Candids & Paparazzi

Jessie J Filming a Music Video for "Flashlight", LA, 04/04/2015

10. dubna 2015 v 23:07 | WhiteSparkle
Jessie byla minulou sobotu fotografy zachycena při natáčení svého nového videoklipu v Los Angeles! Až dodnes jsme nevěděli, o jakou píseň se jedná, ale odhalení vskutku stojí za to. Jessie totiž nahrála titulní píseň k filmu Pitch Perfect 2 (Ladíme 2) s názvem "Flashlight" a právě k ní natáčela klip! Více info o písni v následujícím článku, tady jsou HQ fotky z natáčení + aktuální instagramové snímky (Jessie byla v LA jen na otočku, už je zpátky v Austrálii).


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Arriving & Leaving Heathrow Airport, London, 25. - 26/11/2014

26. listopadu 2014 v 23:57 | WhiteSparkle
Jessie J včera z LA přiletěla zpátky domů do Londýna a s sebou vzala i přítele Luka! V Londýně se příliš neohřáli, neboť dnes v podvečer opět společně Londýn opustili a odletěli do Berlína, kde Jessie v pátek vystoupí v Hlasu Německa! Z příletu do Londýna máme HQ fotky, z odletu zatím MQ fotky. Jess v obou případech vsadila na pohodlný outfit, v němž se mohla schovat před fotografy. Luke měl, jako správný gentleman, na starosti vozík se zavazadly jich obou. Jessie dnes také na Instagram přidala vtipné video s Lukem, kde reaguje na všetečné komentáře lidí o tom, že vypadá unaveně (což samozřejmě je, když pořád cestuje).

V celém článku také najdete aktuální instagramové fotky a také nové video Tylera Oakleyho s Jessie, které konečně zveřejnil! S Jess tam vede krátký, vtipný rozhovor a společně si zatancují na "Bang Bang" ve hře Just Dance 2015!
Dnes při odletu


Včera při příletu


Jessie J at LAX Airport (14/11/2014) & Outside BBC Radio 2 Studios, London (15/11/2014) + INTERVIEW

16. listopadu 2014 v 23:44 | WhiteSparkle
Jessie J byla před dvěma dny zachycena fotografy na letišti v Los Angeles, odkud letěla do Londýna. 15. listopadu, hned po příletu do Londýna, se Jessie stavila v rádiu BBC Radio 2, kde si popovídala s Grahamem Nortonem! Celý rozhovor jsem pro vás nahrála a vložila na YouTube. Jessie tam mluví o hudbě (například píseň Get Away se původně měla objevit na 2. albu Alive), o svém britském turné, které ji čeká v lednu, odpovídala na otázky fanoušků a mnohem více!

Kromě toho Jessie včera vystoupila na malém charitativním koncertu pořádaném britskou nadací Boparan Charitable Trust, jež se zaměřuje na znevýhodněné děti. Žádná videa ani kvalitní fotky se neobjevily, nicméně nesmí chybět instagramové příspěvky. Jessie to moc slušelo! Dnes Jessie odletěla do New Yorku, kde se podle všeho uvidí se svým přítelem Lukem.
LAX


Londýn


Jessie J Filming the Music Video for 'Masterpiece', LA, 13/11/2014

14. listopadu 2014 v 23:58 | WhiteSparkle
Jessie J včera v LA natáčela videoklip ke svému třetímu singlu, jímž je oficiálně píseň "Masterpiece"! Jelikož byli na natáčení přítomní fotografové, máme hromadu HQ fotek a dokonce 2 videa, která najdete v celém článku. Jessie na natáčení měla sexy kožený a také jeden skvělý volnočasový outfit, a jak se dá soudit dle kamer, tak klip bude zaměřený asi na Jessiinu cestu za slávou, neboť v záběrech podepisuje fanouškům, které včera "posbírala" na Twitteru, plakáty. Uvidíme, co z toho klipu bude, očividně to byla jen rychlá záležitost, tak snad to nebude nějak odfláknuté, když to tak řeknu. Jess ale vypadá fanstasticky, určitě je na co se těšit! PS: Dnes se Jessie na 2 dny přesouvá do Londýna, poté do New Yorku a pak zase do LA, takže časový plán má určitě hektický.

Instagram


Jessie J Arriving at Capital FM, Manchester, 25/09/2014

25. září 2014 v 23:08 | WhiteSparkle
Jessie J se dnes přesunula do Manchesteru, kde navštívila místní pobočku britského rádia Capital FM! Při příchodu ji zachytili paparazzi, takže máme několik HQ fotek. Jess vypadala fantasticky, podívejte se do naší galerie. Co se týče hudebních novinek, update bude následovat v dalším článku.

