Advertisements & Other Videos

Jessie J for TUC Rhythm

26. března 2015 v 23:12 | WhiteSparkle
Zdravím všechny, jsem zpátky! Dala jsem si menší pauzu, ale snad se vše vrátí zpátky do normálu (v rámci možností). Jessie, jak je nám již známo, zahájila spolupráci s krekry TUC, které můžete najít i na našich pultech, a konečně se objevily i první promo materiály - dvě videa, soutěž a nový photoshoot!

Co se týče soutěže, tak ta je celoevropská, a tudíž v ní můžete soutěžit i vy! Hlavní cenou jsou vstupenky na koncert Jessie v Paříži, více informací ZDE.

Nový, barevný a skvělý photoshoot:Jessie J's ALS Ice Bucket Challenge & Bang Bang Behind The Scenes Video

21. srpna 2014 v 11:25 | WhiteSparkle
Jessie J přijala nominaci na ALS Ice Bucket Challenge od Jasona Derula, Little Mix a dalších několika celebrit, a po příletu do LA výzvu uskutečnila. Vše nahrála na Instagram, celkem do tří videí. V prvním nominuje všechny svoje fanoušky (já už výzvu nezávisle na Jess absolvovala, ale to se asi taky počítá, haha), Arianu Grande, Nicki Minaj, Tinieho Tempaha, All About She a Disturbing London, v druhém na ní vodu vylila Alisha, která se bohužel moc netrefila, takže Jess nominovala i ji, no a pak se nechala polít znovu, aby to bylo pořádně dokonané. PS: Jess dnes vystoupí v LA na pre-VMA party pořádané MTV a Covergirl! Nebudu online, sledujte novinky na jejím Instagramu, Twitteru a dalších sítích.

Třetí část na YouTube níže


+ 2 nové fotky


Dále se objevilo naprosto perfektní oficiální zákulisní video z natáčení videoklipu k Bang Bang! Podívejte se, je tam hromada nových záběrů se všemi aktérkami!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Bang Bang Teaser #1: Beats by Dre and Target present "Bang Bang"

20. srpna 2014 v 19:47 | WhiteSparkle
Jak jsem vás již před několika dny informovala, Jessie, Nicki a Ariana se pro Bang Bang spojily se společností Beats By Dr. Dre a s Targetem! Nyní Beats na svém YouTube kanálu zveřejnili TV reklamu ze samotného videoklipu, která běží v USA a propaguje právě Bang Bang a hudební produkty, které se ve videu objevily. Tato reklama je prvním teaserem na klip, který vyjde v exkluzivní premiéře hned po - nyní již všemi stranami (včetně Jessie) potvrzeném - živém vystoupení Jess, Nicki a Ariany s "Bang Bang" na hudebních cenách MTV VMA, které se uskuteční 24. srpna! Bang Bang navíc celé ceny otevře. Máme se dle teaseru na co těšit, no podívejte se sami. A na vystoupení se těším neskutečně!

+ UPDATE PRODEJNOSTI: Singl "Bang Bang" ve Spojených státech obdržel ZLATOU certifikaci za prodej 502 000 kopií písně během 3 týdnů, a to bez videoklipu! Stále je také #2 na US iTunes a v TOP 10 na Billboard Hot 100. Gratulace!


O vystoupení s Bang Bang napsaly již mnohé weby, mezi pro nás nejpodstatnější patří MTV a Billboard. Jessie se na vystoupení také těší, na Instagram přidala fotku níže a napsala: "Jsem tak ŠŤASTNÁ a NATĚŠENÁ, že poprvé zazpívám BANG BANG s Nicki a Arianou na letošních hudebních cenách MTV VMA!!!!"

