Duben 2015

OFFICIAL MUSIC VIDEO: Jessie J - Flashlight (Pitch Perfect 2 Soundtrack)

24. dubna 2015 v 22:09 | WhiteSparkle |  Music Videos
Jessie J dnes v noci odtajnila svůj nový song "Flashlight", jenž je titulní písní ze soundtracku k filmu Pitch Perfect 2 (Ladíme 2), a to rovnou prostřednictvím oficiálního videoklipu, který opět režírovala Hannah Lux Davis! Flashlight je opravdu krásný motivační song a videoklip ho pozvedl ještě na vyšší úroveň. Odehrává se v něm příběh jednoho páru, Jessie je tam nádherná a nechybí ani hromada nových záběrů ze samotného filmu. Podívejte se sami!

Píseň Flashlight si můžete koupit na iTunes ZDE, je už k dispozici celosvětově! V ČR je už na 29. místě!Objevilo se také oficiální video z natáčení videoklipu, klikněte na obrázek!KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J at MTV Upfront 2015 Presentation, NYC, 21/04/2015

24. dubna 2015 v 14:51 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Jessie se před několika dny objevila v New Yorku na prezentaci MTV Upfront, kde i vystoupila! Žádná videa se bohužel neobjevila, ale máme HQ fotky jak z příchodu na akci, tak ze samotného vystoupení. Jessie vypadala fantasticky, oba outfity jí opravdu sekly!


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J at MTV Movie Awards, 12/04/2015

24. dubna 2015 v 13:21 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie J po boku Joshe Horowitze moderovala 12. dubna červený koberec cen MTV Movie Awards! A nejen to, na samotném ceremoniálu předala společně s hercem Markem Wahlbergem cenu Channingu Tatumovi v kategorii Best Comedic Performance - obě části videa ZDE a ZDE. Moc HQ fotek se bohužel neobjevilo, ale alespoň si můžete pustit prakticky celý moderovací segment Jessie přímo na stránkách MTV, a to TADY.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM
NEW SONG: Jessie J's "Flashlight" Recorded for Pitch Perfect 2

10. dubna 2015 v 23:37 | WhiteSparkle |  Music Info
A zde už hlavní zpráva dne: Dočkali jsme se pořádného překvapení v podobě půlminutové ukázky z Jessiiny nové písně "Flashlight", k níž před týdnem v LA natáčela videoklip! Flashlight je titulní píseň k očekávané hudební komedii Pitch Perfect 2 (Ladíme 2), která se u nás v kinech objeví 14. května.

Flashlight tedy bude nejspíše vydán jako promo singl k filmu. K dispozici máme zatím jen již zmíněnou ukázku, kterou si můžete poslechnout níže, a také pravděpodobný cover singlu. Celá píseň by měla být vydána ještě během dubna, takže to můžeme očekávat každým dnem. Zatím zní Flashlight příjemně, co na song říkáte vy?KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Filming a Music Video for "Flashlight", LA, 04/04/2015

10. dubna 2015 v 23:07 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Jessie byla minulou sobotu fotografy zachycena při natáčení svého nového videoklipu v Los Angeles! Až dodnes jsme nevěděli, o jakou píseň se jedná, ale odhalení vskutku stojí za to. Jessie totiž nahrála titulní píseň k filmu Pitch Perfect 2 (Ladíme 2) s názvem "Flashlight" a právě k ní natáčela klip! Více info o písni v následujícím článku, tady jsou HQ fotky z natáčení + aktuální instagramové snímky (Jessie byla v LA jen na otočku, už je zpátky v Austrálii).


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM