Photoshoots

New Photoshoot: Jessie J by Sara Jaye Weiss (FLZ's Jingle Ball, 22.12.2014)

11. ledna 2015 v 18:21 | WhiteSparkle
Před několika dny se také objevil nový photoshoot Jessie J, který vznikl v prosinci během jejího Jingle Ball turné, konkrétně v Tampě pár dní před Vánoci! O naprosto skvělé fotky, které pro vás mám v HQ, se postarala fotografka Sara Jaye Weiss. Jessie na některých snímcích vtipně pózuje s popcornem, ale nechybí i krásné portréty, a to vše vzniklo jen v rychlosti v zákulisí koncertu. Podle mého názoru jeden z nejpodařenějších photoshootů, jaké Jessie v roce 2014 nafotila. Tři fotky z tohoto shootu jsem také použila na nový layout galerie, líbí se vám?

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's Covershoot for Glamour UK January 2015 Issue by Damon Baker

30. listopadu 2014 v 15:53 | WhiteSparkle
Jessie J je na obálce lednového čísla britského Glamouru, které vychází 4. prosince! Před několika dny se objevily fotky Jessie ze zbrusu nového photoshootu od fotografa Damona Bakera pro tento časopis, které sice nejsou v HQ, ale i tak stojí za to, se na ně podívat. Ten shoot by se mi opravdu líbil, kdyby tam Jessie z nějakého důvodu (argument s "uměním" neobstojí) nenakreslili po obličeji falešné pihy, posuďte sami.

Jessie J's Photoshoot for London Evening Standard by Kristian Schuller + Interview

13. listopadu 2014 v 23:31 | WhiteSparkle
Včera se objevil nový photoshoot a rozhovor pro London Evening Standard! Rozhovor z časových důvodů překládat nebudu, jen prozradím, že na otázku, co Jessie plánuje dělat na Vánoce, odpověděla: "Pojedu někam pryč do tepla se svou rodinou. A se svým novým přítelem." Takže pokud nebude na nějakém místě bez signálu, určitě se můžeme těšit na skvělé fotky, minimálně na nějaké s jejím přítelem Lukem Jamesem. Celý rozhovor je přímo na webu ES. Na 4 HQ fotky od Kristiana Schullera se ale můžete podívat už teď, opravdu to stojí za to, protože jsou pěkně odvážné a jedinečné, zvlášť ty snímky s pánskými modely.
Co se týče dalších novinek, objevila se informace, že Jessie 20. listopadu vystoupí v show Jimmyho Kimmela! Zatím jsem nenašla oficiální potvrzení, ale to se dříve či později objeví. Kromě toho se dnes Jessie přesunula z Washingtonu do LA na 24 hodin, aby tam natočila videoklip k novému singlu z alba Sweet Talker, jímž je, vzhledem k nedávno vydanému lyric videu, s nejvyšší pravděpodobností "Masterpiece"! Jessie na Twitteru sháněla 20 dobrovolníků, co by účinkovali v klipu, takže se určitě máme na co těšit.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's InStyle Photoshoot (+HQ Scans) & LA Photoshoot

6. listopadu 2014 v 20:34 | WhiteSparkle
Dnes v Británii vyšlo prosincové číslo britského časopisu InStyle, na jehož obálce najdeme Jessie J! K této příležitosti byl nafocen nový, naprosto dokonalý photoshoot, z nějž máme zatím jen 3 MQ fotky. Na druhou stranu se ale už objevily kvalitní skeny z časopisu, kde vidíme zbytek těchto úžasných fotek. Rozhodně se podívejte, Jessie je tam nádherná a celý ten styling je opravdu něco. Naskenovaný je celý rozhovor! O fotky se postarala fotografka Micaela Rossato, která s Jessie už dříve fotila pro Complex magazín. Fotky už se objevily v moc pěkné kvalitě!

Video z focení


Jessie J by George Holz (Sweet Talker)

12. října 2014 v 22:41 | WhiteSparkle
Dnes se objevily nové HQ fotky z photoshootu k albu "Sweet Talker" od fotografa George Holze! V této krásné kvalitě zatím máme jen 3 snímky, ale patří do něj jak titulní fotka na obalu alba, tak všechny snímky k promo songům Ain't Been Done, Masterpiece a Personal, stejně tak i cover singlu Burnin' Up. Ovšem tyto zmíněné fotky se ještě neobjevily bez nápisů, takže zatím ve složce najdete jen tyto tři snímky. Jess tam vypadá skvěle!