10616924_1522241251325731_1752517574_n.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

VIDEO: Jessie J Visiting The Brit School

18. února 2014 v 19:14 | WhiteSparkle
Jessie J kromě svého včerejšího akustického vystoupení s námi neslyšenou písní "Strip" (viz článek níže) nahrála na svůj YouTube kanál i úžasné video ze své pár týdnů staré návštěvy v britské umělecké škole The Brit School, jíž ostatně sama kdysi absolvovala! Video je profesionálně natočené a upravené, můžeme v něm vidět Jessie s místními studenty, které chtěla svou návštěvou podpořit (více v popisku přímo od Jess pod videem). Jess si s tanečníky zatančila, se zpěváky si zazpívala (před pěveckou třídou úžasně zazpívala Who You Are a Conquer The World, to také najdete ve videu) a od budoucích maskérů se nechala namalovat. Určitě se podívejte, je vidět, že si svou návštěvu v bývalé škole stroprocentně a neskrývaně užila.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

"Calling All Hearts" Official Music Video PREVIEW

14. února 2014 v 23:25 | WhiteSparkle
Dnes na Valentýna byla zveřejněna ukázka z videoklipu k debutovému singlu DJ Cassidyho "Calling All Hearts" s featuringem Jessie J a Robina Thicka! Tento teaser má jen několik vteřin a my se z něj můžeme dozvědět to, že si milovníci růžové barvy v klipu zcela jistě přijdou na své. Ale všichni tři hlavní protagonisté se v ukázce objeví, a to je důležité.

Před několika okamžiky taky DJ Cassidy odhalil datum premiéry videoklipu: 4. březen 2014! Buďte připraveni. O režii se postaral kanadský režisér Director X, který natočil videoklipy Justinu Bieberovi, Drakeovi, Nelly Furtado, Nicki Minaj, The Wanted a dalším známým jménům. PS: DJ Cassidy dnes na Twitteru favorizoval jeden můj tweet, to mě potěšilo!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J in the X Factor Global Trailer + Instagram

3. února 2014 v 11:32 | WhiteSparkle
Na úvod přidávám aktuální fotky z Jessiina Instagramu! V sobotu odpočívala a v neděli vyvářela, to asi tak ve zkratce. Kromě toho se ale objevil trailer na X Factor Global. Ve videu se shrnují výkony některých soutěžících ze všelijakých světových verzí této show a Jessie se ve videu objeví dvakrát, aby představila tento YouTube kanál. Podle oblečení tipuju, že to bylo natočeno v listopadu, když Jessie vystupovala s Mary J Blige v britském X Factoru.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Date With Jessie J via Transmitter

1. prosince 2013 v 0:39 | WhiteSparkle
Připravte se, 10. prosince se uskuteční komorní fanouškovský koncert Jessie J, který pořádá Transmitter! Tento koncert, na němž Jessie zazpívá akustické verze písní z alba Alive, bude totiž vysílán celosvětově přes YouTube kanál Transmitteru a na Google+ účtu Jessie, a to od 19:00 našeho času. Spolu s tím bude spojený i další Google+ Hangout, na němž Jessie bude ve spojení s těmi vybranými fanoušky, kteří zašlou zajímavý cover Jessiina nového songu "Sexy Lady". A co víc, pokud budete 10. prosince v Londýně a chtěli byste být fyzicky přítomni na tomto koncertu, můžete se přihlásit! Potřebné informace a odkazy najdete ve videu níže, v němž vám sama Jessie vše prozradí.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J In Nike's "Just Do It - Endless Possibilities" Campaign

20. září 2013 v 15:55 | WhiteSparkle
Jak už víte, Jessie J je novou tváří značky Nike a nyní se objevilo nové promo video kampaně Nike "Just Do It!" s podtitulem "Endless Possibilities", které cílí na ženy a na to, čeho všeho mohou dosáhnout. O voiceover se postarala známá herečka Ellen Page (Juno, Počátek) a ve videu můžete vidět jak známé sportovce, tak pro nás hlavně Jessie J ve scéně v boxovací hale. Oficiální photoshoot najdete níže!

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J In a Brand New Capital FM TV Advert

13. září 2013 v 20:32 | WhiteSparkle
Jessie J se objevila po boku will.i.ama, Taylor Swift, Robbieho Williamse, Union J a dalších známých umělců v nové reklamě nejpopulárnějšího britského rádia Capital FM! Podívejte se.

