Gigs & Big Concerts

Jessie J's Secret Gig for McDonald’s imlovinit24 Campaign, London

30. března 2015 v 23:13 | WhiteSparkle
Jessie J měla 24. března v Londýně tajný koncert! Ten se uskutečnil na skutečně originálním místě: na jedoucím dvoupatrovém autobusu, který takto projížděl britskou metropolí! To vše proběhlo na základě celosvětové hudební kampaně "imlovinit24" od McDonalds. Koncert byl vysílán živě, ale videa nemáme, k dispozici je pouze oficiální sestřih a několik videí od youtuberů, kteří měli to štěstí, že mohli cestovat na palubě autobusu.

Kromě videí máme i HQ fotky z příjezdu Jessie k autobusu. Jessie se v Londýně moc dlouho neohřála, otočila se tam jen na 24 hodin a vrátila se zpět do Sydney, kde pokračuje natáčení Hlasu Austrálie.


Jessie J Performing in Miami (15/02/2015) & Orlando

20. února 2015 v 14:48 | WhiteSparkle
Jessie před několika dny vystoupila v Miami a v Orlandu! Z Miami máme HQ fotky, a to nejen z vystoupení, ale i z následujícího dne, kde Jessie fotografové zachytili před jejím hotelem. Z Orlanda žádné kvalitní fotky nemáme, jen pár videí. Podívejte se!Instagram


Videa z OrlandaKOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing in Atlanta (12/02/15) & Paris (05/02/15)

14. února 2015 v 16:25 | WhiteSparkle
Jessie od začátku února nepolevuje v promu alba Sweet Talker a singlu Masterpiece, takže se dočkáme i spousty koncertů. Zatím odehrála dva velké koncerty předevčírem v Atlantě a 5. února v Paříži. Proč píšu o Paříži až teď? Protože se teprve před pár dny objevil slíbený HD záznam celého koncertu, takže jsem nechtěla psát článek založený jen na fotkách a několika nekvalitních videích. Celý koncert je fantastický a skvěle natočený, takže si můžeme lépe přiblížit atmosféru Jessiiných koncertů.

Paříž


AtlantaInstagram


Celý koncert v Paříži


Videa z Atlanty


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at FLZ's Jingle Ball Show, Tampa, 22/12/2014

23. prosince 2014 v 19:13 | WhiteSparkle
Svoje turné po iHeartRadio Jingle Ballech včera Jessie ukončila v Tampě! Pravděpodobně jako jediná ze všech vystupujících se zúčastnila všech koncertů v rámci tohoto vánočního turné, které bylo včera završeno právě v Tampě. Jessie tam zazpívala blíže nespecifikovaný počet písniček, kompletní videa máme z Masterpiece a z Bang Bang (bez Ariany), najdete je v celém článku.

+ PŘIDÁN ROZHOVOR

Kromě toho máme fotky jak z vystoupení, tak z červeného koberce a ze zákulisí, kde se Jessie potkala například se svým kamarádem Jasonem Derulo nebo třeba se zpěvačkami Charli XCX a Kieszou! Jess vypadala skvěle, vlnité vlasy jí sluší nejvíce. Několik nových fotek najdete i v instagramové sekci v galerii.

Jsem ráda, že toto vánoční turné už skončilo, hledat všechny ty fotky a videa byl opravdu nápor na nervy, zvlášť když má člověk zkouškové, že. Teď bude chvíli klid, konečně už snad budu mít čas, oběhnout všechny spřátelené stránky, no a v lednu vše začne nanovo britským turné. Buďte připraveni!


Jessie J at Y100's Jingle Ball Show, Miami, 21/12/2014

23. prosince 2014 v 18:45 | WhiteSparkle
Jessie J předevčírem vystoupila v Miami na dalším Jingle Ballu! Zazpívala "Bang Bang" s Arianou - video najdete v celém článku - a aspoň pár dalších písní, ovšem videa se neobjevila. Máme HQ fotky z vystoupení a také z červeného koberce a ze zákulisí, kde to Jess moc slušelo! Zapózovala si tam i se "slavným" pejskem Jiffem, který hrál například v klipu Dark Horse Katy Perry. A nesmí chybět i spousta instagramových příspěvků, kde Jessie chválí vystupování s Arianou a vzpomíná na ni, a máme i fotky s Mary Lambert a Meghan Trainor, s níž si Jessie podobně jako s Arianou zjevně padla do noty.