Jinak dnes Jessie v New Yorku vystoupila na Nickelodeon's HALO Awards! Show bude odvysílána 30. listopadu. Ale objevila se dvě krátká instagramová videa - z Bang Bang a Burnin' Up. Již zítra Jessie uvidíme v LA v show Dancing With The Stars!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J by Ben Riggott (Cosmopolitan UK, November 2014)

1. října 2014 v 23:28 | WhiteSparkle
Dnes ráno britský Cosmopolitan oficiálně odhalil svou cover hvězdu pro měsíc listopad, jíž je Jessie J! Spolu s tím se objevil úžasný nový photoshoot od Bena Riggotta, a to rovnou samé HQ fotky! Jaký to zázrak, vzhledem k tomu, že když byla Jessie na obálce Cosma v roce 2011, vyšla s bídou v HQ jedna fotka. Tentokrát tedy máme vše kromě titulky (která se mi upřímně z vydaných fotek líbí nejméně, Jess tam grafici udělali dvakrát tak velkou bradu, či co) v HQ a ještě i kratičké video z focení.

Listopadové číslo s Jessie vychází v Británii 2. října a můžeme se těšit na nový rozhovor. Ten samozřejmě přeložím, stejně tak přidám scany, pokud je někdo nahraje na Internet. Co vy zatím říkáte na tento nový photoshoot? Doufám, že se objeví ještě více snímků z focení, je prostě senzační.
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


PHOTOSHOOT: Jessie J By Zoe McConnell (Event Magazine Cover Shoot)

24. srpna 2014 v 15:03 | WhiteSparkle
Včera večer se na Internetu objevil zbrusu nový photoshoot Jessie J od fotografky Zoe McConnell, který je naprosto dokonalý a troufám si říct, že jeden z nejlepších a nejvíc sexy, které kdy Jess nafotila! Vznikl minulý týden v Londýně (jestli si vzpomenete, přidávala jsem animace a instavideo Jessie z pauzy mezi focením) a je to covershoot pro dnešní vydání britského magazínu Event! Spolu s fotkami se objevil i rozhovor, ten si můžete přečíst ZDE, překládat ho ale nebudu. Doufejme, že se brzy objeví fotky v HQ a pokud možno i více snímků z tohoto shootu, je prostě perfektní.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J - Official "Bang Bang" Promoshoot by Matt Irwin

17. července 2014 v 16:35 | WhiteSparkle
Před pár dny jsme exkluzivně získali HQ fotky z nového photoshootu Jessie J pro její nadcházející singl "Bang Bang" s featuringem Nicki Minaj a Ariany Grande! Autorem fotografií je Matt Irwin. Máme zatím jen 4 fotky, ale každá z nich rozhodně stojí zato, podívejte se! Do premiéry singlu zbývá 12 dní a pokud jste ještě neslyšeli první krátkou ukázku písně, kterou Jessie zveřejnila na svém Instagramu, můžete tak učinit níže. Těšíte se?


Ukázka písně


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


PHOTOSHOOT: Jessie J by Lou Denim (2013)

15. dubna 2014 v 11:33 | WhiteSparkle
Včera se objevil photoshoot z konce roku 2013, který Jessie J nafotila s fotografkou Lou Denim! Tento úžasný shoot vznikl v prosinci a fotky z něj se objevily v dubnovém čísle britského magazínu Top Of The Pops. Fotky jsou naprosto úžasné a v dobré kvalitě.


Dále také přidávám noční instagramové fotky Jessie s Holly a Alim.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J To Launch Her Nike+ Training Club Wild Alive High Intensity Training Workout in March

27. února 2014 v 19:51 | WhiteSparkle
Jessie J včera večer vystoupila na tajném koncertě v centru Londýna pořádaném společností Nike, jíž je tváří, a to proto, že Jessie ve spolupráci s Nike vyjde 3. března cvičební aplikace pro iOS a Android Nike+ Training Club App s názvem "Wild Alive High Intensity Workout"! Aplikace bude obsahovat 5 druhů cvičení zaměřených především na formování pozadí a dolních končetin. Jeden ze cviků se dokonce jmenuje "Jessie Drop Squat". ZDE si můžete přečíst v AJ původní text, neslibuji, že ho v dohledné době přeložím.