PS: V další sérii fotek můžete najít krásnou fotku Jessie z dneška s nějakým psíkem a její instagramové příspěvky. Kromě toho je třeba zmínit, že Jess včera v Londýně natáčela nový díl populární talkshow Chatty Man Alana Carra, který bude odvysílán zítra večer! Informace a odkazy na livestream se tu nejpozději zítra odpoledne objeví!

Instagram/Twitter


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Leaving BBC Radio 1, London, 23/09/2014

24. září 2014 v 13:26 | WhiteSparkle
Jessie J včera zastihli paparazzi při odchodu ze studia rádia BBC Radio 1 v Londýně! Měla na sobě vtipné triko a odfotila se s fanoušky, kteří čekali venku. Máme HQ fotky. PS: Až uvidíte, co v rádiu absolvovala, budete se smát, viz videa níže.


Princip hry, kterou Jess ve studiu podstoupila: Jessie a další člověk sedí naprosti sobě, pusu musí mít stále plnou vody a moderátor jim pouští dvojsmyslné věty různých lidí posbírané ze zpravodajství, rozhovorů, atp. A jelikož je to vtipné, tak oba zúčastnění na sebe vzájemně prskají proudy vody, tudíž jsou ve výsledku od hlavy až k patě mokří.


+ Další 2 nová videa: ZDE Jessie reaguje na oznámení, že je Rita Ora novou porotkyní v Hlasu Británie a dává jí rady. TADY se Jessie pro změnu účastní skvělého hiphopového karaoke. Nový rozhovor pro BBC - ZDE.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Leaving the Madeo Restaurant, LA, 25/08/2014

26. srpna 2014 v 23:42 | WhiteSparkle
Jessie J byla včera večer fotografy zachycena, jak opouští restauraci Madeo v LA. Jess tam s přáteli a se svým týmem slavila úspěch Bang Bang. Na fotkách vypadá spokojeně, očividně měla dobrou náladu a pořád se usmívala. A moc jí to slušelo!


Také zde pro vás mám dvě aktuální instagramové fotky Jessie. Ta dnes natáčela díl populárního pořadu o módě Fashion Police s Joan Rivers a Kelly Osbourne. Přidala jak fotku se všemi moderátory, tak s Joan, i samotné selfíčko s Kelly, s níž si padla obzvlášť do oka, poněvadž jsou obě Britky. Prý se v této epizodě baví o módě na VMAs a Emmys. Tento 90 minutový speciál bude odvysílán dnes a Jess bude speciálním hostem.


A na úplný závěr chci poděkovat za aktuální návštěvnost. Ta v neděli (VMAs) dosáhla na 229 lidí, a i dnes a včera se dostala hodně přes stovku. To je pro mě prostě úžasné a mockrát děkuji, jsem za to vděčná.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Leaving BBC Radio & Kiss FM Studios, London, 13/08/2014

15. srpna 2014 v 0:10 | WhiteSparkle
Jessie J 13. srpna v Londýně podnikla další návštěvu místních rádií, kde propagovala svůj singl Bang Bang, který ve Velké Británii vyjde až na konci září. Mám pro vás několik paparazzi fotek a taky instagramové příspěvky. Můžete si všimnout, že Jessie má neskutečně stylové vyvýšené boty od Stelly McCartney!


UPDATE: Z rádia Kiss FMJessie také na Instagramu pogratulovala Arianě k hudebním úspěchům a Ariana jí odpověděla na Twitteru slovy: "Tolik tě miluju!"


A nakonec Jessie v Londýně před pár dny fotila cover shoot na obálku zatím neznámého časopisu a z pauzy během focení nahrála skvělé instavideo, které si můžete přehrát ZDE. Já z něj prostě musela udělat animace!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Shooting an Editorial in West Village, NYC, 05/08/2014

6. srpna 2014 v 19:04 | WhiteSparkle
Jessie J je sice už zpátky ve Velké Británii (byť na otočku), ale během včerejška ještě stihla v New Yorku nafotit zbrusu nový photoshoot! Paparazzi se k focení, které probíhalo venku v ulicích, dostali, a pořídili set fotek z focení photoshootu. Jessie tam má jedny sexy černé šaty, vlasy má rovné a make-up je rovněž tmavý. Zatím nevíme, za jakým účelem byly fotky pořízeny, jestli to například souvisí s Bang Bang, či ne. To se ale jistě brzy dozvíme. Teď se podívejte na HQ snímky, stojí to za to!