Jessie J at 103.5 KISS FM's Jingle Ball 2014, Chicago, 18/12/2014

21. prosince 2014 v 0:06 | WhiteSparkle
Jessie J před pár dny vystoupila v Chicagu na dalším Jingle Ballu! Mám pro vás spoustu fotek jak z červeného koberce, tak ze samotného vystoupení. V celém článku najdete i nový rozhovor s Jessie z akce, bohužel videa z vystoupení se neobjevila žádná. Víme, že Jessie jen trochu obměnila svůj setlist. V celém článku ale najdete video z včerejšího Jingle Ballu v Atlantě, kde Jessie zpívá Sweet Talker - poprvé na tomto Jingle Ball turné! Z tohoto koncertu pro změnu chybí fotky, takže proto jsem to takto namíchala.

V celém článku najdete i nové instagramové fotky, včetně fotek z dneška! Mezi Jessiinými příspěvky najdete i nádherná selfíčka s přítelem Lukem. Další důležité informace najdete v celém článku!


Jessie J at HOT 99.5’s Jingle Ball 2014, Washington D.C, 15/12/2014

17. prosince 2014 v 23:55 | WhiteSparkle
Jessie se po vystoupení v Bostonu přesunula přímo do Washingtonu, kde vystoupila na místním Jingle Ballu! Zazpívala Burnin Up, video ovšem nemáme, a Bang Bang - kde tentokrát nechyběla Ariana! Holky si to zase skvěle užily, podívejte se na video v celém článku. Tam najdete také rozhovor před vystoupením a píseň na podporu svobody a spravedlnosti černošského obyvatelstva. S kampaní přišel herec Samuel L Jackson a Jessie se ve dvou krátkých instagramových videech spojila se svým přítelem Lukem a společně tuto píseň "We Ain't Gonna Stop Till People Are Free" zazpívali.


Jessie J at KISS 108’s Jingle Ball 2014 in Boston, 14/12/2014

17. prosince 2014 v 23:23 | WhiteSparkle
Konečně mám po zkoušce, takže jsem zpátky! Jessie 14. prosince vystoupila na dalším Jingle Ballu, tentokrát v Bostonu! Zazpívala jak Burnin Up, tak Bang Bang, ovšem Ariana v Bostonu nebyla, takže Jessie byla na pódiu sama. A jako vždy byla úžasná! Máme HQ fotky jak z červeného koberce, tak z vystoupení. A v celém článku najdete obě videa z vystoupení a rozhovor, kde Jessie mluví o svém photoshootu pro Glamour a o příteli Lukovi, který s ní na Jingle Ballu byl. Jessie také byla v zákulisí zachycena fotografy při rozhovoru s kluky z MAGIC! a má i fotku s Calvinem Harrisem!


Jessie J Performing at Z100s Jingle Ball 2014, Madison Square Garden, NYC, 12/12/2014

14. prosince 2014 v 1:24 | WhiteSparkle
Jessie J se po skončení cen Women In Music (více o článek níže, určitě se podívejte) hned přesunula na další vánoční koncert, tentokrát v rámci Z100's Jingle Ball v New Yorku! Ten se konal v legendární hale Madison Square Garden, takže Jessie byla samozřejmě naprosto unešená, neboť to bylo její první vystoupení v těchto prostorách. Jako na všech ostatních Jingle Ballech zazpívala "Burnin Up" a "Bang Bang" s Arianou Grande! Všechna videa máme.

To ale není vše: V celém článku najdete i rozhovor pro rádio Z100 s Elvisem Duranem a hromadu fotek. Máme totiž snímky jak z vystoupení, tak z červeného koberce + z několika doprovodných akcí! A pak samozřejmě kupu instagramových příspěvků, takže toho je opravdu hodně. Najdete tam i společnou fotku Jessie s Meghan Trainor, která je její obrovskou fanynkou. A nějaké ty animace s Arianou, protože ty dvě jako vždycky na pódiu pěkně řádily.
Vystoupení


Červený koberec


Jessie J at Q102's Jingle Ball 2014, Philadelphia, 10/12/2014

11. prosince 2014 v 23:40 | WhiteSparkle
Jessie včera vystoupila ve Filadelfii na dalším vánočním koncertu, kde zazpívala "Burnin' Up" a s Arianou opět jejich společný hit "Bang Bang"! Jessie už se zjevně cítí moc dobře, s Arianou si na pódiu pěkně zablbla a na konec ještě pronesla fórek, který Arianu opravdu rozesmál. To vše můžete vidět ve videích z vystoupení, která se objevila ve slušné kvalitě.