A co víc, spolu s tímto článkem se objevily i úžasné nové UHQ promo fotky Jessie, určitě se na ně podívejte v naší galerii! Přidávám také několik instagramových fotek. Kromě toho se na Jessiině Instagramu můžete podívat na krátká videa z onoho včerejšího koncertu, z něhož se bohužel zatím neobjevily žádné kvalitní fotografie.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


PHOTOSHOOT: Jessie J By Jens Koch (2013)

30. října 2013 v 16:48 | WhiteSparkle
Konečně jste se dočkali, mám tu pro vás dlouho slibovaný exkluzivní photoshoot Jessie od Jense Kocha, který vznikl o letních prázdninách! Fotky z něj už byly použity v layoutu naší dnes už bohužel neexistující galerie JJS. Mrkněte se na fotky, na některých je Jessie i s fotografem samotným.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 16) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's New Portrait Session By Dave Hogan (2013)

3. října 2013 v 22:48 | WhiteSparkle
Jessie J přibližně před 2 týdny nafotila tento rychlý photoshoot s Davem Hoganem! Fotek je dost a jsou v HQ, Jess tam vypadá skvěle, pořád se usmívá a ty vlásky jí opravdu svědčí. Podívejte se sami.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 21) •


Dále přidávám novou kvalitní fotku z oficiálního photoshootu k albu "Alive"! Autorem photoshootu je Rankin a konkrétně tato fotka byla použita v bookletu alba k písni "Gold".

Alive_3.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

PHOTOSHOOT: Jessie J For Nike "Just Do It" Campaign (2013)

18. září 2013 v 18:36 | WhiteSparkle
Jak jsem již napsala v jednom z předchozích článků, včera bylo skutečně potvrzeno, že je Jessie J novou tváří značky Nike a její kampaně "Just Do It"! První promo fotky v pěkné kvalitě už najdete v galerii a během několika dní můžete očekávat i novou video upoutávku Nike s Jessie, která ponese název "Possibilities" (Možnosti)! Více informací zatím nemáme, nicméně hodlám pro vás přeložit nový rozhovor s Jessie ohledně Nike, večer by to mělo být hotové. Jste rádi, že je Jessie tváří této populární značky?

Nike3.jpg Nike2.jpg Nike1.jpg Nike4.jpg Nike6.jpg Nike5.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

New Photoshoot From Sydney, 23/08/2013

27. srpna 2013 v 18:19 | WhiteSparkle
Jessie J v Sydney nafotila nový photoshoot! Stalo se tak konkrétně 23. srpna, autor photoshootu je zatím neznámý. Ale fotky jako takové máme v HQ a najdete je v naší galerii! Jak si jistě všimnete, jednu z nich jsem použila v layoutu. Fotky to jsou nádherné, Jessie to tam moc sluší, klobouky jsou na ní prostě perfektní.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 7) •

06.jpg 07.jpg 04.jpg 05.jpg 02.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

PHOTOSHOOT: It's My Party by Tom Van Schelven

8. srpna 2013 v 14:23 | WhiteSparkle
Spolu s oficiálním videoklipem (ten najdete níže nebo v layoutu) se dnes objevily i první profesionální promo fotky! O oficiální "It's My Party" photoshoot se postaral Jessiin oblíbený fotograf Tom Van Schelven, který například nafotil i proma k singlům WILD a Who You Are. Fotky se zatím neobjevily všechny, ale máme cover singlu a fotky přímo z placu, kde se natáčel klip. Na dvou z nich můžete s Jessie vidět i její kamarádku a supermodelku Jourdan Dunn, která si v klipu zahrála malou roličku.

itsmypartyCOVER.png IMP1.jpg IMP2.jpg IMP3.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

JessieJOfficial.com - New Layout & Photoshoot

3. srpna 2013 v 13:02 | WhiteSparkle
Jessiina oficiální webová stránka www.jessiejofficial.com prošla proměnou a má kompletně nový vzhled! Když na úvodní straně s WILD promoshootem kliknete na Enter Site, ukáže se vám nádherný nový web. Z něj se mi podařilo dostat 4 nové fotky ve skvělé kvalitě ze zatím neznámého photoshootu, už je najdete v galerii.


