Březen 2015

"Bang Bang" Won at the Kids Choice Awards & iHeartRadio Music Awards 2015!

30. března 2015 v 23:59 | WhiteSparkle |  Award Shows
Předešlé dva dny byly pro Jessie, co se cen týče, jedny z nejúspěšnějších v její kariéře! Uskutečnilo se totiž dvoje předávání cen za sebou. A na obou Jessie uspěla! Nejdříve proběhly ceny Kids Choice Awards, kde "Bang Bang" vyhrál v kategorii "Favorite Song of the Year" (Nejoblíbenější píseň roku) a včera na iHeartRadio Music Awards uspěly Jessie, Nicki a Ari s Bang Bang znovu, když proměnily svou nominaci v kategorii "Best Collaboration" (Nejlepší spolupráce)!

Obrovská gratulace této naší trojici! Bang Bang porazilo hity jako Dark Horse, Fancy, Shake It Off a další, což je prostě úžasné. Dík patří i vám všem, co jste pro Jessie na KCA hlasovali! Jessie za obě ceny poděkovala prostřednictvím Twitteru a Instagramu, ale ani jednoho předávání se bohužel nezúčastnila, byť se na KCA měla objevit. Hlas Austrálie je očividně přednější (ehm...). Tato skutečnost mě mrzí, ale na nadšení z vítězství mi to neubírá. Jessie si to zaslouží.

Přidávám také aktuální instagramové fotky (mimo jiné i s bratry Maddeny, s nimiž si z ostatních koučů v Hlasu Austrálie zřejmě padla do noty nejvíce):

Jessie J Will Be Hosting the 2015 MTV Movie Awards Pre-Show!

30. března 2015 v 23:42 | WhiteSparkle |  Award Shows
Před několika dny byla oznámena skvělá novinka! Jessie J bude po boku populárního moderátora MTV Joshe Horowitze moderovat pre-show (tedy i rozhovory z červeného koberce) filmových cen MTV Movie Awards 2015, které se uskuteční už v neděli 12. dubna!

S informací přišel Billboard, MTV ji potvrdilo. Jessie kromě mluvení s hosty odhalí i vítěze první ceny večera v kategorii "Best Hero". Předávání sen se uskuteční v LA v Nokia Theatre, červený koberec začne v 19:30 místního času (v 1:30 ráno u nás). Pokusím se sehnat nějaký live stream, dá se čekat, že se Jessie zúčastní i celého ceremoniálu.


Na svou spolumoderátorku se už těší i Josh!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's Secret Gig for McDonald’s imlovinit24 Campaign, London

30. března 2015 v 23:13 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J měla 24. března v Londýně tajný koncert! Ten se uskutečnil na skutečně originálním místě: na jedoucím dvoupatrovém autobusu, který takto projížděl britskou metropolí! To vše proběhlo na základě celosvětové hudební kampaně "imlovinit24" od McDonalds. Koncert byl vysílán živě, ale videa nemáme, k dispozici je pouze oficiální sestřih a několik videí od youtuberů, kteří měli to štěstí, že mohli cestovat na palubě autobusu.

Kromě videí máme i HQ fotky z příjezdu Jessie k autobusu. Jessie se v Londýně moc dlouho neohřála, otočila se tam jen na 24 hodin a vrátila se zpět do Sydney, kde pokračuje natáčení Hlasu Austrálie.Happy 27th Birthday Jessie J

27. března 2015 v 23:21 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Dnes, 27. března, slaví naše milá Jessica Cornish aka Jessie J, své 27. narozeniny! Vše nejlepší, Jessie! Přejme jí hodně zdraví, štěstí, lásky a úspěchů, zvlášť s tím zdravím to teď nebylo veselé (Jessie byla nucena zrušit svoje březnové turné po Austrálii právě kvůli svým zdravotním potížím). Snad už bude lépe. PS: Číslo 27 je Jessiino nejoblíbenější, takže letos se to hezky sešlo! Doufejme tedy, že následující rok zbývající do jejích dvacátých osmých narozenin bude obzvlášť povedený.

Jelikož jsem si dala od blogování pauzu, úplně mi ušlo, že blog oslavil 11. března svůj 4. rok existence! Páni, to to letí, nemůžu tomu uvěřit! Rovnou vám tak chci poděkovat za vaši přízeň, připomínky, komentáře a nadšení pro Jessie. Letos sice žádné oslavy s věcnými cenami k výročí blogu neproběhly, ale doufám, že i když zde nebudu tak často, nezavrhnete ani tuto stránku ani Jessie. Děkuju za podporu!

Aktuální fotky z Instagramu, včetně nového snímku s Edem Sheeranem!


Skvělé animované přáníčko z Tumblr od queenjessiej
VŠE NEJLEPŠÍ JESSIE


Jessie J for TUC Rhythm

26. března 2015 v 23:12 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Zdravím všechny, jsem zpátky! Dala jsem si menší pauzu, ale snad se vše vrátí zpátky do normálu (v rámci možností). Jessie, jak je nám již známo, zahájila spolupráci s krekry TUC, které můžete najít i na našich pultech, a konečně se objevily i první promo materiály - dvě videa, soutěž a nový photoshoot!

Co se týče soutěže, tak ta je celoevropská, a tudíž v ní můžete soutěžit i vy! Hlavní cenou jsou vstupenky na koncert Jessie v Paříži, více informací ZDE.

Nový, barevný a skvělý photoshoot: