Prosinec 2014

Jessie J & Her Christmas 2014 Vacation

27. prosince 2014 v 23:51 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Jessie J je právě na zasloužené dovolené, pravděpodobně v Mexiku! Na tomto tajemném místě strávila letošní Vánoce po boku své rodiny a přátel, kteří tam jsou po celou dobu s ní. S přítelem Lukem se ale uvidí až příští týden. Máme fotky s jejími nejlepšími kamarádkami Holly a Clair a pak také spoustu samostatných fotek Jessie + jedno skvělé video, kde Jessie s Holly a Clair předvádějí sexy taneček na starší song "Right Thurr" v rámci vánoční výzvy Chrise Browna, určitě se podívejte!

Jessie také přidala jednu odvážnou fotku v plavkách, kde mnozí viděli něco, co tam nebylo, abych to nějak kulantně podala. Jessie proto upravila svůj původní popis fotky a napsala tam sarkastické a vtipné vyjádření, které zakončila větou "Vsadím se, že jste nakrknutí jen proto, že jste k Vánocům dostali Crocs." Celé vyjádření ZDE.

Haters gonna hate, Jessie si užívá skvělou dovolenou, kterou si po těch měsících nepřetržité práce a vystupování zaslouží. Příští týden bychom se měli dočkat velkých oznámení o show, v níž bude Jessie účinkovat (doufejme, že to nebude právě ten Hlas Austrálie...) a oznámení o dalších koncertech.


Jessie J at FLZ's Jingle Ball Show, Tampa, 22/12/2014

23. prosince 2014 v 19:13 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Svoje turné po iHeartRadio Jingle Ballech včera Jessie ukončila v Tampě! Pravděpodobně jako jediná ze všech vystupujících se zúčastnila všech koncertů v rámci tohoto vánočního turné, které bylo včera završeno právě v Tampě. Jessie tam zazpívala blíže nespecifikovaný počet písniček, kompletní videa máme z Masterpiece a z Bang Bang (bez Ariany), najdete je v celém článku.

+ PŘIDÁN ROZHOVOR

Kromě toho máme fotky jak z vystoupení, tak z červeného koberce a ze zákulisí, kde se Jessie potkala například se svým kamarádem Jasonem Derulo nebo třeba se zpěvačkami Charli XCX a Kieszou! Jess vypadala skvěle, vlnité vlasy jí sluší nejvíce. Několik nových fotek najdete i v instagramové sekci v galerii.

Jsem ráda, že toto vánoční turné už skončilo, hledat všechny ty fotky a videa byl opravdu nápor na nervy, zvlášť když má člověk zkouškové, že. Teď bude chvíli klid, konečně už snad budu mít čas, oběhnout všechny spřátelené stránky, no a v lednu vše začne nanovo britským turné. Buďte připraveni!Jessie J at Y100's Jingle Ball Show, Miami, 21/12/2014

23. prosince 2014 v 18:45 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J předevčírem vystoupila v Miami na dalším Jingle Ballu! Zazpívala "Bang Bang" s Arianou - video najdete v celém článku - a aspoň pár dalších písní, ovšem videa se neobjevila. Máme HQ fotky z vystoupení a také z červeného koberce a ze zákulisí, kde to Jess moc slušelo! Zapózovala si tam i se "slavným" pejskem Jiffem, který hrál například v klipu Dark Horse Katy Perry. A nesmí chybět i spousta instagramových příspěvků, kde Jessie chválí vystupování s Arianou a vzpomíná na ni, a máme i fotky s Mary Lambert a Meghan Trainor, s níž si Jessie podobně jako s Arianou zjevně padla do noty.Jessie J at 103.5 KISS FM's Jingle Ball 2014, Chicago, 18/12/2014

21. prosince 2014 v 0:06 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J před pár dny vystoupila v Chicagu na dalším Jingle Ballu! Mám pro vás spoustu fotek jak z červeného koberce, tak ze samotného vystoupení. V celém článku najdete i nový rozhovor s Jessie z akce, bohužel videa z vystoupení se neobjevila žádná. Víme, že Jessie jen trochu obměnila svůj setlist. V celém článku ale najdete video z včerejšího Jingle Ballu v Atlantě, kde Jessie zpívá Sweet Talker - poprvé na tomto Jingle Ball turné! Z tohoto koncertu pro změnu chybí fotky, takže proto jsem to takto namíchala.

