Miscellaneous

Happy 27th Birthday Jessie J

27. března 2015 v 23:21 | WhiteSparkle
Dnes, 27. března, slaví naše milá Jessica Cornish aka Jessie J, své 27. narozeniny! Vše nejlepší, Jessie! Přejme jí hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů, zvlášť s tím zdravím to teď nebylo veselé (Jessie byla nucena zrušit svoje březnové turné po Austrálii právě kvůli svým zdravotním potížím). Snad už bude lépe. PS: Číslo 27 je Jessiino nejoblíbenější, takže letos se to hezky sešlo! Doufejme tedy, že následující rok zbývající do jejích dvacátých osmých narozenin bude obzvlášť povedený.

Jelikož jsem si dala od blogování pauzu, úplně mi ušlo, že blog oslavil 11. března svůj 4. rok existence! Páni, to to letí, nemůžu tomu uvěřit! Rovnou vám tak chci poděkovat za vaši přízeň, připomínky, komentáře a nadšení pro Jessie. Letos sice žádné oslavy s věcnými cenami k výročí blogu neproběhly, ale doufám, že i když zde nebudu tak často, nezavrhnete ani tuto stránku ani Jessie. Děkuju za podporu!

Aktuální fotky z Instagramu, včetně nového snímku s Edem Sheeranem!


Skvělé animované přáníčko z Tumblr od queenjessiej
VŠE NEJLEPŠÍ JESSIE

Jessie J's In Australia to Film The Voice Australia & More

20. února 2015 v 15:28 | WhiteSparkle
Jessie J před pár dny přistála společně se svým přítelem Lukem v Austrálii, kde teď s přestávkami stráví poměrně značnou část roku. Jak už víme, je totiž novou koučkou v Hlasu Austrálie a někdy v této době se začne s natáčením Blind Auditions a dalších předtočených částí show než začnou přímé přenosy. Fotky z letiště v Sydney máme jen dvě, což je škoda, protože Jessie s Lukem si tam vykračovali ruku v ruce. Máme ale dost skvělých instagramových fotek, podívejte se!

+ Norman Reedus z TWD na Twitter nahrál tuto společnou fotku s Jessie ze zákulisí talkshow Jimmyho Fallona! Napsal k ní všeříkající: "met this nice lady at fallon. very cool"Dále tu pro vás mám aktualizaci galerie u dvou skvělých photoshootů z loňska! Objevily se 3 nové HQ fotky z promoshootu k albu Sweet Talker od George Holze a také 2 nové fotky z promoshootu k singlu Bang Bang od Matta Irwina. Rozhodně se podívejte, stojí to za to.Jessie J Pays Tribute to Whitney Houston & More

15. února 2015 v 14:50 | WhiteSparkle
Objevila se série několika nových videí s Jessie exkluzivně pro Billboard! Jessie tam mluví o Whitney Houston, o Bang Bang, vezme nás do zákulisí svého koncertu v Brixtonu a mnohem více. Všechna videa zobrazíte po kliknutí na obrázek.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's a New Coach on The Voice Australia & Music News

15. ledna 2015 v 19:57 | WhiteSparkle
Před pár dny Jessie oficiálně potvrdila, že se letos vrací do poroty pěvecké soutěže The Voice! Nejedná se ovšem o britský Hlas, v němž účinkovala po 2 série, nýbrž bude sedět v koučovském křesle v australské verzi, což jsme tak trochu tušili už od prosince, kdy na Instagram přidala fotku, kde podepisuje smlouvu u The Voice.

Jessie na koučovské pozici v Austrálii vystřídá Kylie Minogue, která naopak loni vystřídala Jessie v britské verzi. Jak tedy bude australská porota vypadat? Jessie je jediný nováček, doplní Rickyho Martina, dvojčata a americké rockery Joela a Benjiho Maddena (dříve kapela Good Charlotte), kteří poprvé budou sdílet dvoukřeslo, a australskou zpěvačku Deltu Goodrem. Australský hlas si už teď připsal prvenství napříč světovými verzemi v tom, že poprvé budou v porotě sedět dvě ženy najednou. Jessie se už nemůže dočkat, až se zase vrátí do červeného křesla, i já osobně jsem na to zvědavá, obzvlášť na společná vystoupení koučů a celkově jejich chemii a vzájemnou interakci. Fotka poroty v celém článku.

Natáčení Blind Auditions pravděpodobně začne v březnu, Jessie totiž na březen ohlásila i své první australské turné! Datum premiéry show ještě není známé, ale odhaduji to na květen. Těšíte se na Hlas Austrálie a na návrat Jessie do poroty této soutěže, byť jde o jinou verzi?

Jessie J To Perform on Graham Norton Show & More

11. ledna 2015 v 19:02 | WhiteSparkle
Jessie J se tento pátek objeví ve skvělé talkshow Grahama Nortona! V show zazpívá zatím neupřesněnou píseň (pravděpodobně Sweet Talker, jelikož to je její nový britský singl), takže bude hudebním hostem. Přesto bychom se mohli dočkat aspoň několikaminutového rozhovoru. Spolu s Jessie budou hosty herci David Tennant, Olivia Colman a hollywoodský boss a producent Harvey Weinstein. Talkshow bude odvysílána ve 23:35 našeho času na BBC One. Pokud se odkazy na livestream neobjeví tady na blogu, najdete je určitě na našem Facebooku.

Jsem opravdu ráda, že se Jessie u Grahama Nortona opět objeví, bude to její třetí návštěva této show. Poprvé tam byla v roce 2011 v rámci proma alba Who You Are, podruhé v roce 2012 kvůli promu pro Hlas Británie (+ zazpívala zde Laserlight) a loni se u Grahama měla objevit znovu, ale z nějakého důvodu byla její účast zrušena. Takže se už nemůžu dočkat pátku!Přidávám také nejnovější fotky z Instagramu! Jessie už je sice zpátky v Británii, kde tráví před turné čas s rodinou (včera koukala na novou řadu Hlasu Británie a vydatně tweetovala fanouškům), ale většina fotek je ještě z vánoční a novoroční dovolené na Jamajce s nejlepšími kamarádkami a přítelem Lukem.Když už jsme u turné, Jessie vyhlásila svého dalšího předskokana! Prvním předskokanem je její přítel, zpěvák Luke James, a druhým se stal DJ Charlesy. Kromě toho se Jessie objevila v traileru na nový dokument Nicki Minaj "My Time AGAIN"! Tento dokument bude odvysílán 18. ledna na MTV, mrkněte se na trailer ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Happy New Year 2015

1. ledna 2015 v 18:09 | WhiteSparkle
Vítám všechny v novém roce 2015 a přeju vám hodně štěstí, zdraví, úspěchů, spokojenosti a pokud možno i mnoho osobně zažitých koncertů Jessie (to přeju i sobě, neboť jsem to štěstí, vidět ji naživo, stále ještě neměla)!

Zároveň s tím je čas na rekapitulaci dění kolem Jessie J v roce 2014. Zamiřte do celého článku, kde na vás už mimo jiné čeká vyhodnocení nejlepšího outfitu z červeného koberce roku 2014, o němž jste poctivě hlasovali na Instagramu, Twitteru i Facebooku, stejně jako průběžný vítěz ankety o nejoblíbenější píseň z alba Sweet Talker.


