoušky (již jsou z celého světa) naší české facebookové stránky o Jessie - Jessie J (Jessica Cornish) CZ - vyrobila takovéto jednoduché přáníčko!;)


Jessie na Twitteru taky popřála Happy Valentine's Day a připsala: "Směju se tomu, že když mi bylo okolo 13 let, dostala jsem speciální valentýnku, abych se o pár let později dozvěděla, že mi jí koupila mamka a předstírala, že je můj tajný ctitel. Protože jsem nikdy žádnou nedostala! Smutnééé! Haha!"

A před několika minutami přidala i svou doslova "čerstvou" fotku:D s komentářem: "A já se divím, proč nemám žádného svého miláčka! Lol! Kdo se chtěl ráno probouzet vedle tohohle?! #šílenévlasy.com, dnes vyrážím na focení cover shootu #připravenáááá *NAT* hahaha!!"


Těším se na ten shoot!♥

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J Graphic Awards For Me From VGS

6. ledna 2012 v 22:40 | WhiteSparkle
Jsem strašně ráda, jelikož jsem vyhrála VGS (Velkou grafickou soutěž) u SB http://keito.blog.cz ! Dostala jsem za 1. místo spoustu cen a drtivou většinu s Jessie J (srdce s Taylorem bude později;)), přesně jak jsem chtěla! Ještě jednou díky moc Carrie, jsou skvělé!♥

Avatary ke zmenšení s Jessie J

Happy New Year 2012 With Jessie J

31. prosince 2011 v 18:30 | WhiteSparkle
Milá Heartbeats, rok se s rokem sešel a za chvíli přivítáme nový rok 2012! Blog sice funguje od března, ale přesto mám pocit, jako bych tu strávila už nejméně 5 let!;) Pomalu končícímu roku 2011 vděčím hned za několik věcí: Poznala jsem úžasnou Jessie J, překonala jsem se a založila jsem o ní úspěšný blog a FB stránku, poznala jsem spoustu jejích skvělých fanoušků a spoustu dalších lidí, mezi nimi samozřejmě má Affs, kterým vděčím za mnohé, poprvé jsem si vydělala peníze v nějaké práci a přestala jsem si kousat nehty (po 12 letech, díky Jessie).

I pro Jessie byl tento rok fenomenální a já doufám, že i rok 2012 pro ní bude rokem úspěšným, protože ji čeká turné po celém světě, vydání nového alba a můžeme se těšit na mnoho dalších novinek! Už dnes vystoupí na dvou silvestrovských show (v USA a ve VB), z jichž se snad zítra objeví záznamy!:)

Prostřednictvím tohoto přání a této naší silvestrovské hymny, nejnovějšího party singlu DOMINO, Vám všem přeju ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012!


ROCK MY WORLD, JESSIE J!♥


Christmas Hiatus 27.12 - 29.12.11

27. prosince 2011 v 12:00 | WhiteSparkle
Ahoj všichni,
dneska odjíždím k babičce, kde nebudu mít vůbec PC, takže na blog ani jinam chodit nebudu! U babči budu do 30.12. , ale toho třicátého se už vracím, takže hned něco přidám!:) Po mojí nepřítomnost zde bude hiatus, nic jsem nepřednastavovala, protože toho zas až tolik asi nebude. Čekání si můžete zkrátit novým hudebním videem Domino (o několik příspěvků níže) a já doufám, že se tam neukoušu nudou!:D

Pa, WhiteSparkle

Merry Christmas Everyone!:*

24. prosince 2011 v 10:00 | WhiteSparkle
Ahoj všichni fanoušci Jessie J a návštěvníci blogu, dnes je Štědrý den a já bych vám všem chtěla popřát, abyste dostali to, co si přejete nejvíce, a abyste si užili vánoční svátky v klidu a v pohodě! Dnes tu už více nebudu, tento den mám rezervovaný pro svou rodinu!;)

Do celého článku přikládám 3 vánoční písničky, které jsou pro mě letošními TOP, co se týče vánočních songů!:) 
 

Reklama