Award Shows

Jessie J at MTV Movie Awards, 12/04/2015

24. dubna 2015 v 13:21 | WhiteSparkle
Jessie J po boku Joshe Horowitze moderovala 12. dubna červený koberec cen MTV Movie Awards! A nejen to, na samotném ceremoniálu předala společně s hercem Markem Wahlbergem cenu Channingu Tatumovi v kategorii Best Comedic Performance - obě části videa ZDE a ZDE. Moc HQ fotek se bohužel neobjevilo, ale alespoň si můžete pustit prakticky celý moderovací segment Jessie přímo na stránkách MTV, a to TADY.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM"Bang Bang" Won at the Kids Choice Awards & iHeartRadio Music Awards 2015!

30. března 2015 v 23:59 | WhiteSparkle
Předešlé dva dny byly pro Jessie, co se cen týče, jedny z nejúspěšnějších v její kariéře! Uskutečnilo se totiž dvoje předávání cen za sebou. A na obou Jessie uspěla! Nejdříve proběhly ceny Kids Choice Awards, kde "Bang Bang" vyhrál v kategorii "Favorite Song of the Year" (Nejoblíbenější píseň roku) a včera na iHeartRadio Music Awards uspěly Jessie, Nicki a Ari s Bang Bang znovu, když proměnily svou nominaci v kategorii "Best Collaboration" (Nejlepší spolupráce)!

Obrovská gratulace této naší trojici! Bang Bang porazilo hity jako Dark Horse, Fancy, Shake It Off a další, což je prostě úžasné. Dík patří i vám všem, co jste pro Jessie na KCA hlasovali! Jessie za obě ceny poděkovala prostřednictvím Twitteru a Instagramu, ale ani jednoho předávání se bohužel nezúčastnila, byť se na KCA měla objevit. Hlas Austrálie je očividně přednější (ehm...). Tato skutečnost mě mrzí, ale na nadšení z vítězství mi to neubírá. Jessie si to zaslouží.

Přidávám také aktuální instagramové fotky (mimo jiné i s bratry Maddeny, s nimiž si z ostatních koučů v Hlasu Austrálie zřejmě padla do noty nejvíce):
Jessie J Will Be Hosting the 2015 MTV Movie Awards Pre-Show!

30. března 2015 v 23:42 | WhiteSparkle
Před několika dny byla oznámena skvělá novinka! Jessie J bude po boku populárního moderátora MTV Joshe Horowitze moderovat pre-show (tedy i rozhovory z červeného koberce) filmových cen MTV Movie Awards 2015, které se uskuteční už v neděli 12. dubna!

S informací přišel Billboard, MTV ji potvrdilo. Jessie kromě mluvení s hosty odhalí i vítěze první ceny večera v kategorii "Best Hero". Předávání sen se uskuteční v LA v Nokia Theatre, červený koberec začne v 19:30 místního času (v 1:30 ráno u nás). Pokusím se sehnat nějaký live stream, dá se čekat, že se Jessie zúčastní i celého ceremoniálu.


Na svou spolumoderátorku se už těší i Josh!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Nominated for 2 Kids' Choice Awards!

24. února 2015 v 22:37 | WhiteSparkle
Jessie J získala 2 nominace na ceny Nickelodeonu Kids' Choice Awards! Nominovaná je v kategoriích Favorite New Artist (Nejoblíbenější nováček) a Favorite Song Of The Year (Nejoblíbenější píseň roku - Bang Bang). Pokud vám taky nejde do hlavy, jak může být Jessie s pětiletou úspěšnou kariérou mezinárodně známé zpěvačky nominovaná jako nováček, nejste sami. Holt je asi nováček pro Spojené státy. Ale co, nestěžujme si a radši pořádně hlasujme! Hlasovat můžete opakovaně.

Dejte Jessie hlas po kliknutí na obrázky níže. Spolu s tím vyšlo i nové video s Jessie, kde jí moderátor letošních cen, zpěvák Nick Jonas, oznamuje její dvě nominace. Jessie na konci videa dodává, že chce být politá slizem (každoroční akt na těchto cenách), takže se dá předpokládat, že se předávání cen 28. března zúčastní.