Jessie J For Capital FM | Music Video Updates | Instagram Photos

8. listopadu 2014 v 23:59 | WhiteSparkle
Začnu vtipným videem, které se včera objevilo na stránkách rádia Capital FM. Vystupují v něm hvězdy chystaného vánočního koncertu Jingle Bell Ball, včetně Jessie, a předkládají zde moderátorům svoje přehnané požadavky a speciální přání ohledně toho, co by chtěly mít ve své šatně. Jedná se samozřejmě o legraci, Jessie si do své šatny letos "poručila" draky ze Hry o trůny. Jessiina část začíná v 00:47, klikněte na obrázek pro přesměrování na video.Další zprávy se týkají videoklipů: Videoklip k Bang Bang včera překročil hranici 100 milionů zhlédnutí na YouTube a získal tak VEVO certifikaci! Obrovská gratulace, pro Jessie je to již třetí certifikace. Dnes také oslavil svoje čtvrté narozeniny videoklip k debutovému singlu Jessie J "Do It Like a Dude"! Jessie si zavzpomínala na Instagramu, pojďte si také zavzpomínat s námi. To to letí, co?A na konec zde mám aktuální instagramové fotky. Kromě té výroční k DILAD Jessie nahrála nové osobní fotky se svým přítelem Lukem, který za ní přiletěl do Londýna! Dle popisků jeli někam na nějaký ceremoniál, více informací nemáme. Každopádně nejspíše se jednalo o něco osobnějšího rázu. Luke také nahrál video s Jessie ještě z New Orleans, když Jessie navštívila dům jeho matky. Tohle všechno dokazuje, že jejich vztah není jen nějaká povrchní záležitost, držme jim palce. Uvidíme, jestli se Jessie zítra skutečně objeví v Glasgow na MTV EMAs a jestli s sebou popřípadě vezme i Luka, který je koneckonců výborný zpěvák, jako doprovod!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Officially Nominated For 2 People's Choice Awards | Instagram Photos

4. listopadu 2014 v 23:48 | WhiteSparkle
Dnes byly zveřejněny oficiální nominace na ceny People's Choice Awards 2015! I díky Vašim hlasům se Jessie probojovala přes první nominační kolo a nyní je již OFICIÁLNĚ nominovaná na 2 ceny v People's Choice Awards 2015: Favorite Song (Nejoblíbenější song - Bang Bang) a Favorite Pop Artist (Nejoblíbenější popová zpěvačka)! Udělejte Jessie laskavost a hlasujte pro ni, co nejvíc to půjde! Teď vaši podporu potřebuje více než kdy jindy, konkurence je veliká. Odkazy jsou níže a po dobu hlasování je najdete i v menu vlevo. Díky všem, co se zapojí!

► Favorite Song

► Favorite Pop Artist
Kromě toho dnes také Jessie nahrála další nové fotky na Instagram. Aktuálně se nachází v New Yorku, kde se zase pustila do práce. Předtím strávila několik dní volna v New Orleans u svého nového přítele Luka Jamese. Ten dnes nahrál ještě jednu skvělou fotku Jessie z jejího pobytu v jeho rodném městě (a mně retweetoval tweet). A podle tweetu jedné fanynky to vypadá, že s Jess a Luke odletěli do NY společně. Co se týče dalších novinek, tak Jessie na svůj Instagram nahrála i svůj obal prosincového čísla britského InStylu, který vyjde tento čtvrtek. A vypadá tam naprosto dokonale! Opravdu se těším na tento nový photoshoot a rozhovor.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Dating Luke James | UK Tour Announcement | New Interview

3. listopadu 2014 v 19:46 | WhiteSparkle
Pokud jste tento víkend pátrali, kam to Jessie odletěla, tak odpověď je jednoduchá. Několik dní strávila v americkém městě New Orleans, do něhož se okamžitě zamilovala a prohlásila za jedno ze svých nejoblíbenějších míst, které kdy navštívila. No nedivím se, jelikož New Orleans je magickým centrem hudby a hlavně z něj pochází R&B zpěvák Luke James. Když jsme u Luka, ten je Jessiiným prvním oficiálním přítelem a Jessie ho do jeho rodiště přijela navštívit!

Luke přidával fotky s Jessie už několik dní, pak se ti dva spolu vyfotili s fanouškem v jedné restauraci a asi před hodinou Jessie vyšla s pravdou ven, když přidala krásnou fotku s Lukem níže s popiskem: "Můj první 'man-crush monday' ♥ Můj muž. Můj crush. Moje pondělní ráno. Tak to má být. @wolfjames" Jessie se nikdy předtím o svém soukromém životě nesvěřovala, takže tohle musí být láska jako trám. Gratuluji a přeju hodně štěstí, Jessie zdá se prožívá nejšťastnější období svého života! Jinak další fotky z New Orleans naleznete v naší galerii.


Další novinkou je to, že Jessie dnes oznámila své britské turné, které pojede v lednu! Lístky budou k dispozici od tohoto pátku od 10:00 našeho času! Termíny a místa na fotce níže. Doufejme, že oznámí i svoje evropské turné... Dále bylo potvrzeno, že Jessie se tuto neděli objeví na předávání cen MTV EMA v Glasgow. A na závěr: "Bang Bang" je #1 ve všech amerických popových rádiích! Další gratulace!