PODÍVEJTE SE NA FOTKY ZDE V NAŠÍ GALERII

unknown_2.png unknown_1.png unknown_3.png unknown_4.png

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J For Marie Claire UK (by David Roemer, September 2013)

1. srpna 2013 v 15:46 | WhiteSparkle
Včera odpoledne se objevil naprosto dokonalý nový photoshoot Jessie J pro britskou Marie Claire! Jessie totiž najdeme na obálce zářijového čísla tohoto časopisu, a tak vznikly jak nové fotky, tak nový rozhovor. Už jsem ten rozhovor četla, zatím ale nejsou scany, jen obyčejné fotky jednotlivých stránek časopisu. Nicméně některé pasáže určitě přeložím! Zářijová Marie Claire vychází dnes 1. srpna, doufejme, že stejně jako britský Glamour i tento časopis bude k dostání u nás v Luxoru nebo Tescu.

O tento nádherný photoshoot se postaral fotograf David Roemer. Zatím máme 12 fotek v MQ, obálku a oficiální video z focení photoshootu, které také stojí za zhlédnutí. Jessie tam mimo jiné mluví o novém albu. Z těch fotek jsem nadšená, jsou odvážné, sexy a zároveň takové čisté a jednoduché, pro mě prostě jeden z nejlepších photoshootů Jessie! A nevyužít tyto fotky by bylo barbarství... ;) Snad se objeví i v HQ.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 12) •

MC4.jpg MC6.jpg MC5.jpg MC7.jpg MC2.jpg

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J For The Eden Project, James Ram (2013)

18. července 2013 v 11:58 | WhiteSparkle
Jsem zpět a začínám doplňovat uplynulé věci! Jessie se o víkendu nechala úžasně nafotit fotografem Jamesem Ramem v rámci svého vystoupení na Eden Sessions v Cornwallu. Tyto krásné fotky jsou z místních pavilonů plných přírody a motýlů! Photoshoot máme v HQ, určitě se podívejte.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 36) •

edenProject008.jpg edenProject006.jpg edenProject004.jpg edenProject013.jpg edenProject017.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's The Cover Star Of Glamour UK August 2013

6. července 2013 v 12:09 | WhiteSparkle
Jessie J je na obálce srpnového čísla britského časopisu Glamour! Číslo vychází 8. července a najdeme v něm jak nové úžasné fotky od Davida Guberta, tak nový rozhovor s Jessie, kde se dozvíme něco o osobním životě a hlavně se nejspíše dočkáme nějakých konkrétnějších informací o novém albu!

Z photoshootu máme zatím ve skvělé kvalitě jen obálku a ještě jednu krásnou fotku, ale objevily se už i nekvalitní ukázky fotek z vnitřku časopisu. Na scany a potažmo celý photoshoot (doufejme, že ten se objeví v aspoň takové kvalitě, v jaké jsou tyto dvě publikované fotky) si budeme muset počkat. Nicméně rozhovor určitě přeložím, protože příští pátek odlétám do Londýna, takže už se na ten Glamour neskutečně těším a hned si ho poběžím koupit!

JessieJGlamourAugustCover.png GlamourAugust1.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Wild Promoshoot + Release Information

23. května 2013 v 22:15 | WhiteSparkle
Včera se objevilo několik nových promofotek Jessie k jejímu singlu "Wild", který mimochodem vyjde už tuto NEDĚLI! Jessie to dnes večer napsala na Instagram a nahrála i oficiální cover tohoto singlu z nové desky. Všechny ty fotky jsou překrásné, i když nejsou v HQ, určitě se podívejte! ♥ A nezapomeňte kontrolovat Jessiiny webovky pro nové informace: http://www.jessiejofficial.com/, aktuálně na nich zveřejnila citát k druhému písmenu slova Wild, tedy k I jako Intrigue.

AKTUALIZOVÁNO O UHQ FOTKY!

wildcover.jpg wild3.png wild4.png wild5.png wild6.png wild7.png


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM
 
 

Reklama