Favorite New Artist x Favorite Song Of The YearKOPÍRUJTE SE ZDROJEM

SPECIAL: 57th Annual GRAMMY Awards, 08/02/2015, LA

9. února 2015 v 23:58 | WhiteSparkle
Včera se v LA uskutečnilo předávání cen Grammy a já tu pro vás mám všechny fotky a videa! Začnu tou nejdůležitější zprávou: Jessie bohužel neproměnila svou nominaci v kategorii Best Pop Duo/Group Performance. Prohrála s Christinou Aguilerou a jejím "Say Something", což mě trochu rozčiluje i z toho důvodu, že ta píseň byla jako jediná ve výběru vydána už v roce 2013, což mi přijde nefér. Ale moje osobní pocity nechme stranou. Snad se Jessie zadaří příští rok.

Začněme u červeného koberce: Jessie vypadala fantasticky! Soudí tak Kelly Clarkson i módní kritici, kteří její look zařazují do seznamu těch nejlepších. Jessie vsadila na krátké vlasy a celkově na tak trochu ostrý a temný look, její couture róba pochází z dílny Ralph & Russo. Jen mě mrzí, že na červený koberec dorazila sama, Luke přišel před ní.

Po začátku hlavní show se Jessie převlékla na vystoupení a s Tomem Jonesem přišla na řadu jako třetí v pořadí. Společně krásně zazpívali starou píseň "You've Lost That Lovin' Feeling" od Righteous Brothers, již věnovali jejím dvěma přítomným autorům. Jejich verzi písně si navíc můžete koupit ZDE! Jessie a Tom také následně předali cenu v kategorii "Best Pop Solo Performance" Pharrellu Williamsovi za jeho hit "Happy", takže se nakonec zvěsti o Jessiině předávání jedné z Grammy potvrdily.
ČERVENÝ KOBEREC


HLAVNÍ SHOW


Get Ready for The Grammys 2015

8. února 2015 v 19:27 | WhiteSparkle
Nadešel den D! Dnes 8. února se v Los Angeles uskuteční 57. ročník nejprestižnějších hudebních cen Grammy a letos tam nebude chybět ani Jessie J! A rozhodně nebude jen řadovým hostem: s "Bang Bang" je nominována na cenu Grammy v kategorii Best Pop Duo/Group Performance a na předávání vystoupí se svým bývalým kolegou z Hlasu Británie Tomem Jonesem. Kromě toho také Jessie vystoupí na oficiální Grammy afterparty. V nedávném rozhovoru říkala, že by měla i předávat cenu v některé z kategorií, ale na seznamu předávajících její jméno nefiguruje, takže k tomu nejspíš nedojde.

Takže co je třeba vědět? Samotná show začíná ve 2:00 ráno našeho času, pokud máte stanici ČT Art, Grammy tam poběží živě se simultánním překladem. Pokud stanici nemáte, můžete zkusit livestream na stránkách České televize, ale neručím, že to tam bude fungovat. Pro nás ostatní je podstatné, že ceremoniál poběží na americké stanici CBS, kterou můžeme sledovat prostřednictvím několika livestreamů, viz níže. Červený koberec a zákulisní dění přinese přímo oficiální web Grammys, a to od 21:00 našeho času. Ale ten není jediný, live coverage z červeného koberce bude až do dvou do rána zajišťovat hned několik celebrity webů, viz další odkazy pod obrázkem.

Očekává se, že Jessie na červený koberec dorazí se svým přítelem Lukem Jamesem, který je letos také nominovaný na cenu Grammy. Co se zasedacího pořádku týče, Jessie by měla sedět vedle Toma Jonese a před sebou by měla mít Miley Cyrus a Nicki Minaj, jak naznačuje obrázek níže. Co zazpívá s Tomem, bylo dlouho záhadou, ale dnes se vynořila zpráva, že půjde o cover písně "You've Lost That Lovin' Feelin" původně od Righteous Brothers. A podle další zákulisní informace by jejich vystoupení mělo přijít na řadu jako třetí vystoupení večera. Nic z toho není potvrzené, uvidíme. Každopádně držme Jessie palce, ať je její vystoupení s Tomem nezapomenutelné a ať promění svou nominaci!