Jessie J on Celebrity Juice, Luke James Rumours, New Charity Project & More

30. října 2014 v 19:15 | WhiteSparkle
Dnes večer ve 23:00 našeho času bude na stanici ITV2 odvysílán britský zábavný pořad Celebrity Juice, v němž se konečně objeví i Jessie! Je to její první (a podle nadšených reakcí jak Jess, tak všech zúčastněných snad ne poslední) účinkování v této komické show, navíc dnes se jedná o halloweenský speciál, takže Jessie a zbytek osazenstva ukázali svoje kostýmy (Jess jde prý za Drákulu, byť spíš vypadá jako Willy Wonka). Mám spoustu instagramových a twitterových fotek, fotky přímo ze show přidám až po jejím odvysílání. Nenechte si to ujít, kromě Jess se v dnešním dílu objeví i Richard Hammond, Jimmy Carr a další hosté. Sledujte show od 23:00 našeho času na odkazech níže.

STREAM 1 / STREAM 2 / STREAM 3
Kromě toho se také můžete pokochat dalšími novými fotkami, mezi nimiž dominují úžasné nové fotky Jessie z dětství! PS: Jessie včera fotila nový cover shoot, bude na obálce prosincového čísla britského InStyle časopisu!Další zpráva je z trochu jiného soudku: Kolují drby, že Jessie a americký zpěvák Luke James, který byl jejím předskokanem na několika amerických koncertech, nahráli společný song "The Feeling" a že spolu také možná chodí. Luke před několika dny přidal tuto fotku na svůj Instagram s hashtagem "#TheFeeling" (už předtím přidal fotku s Jessie s tímto hashtagem) a Jessie postovala video (ZDE), na němž Luke jede na skateboardu, s jednoduchým popiskem ve formě smajlíka se srdíčky místo očí. Jakmile se pod příspěvkem rozhořela diskuze, přidala na Instagram dva kryptické citáty "This is who I am. Nobody said you had to like it" s dodatkem: "Jsem šťastná. Doufám, že vy taky." a "I can't wait to see you". Nemusí to nic znamenat, Jessie si vždy soukromí střežila a o jejích vztazích nevíme nic, ale i tak je to zajímavé. Uvidíme, co z toho vyleze. Pro vaši zajímavost: Luke James má na kontě nominaci na Grammy v žánru R&B, předskakoval Beyoncé a už mnoho let s ní spolupracuje.


Queen Latifah, People's Choice Awards, Celebrity Juice, Chart News & Videos

27. října 2014 v 12:31 | WhiteSparkle
Během dneška bude odvysílána nová epizoda americké talkshow The Queen Latifah Show, kde Jessie zazpívá "Burnin' Up"! Až se objeví videa, přidám je sem. Snad se dočkáme aspoň krátkého rozhovoru k tomu.Ještě důležitější novinkou je to, že Jessie byla letos tuším vůbec poprvé nominovaná na populární americké ceny People's Choice Awards 2015! Zatím se jedná o širší výběr, který bude zúžen a až z této verze vzejdou výslední nominovaní, kteří se na základě dalších hlasů veřejnosti poperou o ceny. Jessie byla nominovaná ve 2 kategoriích: "Favorite Song" (Nejoblíbenější song - Bang Bang) & "Favorite Pop Artist" (Nejoblíbenější popová zpěvačka), takže prosím nemeškejte a hlasujte, jak jen můžete (není to omezeno, nevyžaduje se ani registrace).

Favorite Song & Favorite Pop Artist


Věřím, že spousta z vás tam najde i svoje oblíbence ve filmových a seriálových kategoriích, takže kdybyste věnovali svoje hlasy Jess, bylo by to moc fajn. Zatím můžete v každé kategorii označit 5 svých favoritů. Bylo by fantastické i to, kdyby se Jess dostala do užšího výběru! Všem děkuji!

