Layouts

NEW Layout #10

8. září 2014 v 23:52 | WhiteSparkle

Po půl roce jsem blog oděla do nového hávu, přičemž tento layout je již desátý, který se tady na stránce ocitl! Snad se vám aspoň trochu líbí. Není úplně ideální, došly mi nápady a tak jsem se tu nad tím docela mučila, abych byla upřímná. Chtěla jsem něco výrazného, sexy a šťavnatého, co by mohlo vystihovat novou éru Sweet Talker, která naplno vypukne za měsíc, až vyjde album.

Na album jsem ostatně umístila odkaz přímo v samotném headeru, takže pokud si ho budete chtít pořídit na iTunes, nemusíte nikde tápat. Jako již v minulém designu jsem nahoru umístila také odkazy na naše sociální sítě a na galerii. Na rozdíl od minula je tento layout v angličtině, a to prostě proto, že pěkných fontů, které by podporovaly naše znaky, je jako šafránu. Snad se všichni vyznáte.

Barvy jsou dost agresivní, ale s tím jsem tak nějak počítala. Úvodní fotku jsem vzala z úžasného photoshootu pro Event magazín, to byla prostě jasná volba. Snad se vám layout zobrazuje dobře, je dělaný ideálně pro Chrome. Mimochodem, blog má teď problémy s přihlašováním, takže se přes svůj Chrome na blog nedostanu, jedině přes Mozillu/Explorer, což je dost otrava. Proto ani teď moc neobíhám, za to se svým spřáteleným stránkám opravdu omlouvám. Pokusím se to napravit!


NEKOPÍROVAT!

NEW Layout #9

9. března 2014 v 20:29 | WhiteSparkle
Po více jak půl roce jsem vytvořila nový layout! Ano, už to byla věčnost, ale holt nebyl čas. Každopádně blog je nyní v novém hávu. Jelikož tato stránka zítra oslaví 3. narozeniny (!), rozhodla jsem se udělat takový odlehčený, barevný a veselý design blogového stylu. Jako hlavní fotku jsem využila nový promo snímek Jessie pro Nike, díky bohu za ní, jinak bych uvízla na mrtvém bodě. Posuďte sami, jak se layout povedl. Není to žádný zázrak a kdo nemá rád tyhle barvičky, má bohužel smůlu, protože tu tenhle layout bude asi docela dlouho, vzhledem k mé nevalné frekvenci obměňování designu.


NEKOPÍROVAT

NEW Layout #8

26. srpna 2013 v 1:06 | WhiteSparkle
Po relativně krátké době jsem vytvořila nový layout blogu! Tentokrát jsem ho udělala trošku interaktivnější. Mým záměrem bylo, aby každý návštěvník blogu hned na první pohled viděl, co se kolem Jessie děje, jaké jsou novinky, atd. V záhlaví tak najdete odkazy na 3 nové písně a hlavně odkaz ke koupi nového alba "Alive". A rozhodla jsem se přidat i takový improvizovaný odpočet dnů, zbývajících do vydání alba. Každý den to budu aktualizovat.

Použité barvy jsou takové ty moje klasické (buď fialová, nebo červená + světlé barvy, heh), i když snažila jsem se být trochu odvážnější. Hlavním motivem je tedy nové album a nová éra. Přeci jen předchozí layout byl zaměřený hlavně na píseň WILD, a to jak motivem, tak použitými fotkami. Tentokrát je tu hlavní cover alba a nová fotka z Austrálie, kde je Jessie už několik dní. Menu mě snad poprvé bavilo vytvářet a docela se mi líbí. No snad se neleknete a zvyknete si na tento nový layout, aspoň v to doufám.


NEKOPÍROVAT!

NEW Layout #7

30. května 2013 v 14:16 | WhiteSparkle
Překvápko! Možná zase ne takové, určitě jste tušili, že s novou érou přijde nový vzhled blogu. A tady je!

Layout jsem chtěla záměrně udělat divoký, ve stylu WILD, i když původně jsem zamýšlela ho udělat černobílý jako je ostatně klip k WILD, jen se zlatými detaily. Ale jelikož mám ráda barvy a s tou černou jsem si nemohla moc pohrát a poradit (vsadila jsem jí aspoň do fontu), rozhodla jsem se jít na tu "divokost" jinak a jako vždy jsem skončila u svých oblíbených barev s nádechem do fialové a růžové. Nevím, možná to nakonec tak divoké není, ale aspoň je to barevné a hlavně to snad dostatečně symbolizuje Jessiinu novou éru.

Využila jsem ty perfektní fotky z oficiálního photoshootu k WILD, nové oficiální logo Jessie, a do záhlaví jsem hodila aktuální videoklip, abyste si ho mohli kdykoliv přehrát a nemuseli jste někde tápat. Když jsme u hledání: také jsem dala pryč vyhledávací lištu, protože to blogové vyhledávání je naprosto k ničemu a stejně nic ve finále nenajde, jak vím z vlastní zkušenosti, takže snad vám chybět nebude.

