Dare Jessie J

Unseen Scenes From "Dare Jessie J" Project!

25. února 2013 v 18:50 | WhiteSparkle
Objevilo se nové video plné nezveřejněných záběrů a ukázek z nepublikovaných dílů Jessiina úspěšného YouTube projektu "Dare Jessie J", který měl mít původně 12 dílů, ale nakonec skončil u čísla sedm! Pořad se natáčel z velké části v roce 2010, poslední díl je z BRIT Awards 2011, poté už Jessie neměla čas. Ale projekt prý není ukončen navždy, možná se ještě nějakých nových epizod, které završí ono číslo 12, dočkáme!

PS: Obrovská gratulace úžasné Jennifer Lawrence k jejímu Oscarovi za hlavní roli ve filmu "Terapie láskou" (Silver Linings Playbook), pro který Jessie nazpívala ústřední píseň "Silver Lining (Crazy 'Bout You)", viz odkaz na videoklip v menu. Film získal celkem 8 nominací a ze všech ostatních nominovaných filmů se pyšní nejvyššími hodnoceními kritiků, proto je mi trochu záhada, proč nezískal více Oscarů. Rozhodně by si to narozdíl od slabého Lincolna zasloužil. Nicméně gratulace, ve čtvrtek jdu na "Terapii láskou" do kina s kamarádkou, tak posoudíme samy. :)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Dare Jessie J 7

28. března 2011 v 15:46 | WhiteSparkle
V tomto díle měla Jessie za úkol sníst několik Ferrero Rocher koulí čokolády v rádiu a taky jsme mohli vidět Behind the scenes natáčení Price Tag

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Full Episode of Dare Jessie J n.6

28. března 2011 v 15:35 | WhiteSparkle
V tomto díle Jessie zavítala do Brightonu (tam jsem taky byla, rozkošný město) a jako úkol dostala od jedné své fanynky obléct se do oblečení, které jí půjčili fanoušci přímo na pódiu. Taky jsme se mohli podívat do zákulisí Brit Awards.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Dare Jessie J 1,2,3,4,5,6

13. března 2011 v 22:39 | WhiteSparkle
 
 

Reklama