Leden 2015

INTERVIEW & PERFORMANCE: Jessie J on The Graham Norton Show, 16/01/2015

17. ledna 2015 v 16:00 | WhiteSparkle |  TV Shows
Včera byla odvysílána nová epizoda nejoblíbenější britské talkshow Grahama Nortona, kde byla hostem Jessie J! Původně byla vedena jen jako hudební host, takže jsem se bála, že se dočkáme jen krátkého rozhovoru po vystoupení, ale Jessie byla nakonec součástí celého panelu od začátku do konce, takže jsme se dočkali i skvělé interakce s ostatními hosty, jimiž byli herci David Tennant, Olivia Coleman a hollywoodský magnát a producent Harvey Weinstein.

Moc novinek jsme se ale nedozvěděli, Jessie předváděla, že umí mluvit se zavřenou pusou, mluvila o svém pokaženém tetování, o úspěchu v USA i o Bang Bang. Jedinou novinkou bylo to, že Jessie spolu s Harveym potvrdili, že Jessie nahrála píseň s názvem "Stronger" pro Harveyho nový muzikál na Broadwayi, který se jmenuje "Finding Neverland" (Hledání Země Nezemě)! Jessiin "Stronger" je titulní song konceptuálního alba tohoto muzikálu, na jiných písních najdeme i Christinu Aguileru, Ritu Oru, Jona Bon Joviho a další. Muzikál Finding Neverland čeká premiéra na Broadwayi 15. dubna, takže snad se někdy kolem této doby dočkáme i vydání konceptuálního alba.

Jessie dále v show perfektně zazpívala svůj aktuální singl "Masterpiece". Video z vystoupení i celou epizodu najdete v celém článku. Kromě toho se můžete do naší galerie podívat i na HQ fotky z natáčení'

Celá epizoda (hlavní části s Jessie začínají v 7:40, 22:00 a po 29:30)Jessie J's a New Coach on The Voice Australia & Music News

15. ledna 2015 v 19:57 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Před pár dny Jessie oficiálně potvrdila, že se letos vrací do poroty pěvecké soutěže The Voice! Nejedná se ovšem o britský Hlas, v němž účinkovala po 2 série, nýbrž bude sedět v koučovském křesle v australské verzi, což jsme tak trochu tušili už od prosince, kdy na Instagram přidala fotku, kde podepisuje smlouvu u The Voice.

Jessie na koučovské pozici v Austrálii vystřídá Kylie Minogue, která naopak loni vystřídala Jessie v britské verzi. Jak tedy bude australská porota vypadat? Jessie je jediný nováček, doplní Rickyho Martina, dvojčata a americké rockery Joela a Benjiho Maddena (dříve kapela Good Charlotte), kteří poprvé budou sdílet dvoukřeslo, a australskou zpěvačku Deltu Goodrem. Australský hlas si už teď připsal prvenství napříč světovými verzemi v tom, že poprvé budou v porotě sedět dvě ženy najednou. Jessie se už nemůže dočkat, až se zase vrátí do červeného křesla, i já osobně jsem na to zvědavá, obzvlášť na společná vystoupení koučů a celkově jejich chemii a vzájemnou interakci. Fotka poroty v celém článku.

Natáčení Blind Auditions pravděpodobně začne v březnu, Jessie totiž na březen ohlásila i své první australské turné! Datum premiéry show ještě není známé, ale odhaduji to na květen. Těšíte se na Hlas Austrálie a na návrat Jessie do poroty této soutěže, byť jde o jinou verzi?


Jessie J To Perform on Graham Norton Show & More

11. ledna 2015 v 19:02 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jessie J se tento pátek objeví ve skvělé talkshow Grahama Nortona! V show zazpívá zatím neupřesněnou píseň (pravděpodobně Sweet Talker, jelikož to je její nový britský singl), takže bude hudebním hostem. Přesto bychom se mohli dočkat aspoň několikaminutového rozhovoru. Spolu s Jessie budou hosty herci David Tennant, Olivia Colman a hollywoodský boss a producent Harvey Weinstein. Talkshow bude odvysílána ve 23:35 našeho času na BBC One. Pokud se odkazy na livestream neobjeví tady na blogu, najdete je určitě na našem Facebooku.

Jsem opravdu ráda, že se Jessie u Grahama Nortona opět objeví, bude to její třetí návštěva této show. Poprvé tam byla v roce 2011 v rámci proma alba Who You Are, podruhé v roce 2012 kvůli promu pro Hlas Británie (+ zazpívala zde Laserlight) a loni se u Grahama měla objevit znovu, ale z nějakého důvodu byla její účast zrušena. Takže se už nemůžu dočkat pátku!Přidávám také nejnovější fotky z Instagramu! Jessie už je sice zpátky v Británii, kde tráví před turné čas s rodinou (včera koukala na novou řadu Hlasu Británie a vydatně tweetovala fanouškům), ale většina fotek je ještě z vánoční a novoroční dovolené na Jamajce s nejlepšími kamarádkami a přítelem Lukem.Když už jsme u turné, Jessie vyhlásila svého dalšího předskokana! Prvním předskokanem je její přítel, zpěvák Luke James, a druhým se stal DJ Charlesy. Kromě toho se Jessie objevila v traileru na nový dokument Nicki Minaj "My Time AGAIN"! Tento dokument bude odvysílán 18. ledna na MTV, mrkněte se na trailer ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMNew Photoshoot: Jessie J by Sara Jaye Weiss (FLZ's Jingle Ball, 22.12.2014)

11. ledna 2015 v 18:21 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Před několika dny se také objevil nový photoshoot Jessie J, který vznikl v prosinci během jejího Jingle Ball turné, konkrétně v Tampě pár dní před Vánoci! O naprosto skvělé fotky, které pro vás mám v HQ, se postarala fotografka Sara Jaye Weiss. Jessie na některých snímcích vtipně pózuje s popcornem, ale nechybí i krásné portréty, a to vše vzniklo jen v rychlosti v zákulisí koncertu. Podle mého názoru jeden z nejpodařenějších photoshootů, jaké Jessie v roce 2014 nafotila. Tři fotky z tohoto shootu jsem také použila na nový layout galerie, líbí se vám?

KOPÍRUJTE SE ZDROJEMFULL CONCERT: Alive Tour 2013 at the O2 Arena in London

11. ledna 2015 v 17:30 | WhiteSparkle |  Tours
Sice je už za dveřmi nové britské turné k albu Sweet Talker, ale to nám nebrání si vychutnat oficiální záznam Jessiina koncertu v londýnské O2 Aréně v rámci Alive Tour z roku 2013! Podívejte se, je to v HD (jen jsou v tom vložené portugalské titulky).


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Happy New Year 2015

1. ledna 2015 v 18:09 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Vítám všechny v novém roce 2015 a přeju vám hodně štěstí, zdraví, úspěchů, spokojenosti a pokud možno i mnoho osobně zažitých koncertů Jessie (to přeju i sobě, neboť jsem to štěstí, vidět ji naživo, stále ještě neměla)!

Zároveň s tím je čas na rekapitulaci dění kolem Jessie J v roce 2014. Zamiřte do celého článku, kde na vás už mimo jiné čeká vyhodnocení nejlepšího outfitu z červeného koberce roku 2014, o němž jste poctivě hlasovali na Instagramu, Twitteru i Facebooku, stejně jako průběžný vítěz ankety o nejoblíbenější píseň z alba Sweet Talker.