Layout jsem měla hotový poměrně rychle, jen menu mi zase trvalo, protože menu není zrovna moje parketa a vždycky se na tom zaseknu, protože nic nemůžu vymyslet. Snad se vám výsledek aspoň trochu líbí.
NEKOPÍROVAT

NEW Layout #6

8. října 2012 v 21:19 | WhiteSparkle
Hola hola, po 5 měsících je tu nový layout! Asi jste mohli tušit, že ho udělám, zmiňovala jsem se o tom níže. Ale že tak brzy? To jsem upřímně nevěděla ani já.

Využila jsem ty perfektní fotky z nového photoshootu Jessie pro britskou ELLE, v jejímž nejnovějším čísle Jessie je. Ať jsem se snažila sebevíc, zase jsem skončila u fialové, to je prostě moje barva č. 1. Jinak layout to měl být na webový způsob, spíše jednodušší, můžete si všimnout, že jsem tam udělala i primitivní animaci zobrazující všechny klipy Jessie z éry alba Who You Are.

PS: Další novinka: Tento blog nyní najdete i na doméně http://jessiej.er.cz/! Nic se nikam nestěhuje, prostě jen bude tahle stránka fungovat na dvou serverech. Můžete si změnit mou adresu nebo nemusíte, to je jedno.

Co vy na něj? Líbí se vám?


NEKOPÍROVAT

PNG With Jessie J + 4 Layouts (Lady Gaga 2x, Christina Aguilera, LeAnn Rimes)

7. října 2012 v 16:29 | WhiteSparkle
Ještě zběžně přidávám 2 PNG s Jessie, která jsem vyrobila v poslední době! Fotky jsem vybrala z úžasného photoshootu pro ELLE. Použití těchto 2 ilustračních PNG je dovoleno, já sama si je budu dávat do článků, jen dodržujte zdroj.

Dále jsem vyrobila několik layoutů na základě vašich objednávek - většinu z nich před dlouhou dobou, ale k přidání náhledů sem na blog jsem se dostala až teď. Dva jsou s Lady Gaga, další s Christinou Aguilerou a poslední s LeAnn Rimes → náhledy najdete v celém článku.


2 Layouts - Rihanna & Drake

26. srpna 2012 v 14:49 | WhiteSparkle
V posledním týdnu jsem udělala 2 nové layouty na požádání. Jeden s Rihannou a druhý s Drakem! Podívejte se a posuďte, oba layouty už jsou nastavené. Mně se opravdu líbí, co vy na ně?

NEKOPÍROVAT!


Free Layout - Pretty Little Liars

29. července 2012 v 21:09 | WhiteSparkle
Dlouho jsem sem nepřidala nic z grafiky a dnešek se přímo nabízí ke změně. Měla jsem totiž udělat layout s Pretty Little Liars pro jeden nejmenovaný blog, který mě o něj poprosil. Dostala jsem rozsáhlé instrukce a vrhla se na práci. Jsem asi tak v půlce, když mi druhá adminka toho blogu napíše, že vlastně layout nechce, že ta první adminka si ho na blog objednala bez jejího vědomí a že ji z blogu už vyrazila. To je sice hezké, ale co já teď s rozdělaným layoutem?

Layouty dělám ze své vlastní dobré vůle a jen, když se mi chce, proto na vás chci apelovat: Pokud má váš blog více adminů, poraďte se laskavě předem všichni o takových změnách, jako je nový layout!

A teď: Layout s PLL jsem dokončila, nechce ho někdo? To "oko" ze znělky napravo je animace. Mně se moc líbí, tak kdyby o něj někdo měl zájem, budu ráda.NEKOPÍROVAT

Layouts with Rihanna and LeAnn Rimes

1. července 2012 v 15:10 | WhiteSparkle
Dodělala jsem zase pár layoutů, o které jste mě buď požádali nebo jsem vám je sama nabídla. Ještě mi 2 zbývají a budu volná!:D Tím chci i říct, že layouty dělám jak se mi zachce, protože tento blog je z 99% o Jessie J, takže se nebudu svazovat nějakým objednávkovým seznamem. Takže teď si dávám pauzu a poté uvidím, jak se mi bude chtít.


První layout s Rihannou je pro Ľuboše z blogu http://rihannaonline.blog.cz/. Mám letní náladu, takže jsem zvolila šťavnaté barvy, o které mě ostatně admin toho blogu i poprosil. Fotky byly dané a skvěle se s nimi dělalo, takže výsledek se mi velmi líbí a jsem hlavně ráda, že se tak líbí i adminovi! Už je nastavený na blogu


KLIK PRO VĚTŠÍ NÁHLEDOrdered Layouts - Christina Aguilera...

23. června 2012 v 17:30 | WhiteSparkle
Po dlouhé době jsem vyrobila další layouty, o které mě poprosili Matthew z www.aguileraonline.blog.cz a Chemical Emily z www.crushcrushcrush.blog.cz, tady se na ně můžete podívat.:)


KLIK PRO ZVĚTŠENÍ NÁHLEDU

imagebam.com

NEW Layout #5

23. května 2012 v 18:00 | WhiteSparkle

To jste nečekali, co? Po půl roce jsem se vzchopila a udělala jsem na blog nový layout!:))


Ten předchozí od Katty byl sice dokonalý a nezapomenutelný, ale už jsem zatoužila po změně a vrhla se do tvorby nového. Využila jsem nejnovějších fotek Jessie a celé to ladila do takové přírodní + kontrastní červené a černé, tak doufám, že se vám líbí! Chtěla jsem, aby působil tak nějak interaktivně, tak proto tolik okýnek, videí a proklikávacích věciček... Taky jsem tam vložila citát Jessie, který se mi strašně líbil. Je pod tou levou fotkou a v CZ se tam píše: "Když se ti dveře zabouchnou před nosem, není to konec. Znamená to, že za rohem jsou větší, krásnější dveře. Prostě jen musíš vyrazit a najít je." No přišlo mi to jako zajímavé vyjádření, kterému jsem nemohla odolat, protože normálně na citáty nejsem.

Mně se líbí moc, prostě mi tak nějak padne do oka.;) Ještě si budu hrát s menu, můžete si všimnout, že jsem přidala ikonu Photo Of The Month (POTM), protože jsem usoudila, že s takovým počtem krásně upravených fotek Jessie na tumblr by byla škoda je nějak nevyužít, takže se připravte na hlasování o Fotku měsíce červen.

Aktuální layout:

A rozloučení se starým perfektním z dílny Katty:

+ nová ikonka

Ordered Layout With Rita Ora And M.I.A

19. května 2012 v 23:50 | WhiteSparkle
Po dlouhé době opět přidávám něco ze své grafiky, a to layout s Ritou Orou a M.I.A, který jsem udělala na objednávku pro blog www.ritaora-mia.blog.cz (už je tam nastavený i s menu).

Obě tyhle zpěvačky mám ráda, ale to opravdu neznamenalo, že by mi šla výroba layoutu nějak lépe. Naopak, umírala jsem nad tím pěkně dlouho. Barvy jsem zvolila jasné a světlé (to byl požadavek) a celkově jsem to ladila do takového letnějšího hávu. Admince se naštěstí lay líbí, takže jsem opravdu ráda!:)

EDIT 23:50 - Článek nešel rozkliknout a komentovat, teď už by to mělo fungovat normálně!


KLIK PRO VĚTŠÍ NÁHLED NA OBRÁZEK, NEBO KLIKNĚTE NA ODKAZ VÝŠE PRO CELÝ DESIGN VČETNĚ MENU

NEKOPÍROVAT!

PS: Nezapomeňte, The Voice UK s Jessie začíná v 19:30, sledujte online ZDE

Layouts With Miley Cyrus, Scarlett Johansson And LeAnn Rimes

29. ledna 2012 v 21:39 | WhiteSparkle
Za poslední týden jsem vyrobila 3 layouty na objednávku, konkrétně layout s Miley Cyrus, LeAnn Rimes a Scarlett Johansson!

První jmenovaný můžete najít nastavený na blogu http://miley-hannamontana.blog.cz/ ! Je v podobném stylu jako ten pro http://mileyfan-blog.blog.cz/ , opět koláž z fotek na přání. Líbí se mi protože je takový veselý a barevný, miluju ty barvy!;)


Ordered Layout With Miley Cyrus

19. ledna 2012 v 21:49 | WhiteSparkle
OFF TOPIC: Když jsem zveřejnila free layout s Demi (TADY), pořádně to tu ožilo, a proto jsem mohla udělat další layout na objednávku! Je s Miley Cyrus a najdete ho už plně nastavený na blogu http://mileyfan-blog.blog.cz/ !

Snad se adminkám líbí, snažila jsem se vyhovět tomu, aby byl design tmavší, aby tam byla koláž z fotek z roku 2011 a aby na něm bylo upozornění, že blog má roční výročí!;)

PS: Zítra všechna SB oběhnu, teď, když se uzavírají známky, to mám dost nabité, takže stíhám tak tak! Snad to chápete, myslím, že rozhodně nejsem jediná, kdo to teď řeší!:D

NEKOPÍROVAT!!!