V celém článku najdete i nové instagramové fotky, včetně fotek z dneška! Mezi Jessiinými příspěvky najdete i nádherná selfíčka s přítelem Lukem. Další důležité informace najdete v celém článku!Jessie J & Chris Jamison Performing "Masterpiece", The Voice USA Finale, 16/12/2014

18. prosince 2014 v 0:45 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie také před dvěma dny vystoupila na finále Hlasu Ameriky, kde s finalistou Chrisem Jamisonem (tým Adam Levine) zazpívala svůj nejnovější singl "Masterpiece"! Chris sice nakonec nevyhrál, ale jejich duet byl výborný a dle reakcí diváků jedno z nejlepších vystoupení večera. Video najdete níže, určitě se mrkněte. A pro nálož dalších článku si projeďte další příspěvky.

"Masterpiece" hned po skončení vystoupení zaznamenal úspěch na amerických iTunes: teď, když článek píšu, je Masterpiece na 11. místě amerických iTunes, tudíž jen krůček od top desítky! Snad se do ní dostane. V Kanadě je Masterpiece aktuálně na 16. místě. A album Sweet Talker? To je teď na 33. pozici na amerických iTunes, takže skvělá čísla!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J on The Meredith Vieira Show (Aired 15/12/2014)

18. prosince 2014 v 0:12 | WhiteSparkle |  TV Shows
Ve stejný den jako The Real (více o dva články níže) byl odvysílán i nový díl talkshow Meredith Vieiry! Rozhovor s Jessie byl naprosto fantastický a máme ho celý. Jessie tam mluvila o své nemoci, komplikované zlomenině nohy, o retuši cover fotky na svém albu Sweet Talker, o nominaci na Grammy a mnohem více! Kromě toho si s Meredith zahrála skvělou hru Music Video Match Up, podívejte se.


Jessie J at HOT 99.5’s Jingle Ball 2014, Washington D.C, 15/12/2014

17. prosince 2014 v 23:55 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie se po vystoupení v Bostonu přesunula přímo do Washingtonu, kde vystoupila na místním Jingle Ballu! Zazpívala Burnin Up, video ovšem nemáme, a Bang Bang - kde tentokrát nechyběla Ariana! Holky si to zase skvěle užily, podívejte se na video v celém článku. Tam najdete také rozhovor před vystoupením a píseň na podporu svobody a spravedlnosti černošského obyvatelstva. S kampaní přišel herec Samuel L Jackson a Jessie se ve dvou krátkých instagramových videech spojila se svým přítelem Lukem a společně tuto píseň "We Ain't Gonna Stop Till People Are Free" zazpívali.Jessie J on The Real (Aired 15/12/2014)

17. prosince 2014 v 23:34 | WhiteSparkle |  TV Shows
15. prosince byla odvysílána nová epizoda talkshow The Real, v níž byla Jessie J hostem! Jedno video ze show, v němž Jess mluví o svém příteli Lukovi, jsem sem už dávala, ale teď tu pro vás mám kompletní rozhovor v jednom videu! A je to opravdu vtipné. Jessie tam mluví o trapasu, který potkal jí a její rodinu na říjnových MOBO Awards a také má za úkol zpívat nejdříve se zavřenou pusou a potom s pusou plno marshmallows. Malý spoiler: Jessie to všechno zvládla! Ale to není všechno, mluví tam o svých dojmech z Ameriky, ale třeba i o tom, jak v BRIT School zpívávala o přestávkách s Adele. Podívejte se na celý rozhovor, viz video níže!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at KISS 108’s Jingle Ball 2014 in Boston, 14/12/2014