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Google+ Hangout, 31/7/2013

1. srpna 2013 v 15:06 | WhiteSparkle
Včera Jessie uskutečnila již druhý Hangout s námi, fanoušky, prostřednictvím Google+ a YouTube! Vše bylo vysíláno živě, Jessie sice měla jako vždy zpoždění, ale i tak to stálo za to. Celý Hangout byl zaznamenán a vy si ho můžete pustit níže. Sepsala jsem pro vás v bodech důležité věci, které jsme se dozvěděli, včetně názvu nového singlu (ten už sice nějakou dobu známe, ale až teď ho Jessie oficiálně potvrdila)!

SHRNUTÍ:

1. Jessie poprvé zazpívala akustickou verzi "Square One". (minuta 13:01)
2. Oficiálně oznámila jméno druhého singlu, který se tedy jmenuje "It's My Party". Kus této písně zazpívala a zní to úžasně! (minuta 17:50) Navíc řekla, že vyjde už "velmi velmi brzy", takže to vidím na první polovinu srpna.
3. Calvin Harris nakonec nebude na druhém albu.
4. Dnes se Jessiina oficiální webová stránka www.jessiejofficial.com ocitne v úplně novém kabátě! Můžeme se těšit i na nové fotky a exkluzivní informace.
5. Jessie v září vezme 2 fanoušky na svůj koncert v Riu! Více informací o soutěži již brzy #TakeMeToRio.
6. Píseň "Technology", která patří mezi starší kousky Jessie, na druhém albu nenajdeme.

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Google+ Hangout With Jessie J Today!

31. července 2013 v 12:52 | WhiteSparkle
Dneska se koná dopředu avizovaný Google+ Hangout s Jessie J! Začíná v 18:00 našeho času a vy ho můžete sledovat živě TADY! Jessie v něm něco zazpívá, bude si povídat s vybranými fanoušky (přihlásit se mohl každý) a hlavně poskytne nějaké speciální oznámení, a co víc, uslyšíme ukázku z nového alba! Nejspíš se i dozvíme více o novém singlu "It's My Party" a datu jeho vydání, jak Jessie naznačovala před několika dny v rozhovoru pro australská rádia. Určitě se tak máme na co těšit, a bude to daleko větší a lepší než poslední květnový Hangout.

Zde si můžete pustit promo video, v němž Jessie mluví o tom, co nás v dnešním Hangoutu čeká, podívejte se! POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRATJTE SI HO ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J And Glacéau Vitaminwater Interview

6. července 2013 v 12:18 | WhiteSparkle
Jessie v dalším novém videu pro Vitaminwater mluví o svém projektu s Talenthouse, v němž hledá nadějného návrháře, který jí navrhne kostým na koncert v Riu (více ZDE, můžete se do projektu přihlásit i vy!), mluví také o svém přístupu k životu a o nové hudbě, vše je k tomu prokládáno záběry z focení photoshootu se Samuelem Bradleym.

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Design For Jessie J With Glacéau Vitaminwater

2. července 2013 v 18:32 | WhiteSparkle
Skvělá zpráva pro všechny návrháře po celém světě! Jessie J ve spolupráci s Vitaminwater pořádá projekt pro nadějné návrháře a designery z celého světa. Úkolem je navrhnout pro Jessie J kostým, který pak ona na sobě bude mít na svém vystoupení na brazilském festivalu Rock in Rio 15. září! Kostým má být pestrý, v barvách vody Vitaminwater. Zúčastnit se může každý, takže pokud vás baví navrhovat oblečení a jste schopní, do toho! Jessie spolu s ředitelkou Vitaminwater Jiah Choi vybere vítěze, jehož kostým si na vystoupení obleče. Výherce navíc obdrží 2000 dolarů. Kostým, neboli playsuit, má být jednodílný outfit, s malými nebo žádnými rukávy a krátkými nohavicemi, a musí se v něm dobře pohybovat.