(fotka z Grammys 2012)
Fotky z včerejšího příletu Jessie do LA


Jessie s Tomem na dnešní generálce + zasedací pořádek

10808472_1557811111123753_739065269_n.jpg

RED CARPET A ZÁKULISÍ (21:00)

STREAM 1 - STREAM 2 - STREAM 3


HLAVNÍ SHOW (02:00)

STREAM 1 - STREAM 2 - STREAM 3 - STREAM 4 - STREAM 5


Všechny novinky, včetně dalších možných streamů, budu přidávat na náš FB po celou noc!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at Billboard's Women In Music Awards, 12/12/2014, NYC

14. prosince 2014 v 0:47 | WhiteSparkle
Jessie J se 12. prosince v New Yorku zúčastnila předávání cen Women In Music Awards 2014, které pořádá Billboard! Jessie si odnesla cenu "Powerhouse" (Jessie to ve své řeči komentovala tak, že je to cena v podstatě za to, že zpívá hrozně hlasitě, heh. Dá se ale opravdu říct, že byla Billboardem prohlášena top vokalistkou) a na večeru se potkala s dalšími oceněnými, mezi nimiž najdeme například Taylor Swift, Iggy Azaleu, Arianu Grande, Idinu Menzel, Hayley Williams, Charli XCX a legendární Arethu Franklin (ze setkání s níž Jessie byla úplně odrovnaná, jelikož patří mezi její životní idoly).

Jessie s těmito oceněnými ženami absolvovala panelovou diskuzi, video níže. Také na tomto večeru zazpívala akustickou verzi svého aktuálního singlu "Masterpiece". Máme jak video z vystoupení přímo od Billboardu, tak Jessiinu úžasnou děkovnou řeč (kde mimo jiné řekla, že tato cena je její první cenou získanou v USA a o to více si jí cení!). Rovněž se objevil rozhovor z červeného koberce. Z červeného koberce máme i HQ fotky! Jessie vypadala fantasticky v sexy vykrojeném overalu od Céline. Vypadala oslnivě!

Z ceremoniálu máme jen nepříliš kvalitní fotky, které Billboard publikoval na svých stránkách, vložila jsem je rovnou do článku. V celém článku najdete i všechna zmíněná videa. A povšimněte si úžasné selfie fotky všech oceněných zpěvaček, včetně Jessie! Najdete ji v instagramových příspěvcích.

Instagram


Jessie J at Logo TV's 2014 NewNowNext Awards, Miami, 02/12/2014

4. prosince 2014 v 23:35 | WhiteSparkle
Jessie J před několika dny vystoupila v Miami na cenách NewNowNext Awards! Všechna videa nyní v celém článku. Máme fotky jak ze show, kde jí na pódiu dělaly společnost tanečnice s videoklipu k Burnin Up (s nimiž se Jess očividně spřátelila), tak z červeného koberce. Jessie to opravdu moc slušelo! Večer moderoval Darren Criss a objevila se tam řada hvězd, Jessie má například fotku s kluky z A Great Big World.


Jessie J at the American Music Awards, LA, 23/11/2014 (Red Carpet + Performance)

24. listopadu 2014 v 23:52 | WhiteSparkle
Jessie J v LA včera (z našeho pohledu dneska) vystoupila na prestižních hudebních cenách American Music Awards (AMAs)! Spolu s Nicki Minaj a Arianou Grande zazpívala společný hit "Bang Bang" a nezapomněla se ukázat ani na červeném koberci, kde měla jako svůj doprovod přítele Luka Jamese! Vedle něj také po celou show seděla a zahrnula ho dokonce i do svého vystoupení! V galerii najdete jak HQ fotky, tak instagramové příspěvky. Videa v celém článku.

Jessie si na červený koberec oblékla bílý chic kostýmek od Prady, který doplnila černými botkami od YSL a psaníčka Gucci. Nesměly chybět šperky a o sexy účes se postarala kadeřnice a kamarádka Alisha. Tentokrát Jessie na plné čáře zabodovala i mezi módními kritiky! Luke v ničem nezaostával a spolu vytvořili skvělé duo, které bylo vyhlášeno i "párem večera".

Co se týče vystoupení, tak to pro mě rozhodně bylo nejlepším okamžikem večera. Jessie, Nicki i Ari se sladily do zlaté barvy (Jessie doslova, ve vlasech měla 24 karátové zlato) a postaraly se vynikající zážitek, který se tentokrát obešel bez problémů se šaty. Jessie vystoupení zahájila pochodem mezi publikem, a to opravdu ve velkém stylu. Zatančila si s Khloe Kardashian (která jí na závěr plácla po zadku), poté Jessie přitančila k příteli Lukovi a na konec se přesunula k trojici Sam Smith, Taylor Swift a Lorde, s nimiž si také zatančila. Taylor si to opravdu užívala (znala text Bang Bang na jedničku) a Jess s ní má sérii hned několika fotek, včetně jedné fotky ze zákulisí. Na pódiu se následně objevily Ariana a poté Nicki a společně to prostě "zabily". Podívejte se sami na video z vystoupení, opravdu doporučuji!