17. prosince 2014 v 23:23 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Konečně mám po zkoušce, takže jsem zpátky! Jessie 14. prosince vystoupila na dalším Jingle Ballu, tentokrát v Bostonu! Zazpívala jak Burnin Up, tak Bang Bang, ovšem Ariana v Bostonu nebyla, takže Jessie byla na pódiu sama. A jako vždy byla úžasná! Máme HQ fotky jak z červeného koberce, tak z vystoupení. A v celém článku najdete obě videa z vystoupení a rozhovor, kde Jessie mluví o svém photoshootu pro Glamour a o příteli Lukovi, který s ní na Jingle Ballu byl. Jessie také byla v zákulisí zachycena fotografy při rozhovoru s kluky z MAGIC! a má i fotku s Calvinem Harrisem!Jessie J Performing at Z100s Jingle Ball 2014, Madison Square Garden, NYC, 12/12/2014

14. prosince 2014 v 1:24 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J se po skončení cen Women In Music (více o článek níže, určitě se podívejte) hned přesunula na další vánoční koncert, tentokrát v rámci Z100's Jingle Ball v New Yorku! Ten se konal v legendární hale Madison Square Garden, takže Jessie byla samozřejmě naprosto unešená, neboť to bylo její první vystoupení v těchto prostorách. Jako na všech ostatních Jingle Ballech zazpívala "Burnin Up" a "Bang Bang" s Arianou Grande! Všechna videa máme.

To ale není vše: V celém článku najdete i rozhovor pro rádio Z100 s Elvisem Duranem a hromadu fotek. Máme totiž snímky jak z vystoupení, tak z červeného koberce + z několika doprovodných akcí! A pak samozřejmě kupu instagramových příspěvků, takže toho je opravdu hodně. Najdete tam i společnou fotku Jessie s Meghan Trainor, která je její obrovskou fanynkou. A nějaké ty animace s Arianou, protože ty dvě jako vždycky na pódiu pěkně řádily.
Vystoupení


Červený koberecJessie J at Billboard's Women In Music Awards, 12/12/2014, NYC

14. prosince 2014 v 0:47 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie J se 12. prosince v New Yorku zúčastnila předávání cen Women In Music Awards 2014, které pořádá Billboard! Jessie si odnesla cenu "Powerhouse" (Jessie to ve své řeči komentovala tak, že je to cena v podstatě za to, že zpívá hrozně hlasitě, heh. Dá se ale opravdu říct, že byla Billboardem prohlášena top vokalistkou) a na večeru se potkala s dalšími oceněnými, mezi nimiž najdeme například Taylor Swift, Iggy Azaleu, Arianu Grande, Idinu Menzel, Hayley Williams, Charli XCX a legendární Arethu Franklin (ze setkání s níž Jessie byla úplně odrovnaná, jelikož patří mezi její životní idoly).

Jessie s těmito oceněnými ženami absolvovala panelovou diskuzi, video níže. Také na tomto večeru zazpívala akustickou verzi svého aktuálního singlu "Masterpiece". Máme jak video z vystoupení přímo od Billboardu, tak Jessiinu úžasnou děkovnou řeč (kde mimo jiné řekla, že tato cena je její první cenou získanou v USA a o to více si jí cení!). Rovněž se objevil rozhovor z červeného koberce. Z červeného koberce máme i HQ fotky! Jessie vypadala fantasticky v sexy vykrojeném overalu od Céline. Vypadala oslnivě!

Z ceremoniálu máme jen nepříliš kvalitní fotky, které Billboard publikoval na svých stránkách, vložila jsem je rovnou do článku. V celém článku najdete i všechna zmíněná videa. A povšimněte si úžasné selfie fotky všech oceněných zpěvaček, včetně Jessie! Najdete ji v instagramových příspěvcích.