Také pro vás mám fotky jak z vystoupení, tak z červeného koberce po příjezdu na Jingle Ball, kde Jessie vypadala neskutečně roztomile. Měla krásný účes, který si prý nechala od své kadeřnice Alishy vytvořit, jelikož stejný účes nosívala její maminka, když byla Jessie malá, a Jessie se po mamce moc stýská. V celém článku najdete i rozhovor pro iHeartRadio ve Filadelfii, podívejte se.


Jessie J Performing at 101.3 KDWB's Jingle Ball 2014, Minneapolis, 08/12/2014

10. prosince 2014 v 19:33 | WhiteSparkle
Jessie J před dvěma dny vystoupila na dalším vánočním koncertu, tentokrát v St Paul v Minneapolis! Stejně jako předtím zazpívala "Burnin' Up" a spolu s Arianou Grande taky "Bang Bang"! Jessie, zdá se, bylo o něco lépe a s Arianou se pořádně vyřádily, viz video níže. Burnin Up video se neobjevilo. Máme i spoustu HQ fotek, bohužel žádná fotka není jen s Jessie, všechny jsou společné s Arianou. Ale jsou krásné, určitě se mrkněte!

Chci se omluvit spřáteleným stránkám za neaktivitu, ale mám zkouškové, jako tradičně nic nestíhám, a jsem ráda, když mám síly dopřidávat sem na blog a na FB všechny tyhle vánoční koncerty, které teď Jessie absolvuje. Příští týden to bude úplná krizovka, budu tu kvůli svým povinnostem minimálně, tak se nezlobte.

Jessie J at the Capital FM Jingle Bell Ball, London, 07/12/2014

8. prosince 2014 v 23:40 | WhiteSparkle
Jessie J včera večer v Londýně vystoupila na tradičním vánočním koncertu Jingle Bell Ball rádia Capital FM! Ani záněť průdušek jí nezastavil a Jessie předvedla parádní show. Na červený koberec dorazila v umělém kožichu, aby se co nejdéle udržela v teple. Ten ale na vystoupení odhodila a předvedla se v sexy rudém mini outfitu s černou síťkou přes vlasy.

Máme jak HQ fotky, tak videa z koncertu. Jessie předvedla 'Wild', 'It's My Party', 'Do It Like A Dude', 'Sweet Talker', 'Domino', 'Price Tag' a 'Bang Bang' a až na Wild a IMP máme všechna videa a přímo od Capital FM. Rozhovory z červeného koberce a ze zákulisí se neobjevily, ale pokud chcete vidět, jak nadšená byla Jessie, když na koberci spatřila Sama Smithe, zamiřte SEM.

Dnes Jessie Londýn opustila a odletěla do Minneapolis, kde ještě dnes vystoupí na dalším Jingle Ballu. V mezičase přidala na Instagram nové fotky, včetně dalších zamilovaných snímků s přítelem Lukem, který toho na svůj profil s tématikou Jessie taky dost nahrál, viz i TOTO video ještě z Halloweenu, který trávil s Jessie v New Orelans.


Jessie J Performing at KIIS FM's Jingle Ball, 05/12/2014, LA

7. prosince 2014 v 14:52 | WhiteSparkle
Jessie J 5. prosince v Los Angeles vystoupila na dalším vánočním koncertu, tentokrát na KIIS FM's Jingle Ball 2014! Toho večera tam vystupovali například i Taylor Swift, Kiesza, Ed Sheeran nebo Ariana Grande. Ta se s Jessie opět spojila a společně na pódiu zazpívaly "Bang Bang", přičemž se obě pustily i do rapu Nicki Minaj! Jessie to moc slušelo, na vystoupení si nechala udělat úplně nový účes a fantasticky vypadala i na červeném koberci.

Z vystoupení máme úžasné HQ fotky, mnoho z nich je s Arianou a holky tam jsou opravdu roztomilé. Z červeného koberce a rozhovoru pro KIIS FM sice HQ fotky nemáme, ale i tak jsou pěkné a stojí za prohlédnutí. Rozhovor níže.

Jessie večer zazpívala "Burnin' Up" a "Bang Bang" s Arianou, obě videa máme k dispozici. Podívejte se do celého článku! Jessie hned vzápětí odletěla do Londýna, kde dnes vystupuje na Jingle Bell Ballu rádia Capital FM! Bohužel má ale zánět průdušek a vůbec jí není dobře, doufejme, že to zvládne. Poté zase hned odlétá do USA na další vánoční koncert.Jessie J Performing at 99.7 NOW!'s 2014 Triple Ho Show, San José, 03/12/2014

5. prosince 2014 v 12:44 | WhiteSparkle
Jessie J před dvěma dny zahájila své americké turné, jestli se to tak dá říct. Jedná se o síť vánočních koncertů v rámci iHeartRadio Jingle Ball 2014 Tour (všechny termíny najdete v menu v kalendáři), kde během každého večera vystoupí hned několik umělců. První koncert se odehrál v San José a kromě Jessie tam vystoupili například 5SOS nebo Demi Lovato.

A zde to začíná být opravdu zajímavé: Jessie totiž na pódium během své závěrečné písně "Bang Bang" přizvala právě Demi a ta se fantasticky zhostila partu Ariany Grande! Musím říct, že to byla opravdu bomba, podívejte se! Video se prakticky přes noc stalo virálním a blíží se k 800 000 zhlédnutí. Jessie a Demi byly nadšené, poděkovaly si na Twitteru a vyfotily se spolu (viz celý článek) a není vůbec vyloučené, že si to zopakují, neboť spolu sdílejí i další termíny Jingle Ballu. Vím, že se vzájemně už několik let obdivují, ale tohle vystoupení bylo vynikající překvapení! Určitě nejsem sama, kdo teď doufá v duet. Jaký je váš názor?

Instagram


Celé vystoupení (začátek je rozostřený, ale pak se to srovná) Jessie s Demi!


Jessie J's Performance at the Concert For Valor, Washington DC, 11/11/2014

12. listopadu 2014 v 23:47 | WhiteSparkle
Jessie J včera večer vystoupila na obrovském koncertě s názvem Concert for Valor, který sloužil jako památka na padlé vojáky a oslava jejich hrdinství, a to právě na Den válečných veteránů. Koncert se konal ve Washingtonu DC pod širým nebem a byl zdarma, takže se ho zúčastnily stovky tisíc lidí. Více informací najdete o článěk níže. Jessie na koncertu zazpívala "Bang Bang" a taky spolu s Jennifer Hudson zazpívala Siin hit "Titanium"! Musím říct, že to bylo perfektní. Videa v jakž takž ukázející kvalitě z live streamu najdete níže, rozhodně se podívejte! Mám pro vás i HQ fotky a vtipný rozhovor, v němž Jessie na tiskovce vysvětluje, proč zpívá s americkým akcentem.

Kromě Jessie a Jennifer na koncertu vystoupili například Eminem, Rihanna, Carrie Underwood, Metallica a další. Jessie má ale společné fotky jen s Jen Hudson a moderátorem večera Jamie Foxxem, viz Instagram.

Instagram (včetně 2 úžasných fotek od Jessiina přítele Luka, všechny najdete v galerii)


Jessie J Performing at El Rey Theatre, LA, 14/10/2014

16. října 2014 v 23:39 | WhiteSparkle
Jessie J měla 14. října koncert v El Rey Theate v LA! I tato show se vyprodala. Navíc se uskutečnila v den, kdy Jess v USA vyšlo album "Sweet Talker", které se hned po vydání pohybovalo na 5. - 6. místě na amerických iTunes, což je prostě skvělý debut! Jessie také podpořila na Twitteru kolegyně z Bang Bang, Ariana Grande.


Z koncertu máme dobré fotky, stejně tak se objevilo dost slušných videí. A Jessie zase přidávala fotky na Instagram, takže materiálu máme dost. Kromě toho také v celém článku najdete dvě videa Jessie s fanoušky po koncertě, kde je prostě strašně milá. Takže pokud někdo stále neví, proč máme Jessie tak rádi, ať si pustí právě ta zmíněná videa. O Jess dokonce napsali slušný a věcně přesný článek i na Super.cz, což se rovná téměř zázraku.


