Animations

GIFs: Jessie J - "Silver Lining (Crazy Bout You)" Music Video

21. listopadu 2012 v 16:49 | WhiteSparkle
Protože dnes v noci zveřejněný nový klip Jessie J pro její soundtrackový singl "Silver Lining (Crazy Bout You)" je naprosto úžasný a Jessie je tam neodolatelná, přidávám várku animací, které jsem našla na různých Tumblr. Já sama jsem neměla čas na to, něco vyrobit, ale myslím si, že je to stejně zbytečné, protože tyhle animace jsou perfektní.

• OFICIÁLNÍ VIDEOKLIP ZDE ANEBO O ČLÁNEK NÍŽE •

Na animace nekoukejte, pokud jste ještě klip neviděli! ;)


"Remember Me" Music Video - GIFs

27. října 2012 v 11:19 | WhiteSparkle
Jak jsem slíbila, tady je několik mých animací, které jsem vyrobila ze včera zveřejněného dokonalého videoklipu k debutovému singlu "Remember Me" britského zpěváka Daleyho, s featuringem Jessie J (klip níže).

No co říct, tyhle moje animace nestojí za nic. Na Tumblr jsem našla doslova hromadu naprosto perfektních animací, ty vám sem taky přidám. Připravte se tedy na pořádný nášup hýbajících se obrázků. Ale běda tomu, kdo se nepodívá na klip!

Moje animace:


GIFs: Jessie J - Chatty Man Show (28/09/2012)

30. září 2012 v 11:29 | WhiteSparkle
Nedá mi to: Musím sem přidat všechny ty úžasné tumblr animace s Jessie z Chatty Man Show! Chtěla jsem je sice vyrobit já a přidat je sem jako vlastní tvorbu, ale lidi jsou prostě rychlejší, takže animací z Chatty Man je hromada i beze mě.


"Nice To Meet You" Book Trailer - Animations

19. září 2012 v 14:39 | WhiteSparkle
Z trailer videa ke knize "Nice To Meet You" jsem udělala několik jednoduchých krátkých GIFů! Rozhodla jsem se udělat animace z těch všech ksichtíků, které Jess ve videu udělala + z náhledů nových fotek z cover photoshootu. Jsou opravdu jednoduché, z minima snímků. I tak doufám, že se líbí! :)


My Animations - Jessie J At Daybreak (2011)

31. srpna 2012 v 15:49 | WhiteSparkle
Jelikož je teď nedostatek novinek a já si začala rozumět s animacemi, zaplním to tu (alespoň pro dnešek) 4 animacemi, které jsem vyrobila z TOHOTO videa. Jessie loni v květnu vystoupila v ranním pořadu Daybreak se svým singlem Nobody's Perfect a já vybrala několik gest, kterými doprovázela text písně. ;)


My Animations - Jessie J

29. srpna 2012 v 21:59 | WhiteSparkle
Tady máte mé 2 první animace z videa, které jsem kdy vyrobila! Jsou z hudebního videa "Mother's Ballad" z roku 2007, viz. o několik příspěvků níže. Moc děkuji svému SB Katie*, že mi poradila, jak na to! :)¨

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Funny Animations - "I'm Never Gonna Be Cool"

28. dubna 2012 v 13:49 | WhiteSparkle
Venku je hezky a novinek hodných za přidávání na blog moc není, proto teď přidám takový oddechový materiál, než večer vypukne první přímý přenos The Voice UK!;)


Tuhle animaci miluju!:D Pochází z TOHOTO videa, kde Jessie před několika lety zpívá Stand Up. Na konci písně, kdy chtěla podat závěrečné poselství, se úžasně praštila do lokte o stůl a zabila to svým následujícím komentářem: "Nikdy nebudu cool". :D:D Tehdy byla ještě mezi širokou veřejností neznámá, ale na YouTube už měla spoustu fanoušků, protože pravidělně přidávala videa na svůj kanál, kde zpívala své písně.


"Stand up for the love love lo.. Ooooh! I broke my elbow! Oh, I'm never gonna be cool."

("Stand up for the love love lo.. Ooooh! Zlomila jsem si loket! Oh, nikdy nebudu cool.")


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

'Laserlight' Animations

15. dubna 2012 v 11:39 | WhiteSparkle
Je už skoro tradicí, že sem vždy, když vyjde nějaký nový klip Jessie, přidám spoustu animací, takže jelikož před 5 dny vyšel klip k Laserlight ft. David Guetta, už je přímo načase, abych sem nějaké přidala!;)

Většina z nich je posbíraná z různých tumblr a jsou skvělé!Animations With Jessie J From The Voice UK's Promo Video

26. února 2012 v 14:09 | WhiteSparkle
Na tumblr jsem ještě našla super animace z promo videa rozhovoru s Jessie od The Voice UK (TADY)!

