Říjen 2014

Jessie J on Celebrity Juice, Luke James Rumours, New Charity Project & More

30. října 2014 v 19:15 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Dnes večer ve 23:00 našeho času bude na stanici ITV2 odvysílán britský zábavný pořad Celebrity Juice, v němž se konečně objeví i Jessie! Je to její první (a podle nadšených reakcí jak Jess, tak všech zúčastněných snad ne poslední) účinkování v této komické show, navíc dnes se jedná o halloweenský speciál, takže Jessie a zbytek osazenstva ukázali svoje kostýmy (Jess jde prý za Drákulu, byť spíš vypadá jako Willy Wonka). Mám spoustu instagramových a twitterových fotek, fotky přímo ze show přidám až po jejím odvysílání. Nenechte si to ujít, kromě Jess se v dnešním dílu objeví i Richard Hammond, Jimmy Carr a další hosté. Sledujte show od 23:00 našeho času na odkazech níže.

STREAM 1 / STREAM 2 / STREAM 3
Kromě toho se také můžete pokochat dalšími novými fotkami, mezi nimiž dominují úžasné nové fotky Jessie z dětství! PS: Jessie včera fotila nový cover shoot, bude na obálce prosincového čísla britského InStyle časopisu!Další zpráva je z trochu jiného soudku: Kolují drby, že Jessie a americký zpěvák Luke James, který byl jejím předskokanem na několika amerických koncertech, nahráli společný song "The Feeling" a že spolu také možná chodí. Luke před několika dny přidal tuto fotku na svůj Instagram s hashtagem "#TheFeeling" (už předtím přidal fotku s Jessie s tímto hashtagem) a Jessie postovala video (ZDE), na němž Luke jede na skateboardu, s jednoduchým popiskem ve formě smajlíka se srdíčky místo očí. Jakmile se pod příspěvkem rozhořela diskuze, přidala na Instagram dva kryptické citáty "This is who I am. Nobody said you had to like it" s dodatkem: "Jsem šťastná. Doufám, že vy taky." a "I can't wait to see you". Nemusí to nic znamenat, Jessie si vždy soukromí střežila a o jejích vztazích nevíme nic, ale i tak je to zajímavé. Uvidíme, co z toho vyleze. Pro vaši zajímavost: Luke James má na kontě nominaci na Grammy v žánru R&B, předskakoval Beyoncé a už mnoho let s ní spolupracuje.Jessie J on The Queen Latifah Show, 27/10/2014

27. října 2014 v 18:08 | WhiteSparkle |  TV Shows
Dnes byl odvysílán nový díl americké talkshow The Queen Latifah Show, v němž se objevila i Jessie, aby tam zazpívala! Publiku předvedla "Burnin' Up", s Queen Latifah krátce pohovořila o vzniku "Bang Bang" a v zákulisí prozradila 3 věci, které o ní nevíme. Teda praví fanoušci je vědí, ale ostatní asi budou překvapení: Jess prý s podpatky měří v přepočtu na centimetry 182 cm, bez nich to odhaduje na něco přes 175 cm, jako malá jedla za deště bláto a mravence a v roce 2011 prodělala po zlomení nohy rekonstrukční zákrok kotníku, při němž jí byla vyměněna vlastní kost za kost dárce a také má v kotníku připevněnou kovovou destičku. Všechna videa najdete v celém článku.Queen Latifah, People's Choice Awards, Celebrity Juice, Chart News & Videos

27. října 2014 v 12:31 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Během dneška bude odvysílána nová epizoda americké talkshow The Queen Latifah Show, kde Jessie zazpívá "Burnin' Up"! Až se objeví videa, přidám je sem. Snad se dočkáme aspoň krátkého rozhovoru k tomu.Ještě důležitější novinkou je to, že Jessie byla letos tuším vůbec poprvé nominovaná na populární americké ceny People's Choice Awards 2015! Zatím se jedná o širší výběr, který bude zúžen a až z této verze vzejdou výslední nominovaní, kteří se na základě dalších hlasů veřejnosti poperou o ceny. Jessie byla nominovaná ve 2 kategoriích: "Favorite Song" (Nejoblíbenější song - Bang Bang) & "Favorite Pop Artist" (Nejoblíbenější popová zpěvačka), takže prosím nemeškejte a hlasujte, jak jen můžete (není to omezeno, nevyžaduje se ani registrace).