Jessie J Turned Down a Role in "Kick-Ass 2"

19. října 2014 v 1:44 | WhiteSparkle
Jessie J v jednom z nových video rozhovorů, které najdete o pár článků níže, prozradila, že kvůli nabitému plánu musela odmítnout připravenou roli ve filmu Kick-Ass 2! A také potvrdila, že už takhle odmítla několik rolí.Stejnou informaci sdělila i deníku Daily Star, jen ji více rozvedla: "Nabídli mi role superhrdinek. Také jsem měla hrát v Kick-Ass 2. Napsali roli přímo pro mě. Sešla jsem se s tvůrci, ale nakonec z toho sešlo. Můj harmonogram je šílený."

"I poté mi byla nabídnuta role v jiném filmu, ale já jsem rozhodně ten typ člověka, co se plně soustředí jen na jednu věc. Nelíbí se mi, když album a film utrpí na kvalitě jen proto, že jste rozlítaní a děláte víc věcí najednou. Možná příští rok, nebo rok nato, pokud se objeví ta správná role."


Já jakožto fanoušek komiksáren a obou dílů Kick Ass jsem samozřejmě z této informace překvapená a moc bych si přála, aby tam Jess bývala byla hrála. Ale jsem ráda, že pro druhý Kick Ass aspoň nahrála píseň "Hero", jež se kromě soundtracku objevila i na Jessiině loňském albu Alive. Zároveň mě zajímá, jaké jiné superhrdinky měla ztvárnit. Doufám, že si Jess ještě někde zahraje, koneckonců vystudovala muzikálové herectví, takže by bylo fajn zužitkovat i její hereckou stránku!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J For USA Today, Appearances Info, Sweet Talker Update

13. října 2014 v 15:05 | WhiteSparkle
Objevil se skvělý nový rozhovor s Jessie pro USA Today! Jess tam mluví o Nickiině nehodě se šaty ze srpna a také o svém podobném problému s oblečením na vystoupení, rovněž vysvětluje, proč přes opakované nabídky na post porotkyně v X Factoru zůstává věrná formátu Hlasu, vyjadřuje svůj názor na rozmach zadků v hudebním průmyslu a více. V článku je i nová fotka ze zbrusu nového photoshootu od Roberta Deutsche.Dále připomínám, že Jessie J dnes bude v taneční show americké stanice ABC Dancing With The Stars (naše StarDance)! Nejen že bude doplňujícím porotcem, ale také tam zazpívá. Kromě toho navíc jedna ze soutěžících - herečka Janel Parrish (Mona) z Pretty Little Liars - bude opět tancovat na song od Jessie, tentokrát "Mamma Knows Best"! Dnes také bude odvysílán nový díl talkshow Live with Kelly & Michael, kde je hostem Jessie! Videa se snad objeví zítra ráno.

Před chvílí bylo také oznámeno, že Jessie J letos vystoupí na předávání hudebních cen MOBO Awards, kde je i nominovaná v kategorii "Best Female Act" (Nejlepší zpěvačka)! Ceremoniál se uskuteční 22. října v Londýně ve Wembley. Určitě se dočkáme dalšího skvělého vystoupení, jako naposledy v roce 2011, kdy Jessie zazářila s Do It Like a Dude. A snad si letos konečně odnese další cenu. Pro Jessie stále můžete hlasovat ZDE, jen je třeba registrace a přihlášení.

A pokud novinek ještě nemáte dost, bylo potvrzeno, že Jessie tuto neděli vystoupí v britském X Factoru ve vyřazovací části soutěže! Kromě ní tam zazpívá ještě skupina Maroon 5. Odkaz na livestream určitě přidám!

Jessie J For Billboard Magazine, Ask Anything Chat, Ain't Been Done Acoustic & Instagram, Twitter News

12. října 2014 v 15:50 | WhiteSparkle
Mám tu pro vás zase várku nových informací, přičemž další ještě budou následovat v jiném článku. Začněme tím, že se Jessie J objevila v novém vydání Billboard magazínu! Otištěny jsou dvě nové úžasné fotky z photoshootu od Rebeccy Miller a je zde i krátký rozhovor. Mám pro vás zatím kvalitní skeny, fotky jako takové se zatím v nijak úžasné kvalitě neobjevily. Snad se to brzy napraví, Jess tam vypadá skvěle!
Jessie také před několika dny odpovídala fanouškům prostřednictvím Saturday Night Online! Objevilo se skvělé video, Jess tam fanouškům zodpověděla dotazy o sobě, o své nové hudbě a tak dále. Mimo jiné jsme se třeba dozvěděli, že pokud Jessie někdo vyzve na Twitteru, možná se vrátí k Dare Jessie J! Co se týče například hlasově nejnáročnější písně na novém albu Sweet Talker (v ČR vyšlo 10. října), pro Jessie jí je rozhodně "Burnin' Up". Více zodpovězených dotazů ve videu.


Cosmopolitan Scans, "Burnin' Up" BTS Video, Instagram Photos & Sweet Talker Acoustic

3. října 2014 v 23:10 | WhiteSparkle
Dnes ráno se objevily kvalitní skeny z listopadového vydání britského Cosmopolitanu s Jessie J! Můžete si tak kromě krásných nových fotek (které jsem přidávala v HQ do naší galerie, najdete je i ve článku níže) prohlédnout a pročíst i nový rozhovor. Ten se chystám během zítřka přeložit.
Další podstatnou zprávou je, že videoklip k Jessiině aktuálnímu singlu "Burnin' Up" vyjde už 8. října! Jessie spolu s tímto oznámením sdílela i FANTASTICKÉ (ale krátké) behind-the-scenes video z natáčení videoklipu! Je tam hromada nových scén, krásné outfity, sexy muži, no zkrátka Jessie si tohle natáčení musela užívat. :)) Mimo jiné se tam dozvíme, že klip se natáčel v Malibu. Na adresu videoklipu se vyjadřuje i jeho režisérka Hannah Lux Davis, která už natočila Bang Bang video, a tudíž se máme na co těšit. PS: Hannah mi už dvakrát odpověděla na Twitteru, je to opravdu milá osoba!


O pár dní dříve se na FB objevilo skvělé video z nácviku choreografie pro Burnin' Up pod vedením tanečníka Caspera Smarta. Jessie si to tam opravdu dává, ta choreografie je další důvod, proč se těšit na klip!Pokud by vám to bylo málo, tak Jessie publikovala na Instagramu zadní stranu obalu alba "Sweet Talker", kde můžete vidět novou krásnou fotku! Také přidala další novou fotku z photoshootu k albu a zavzpomínala na svou kamarádku Clair. Pro vaši informaci: Album v ČR vyjde už 10. října, tedy za týden!


Jessie J's Instagram Photos + New Sweet Talker Promo Photos & Cosmopolitan Cover

29. září 2014 v 15:51 | WhiteSparkle
Jessie J oslavila svůj třetí #1 singl v Británii pěkně se členy své kapely, s managementem i se svými přáteli a rodinou! Kromě toho také dnes nahrála efektní fotky s rozprostřenými vlasy a citáty z nových písní Loud a Masterpiece.
Dále se objevily tři MQ promo fotky ke třem nový písním z alba Sweet Talker: Ain't Been Done, Personal a Masterpiece! Ty fotky jsou úžasné a zatím nevíme, jestli jde o snímky z bookletu alba, nebo jestli třeba Jessie s albem rovnou vydá tři promo singly, protože ta úprava odpovídá coverům singlů. Uvidíme, zatím se kochejte fotkami.A na konec je tu skvělá novinka: Jessie J bude na obálce listopadového čísla britského Cosmopolitanu! Objevil se cover v nízké kvalitě, ovšem toto nové číslo s Jessie vyjde v říjnu, takže na nové fotky a rozhovor nemusíme čekat dlouho.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Watch Jessie J on Chatty Man Show + Featured By Shazam Session

26. září 2014 v 19:27 | WhiteSparkle
Jessie J se dnes večer objeví v populární britské talkshow Chatty Man komika Alana Carra! Show začíná ve 23:00 našeho času na kanálu Channel 4, odkazy na livestream níže. Jessie tam mimo jiné promluví i na aktuální téma úniku nahých fotek - kousek z rozhovoru se v přepisu objevil už nyní na stránkch MTV, podívejte se SEM. Kromě Jessie v show vystoupí i Lionel Richie, Nick Grimshaw nebo třeba Ella Eyre. Promo fotka níže.

STREAM 1 / STREAM 2 / STREAM 3


Kromě toho dnes Jessie podnikla túru po britských městech a místních rádiích (bližší informace se neobjevily) a také spravuje Instagram Shazamu. Na krátká instavidea z dneška se podívejte ZDE a ZDE. Přidávám i nové instagramové fotky.Shazam také dnes publikoval nový rozhovor s Jessie a nové video z akustické session pro projekt Featured By Shazam, kde Jessie zpívá "Bang Bang"! Podívejte se na videa níže.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Burnin' Up Music Video Teaser + Other Music News

25. září 2014 v 23:56 | WhiteSparkle
Nejdříve bych začala tím, že se včera večer objevil naprosto dokonalý první teaser na videoklip k novému singlu Jessie J "Burnin' Up" s featuringem 2 Chainze! Jessie v těch 15 vteřinách předvádí opravdu úžasné taneční pohyby, určitě nejsem jediná, koho udivilo, že je tak nadaná i co se tance týče. Ostatně tohle je její úplně první choreografie v pravém slova smyslu, kterou kdy předvedla. Choreograf Casper Smart očividně odvedl výbornou práci.Další skvělou informací je, že Bang Bang v americké hitparádě Billboard Hot 100 po osmi týdnech zničehonic poskočil o dvě místa, tedy z páteho na 3. místo! To znamená, že Bang Bang je oficiálně Jessiin nejúspěšnější singl vydaný v USA (což byl už v moment, kdy stál na 4. příčce). Gratulace! To ale není vše: v Británii, kde byl singl vydaný v neděli, je v polovině týdne v oficiální hitparádě už na 1. místě, tedy ke konci týdne Bang Bang nejspíše oficiálně bude Jessiiným třetím #1 britským singlem!Další příjemná zpráva hlavně pro nás, české fanoušky: Bontonland konečně zareagoval a nasadil CD Sweet Talker do předprodeje! Album bude k dispozici už 10. října (tedy ve stejný datum jako na iTunes), to znamená o 3 - 4 dny dříve než ve zbytku světa! Koupit si můžete jak základní, tak Deluxe edici. Ovšem cenový rozdíl mezi edicemi je téměř stovka, což mi přijde přehnané. Celkově je fyzický nosič dražší, na českých iTunes vás Deluxe edice vyjde v přepočtu na 300 Kč a základní edice na 220 Kč. Pokud ale nemáte iTunes či jiné služby podobného rázu, a chcete Jessie přispět, jinou možnost zatím nemáte.Co se týče dalších novinek, objevily se tyto dvě nové fotky z photoshootu k albu! Ani jedna není ve vysokém rozlišení, snad se brzy objeví. Druhá fotka se váže k zítřku, kdy Jessie bude spravovat instagramový účet Shazamu a Shazam zároveň odvysílá hudební session s Jessie v rámci projektu Featured by Shazam. Ukázka ZDE. Kromě toho hudební magazín Rolling Stone uvedl Jessiino album "Sweet Talker" mezi "25 hudebních alb, která musíte slyšet" - článek TADY!

Tento magazín také přinesl zprávu, že Jessie 18. listopadu vystoupí v New Yorku na akci k 15. výročí Musicians on Call - neziskové organizace, která má za cíl přinášet živou hudbu dětem upoutaným na lůžko. Na této akci bude také oceněna Kelly Clarkson, která se v organizaci naplno angažuje.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Performance At CLSA, Hong Kong, 18/09/2014 + Burnin' Up Release Info

20. září 2014 v 0:55 | WhiteSparkle
Jessie J před dvěma dny vystoupila v Hong Kongu na gala k investorské konferenci CLSA! Bohužel se neobjevily žádné oficiální fotky z vystoupení, máme jen něco málo z Instagramu. A ani co se týče videí to nebylo úspěšnější, našla jsem pouze Price Tag. Přesto se mrkněte, moc jí to slušelo. Jess se nyní přesunula do Copenhagenu, kde by se měla objevit v Hlasu Dánska. Uvidíme, jestli se tentokrát objeví více materiálu.Singl Bang Bang včera vyšel v Irsku a hned se dostal na 1. místo! Jessie natočila na Instagramu děkovné video, podívejte se ZDE. Ve Velké Británii singl vyjde 21. září, tak držme palce, ať se taky dostane na první příčku. Co se ještě týče Bang Bang, tak v Republic Records zveřejnili verzi písně, jež neobsahuje rapovou část Nicki Minaj! Co si o písni v této formě myslíte? Já musím říct, že jsem opravdu ráda, že se Nicki píseň líbila a rozhodla se do projektu přidat, bez ní by to nebylo ono. Poslechněte si toto demo TADY.


A teď už k nejdůležitější novince dne: Jessie J i Republic Records potvrdili, že nový singl "Burnin' Up" s featuringem 2 Chainze vyjde ve světě 23. září! Spolu s tím Jessie na svém Instagramu publikovala i krátkou ukázku z písně, rozhodně si ji pusťte, viz níže. V pozadí je použit pravděpodobně oficiální cover singlu. My všichni si budeme moci singl koupit už 23. září, jen v Británii a Irsku si budou muset počkat déle, což je logické, když tam teprve teď bude vydán Bang Bang.

Kdy vyjde videoklip k Burnin' Up, nevíme. Ale natočen byl v srpnu, takže se ho můžeme dočkat už v říjnu, nejspíš ještě před vydáním alba Sweet Talker. Opět ale připomínám, že klip k Bang Bang je venku necelý měsíc, takže v tomto ohledu není kam spěchat. Ale těším se jak na celou píseň Burnin' Up, tak na klip (opět pod režijní taktovkou Hannah Lux Davis), v němž bude mít Jess první pořádnou choreografii pod vedením Caspera Smarta. Zda se v něm ukáže 2 Chainz, je také záhadou.

UPDATE: OFICIÁLNÍ COVER SINGLU V NAŠÍ GALERII! Dále také víme, že singl produkovali Wallpaper (např. #STUPIDFACEDD ze soundtracku 22 Jump Street) a Axident (Wiggle Jasona Derulo), takže můžeme očekávat chytlavou "vymejvárnu". :))

Jessie-j-Burnin-Up.jpg


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Zoe McConnell Photoshoot Update + Instagram & Music News

16. září 2014 v 23:30 | WhiteSparkle
Konečně zase funguje přihlašování na blog, takže jsem zpátky s několika aktualizacemi! V prvé řadě bych začala nedávným photoshootem Jessie J od fotografky Zoe McConnell, z něhož se před pár dny objevilo více úžasných fotek! Podívejte se do naší galerie, Jess to tam neskutečně sluší, koneckonců několik snímků jsem použila do layoutu.


Dále tu mám nové instagramové fotky a s tím související informace. Jessie z Londýna odletěla do Hong Kongu, kde uspořádala showcase svého nového alba Sweet Talker, které mimochodem vyjde za méně než měsíc, pro místní hudební publicisty a zástupce hudebních nakladatelství. Jedno krátké instavideo si můžete přehrát ZDE - slyšet tam můžete vůbec poprvé studiovou verzi "You Don't Really Know Me", kde je použita jen akustická kytara! Ano, hurá!

Jess bohužel při letu do Hong Kongu "schytala" otravu jídlem a podle toho, co napsala ke svým dvěma novým fotkám na Instagramu, je jí opravdu zle. Čemuž tedy ani nepomáhá, že je tak daleko od domova. Ale 22. září vystupuje na iTunes festivalu v Londýně, tak snad bude fit, držte palce! Jinak co se týče dalších vystoupení, objevila se informace, že Jess 27. září vystoupí v londýnském G-A-Y klubu, kde to naposledy rozjela v roce 2011.A nakonec dvě zajímavé informace - Bang Bang je po USA nově platinovým i v Austrálii, kde se prodalo více než 70000 kopií! Gratulace! Bang Bang videoklip také překročil hranici 30 000 000 zhlédnutí na YouTube, takže dvojnásobná gratulace. Co se týče zajímavostí, tak tu pro vás mám něco z trochu jiného soudku: Herečka Janel Parrish, kterou můžete znát jako Monu ze seriálu Pretty Little Liars, v první večer nové série americké taneční show Dancing With The Stars zatancovala jive na "Bang Bang"! Video níže.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


 
 

Reklama