Jessie J at the MOBO Awards 2014, 22/10/2014

25. října 2014 v 18:02 | WhiteSparkle
Jessie J se ve středu 22. října zúčastnila předávání prestižních hudebních cen MOBO Awards 2014 v Londýně! Jessie celou show, jež byla vysílána živě na kanálu ITV2 (odkazy jsem dávala na náš Facebook), otevřela perfektním vystoupením s mixem Bang Bang a Burnin' Up, přičemž u části s Burnin Up, kdy stage doslova vzplála, se na pódiu překvapivě objevil americký rapper Kid Ink, který zastoupil 2 Chainze! Podle všeho se právě Kid Ink objeví na oficálním remixu Burnin Up.

Ale teď už k tomu nejhlavnějšímu: Jessie J na MOBO Awards VYHRÁLA cenu "Best Female Act" (Nejlepší zpěvačka)! Po třech letech tak ke svým čtyřem MOBO cenám z roku 2011 mohla přidat i pátou, takže opravdu gratuluji a jsem neskutečně šťastná, že to konečně vyšlo a Jessie zase začíná sbírat hudební ceny! Tím chci také poděkovat všem, kdo nezaháleli a opravdu pro Jessie hlasovali. Cenu jí předali kamarád Tinie Tempah a zpěvačka Nicole Scherzinger, děkovná řeč i vystoupení níže. Mezi dalšími oceněnými byli například Sam Smith, Ella Eyre, Beyoncé a další. Jessie, kterou na večer doprovodila rodina, si to pořádně užila a pořídila i spoustu fotek s Daleym, Tori Kelly a dalšími. Co se týče outfitu na červený koberec, tak Jessie na sobě měla odvážný komplet s hlubokým výstřihem značky Emilio Pucci a boty od YSL. V celém článku najdete i nové rozhovory!

InstagramJessie J at GQ Men Of The Year Awards, 02/09/2014

3. září 2014 v 14:06 | WhiteSparkle
Jessie J se včera již potřetí v řadě v Londýně zúčastnila každoročního předávání cen Men Of The Year pořádaných pánským magazínem GQ! Máme spoustu krásných HQ fotek z červeného koberce, stejně tak několik instagramových příspěvků přímo od Jessie a jeden nový rozhovor, v němž mimo jiné řekla, že v prosinci pojede turné po Spojených státech! Konečně!

Letos dle mého názoru Jessie vypadala naprosto úžasně a ve srovnání s minulými ročníky nejlépe. Odvážná smaragdová vintage róba od Jeana Paula Gaultiera (tu si Jess původně chtěla vzít na VMAs), lodičky značky YSL a doplňky od Stephena Webstera, krásný make-up i vlasy, prostě paráda. Šaty měly vykrojená záda, obrovský výstřih i vysoký rozparek, přesto se mi zdá, že Jess to prostě umí nosit a nepůsobí to vulgárně ani lacině.

Jessie se večera zúčastnila s ředitelem Disturbing London Dumim Oburotou a pořídila fotky s Pharrellem Williamsem, Samem Smithem, Ritou Orou, Carou Delevingne nebo třeba s Nicole Scherzinger a jejím partnerem Lewisem Hamiltonem. Akce se zúčastnila opravdu hromada celebrit, například Natalie Dormer, Benedict Cumberbatch, Bradley Cooper, Jonah Hill, Pippa Middleton, Ellie Goulding a další.


Instagram


RozhovorKOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J - MTV VMAs 2014, Inglewood, California, 24/08/2014 + BANG BANG MUSIC VIDEO

25. srpna 2014 v 23:37 | WhiteSparkle
Jessie J se včera zúčastnila předávání hudebních cen MTV VMA v Californii! Celou show otevřela svým vystoupením s Bang Bang po boku Nicki Minaj a Ariany Grande a za celý večer vystřídala 4 outfity. Včera jsem vám sem dávala odkazy na livestreamy, které celý den fungovaly, ovšem těsně před startem show MTV všechno zablokovala, takže jsem horko těžko našla jeden, úplně jiný funkční odkaz, který jsem pak přidala na náš FB. A jelikož Jess show otvírala, samozřejmě jsem o půlku vystoupení přišla, když žádný stream nefungoval. Nicméně poté už vše běželo hladce a vystoupení se objevilo na Internetu, tak snad jste si všichni poradili.