Favorite Song & Favorite Pop Artist


Věřím, že spousta z vás tam najde i svoje oblíbence ve filmových a seriálových kategoriích, takže kdybyste věnovali svoje hlasy Jess, bylo by to moc fajn. Zatím můžete v každé kategorii označit 5 svých favoritů. Bylo by fantastické i to, kdyby se Jess dostala do užšího výběru! Všem děkuji!


Jessie J at the Gucci 50th Anniversary Benefit Dinner, Tokyo, Japan, 25/10/2014

26. října 2014 v 23:18 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Jessie J je nyní v Tokiu, kam byla pozvána Fridou Giannini - kreativní ředitelkou oděvní značky Gucci - aby zde vystoupila na charitativní večeři ku příležitosti 50. výročí značky Gucci v Japonsku. Jessie o události napsala na Instagram: "Dnes večer jsem byla pozvána do Tokia, abych zde zazpívala nejen ku příležitosti 50. výročí existence značky Gucci v Tokiu, ale abych oslavila fakt, že Gucci nashromáždil 25 milionů jenů pro UNESCO v rámci pomoci dětem zasaženým tsunami. Během zvukovky jsem měla slzy v očích, když jsem poslouchala zpěv sboru dětí, které byly přímo zasaženy tsunami. Inspirovalo mě to a jsem tak vděčná, že mohu být součástí dnešní události. Děkuju, Frido, za pozvání"

Žádná videa se neobjevila a fotky jsou také jen v MQ. Na některých je Jessie sama, jindy pózuje s Fridou a dále je zde několik fotek z vystoupení. Jess vypadala na červeném koberci působivě. Mrknout se můžete i na její instagramové fotky.

PS: Jessie v Japonsku fotila pro Vogue a Figaro magazín!

Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J at the MOBO Awards 2014, 22/10/2014

25. října 2014 v 18:02 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie J se ve středu 22. října zúčastnila předávání prestižních hudebních cen MOBO Awards 2014 v Londýně! Jessie celou show, jež byla vysílána živě na kanálu ITV2 (odkazy jsem dávala na náš Facebook), otevřela perfektním vystoupením s mixem Bang Bang a Burnin' Up, přičemž u části s Burnin Up, kdy stage doslova vzplála, se na pódiu překvapivě objevil americký rapper Kid Ink, který zastoupil 2 Chainze! Podle všeho se právě Kid Ink objeví na oficálním remixu Burnin Up.

Ale teď už k tomu nejhlavnějšímu: Jessie J na MOBO Awards VYHRÁLA cenu "Best Female Act" (Nejlepší zpěvačka)! Po třech letech tak ke svým čtyřem MOBO cenám z roku 2011 mohla přidat i pátou, takže opravdu gratuluji a jsem neskutečně šťastná, že to konečně vyšlo a Jessie zase začíná sbírat hudební ceny! Tím chci také poděkovat všem, kdo nezaháleli a opravdu pro Jessie hlasovali. Cenu jí předali kamarád Tinie Tempah a zpěvačka Nicole Scherzinger, děkovná řeč i vystoupení níže. Mezi dalšími oceněnými byli například Sam Smith, Ella Eyre, Beyoncé a další. Jessie, kterou na večer doprovodila rodina, si to pořádně užila a pořídila i spoustu fotek s Daleym, Tori Kelly a dalšími. Co se týče outfitu na červený koberec, tak Jessie na sobě měla odvážný komplet s hlubokým výstřihem značky Emilio Pucci a boty od YSL. V celém článku najdete i nové rozhovory!