Jessie J's Performance at Gramercy Theatre, NYC, 09/10/2014

10. října 2014 v 23:35 | WhiteSparkle
Jessie J včera večer měla v USA svůj vůbec první plnohodnotný koncert, který se uskutečnil v Gramercy Theatre v New Yorku! Její vystoupení bylo hned vyprodané. Jsem tak ráda, že se jí konečně daří i v zámoří! Z vystoupení jsem zatím našla jen 2 videa - Sexy Lady a Burnin' Up. Naštěstí ale máme několik HQ fotek, podívejte se na ně v naší galerii.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J at Z100’s Jingle Ball 2014 Kick Off Event, NYC, 09/10/2014

10. října 2014 v 20:19 | WhiteSparkle
Jessie J včera v New Yorku vystoupila na speciální akci pořádané Z100, kde byla oznámena jména vystupujících na letošních Jingle Ball vánočních koncertech, respektive na vánočním turné od iHeartRadio! A Jess nejen že prezentovala některá jména, ale přítomnému publiku i zazpívala několik písní.

Ale co víc, Jessie je součástí těchto vánočních koncertů, včetně toho nejproslulejšího koncertu Z100's Jingle Ball 2014 v New Yorku, který se uskuteční 12. prosince a Jessie tam vystoupí po boku takových jmen jako Taylor Swift, 5 Seconds Of Summer, Ariana Grande, Maroon 5, Iggy Azalea, Sam Smith, Calvin Harris nebo Pharrell. Seznam všech koncertů, na nichž Jessie vystoupí, níže.

Fotky přímo z koncertu z oznamovací párty se v HQ neobjevily, tak máme jen kvalitní fotky z červeného koberce. Jess vypadala fantasticky! Videa také bohužel nikde nejsou.

PS: Dnes u nás v ČR a dalších vybraných zemích vyšlo Jessiino album Sweet Talker! Samostatný článek chystám, ale novinek je tolik, že prostě nestíhám.


Termíny Jessiiných vystoupení na iHeartRadio Jingle Ball 2014 Tour:

5.12.2014 - Los Angeles (KIIS FM's Jingle Ball 2014)
8.12.2014 - Minneapolis (101.3 KDWB's Jingle Ball 2014)
10.12.2014 - Philadelphia (Q102's Jingle Ball 2014)
12.12.2014 - New York (Z100's Jingle Ball 2014)
14.12.2014 - Boston (KISS 108's Jingle Ball 2014)
15.12.2014 - Washington (Hot 99.5's Jingle Ball 2014)
18.12.2014 - Chicago (103.5 KISS FM's Jingle Ball 2014)
19.12.2014 - Atlanta (Power 96.1's Jingle Ball 2014)
22.12.2014 - Tampa (93.3 FLZ's Jingle Ball 2014)
21.12.2014 - Miami (Y100's Jingle Ball 2014)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J at William Rast Celebration at Lord & Taylor, NYC, 08/10/2014

10. října 2014 v 11:27 | WhiteSparkle
Jessie J byla pozvána na otevírací akci značky William Rast, kterou založil Jessiin kolega z hudebního byznysu Justin Timberlake, v New Yorku! Objevila se jak na červeném koberci po boku moderátorky večera Jamie Chung, tak hlavně vystoupila pro pozvané hosty na střeše domu Lord & Taylor. Ukázala se ve dvou outfitech, máme celkem kvalitní fotky z celé akce, ovšem videa z vystoupení nejsou, asi nebylo dovoleno pořizovat záznamy. Justin na koncertu nebyl, má turné, ale na Twitteru i FB udělal Jessie a své značce pěkné promo, viz TOTO video, které pak sdílel.

Fotky z příletu do NYC


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Performance at Camden Market, London, 06/10/2014

7. října 2014 v 23:11 | WhiteSparkle
Jessie J včera všechny překvapila jen o 30 minut předem ohlášeným koncertem v londýnském Camden Marketu! Tam ve stylu populárního "buskingu" (pouliční muzikantství) předvedla zdarma akustický set po boku svého kytaristy Lewise. Celé to zaznamenávala Transmitter TV, která na svém YouTube kanálu prý během několika dní zveřejní videa z vystoupení. Máme skvělou pětiminutovou ukázku + Burnin' Up a Sweet Talker, dále HQ fotky, kde to Jess opravdu sluší! Jess také publikovala krátká videa z vystoupení na svém Instagramu. Mimoto se také v dalších dnech můžeme těšit na rozhovor pro MTV UK a vystoupení pro SB.TV.


Instagram 
 

Reklama