Začnu červeným kobercem: Jessie vypadala jako řecká bohyně, měla neskutečně příjemný a něžný look! Světle zelené vintage šaty jsou od návrháře Halstona, nádherné doplňky, jimž dominuje obrovská ozdoba na prst, jsou od Lorraine Schwartz, a boty jsou značky Charlotte Olympia. O líčení se Jess postarala sama, vlasy jí udělala Alisha, no a musím říct, že když se na červeném koberci při přímém přenosu objevila, spadla mi sáňka. Vypadala prostě dokonale. A její look oceňují i módní kritici a Jess je zahrnuta v několika seznamech nejlépe oblečených večera.

Následovalo samotné vystoupení. Bang Bang přišlo na řadu po Arianině zkrácené verzi Break Free a Nickiině vystoupení s Anacondou, bylo to v podstatě jedno velké vystoupení.

Pauzy na převlečení Nicki a Ariany byly tak krátké, že když Nicki vylezla na pódium, rozpadl se jí zip u šatů a celé vystoupení s Bang Bang měla ruce založené na prsou, aby se nestala nehoda. Jinak ale Jessie zpívala naprosto božsky, nenechala se rozhodit a dala světu vědět, že nejen Ariana má velký hlas. A že je s Jess třeba počítat. Celé vystoupení si můžete pustit na MTV ZDE. Část pouze s Bang Bang níže.


Hned po jejich vystoupení si také odbyl premiéru videoklip k Bang Bang na webové stránce MTV a na Twitteru Beats by Dr. Dre, takže se na něj můžete podívat i vy, a to po kliknutí na obrázek níže. Na Jessiině VEVU ovšem klip ještě není, takže mě to začíná už docela štvát, protože pirátské kopie se povalují už všude po YouTube a Jessie tak přijde o značný počet zhlédnutí, až klip vypustí... Každopádně klip je prostě perfektní, barevný, roztancovaný (Jess tam má ten svůj taneček, kde všichni mrskají hlavou a tleskají) a všechny tam vypadají dokonale. Rozhodně se podívejte!

UPDATE: JIŽ OFICIÁLNĚ NA VEVO ZDEDále tu mám tři další sady fotek z MTV VMA! Jessie se po svém vystoupení opět převlékla a zapózovala v ručně vyrobeném odvážném oděvu, který sestrojila spolu se svou stylistkou a švadlenou, v místnosti pro tisk. Vypadala senzačně! Následují fotky přímo ze show, na kterých můžete vidět Jessie například s Taylor Swift, s níž si tam popovídala. Seděla totiž ve finále kousek od ní a od Lorde, i když si stejně všichni pořád přesedali. Taylor o Jess i hezky napsala na Twitteru, tweet si můžete přečíst v celém článku. Dále má Jessie fotku například s Jennifer Lopez, s níž si podle záznamů z kamer snad vyměňovala telefonní čísla. A do třetice zde najdete fotky z oficiální MTV VMA afterpárty pořádané Republic Records! Jessie tam opět vypadala skvěle, měla sexy šaty od Balmaina, boty značky YSL a psaníčko od Toma Forda.Jessie J Rehearsing For MTV VMAs, California, 22/08/2014

24. srpna 2014 v 14:46 | WhiteSparkle
Jessie J byla před dvěma dny zachycena při zkouškách na své vystoupení na MTV VMAs! Kromě ní je na jedné fotce i Ariana, stejně tak Jess nahrála na Instagram roztomilou selfie koláž, kde s Arianou dělají ksichty. Nicki na fotkách vidět není. Ta se ale pro změnu pro MTV rozpovídala na téma Bang Bang a své spolupráce s Jess a Arianou, přičemž jejich vystoupení s Bang Bang na VMA se prý zapíše do historie. První část krátkého rozhovoru ZDE, druhá TADY.


Instagram


Na konec zde mám nově zveřejněný, skvělý rozhovor s Jess pro Saturday Night Online!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at the BRIT Awards 2014, 19/02/2014

20. února 2014 v 14:04 | WhiteSparkle
Jessie J se včera večer zúčastnila předávání nejprestižnějších britských hudebních cen BRIT Awards! Jessie byla nominovaná v kategorii "British Female Solo Artist" (Nejlepší britská zpěvačka). Cenu bohužel nezískala, porota vybrala její kamarádku a kolegyni Ellie Goulding. Je mi to kvůli Jessie a její tvrdé práci líto, ale samozřejmě Ellie gratuluji, protože si cenu zaslouží. Sama jsem jí loni viděla naživo a je úžasná.