KOMPLETNÍ ZNĚNÍ ZADÁNÍ A FORMULÁŘ K PŘIHLÁŠENÍ TADY


Mám tu pro vás video, kde sama Jessie říká, jak by si to představovala: "Ahoj, jsem Jessie J a vyzývám všechny módní návrháře. Už brzy vydám své druhé album a budu koncertovat po celém světě. Spojila jsem se se svou oblíbenou značkou pití Vitaminwater a po vás bych chtěla, abyste mi navrhli kostým založený na živých barvách Vitaminwater. Prosím, udělejte to skvělé, troufalé, vzrušující a unikátní. Chtěla bych, aby se v tom dalo opravdu dobře pohybovat - protože na pódiu tancuju fakt hodně - jděte na talenthouse.com a navrhujte pro mě. Už se nemůžu dočkat, s čím přijdete. Hodně štěstí!"

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J For Hunger TV: The Interview & Behind The Scenes

4. června 2013 v 1:38 | WhiteSparkle
Včera odpoledne se objevilo perfektní HD video z únorového focení photoshootu pro Hunger magazín, které obsahuje hromadu naprosto úžasných záběrů z příprav na focení a z focení samotného, mezi nimi i pohled na mnoho úžasných outfitů a hlavně vůbec první záběry Jessie, jak blbne se svým psem Jacksonem, který byl tou dobou ještě opravdu malé štěně!

Mimo jiné video obsahuje i sestříhaný rozhovor s Jessie, který se potom v plné podobě objevil přímo v časopisu. Rozhovor jsem pro vás přeložila už v dubnu TADY a zveřejněné fotky z photoshootu najdete pro změnu ZDE.A dodávám i tzv. fashion film, kde Jessie pózuje a různě blbne!

POKUD SE NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE VIDEO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Google+ Hangout, 20/5/2013

22. května 2013 v 22:52 | WhiteSparkle
Hurá, tak už mám úspěšně odmaturováno a jsem přijata na VŠ! Díky všem, co na mě mysleli. Teď tu budu opět co nejčastěji to půjde, budu mít totiž hromadu volna. Rovnou tedy začnu: Jessie v pondělí upořádala online setkání prostřednictvím Google+, které bylo živě přenášené přes YouTube od 19:00 našeho času.

Mělo necelou půlhodinku, Jessie se tam bavila s výherci její soutěže přes webku a vše přenášela i nám. Zazpívala Nobody's Perfect po boku svého kytaristy Lewieho a také nám zazpívala další kousek ze svého nového singlu Wild (23 minuta)! A mimo jiné prozradila, že na albu nebudou žádná sprostá slova.

POKUD SE NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE ZDE


Dále také přidávám nálož nových instagramových fotek, které Jessie v těchto několika dnech nahrála. A co víc: PŘEDSTAVILA SVÉ NOVÉ LOGO! Toto logo tedy nahradí to staré (viz náš layout), a ač se mi zezačátku moc nelíbilo, už si začínám zvykat a vy ho tady uvidíte už brzy v novém layoutu. Co na logo říkáte?

a980c4a8c19a11e29ff222000aa8009c_7.jpg 15b24e2cc23f11e284c522000aa801df_7.jpg 3a7af606c23e11e2934722000a9f3cae_7.jpg d42b561ec20d11e2b8f122000a1f9345_7.jpg dcd5b54ec19911e2b1c622000aa8000f_7.jpg 0a1da0eec19911e283e322000aa8200d_7.jpg
0a1da0eec19911e283e322000aa8200d_7.jpg 61aa0574c19811e2b9c722000a9e07b7_7.jpg 41837834c18411e28abf22000a1f9bf5_7.jpg dd9a18fcc17711e293e222000a1fc7f0_7.jpg 65d8f61ac0ac11e2bc0822000a1f9737_7.jpg f4d11056c00111e282a722000a1f9d5f_7_(1).jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J In Capital FM's 2013 TV Advert

3. ledna 2013 v 17:26 | WhiteSparkle
Jessie je i pro letošek jednou z tváří televizní reklamy populárního britského rádia Capital FM!
V reklamě ale nejsou žádné nové záběry Jessie, použili přesně ty samé, co v kampani pro rok 2012. Stejně je to ale super reklama, kromě Jess tam můžete vidět Cheryl Cole, Rihannu, Katy Perry, Ushera, 1D a další.
Jessie J Singing Silent Night + Instagram Pics 24/ - 25/12/2012

25. prosince 2012 v 12:18 | WhiteSparkle
Jessie nám veselé Vánoce popřála nejen prostřednictvím nového videa od Hlasu Británie, viz níže, ale taky včera nahrála na svůj osobní YouTube kanál (uživatel Jessica Cornish, oficiální je JessieJVEVO) vlastní podání písně Tichá noc.