Instagram
Jessie J On Air With Ryan Seacrest (October 2014)

25. října 2014 v 17:09 | WhiteSparkle |  Radio Performances
Jsem zpátky s aktualizacemi. Před několika dny se na YouTube kanálu moderátora Ryana Seacresta objevil rozhovor s Jessie a její dvě akustická vystoupení s Bang Bang a Burnin Up! Jess se u Ryana objevila někdy v průběhu října, není to tak dlouho, neboť tu už měla ten bolavý krk a hodně unavený hlas. Ale i přes to zpívala skvěle a ten rozhovor nemá chybu! Všechna videa najdete v celém článku.Jessie J's Performance on The X Factor UK, 19/10/2014

19. října 2014 v 23:41 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie J dnes večer vystoupila v britském X Factoru! Předvedla zde úžasné vystoupení s "Bang Bang", za které sklidila standing ovation od porotců a celkově chválu od mnoha lidí, včetně slavných kolegů na Twitteru! Za všechny stačí jmenovat Simona Cowella, který Jess pochválil právě na této sociální síti. A dal tak všem najevo, že se žádná válka mezi Jessie a ním opravdu nekoná (přes všechny snahy bulváru). Niall Horan z One Direction do toho šel naplno a rovnou požádal Jessie na Twitteru o ruku, heh. Všechny reakce slavných lidí na Twitteru, které jsem doposud shromážila, najdete ZDE. Jessie také byla celosvětovým trendem na Twitteru!


Ač měla pořád bolavý krk a kvůli časovému posunu i pásmovou nemoc, zvládla to podle mě skvěle, byť je slyšet, že je její hlas unavený a několik dnů volna by se jí hodilo. Na druhou stranu je třeba propagovat Sweet Talker, takže jsem ráda, že Jessie nasadila takové tempo. Nesmím taky opomenout to, že dnes v X Factoru vypadala úžasně!Celé video i s efektním úvodem a záveřečným krátkým rozhovorem ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Turned Down a Role in "Kick-Ass 2"

19. října 2014 v 1:44 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jessie J v jednom z nových video rozhovorů, které najdete o pár článků níže, prozradila, že kvůli nabitému plánu musela odmítnout připravenou roli ve filmu Kick-Ass 2! A také potvrdila, že už takhle odmítla několik rolí.Stejnou informaci sdělila i deníku Daily Star, jen ji více rozvedla: "Nabídli mi role superhrdinek. Také jsem měla hrát v Kick-Ass 2. Napsali roli přímo pro mě. Sešla jsem se s tvůrci, ale nakonec z toho sešlo. Můj harmonogram je šílený."

"I poté mi byla nabídnuta role v jiném filmu, ale já jsem rozhodně ten typ člověka, co se plně soustředí jen na jednu věc. Nelíbí se mi, když album a film utrpí na kvalitě jen proto, že jste rozlítaní a děláte víc věcí najednou. Možná příští rok, nebo rok nato, pokud se objeví ta správná role."


Já jakožto fanoušek komiksáren a obou dílů Kick Ass jsem samozřejmě z této informace překvapená a moc bych si přála, aby tam Jess bývala byla hrála. Ale jsem ráda, že pro druhý Kick Ass aspoň nahrála píseň "Hero", jež se kromě soundtracku objevila i na Jessiině loňském albu Alive. Zároveň mě zajímá, jaké jiné superhrdinky měla ztvárnit. Doufám, že si Jess ještě někde zahraje, koneckonců vystudovala muzikálové herectví, takže by bylo fajn zužitkovat i její hereckou stránku!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J on The Ellen DeGeneres Show, 17/10/2014

18. října 2014 v 18:15 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie J včera dle plánu vystoupila v talkshow Ellen DeGeneres, kde zazpívala medley svých singlů "Bang Bang" a "Burnin' Up"! Jess se u Ellen ukázala zase po 3 letech, což mě opravdu potěšilo, byť jsem doufala, že konečně bude plnohodnotným hostem. Ale i tak jsem samozřejmě ráda!

Jess to moc slušelo, měla pěkný fialový komplet a přidala hezkou fotku na Instagram ze zákulisí. K ní připsala, že byla trochu ochraptělá, a opravdu bylo slyšet, že to zběsilé tempo v rámci proma ke Sweet Talker se podepsalo Jess na hlasu, a zrovna u Ellen samozřejmě. Zpívala ovšem pořád výborně, jen bylo jasné, že je unavená. V jednu chvíli mám dokonce pocit, že místo "I'm losing my breath", což je část textu v Burnin' Up, zazpívala "I'm losing my voice". Možná se mi to zdálo, nevím. Ale pořád to vystoupení bylo nadstandardní a Jess to brala s nadhledem!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's New Interviews & Intimate Performances (October 2014)

18. října 2014 v 16:23 | WhiteSparkle |  Interviews
V posledních dnech se objevila hromada nových rozhovorů, videí a komorních vystoupeních, které Jessie absolvovala v rámci Sweet Talker proma, vše proto přidávám do tohoto jednoho souhrnného článku. Vystoupení u Ellen a další informace pro vás chystám do samostatných článků.

Jessie J Performing at El Rey Theatre, LA, 14/10/2014

16. října 2014 v 23:39 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J měla 14. října koncert v El Rey Theate v LA! I tato show se vyprodala. Navíc se uskutečnila v den, kdy Jess v USA vyšlo album "Sweet Talker", které se hned po vydání pohybovalo na 5. - 6. místě na amerických iTunes, což je prostě skvělý debut! Jessie také podpořila na Twitteru kolegyně z Bang Bang, Ariana Grande.


Z koncertu máme dobré fotky, stejně tak se objevilo dost slušných videí. A Jessie zase přidávala fotky na Instagram, takže materiálu máme dost. Kromě toho také v celém článku najdete dvě videa Jessie s fanoušky po koncertě, kde je prostě strašně milá. Takže pokud někdo stále neví, proč máme Jessie tak rádi, ať si pustí právě ta zmíněná videa. O Jess dokonce napsali slušný a věcně přesný článek i na Super.cz, což se rovná téměř zázraku.Jessie J on Dancing With The Stars, 13/10/2014

16. října 2014 v 23:10 | WhiteSparkle
Jessie J také byla v pondělí hostujícím porotcem v americké taneční show Dancing With The Stars! Nejen, že tedy zasedla do poroty a udělovala známky (byť se ten večer nevyřazovalo), také show otevřela svým skvělým vystoupením s "Bang Bang" a "Burnin' Up" obklopená všemi profesionálními tanečníky a tanečnicemi v soutěži. Obzvlášť tu část s Burnin Up si Jessie musela užít, viz video. V průběhu večera také zazpívala Masterpiece při tanci Dereka Hougha. No a v neposlední řadě také jedna z účastnic soutěže, herečka Janel Parrish (Mona z Pretty Little Liars) se svým partnerem předvedla burlesque na "Mamma Knows Best", což Jessie během hodnocení opravdu vtipně okomentovala. A nesmí chybět i hromada selfíček a dalších fotek z příprav a ze zákulisí akce, včetně fotek s oficiálními porotci.
Úvodní vystoupeníJessie J On LIVE With Kelly & Michael, NYC, 13/10/2014

16. října 2014 v 18:08 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie J 13. října vystoupila v talkshow Live with Kelly & Michael se svým singlem "Burnin' Up"! Nebyla tedy klasickým hostem, byť za ní po skvělém vystoupení přišli oba moderátoři a aspoň krátkého rozhovoru jsme se dočkali. Mrkněte se na celé video!

Také jsem do galerie nahrála HQ fotky z Jessiina vystoupení na Nickelodeon's HALO Awards, které se odehrálo 12. října, ale v televizi bude odvysílané až 30. listopadu.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J For USA Today, Appearances Info, Sweet Talker Update

13. října 2014 v 15:05 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Objevil se skvělý nový rozhovor s Jessie pro USA Today! Jess tam mluví o Nickiině nehodě se šaty ze srpna a také o svém podobném problému s oblečením na vystoupení, rovněž vysvětluje, proč přes opakované nabídky na post porotkyně v X Factoru zůstává věrná formátu Hlasu, vyjadřuje svůj názor na rozmach zadků v hudebním průmyslu a více. V článku je i nová fotka ze zbrusu nového photoshootu od Roberta Deutsche.Dále připomínám, že Jessie J dnes bude v taneční show americké stanice ABC Dancing With The Stars (naše StarDance)! Nejen že bude doplňujícím porotcem, ale také tam zazpívá. Kromě toho navíc jedna ze soutěžících - herečka Janel Parrish (Mona) z Pretty Little Liars - bude opět tancovat na song od Jessie, tentokrát "Mamma Knows Best"! Dnes také bude odvysílán nový díl talkshow Live with Kelly & Michael, kde je hostem Jessie! Videa se snad objeví zítra ráno.