Těším se na tu show jako malá!!!<3

OMG THIS IS SO CUTE. I LOVE THIS

babe.


The Jonathan Ross Show - Jessie J Animations

5. února 2012 v 16:09 | WhiteSparkle
Objevila jsem zase několik skvělých animací ze včerejší show Jonathana Rosse, ve které byla Jessie J hostem!;)


'Domino' Animations

27. prosince 2011 v 10:00 | WhiteSparkle
Po dlouhé době můžu konečně přidat i animace, a to přímo z nejnovějšího klipu Jessie J - Domino! Ty jsem narozdíl od screenů nevyráběla já, našla jsem je různě po tumblr. Není jich zas tolik, už jsem byla líná!:D Nic ale nenahradí tenhle dokonalý klip, takže kdo ještě neviděl, nechť se podívá o pár příspěvků níže, kde klip najde!

PS: Domino bylo včera na YouTube mezinárodně nejsledovanějším novým videem!


'Up' animations!♥

16. října 2011 v 15:20 | WhiteSparkle
Hned po včerejším zveřejnění videa se objevily nějaké ty animace, tady přidávám ty nejzdařilejší!:) Většina z nich je čistě jen z Jessie, společně s Jamesem tu mám asi jen dvě.


Jessie J and Tulisa - clap animation

5. října 2011 v 13:25 | WhiteSparkle
Dokonalá animka z předkol X Factoru, na které si Jess s Tulisou plácly!:)
Snad to bude fungovat synchronizovaně, jsou to dvě animace...:D

PS: Dnes se Jessie zúčastní předávání cen MOBO ve Skotsku a snad si i ona odnese aspoň nějakou cenu ze svých 5 nominací!;)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Animations from Who You Are videoclip

2. října 2011 v 20:26 | WhiteSparkle
Tady je sbírka mnoha povedených animací z nového klipu Who You Are!
PS: Video má na YouTube už přes 1 110 000 shlédnutí!:)

Animations from Glacéau Photoshoot

27. září 2011 v 15:19 | WhiteSparkle
Našla jsem několik krásných animací z photoshoot videa pro Glaceáu Vitaminwater. Ambasadorkou této společnosti je právě Jessie J a bude tento nápoj propagovat i během OH 2012 v Londýně!


Crying Jessie J

21. září 2011 v 15:30 | WhiteSparkle
Jessie při jejím nedělním koncertu na Tonträger Festivalu nevydržely nervy a píseň Who You Are ji úplně emocionálně vyčerpala! Musela se chvíli rozdýchávat a někdo z toho udělal animace. Každopádně ještě před vystoupením s touto písní se svěřila, že když viděla už natočený klip k Who You Are, rozbrečela se! Říkala, že je to naprosto jednoduchý klip bez nějakých efektů a kudrlinek, a ona sama tam má vystupovat nenalíčená a úplně jednoduše oděná. Je to prý její zatím nejoblíbenější klip.

VIDEO S CELOU PÍSNÍ I S TÍMTO PROSLOVEM NAJDETE ZDEKOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Red or Black animations

11. září 2011 v 12:09 | WhiteSparkle
Našla jsem několik pěkných animek z Jessiiného vytoupení v show Red or Black, 9.9.11!:)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!!

Jessie like one of the Power Rangers:D:D

4. září 2011 v 11:07 | WhiteSparkle
Tak to jsem po ránu nečekala!:D Je to jen takový nesmysl, co jsem našla někde po fanouškovských blozích, ale pobavilo mě to.
Jessie J jako jedna z Power Rangers (Strážci vesmíru), znáte ten seriál, ne?:D Jako malá jsem na to pořád koukala!:D
Takže obsazení této animace tvoří Katy Perry, Lady Gaga, Britney Spears, Nicki Minaj, Jessie J a přebíhající Rihanna aneb ty největší popstars!:))KOPÍRUJTE JEDINĚ S MÝM ZDROJEM!!!!

Jessie J would choose both of them!:D

28. srpna 2011 v 15:38 | WhiteSparkle
Z jednoho francouzského pořadu, kde lidé pokládají otázky celebritám. Kdo je pohoršovací a konzervativní typ, tak ať radši nečte!:D

Question: What’s good vibrations to you: A Dildo, or Susan Boyle’s song? Jessie J: What about both at the same time? omg omg omg lollllllll:’) ive seent his interview soooo many times and it never gets old!!!:L

Otázka: Co jsou pro tebe lepší vibrace: dildo nebo hlas Susan Boyle?
Odpověď: Co takhle obojí ve stejnou chvíli?

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Who's Laughing Now Animations

11. srpna 2011 v 17:18 | WhiteSparkle
Vyrojilo se obrovské množství animací z klipu WLN, enjoy! Ta její zásoba ksichtů je nekonečná, miluju to!:D Kdo ještě klip neviděl, ať se podívá o pár příspěvků níže.


 
 

Reklama