InstagramJessie J at Q102's Jingle Ball 2014, Philadelphia, 10/12/2014

11. prosince 2014 v 23:40 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie včera vystoupila ve Filadelfii na dalším vánočním koncertu, kde zazpívala "Burnin' Up" a s Arianou opět jejich společný hit "Bang Bang"! Jessie už se zjevně cítí moc dobře, s Arianou si na pódiu pěkně zablbla a na konec ještě pronesla fórek, který Arianu opravdu rozesmál. To vše můžete vidět ve videích z vystoupení, která se objevila ve slušné kvalitě.

Také pro vás mám fotky jak z vystoupení, tak z červeného koberce po příjezdu na Jingle Ball, kde Jessie vypadala neskutečně roztomile. Měla krásný účes, který si prý nechala od své kadeřnice Alishy vytvořit, jelikož stejný účes nosívala její maminka, když byla Jessie malá, a Jessie se po mamce moc stýská. V celém článku najdete i rozhovor pro iHeartRadio ve Filadelfii, podívejte se.OFFICIAL MUSIC VIDEO: Jessie J - Masterpiece

10. prosince 2014 v 23:48 | WhiteSparkle |  Music Videos
Dnes ráno vyšel oficiální videoklip k dalšímu singlu Jessie J "Masterpiece" z alba Sweet Talker! Klip je opravdu úžasný; jednoduchý, přirozený a popisuje běžný den v životě Jessie. Ten začíná budíčkem, sbalením si kufrů a cestou ven na focení photoshootu a následně je završen setkáním s fanoušky! Možná vám to může znít obyčejně, ale nebudu popisovat vše, že. Podívejte se sami! Klip se natáčel v polovině listopadu v LA a z natáčení jsme měli spoustu paparazzi fotek.

Jaká scéna je vaše oblíbená? A co na klip jako celek říkáte?


Několik animací na ukázku


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing at 101.3 KDWB's Jingle Ball 2014, Minneapolis, 08/12/2014

10. prosince 2014 v 19:33 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J před dvěma dny vystoupila na dalším vánočním koncertu, tentokrát v St Paul v Minneapolis! Stejně jako předtím zazpívala "Burnin' Up" a spolu s Arianou Grande taky "Bang Bang"! Jessie, zdá se, bylo o něco lépe a s Arianou se pořádně vyřádily, viz video níže. Burnin Up video se neobjevilo. Máme i spoustu HQ fotek, bohužel žádná fotka není jen s Jessie, všechny jsou společné s Arianou. Ale jsou krásné, určitě se mrkněte!

Chci se omluvit spřáteleným stránkám za neaktivitu, ale mám zkouškové, jako tradičně nic nestíhám, a jsem ráda, když mám síly dopřidávat sem na blog a na FB všechny tyhle vánoční koncerty, které teď Jessie absolvuje. Příští týden to bude úplná krizovka, budu tu kvůli svým povinnostem minimálně, tak se nezlobte.


Jessie J at the Capital FM Jingle Bell Ball, London, 07/12/2014

8. prosince 2014 v 23:40 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera večer v Londýně vystoupila na tradičním vánočním koncertu Jingle Bell Ball rádia Capital FM! Ani záněť průdušek jí nezastavil a Jessie předvedla parádní show. Na červený koberec dorazila v umělém kožichu, aby se co nejdéle udržela v teple. Ten ale na vystoupení odhodila a předvedla se v sexy rudém mini outfitu s černou síťkou přes vlasy.

Máme jak HQ fotky, tak videa z koncertu. Jessie předvedla 'Wild', 'It's My Party', 'Do It Like A Dude', 'Sweet Talker', 'Domino', 'Price Tag' a 'Bang Bang' a až na Wild a IMP máme všechna videa a přímo od Capital FM. Rozhovory z červeného koberce a ze zákulisí se neobjevily, ale pokud chcete vidět, jak nadšená byla Jessie, když na koberci spatřila Sama Smithe, zamiřte SEM.