Free Layout With Demi Lovato

15. ledna 2012 v 19:19 | WhiteSparkle
Po tom nekonečném překladu článku o vzniku Domina, který si stejně asi nikdo nepřečetl, jsem se chtěla trochu odreagovat a vrhla se zas na grafiku. Jelikož dnes v Praze asi poprvé mrzne, zatoužila jsem po teple a rozhodla se ten layout udělat jarní! A protože jsem se zamilovala do písničky Give Your Heart A Break od Demi Lovato, je ten design s ní!:D

Je dost velký, protože jsem našla krásné HQ fotky a nechtěla jsem je zas tak moc zmenšovat, ale v podstatě uznávám, že je přímo gigantický!:D:D Ujelo mi to, no. Posuďte sami.

Kdyby ho někdo třeba chtěl, ať napíše do komentářů!

Fashion Layout For Nique'S

8. ledna 2012 v 19:49 | WhiteSparkle
Ještě před Vánoci jsem vyrobila pro jeden začínající módní blog layout! Jak se povedl, můžete posoudit klikem na ten náhled, layout už je nastavený na blogu;)

Layouts With Rihanna, Sugababes And AnneLynne McCord

23. prosince 2011 v 11:20 | WhiteSparkle
Poslední dobou jsem udělala 3 designy na objednávku. První byl pro jeden osobní blog, jeho admince se líbil, ale pak ho kvůli nějakým problémům přenastavila, takže je teď volný. Ústřední jsou fotky s AnnouLynne McCord.

KLIK NA NÁHLEDY
imagebam.com

Další je pro nový blog o skupině Sugababes, který vede jeden věrný návštěvník mého blogu a FB fanstránky.

imagebam.com

Poslední s Rihannou je také pro nový blog, jeho adminka ho chtěla celý černošedivobílý, ale jelikož mi to přišlo moc tmavé, zasadila jsem tam prvky červené. Nastaven→ http://robynrihannafentyslovakia.blog.cz/

imagebam.com

NEKOPÍROVAT

Volný vánoční design s Twilight ságou!

16. prosince 2011 v 16:11 | WhiteSparkle
Tak tady je ten slíbený vánoční design s herci z Twilight ságy! Fotky pocházejí ze skvělého shootu pro Entertainment Weekly, který herci nafotili v rámic propagace 1. části Breaking Dawn (Rozbřesku). Jeho výroba nebyla ani tak hrozná, jak jsem si myslela a řekla bych, že ani výsledek není úplně k zahození, tak snad se vám líbí!:) Však já jednou udělám design jenom s Taylorem...♥;D

Kdyby se tu našel někdo, kdo by ho chtěl, tak ať se nestydí napsat!
KLIK NA OBRÁZEK PRO VĚTŠÍ NÁHLED


NEKOPÍROVAT

Layout with The Saturdays + Blend Rosie Huntington-Whiteley

6. prosince 2011 v 15:04 | WhiteSparkle
OFF TOPIC: Včera jsem měla další nával grafické nálady, což jsem musela využít!:D Vyrobila jsem hned dvě záležitosti: Design s britskou dívčí skupinou The Saturdays a taky malý blend s herečkou a modelkou Rosie Huntington - Whiteley, kterou jste mohli vidět v Transformers 3.

Ke skupině The Saturdays mě dovedl SB Silvie http://sweet-and-beautiful.blog.cz/ a opravdu doporučuju vám všem, poslechnout si některou z jejich písniček (př. White Lies, to je moje nejoblíbenější). Udělala jsem takový hravý a veselý design, úplně mimo vánoční období, ale Vánoce nemusíme strkat všude, že jo!:D

Rosie asi všichni znáte a včera mě zaujal na blogu mého dalšího SB Tinky http://rosiehuntingtonfans.blog.cz/ překrásný photoshoot s Rosie pro Harper's Bazaar, takže nešlo odolat!:D

Líbí se vám aspoň něco?

NÁHLED DESIGNU:

BLEND:

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

NEW LAYOUT n. 4!

29. listopadu 2011 v 15:08 | WhiteSparkle
Nepatří to sice do rubriky My graphic, protože jsem to nevyrobila já, ale je to další layout blogu, tak kam s tím, že!:D Tento dokonalý, úžasný, nádherný a perfektní layout mi vyrobila nejlepší grafička na světě (ne nepřeháním, je AWESOME), nyní už mé SB Katty z http://ninadobrev-4fans.blog.cz , když jsem vyhrála v soutěži o design na jejím blogu!

Dokonce mi ho i nastavila, za což jsem jí vděčná ještě třikrát tolik, protože nastavování na blog je pro mě peklo!
Já nevím jak vy, ale pro mě je D-O-K-O-N-A-L-Ý a komu se nelíbí, tak má smůlu, jelikož tady bude pěkně dlouho!:D

Katty, strašně moc Ti děkuju!!!:*


NEKOPÍROVAT!
 
 

Reklama