+ Přidány další fotky Jessie v jiném outfitu!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Out & About in NYC, 04/08 - 05/08/2014

6. srpna 2014 v 18:53 | WhiteSparkle
Jessie byla včera i předevčírem zachycena paparazzi v ulicích New Yorku! 4. srpna ji vyfotili, když opouštěla svůj hotel na Manhattanu. Měla na sobě skvělý outfit, jemuž dominovaly zářivé kalhoty. Celkově jí to moc slušelo. Následující den, tedy 5. srpna, Jessie fotografové zastihli při odchodu z Industria Studios, kde Jess fotila nový photoshoot! Měla nádherně udělané vlasy a make-up, přičemž oblečená byla jen v jednoduchých černých šatech a teniskách.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Out & About in NYC, 29/07/2014

30. července 2014 v 23:59 | WhiteSparkle
Jessie J byla včera dvakrát zastižena v ulicích New Yorku, kde propagovala svůj singl Bang Bang s Arianou Grande a Nicki Minaj, jenž je právě na špici amerických iTunes (poslechněte si ho a kupte si píseň níže).

Na první sadě fotek má Jessie úžasný outfit, který jsme již mohli vidět na fotkách z rádia Z100. V tomto albu taky najdete rozkošné fotky s malou fanynkou. Druhý set je z odpoledních hodin a Jessie je tam celá v černém, má úžasné tenisky.A na konec nový rozhovor s Jessie, který byl dnes ráno odvysílán v ranní show rádia BBC Radio 1 s Nickem Grimshawem, ovšem byl natočen minulý týden. Ve videu najdete i vtipnou hru "Call or Delete", kterou si Jessie zahrála. Zúčastnil se jí - neúmyslně - i Jessiin táta během telefonního rozhovoru, jenž s ním Jessie vedla. Určitě si to pusťte, Jessiin otec nemá chybu!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Arriving at BBC Radio 1 Studios, London, 23/07/2014

24. července 2014 v 11:23 | WhiteSparkle
Jessie J včera po britských rádiích propagovala svůj nadcházející singl "Bang Bang" s featuringem Nicki Minaj a Ariany Grande, který my poprvé uslyšíme už 29. července! Jessie navštívila studia rádia BBC 1, odkud také pocházejí fotky níže, dále Kiss FM a Capital FM. Žádná audia se ještě neobjevila, ale Capital FM se podělil o spoustu novinek na Twitteru, ty už najdete ve zvláštním článku. Nyní se pojďte mrknout na fotky!


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Outside the Millenium Hotel, London, 23/06/2014

26. června 2014 v 13:29 | WhiteSparkle
Jessie J před několika dny vyfotili paparazziové před londýnským hotelem Millenium, kde se konala jakási slavnostní večeře, jíž se Jessie zúčastnila. Více informací nemáme, pouze HQ fotky z ulice a jednu z Instagramu. Podívejte se!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Arriving at Justin Timberlake's Gig at Tonteria Nightclub, 10/06/2014

20. června 2014 v 13:26 | WhiteSparkle
Také v rychlosti přidávám pár fotek Jessie J z 10. června, kdy ji paparazzi zachytili na cestě na soukromý koncert Justina Timberlakea v londýnském klubu Tonteria! Jessie vypadala fantasticky, byla celá v bílé, až na rudé nehty. Nevíme, jestli přímo v tomto klubu, či někde jinde, ale Jessie ten večer oslavovala 30. narozeniny své doprovodné zpěvačky Phebe Edwards, z čehož máme také pěkné fotky! A Phebe mi lajkla fotku na Instagramu, kde jsem jí popřála k narozeninám, takže i z mé strany absolutní spokojenost. :)


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Arriving at Nice Airport, Cannes, 22/05/2014

23. května 2014 v 23:58 | WhiteSparkle
Jessie J byla včera zachycena na letišti v Cannes, odkud se přesouvala do Monaka na charitativní akci Peace One Day, na níž později zazpívala. Odtud fotky přinesu za chvíli, zatím se podívejte na paparazzi fotky z letiště. Jessie měla dobrou náladu, podepsala se několika fanouškům a ve svém klobouku byla nepřehlédnutelná.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 11) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Leaving Oslo Hackney Club, London, 27/03/2014