Dnes Jessie Londýn opustila a odletěla do Minneapolis, kde ještě dnes vystoupí na dalším Jingle Ballu. V mezičase přidala na Instagram nové fotky, včetně dalších zamilovaných snímků s přítelem Lukem, který toho na svůj profil s tématikou Jessie taky dost nahrál, viz i TOTO video ještě z Halloweenu, který trávil s Jessie v New Orelans.Jessie J Performing at KIIS FM's Jingle Ball, 05/12/2014, LA

7. prosince 2014 v 14:52 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J 5. prosince v Los Angeles vystoupila na dalším vánočním koncertu, tentokrát na KIIS FM's Jingle Ball 2014! Toho večera tam vystupovali například i Taylor Swift, Kiesza, Ed Sheeran nebo Ariana Grande. Ta se s Jessie opět spojila a společně na pódiu zazpívaly "Bang Bang", přičemž se obě pustily i do rapu Nicki Minaj! Jessie to moc slušelo, na vystoupení si nechala udělat úplně nový účes a fantasticky vypadala i na červeném koberci.

Z vystoupení máme úžasné HQ fotky, mnoho z nich je s Arianou a holky tam jsou opravdu roztomilé. Z červeného koberce a rozhovoru pro KIIS FM sice HQ fotky nemáme, ale i tak jsou pěkné a stojí za prohlédnutí. Rozhovor níže.

Jessie večer zazpívala "Burnin' Up" a "Bang Bang" s Arianou, obě videa máme k dispozici. Podívejte se do celého článku! Jessie hned vzápětí odletěla do Londýna, kde dnes vystupuje na Jingle Bell Ballu rádia Capital FM! Bohužel má ale zánět průdušek a vůbec jí není dobře, doufejme, že to zvládne. Poté zase hned odlétá do USA na další vánoční koncert.
Jessie J Nominated for a Grammy Award with "Bang Bang"!

5. prosince 2014 v 23:57 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Dnes večer byly oznámeny nominace na 57. ceny Grammy Awards! A Jessie v těchto letošních nejprestižnějších cenách získala nominaci v kategorii "Best Pop Duo/Group Performance", a to s hitem "Bang Bang", který nahrála společně s Nicki Minaj a Arianou Grande!

Pro Jessie je to již druhá nominace na cenu Grammy (loni v soundtrackové kategorii získala nominaci za píseň "Silver Lining (Crazy 'Bout You)" z oscarového filmu Terapie láskou, ale neproměnila ji), ovšem tentokrát je to o to významnější, že se jedná čistě o její vlastní singl. Je to prostě neuvěřitelný úspěch a já jsem na ni opravdu neskutečně pyšná. Doufejme, že se tentokrát své první ceny Grammy dočká! Konkurence je silná, to nezastírám (Coldplay, A Great Big World ft. Christina Aguilera, Katy Perry ft. Juicy J s Dark Horse a Iggy a Charlie XCX s Fancy), ale přiznejme si, že team up Jessie, Nicki a Ariany byl překvapením roku a vyklubala se z něj hitparádová trvalka, která se v TOP 10 amerického billboardu držela bez přestání od července až do konce listopadu! Nicki a Ariana jsou v USA zavedená jména, takže by to také mohlo hrát roli při výběru vítězů. Snad toto všechno odborná porota uvidí a holky si svůj gramofónek odnesou. Držme palce, Jessie se letos neskutečně nadřela a opravdu by si to zasloužila!