Pod video připsala: "Učím se vánoční písně a moje maminka mě začala natáčet, jak zpívám Tichou noc, takže jsem si myslela, že bych to s vámi všemi mohla sdílet x" Píseň pojala podle svého, doslova jako hlasovou exhibici v dobrém smyslu slova, takže pokud na to nejste zvyklí, radši si to trošku ztlumte.


Dále přidávám několik vánočních fotek z Jessiina Instagramu, které jsem vybrala z toho všeho, co tam Jessie včera nahrála. Popisky fotek uvidíte, když si náhledy rozkliknete.

9a6198e04e2611e2842d22000a1f9ada_7.jpg be40edf24e0c11e2b46022000a1fb37a_7.jpg 18a47b064e0311e2b60722000a9f09f0_7.jpg 59e8d4b84de511e2a96422000a1fbc12_7.jpg 0dcdea804de711e2890a22000a1fbc9a_7.jpg

+ Další 4 nové vánoční fotky z dneška, na nichž můžete vidět Jessie u stromku, potom její štěně Jacksona, kterého si konečně můžeme pořádně prohlédnout! Je to zlatíčko! A dále taky můžete vidět výzdobu.

6720d7704ea311e2b55e22000a9f09fb_7.jpg f4e899984ea911e283fe22000a1fa511_7.jpg d4c7c6224eb111e2914322000a1f984e_7.jpg f17ca2624eb911e29ade22000a1f9bd0_7.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J In Vidal Sassoon Advert 2007

30. září 2012 v 12:49 | WhiteSparkle
To, že Jessie J kdysi dělala vlasovou modelku, jsme věděli už dlouho. Nedávno jsme ale zjistili, že dělala vlasový modeling pro slavnou a tradiční společnost Vidal Sassoon, která proslula jak svými kadeřnickými salóny, tak vlasovou kosmetikou.

Nyní se objevila reklama z roku 2007, v níž hraje tehdy 19 letá Jessie! Jessie a její dvě kolegyně tam měly opravdu neotřelé účesy. Celá ta reklama je tak trochu psycho, ale určitě se podívejte! :))

(ilustrační fotografie)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Watch 'Sick Love' By Jessie J's Finalist Vince Kidd

14. září 2012 v 15:05 | WhiteSparkle
Dnes Jessie vystoupí na svém MasterCard Priceless Gig, takže fotky čekejte večer nebo zítra, nicméně v mezičase nám také doporučila podívat se na premiérové audio video svého finalisty Vince Kidda z Hlasu Británie. A je to opravdu výborný a chytlavý R&B song, těším se na video! Určitě se mezi vámi najdou tací, jež mu v The Voice UK také fandili, tak si to pusťte.
SONG V CELÉM ČLÁNKU

"Podívejte se na song 'Sick Love' ft. Lady Leshur mého chlapce Vince Kidda. EP vychází 4. listopadu #pyšná"


Trailer: VitaminWater Roundhouse Performance + Interview #2

27. srpna 2012 v 13:09 | WhiteSparkle
Je venku další video ze začátku srpna, kdy Jessie vystupovala v londýnském Roundhouse prostřednictvím Vitamin Water! Tentokrát v něm můžeme vidět 2 ukázky z Jessiina vystoupení, a to DILAD a Nobody's Perfect + interview, které je proloženo spoustou pěkných záběrů pózující Jessie.

PS: Zachvíli tu čekejte anketu o POTM!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


 
 

Reklama