Ceremoniálu se zúčastnily hvězdy jako Katy Perry, Beyoncé, Pharrell Williams, Lorde a spousta dalších hudebníků. Jessie večer žádnou cenu ani nepředávala, ani nevystupovala (což nechápu, přeci jen je to od roku 2011 už docela dlouhá doba). Takže jsme si jí mohli pořádně prohlédnout jen na červeném koberci. Jessie se letos rozhodla pro catsuit a ne šaty. Vybrala si ozdobený tělový kousek z dílny návrháře Juliena Macdonalda, doplněný zlatými lodičkami a psaníčkem. Zvolila krásné dlouhé vlněné vlasy a světlou lila rtěnku. Ta rtěnka celý dojem bohužel úplně zabila, byť se Jessie snažila o rafinované sladění rtěnky s nehty na rukou a nohou. Vůbec se to nepovedlo a módní kritikové si na tom makeupu pěkně smlsli. A nejen oni, lidi obecně umějí být zlomyslní. Jessie tento "rtěnkový přešlap" uznala, napsala na Twitter: "Ta rtěnka byla špatná volba. Přeneste přes to. Jako já. K dalšímu looku!"

V galerii se už můžete podívat na HQ fotky, později čekejte i fotky z 5 afterparties, kterých se Jessie po BRITs zúčastnila! Tam už svůj look změnila.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 40) •


Instagram (vtipná fotka s Nicole Sherzinger, dále fotky s Tinie Tempahem - s nímž je btw už po dva dny v kuse sladěná v barvě oblečení, just sayin' ;), Ellou Eyre, Ellie Goulding, Samem Smithem, Conorem Maynardem a Becky Hill)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Get Ready For The BRIT Awards 2014

19. února 2014 v 17:55 | WhiteSparkle
Je to tady! Dnes se od 21:00 našeho času v Londýně uskuteční předávání nejprestižnějších britských hudebních cen BRIT Awards! Letos poprvé vše budeme moci živě sledovat přes oficiální stream BRITs, a to na jejich YouTube kanálu. Jessie J letos získala nominaci v kategorii "British Female Solo Artist" (Nejlepší britská zpěvačka) a ceremoniálu se zúčastní, takže se určitě dívejte. Prý to letos bude vůbec nejlepší show, na předávání se objeví a vystoupí celá řada nejen britských celebrit jako třeba Katy Perry, Beyoncé, Bruno Mars a další.

Jessie J naposledy na BRIT Awards vyhrála v roce 2011 Cenu kritiků, od té doby každoročně získala nějakou nominaci. A jakou má Jessie letos šanci? Letošní ročník je jiný v tom, že až na jednu či dvě kategorie jednotlivé výherce vybírá čistě jen porota, hlasování veřejnosti se letos nekonalo. Takže ani my fanoušci jsme neměli možnost podpořit Jessie. Co jsem tak četla v britských médiích, tak favoritkou kritiků je Laura Mvula, ale výhry se podle většiny nejspíše dočká Ellie Goulding. Takže Jessie s největší pravděpodobností oželí sošku i letos. No po deváté večer už budeme moudřejší. Určitě se dívejte, viz odkaz na oficiální video stream níže! A držme Jess palce.

UPDATE: Jessie J nevyhrála, cenu získala její kamarádka Ellie Goulding. Každopádně gratuluji!

Jessiin look: první HQ fotky!


(všechny aktuální informace z BRITs najdete na našem FB → TADY)KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Has Been Nominated For "British Female Solo Artist" + Photos from the BRIT Awards 2014 Nominations Party, 09/01/2014

9. ledna 2014 v 23:53 | WhiteSparkle
Dnes v podvečer se konala nominační párty nejuznávanějších hudebních cen v Británii BRIT Awards 2014, kde samozřejmě nesměla chybět Jessie J, která navíc získala nominaci v kategorii "Nejlepší britská sólová zpěvačka" (British Female Solo Artist)! Doufali jsme sice také v nominace v kategoriích Nejlepší album a Nejlepší singl, ale to se bohužel nevyplnilo. Přesto Jessie k její 1 nominaci gratuluju a doufám, že letos to konečně vyjde! Jessie naposledy na BRITs vyhrála v roce 2011 Cenu kritiků (Critics' Choice Award), od té doby byla na BRITs každoročně nominovaná a ani letošek není výjimkou. Ale opravdu si moc přeju, aby letos už získala svou druhou sošku, musíme tedy pořádně hlasovat - všichni! Konkurence je silná, stojí proti ní například její skvělá kamarádka Ellie Goulding, ale také mladičká Birdy nebo Laura Marling a Laura Mvula. Hned, jak bude hlasování otevřeno, budete informováni.