29. března 2014 v 13:56 | WhiteSparkle
V návaznosti na předchozí článek přináším i HQ paparazzi fotky Jessie J, které vznikly při jejím nočním odchodu z klubu Oslo Hackney, kde ten večer uspořádala jak koncert zadarmo, tak tam oslavila své 26. narozeniny! Musím říct, že vypadala naprosto dokonale, já mám jednoduše slabost pro tenhle účes a pro Jess s kudrnami obecně. I po tak náročném večeru vypadala úžasně, měla jemný makeup, který ji prozářil, již zmíněné krásné vlasy a kompletně černý outfit tvořený topem od Alexander Wang, kalhotami značky Kenzo, sakem od Joseph, a dále kabelkou od Stelly McCartney a botkami návrháře Toma Forda.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 34) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Out in New York, 11/03/ - 12/03/2014

13. března 2014 v 22:58 | WhiteSparkle
Mám tu pro vás dvě sady candids fotek ze včerejška a z 11. března! Jessie je na nich zachycená v ulicích New Yorku, jak míří do nahrávacího studia, kde opět tvrdě pracuje na nové hudbě pro americký trh (během 12 hodin nahrála 5 písní, páni). Kromě toho také předevčírem do studia pozvala fanoušky, jež na ní čekali venku v zimě, aby se ohřáli a poslechli si její novou hudbu, no tomu se říká štěstí.

Na o den starší sadě fotek má Jessie svůj chundelatý kabát od Stelly McCartney, v němž se ukázala už v roce 2012, tašku od Yves Saint Laurent a botky od Jimmyho Choo. Včera ovšem nasadila drsnější look, který jí ale také moc slušel. Jak si můžete všimnout na obou sadách fotek, má krásně vyrýsovaná lýtka, takže svou spolupráci s Nike opravdu nefláká a pracuje na sobě. Kromě toho v galerii najdete i mnoho nových instagramových fotek!

• NYC 12. BŘEZNA - VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 15) •

• NYC 11. BŘEZNA - VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 26) •


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Leaving Her Hotel in New York, 06/03/2014

7. března 2014 v 20:04 | WhiteSparkle
Podobně jako předevčírem byla i včera Jessie zachycena před svým hotelem v New Yorku! Jessie se tam vyfotila s pár fanoušky, kteří tam na ní narazili, a to vše zdokumentovali paparazzi. Jess byla ale úžasně milá, s jedním fanouškem si dokonce popovídala (video ZDE). Na sobě měla tmavý outfit, brýle Prada a kabelku značky Chanel, přičemž tuto černou kombinaci oživila zářivými botami Nike. V galerii už najdete HQ fotky. Jinak Jessie v New Yorku tráví čas ve studiu, kde nahrává písně na americkou verzi alba. ZDE si můžete pustit krátká instagramová videa, kde Jess zpívá nějaký nový song!

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 32) •


Instagram (+ 2 nové promo fotky ke Calling All Hearts!)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Out in New York, 05/03/2014

6. března 2014 v 18:22 | WhiteSparkle
Pokud jste právě teď v Británii a toužíte potkat Jessie, máte smůlu. Jessie J totiž před pár dny odletěla do New Yorku, kde podle všeho řeší věci ohledně americké verze alba Alive, na níž se pracuje. Jessie měla včera schůzi s hlavouny z její nahrávací společnosti Republic Records, aby poté s manažerem a kamarádkou Alishou zašla na - několika cenami Tony ověnčené - muzikálové představení The Book of Mormon na slavné Brodwayi! Z této akce máme instagramové fotky (přidávám i pikantní fotku z vany a dnešní snímek z posilovny), ale tady už vám přináším HQ snímky z newyorských ulic, kde byla Jessie zachycena americkými paparazzi. Na sobě měla úžasný fialový kabát od Stelly McCartney a moc jí to slušelo!

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 40) •


Instagram (a instagramová videa, kde Jessie v zákulisí zpívá pro herce z Brodwaye ZDE)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J & Tinie Tempah Out For a Dinner, 30/01/2013

1. února 2014 v 13:35 | WhiteSparkle
Dobře, podcenila jsem britské paparazzi. Objevily se totiž HQ fotky Jessie J a Tinieho Tempaha z jejich společné večeře v londýnské restauraci Beach Blanket Babylon 30. ledna! Na fotkách můžete vidět Jessie a Tinieho, jak přijíždějí na večeři/odjíždějí z ní, a taky fotky přímo z restaurace. Zajímalo by mě, zdali se jednalo o přátelské setkání, o rande (přeci jen drby o těchto dvou kolují už pár let), nebo snad o pracovní schůzku (což by vůbec nebylo špatné, jejich společný song bych brala všemi deseti!).


Kromě toho také přidávám několik fotek z příletu Jessie do Londýna 28. ledna. Jsou prakticky stejné a Jessie je na všech pečlivě zachumlaná do oblečení, aby unikla pozornosti.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 29) •


Z letiště Heathrow


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

 
 

Reklama