Jessie ohledně své nominace tweetovala: "Nemám slov. Brečím. Děkuju vám! Nemůžu tomu uvěřit! #Nominovaná #bestpopduogroupperformance #bangbang @nickiminaj @arianagrande jste nejlepší! Děkuju všem, kdo pro nás hlasoval! Tohle byl bez přehánění nejlepší rok mého života! ♥"
A to není vše: Na Grammy byl totiž nominovaný i její přítel Luke James, a to se svým singlem "Options" v kategorii "Best R&B Song"! A je s ním Jessie teď v USA, oslavili to dnes společně! Mimo jiné si můžete pustit vtipné instavideo od Jessie, kde zaznamenala Lukovu bezprostřední reakci na jeho nominaci. Držím palce i jemu!
Jessie a Luke se včera sešli na letišti v LA a od té doby se od sebe nehnuli ani na krok! Přímo z letiště máme paparazzi fotky a oba tam vypadají opravdu šťastně.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Performing at 99.7 NOW!'s 2014 Triple Ho Show, San José, 03/12/2014

5. prosince 2014 v 12:44 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J před dvěma dny zahájila své americké turné, jestli se to tak dá říct. Jedná se o síť vánočních koncertů v rámci iHeartRadio Jingle Ball 2014 Tour (všechny termíny najdete v menu v kalendáři), kde během každého večera vystoupí hned několik umělců. První koncert se odehrál v San José a kromě Jessie tam vystoupili například 5SOS nebo Demi Lovato.

A zde to začíná být opravdu zajímavé: Jessie totiž na pódium během své závěrečné písně "Bang Bang" přizvala právě Demi a ta se fantasticky zhostila partu Ariany Grande! Musím říct, že to byla opravdu bomba, podívejte se! Video se prakticky přes noc stalo virálním a blíží se k 800 000 zhlédnutí. Jessie a Demi byly nadšené, poděkovaly si na Twitteru a vyfotily se spolu (viz celý článek) a není vůbec vyloučené, že si to zopakují, neboť spolu sdílejí i další termíny Jingle Ballu. Vím, že se vzájemně už několik let obdivují, ale tohle vystoupení bylo vynikající překvapení! Určitě nejsem sama, kdo teď doufá v duet. Jaký je váš názor?

Instagram


Celé vystoupení (začátek je rozostřený, ale pak se to srovná) Jessie s Demi!SCANS: Jessie J For Glamour UK (January 2015)

4. prosince 2014 v 23:49 | WhiteSparkle |  Magazine Scans
Dnes, 4. prosince, v Británii vyšlo lednové číslo časopisu Glamour s Jessie na obálce! Už včera se ale objevily kvalitní skeny, takže se můžete podívat na více fotek (HQ photoshoot zatím zveřejněn nebyl, jen několik MQ fotek) a také si přečíst nový rozhovor! Ten rozhodně stojí za to, ale z časových důvodů ho bohužel nebudu moci přeložit.

Snad jen ten závěr, kdy Jessie říká, co by do budoucna ještě ráda udělala: "Chci se podílet na charitě, chtěla bych vydat parfém a další knihu. Také bych ráda napsala motivační knížku, nahrála akustické album, pořídila si děti a vdala se. Chci co nejdřív koupit svým rodičům dům, stejně tak svým sestrám. Brzo mi bude 27 a ještě jsem neskončila. Mám pocit, že jsem teprve začala."

V celém rozhovoru je úžasně otevřená, takže pokud nemáte co dělat a umíte anglicky, směle se do toho pusťte.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at Logo TV's 2014 NewNowNext Awards, Miami, 02/12/2014

4. prosince 2014 v 23:35 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie J před několika dny vystoupila v Miami na cenách NewNowNext Awards! Všechna videa nyní v celém článku. Máme fotky jak ze show, kde jí na pódiu dělaly společnost tanečnice s videoklipu k Burnin Up (s nimiž se Jess očividně spřátelila), tak z červeného koberce. Jessie to opravdu moc slušelo! Večer moderoval Darren Criss a objevila se tam řada hvězd, Jessie má například fotku s kluky z A Great Big World.