Co se týče vzhledu, tak Jessie skutečně překvapila: takový sexy look a la domina by čekal asi jen málokdo, a co víc, černé mikádo by nenapadlo ani nejzarytějšího fanouška! Jess měla sice paruku, ale podle mě jí ten účes strašně svědčí. O styling se postarala sama Jessie, šaty jsou od Alexandra Wanga, boty od Jimmyho Choo (ano, jsou to ty boty, které dostala k Vánocům) a kabelka od Stelly McCartney. V první chvíli mi ten look přišel takový laciný, ale potom, co James Ingham (to je ten záhadný muž, který je s Jessie na fotkách) na Twitteru konstatoval, že Jess vypadá jako Velma z muzikálu Chicago (nebo jako Mia z Pulp Fiction), jsem toho názoru, že je to odvážný, ale sexy outfit, který Jessie sluší.

V galerii se už můžete podívat na HQ fotky z červeného koberce, kromě nich pro vás mám i nové instagramové fotky! Na některých z nich je Jessie s Ellie, konečně se zase duo "Jellie" sešlo a podělilo se s námi o fotky. Jako obrovská fanynka jich obou jsem samozřejmě nadšená. V albu najdete i fotku s Birdy! Co tedy říkáte na Jessiin look? Yay or nay?

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 44) •


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Is Nominated For a Grammy Award!

7. prosince 2013 v 22:01 | WhiteSparkle
Naprosto zásadní a fantastická zpráva! Jessie J byla se svou písní "Silver Lining (Crazy 'Bout You)" nominována na cenu Grammy! Spolu s druhou autorkou písně, držitelkou několika Oscarů, Zlatých glóbů a ceny Grammy, Diane Warren, byly za tuto píseň, jež je součástí soundtracku oscarového filmu Terapie láskou (Silver Linings Playbook), nominovány v kategorii "Best Song Written For Visual Media" (Nejlepší soundtracková píseň)! Pro Jessie je to ale vůbec první nominace na Grammy a já si opravdu z celého srdce přeju, aby ji proměnila. Moc si to zaslouží, už kvůli svému nasazení a hlasu. Konkurence je nicméně obrovská a přála bych si, aby jí to projednou Adele "nevyfoukla". Nebo prostě kdokoliv jiný.

Držme Jessie a Diane palce, Diane je koneckonců na scéně už mnoho let a tento film v hlavních rolích s Jennifer Lawrence a Bradley Cooperem sklízel chválu po celém světě, takže by opravdu nebylo od věci ocenit i hudební stránku tohoto projektu. A i kdyby to nevyšlo, Jessie už tu nominaci na Grammy nikdo neodpáře a další šance možná přijde i tak. Výsledky se dozvíme 26. ledna 2014 při předávání cen ve Staples Center v Los Angeles.


A určitě se nezapomeňte podívat na skvělý videoklip!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J At BBC Radio 1's Teen Awards, 03/11/2013

4. listopadu 2013 v 22:51 | WhiteSparkle
Jessie J ze včera zúčastnila předávání cen BBC Radio 1's Teen Awards ve Wembley aréně! Respektive se tam nenápadně vplížila rovnou na své vystoupení, jelikož její fotky z červeného koberce asi neexistují. Jess zazpívala hned několik svých písní, a to klasiku Price Tag, nový singl Thunder, a urban songy Excuse My Rude (opět si na konci přiložila mikrofon ke krku a nějakou dobu tak zpívala, to je prostě fascinující kousek) a WILD (kde si dala rapovou část Dizzeeho Rascala).

Celé skvělé vystoupení máme kompletně zaznamenané od BBC, takže si ho můžete pustit. Máme i několik fotek z vystoupení, Jess na sobě měla jednoduchý černý outfit, který vypadal trochu jako pyžamo, zvlášť tedy ty saténové kraťásky. Pod krátkým trikem se skrývala rafinovaná podprsenka, ale bylo vidět, že Jess si tam jde hlavně zazpívat, zaskákat a vyblbnout se, takže na to byl ten outfit ideální. Ale moc se mi, upřímně řečeno, nelíbil. Jessie byla také nominovaná na cenu "Nejlepší britský sólo umělec", ale bohužel jí porazil Olly Murs. Tak snad příště!


KOMPLETNÍ KONCERT (jako jednotlivá videa můžete najít jen WILD a Thunder)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J At The GQ's "Men Of The Year" Awards 2013, London, 03/09/2013

4. září 2013 v 16:53 | WhiteSparkle
Hned po nominační párty MOBO Awards Jessie vyrazila na předávání cen "Muži roku 2013" pánského časopisu GQ v Londýně! Opravdu se jednalo o ultrarychlý přesun, Jessie akorát vyměnila svůj černý kalhotový komplet za černou dlouhou sukni a topík, obojí značky Persy Yaniv, a vyrazila na červený koberec. Musím říct, že vypadala naprosto fantasticky! Sice to je odvážný outfit, ale Jessie si to může dovolit a umí to nosit. Letošní look je o dost lepší jak ten loňský. Podívejte se do galerie na HQ fotky z červeného koberce!

Cen se zúčastnili (a byli nominováni) známí muži jako Justin Timberlake, Pharrell Williams, Michael Douglas, Samuel L Jackson, Tom Ford, Russell Brand a další. Přestože šlo o "muže roku", na akci se objevila i spousta žen, kromě Jessie i Rita Ora (s níž má společnou fotku), Ellie Goulding, Emma Watson, Rosie Huntington-Whiteley, Pixie Lott, Jourdan Dunn, atd.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 58) •

11.jpg GQ2~0.jpg GQ1~0.jpg 44.jpg 04.jpg

Jessie J At The Glamour Awards 2013, 4/6/2013

5. června 2013 v 22:57 | WhiteSparkle
Jessie J se včera v Londýně zúčastnila předávání cen britského časopisu GLAMOUR, který už 10 let pořádá slavností ceremoniál Glamour's Women Of The Year, kde rozhodují jak redaktoři, tak čtenáři hlasováním. A Jessie už potřetí v řadě bodovala, tento rok si odnesla cenu "Editor's Special Award" (Speciální cena šéfredaktora)! V roce 2011 vyhrála cenu Woman Of Tomorrow a loni získala cenu Best Solo Artist. Obrovská gratulace! Ceremoniálu se zúčastnili například Ellie Goulding s přítelem, Rita Ora, Cara Delevingne, Victoria Beckham, The Saturdays, Naomi Campbell, Hayden Panettiere, Rebel Wilson, Daniel Radcliffe nebo Jason Derulo.

A její originální outfit rozhodně vzbudil pozornost. Na sobě měla celomodrý komplet od Gucci, stejně tak žhavou módní novinku - perspex kabelku - od Gucci, jen šperky pocházely od značky Mawi. Podle mě vypadala skvěle, hrozně se mi líbí ty rukávy i ta neotřelost, navíc tím líčením a vlasy to jen podtrhla. Po těch dvou předchozích ceremoniálech, kde Jessie byla jen v černé, to letos bylo příjemné oživení.

Každopádně Jessie gratuluju, zaslouží si tuto cenu! Předala jí ji šéfredaktorka Glamouru Jo Elvin se slovy: "Miluju to, že jsem šéfredaktorkou Glamouru... Nemám ráda ten termín 'girl crush' (zaláskovanost do dívky), ale tuhle holku opravdu miluju... Je to vždy přímá, milovaná tvář sobotního televizního večera v Hlasu Británie. Na začátku roku získala půl milionu liber pro Comic Relief tím, že si oholila hlavu, a to je myslím tím, co jí dělá tak skvělou: je absolutně nebojácná."

A Jessie reagovala v děkovné řeči (DALŠÍ ÚSEK DĚKOVNÉ ŘEČI V CELÉM ČLÁNKU VE VIDEU): "Když jsem obdržela cenu Žena zítřka, a vlastně už od úplného mládí, jsem chtěla udělat svět lepším místem... A jsem poctěná, že to ve mně Jo a čtenáři viděli tak brzy... Děkuju Glamouru, že mě podporuje za mé nepijáctví a za to, že neberu žádné drogy."

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 58) •

35.jpg 32.jpg 01.jpg 26.jpg 55.jpg

 
 

Reklama