Před chvílí bylo také oznámeno, že Jessie J letos vystoupí na předávání hudebních cen MOBO Awards, kde je i nominovaná v kategorii "Best Female Act" (Nejlepší zpěvačka)! Ceremoniál se uskuteční 22. října v Londýně ve Wembley. Určitě se dočkáme dalšího skvělého vystoupení, jako naposledy v roce 2011, kdy Jessie zazářila s Do It Like a Dude. A snad si letos konečně odnese další cenu. Pro Jessie stále můžete hlasovat ZDE, jen je třeba registrace a přihlášení.

A pokud novinek ještě nemáte dost, bylo potvrzeno, že Jessie tuto neděli vystoupí v britském X Factoru ve vyřazovací části soutěže! Kromě ní tam zazpívá ještě skupina Maroon 5. Odkaz na livestream určitě přidám!


Jessie J by George Holz (Sweet Talker)

12. října 2014 v 22:41 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Dnes se objevily nové HQ fotky z photoshootu k albu "Sweet Talker" od fotografa George Holze! V této krásné kvalitě zatím máme jen 3 snímky, ale patří do něj jak titulní fotka na obalu alba, tak všechny snímky k promo songům Ain't Been Done, Masterpiece a Personal, stejně tak i cover singlu Burnin' Up. Ovšem tyto zmíněné fotky se ještě neobjevily bez nápisů, takže zatím ve složce najdete jen tyto tři snímky. Jess tam vypadá skvěle!

Jinak dnes Jessie v New Yorku vystoupila na Nickelodeon's HALO Awards! Show bude odvysílána 30. listopadu. Ale objevila se dvě krátká instagramová videa - z Bang Bang a Burnin' Up. Již zítra Jessie uvidíme v LA v show Dancing With The Stars!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J For Billboard Magazine, Ask Anything Chat, Ain't Been Done Acoustic & Instagram, Twitter News

12. října 2014 v 15:50 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Mám tu pro vás zase várku nových informací, přičemž další ještě budou následovat v jiném článku. Začněme tím, že se Jessie J objevila v novém vydání Billboard magazínu! Otištěny jsou dvě nové úžasné fotky z photoshootu od Rebeccy Miller a je zde i krátký rozhovor. Mám pro vás zatím kvalitní skeny, fotky jako takové se zatím v nijak úžasné kvalitě neobjevily. Snad se to brzy napraví, Jess tam vypadá skvěle!
Jessie také před několika dny odpovídala fanouškům prostřednictvím Saturday Night Online! Objevilo se skvělé video, Jess tam fanouškům zodpověděla dotazy o sobě, o své nové hudbě a tak dále. Mimo jiné jsme se třeba dozvěděli, že pokud Jessie někdo vyzve na Twitteru, možná se vrátí k Dare Jessie J! Co se týče například hlasově nejnáročnější písně na novém albu Sweet Talker (v ČR vyšlo 10. října), pro Jessie jí je rozhodně "Burnin' Up". Více zodpovězených dotazů ve videu."SWEET TALKER" IS OUT IN THE CZECH REPUBLIC

11. října 2014 v 0:44 | WhiteSparkle |  Albums
Nové album Jessie J "Sweet Talker" již začalo vycházet po světě! Včera, tedy 10. října 2014, vyšlo i u nás v České republice, dále také v několika dalších evropských zemích a na Novém Zélandu a v Austrálii. V Británii si musí počkat do 13. října a v USA a zbytku světa do 14. října. PS: U nás v ČR se po svém vydání zatím umístilo na 13. místě mezi alby na iTunes. Snad si ve zbytku světa povede skvěle, strašně Jessie držím palce!

Celé album si můžete zdarma poslechnout na SpotifyZDE. Pokud se vám album líbí, rovnou doporučuji ke koupi Deluxe edici, ty tři písně (celkem 15 písní na Deluxe verzi, seznam písní včetně jejich autorů najdete v celém článku) navíc za to opravdu stojí a cenový rozdíl (pokud se bavíme o iTunes verzi) není tak velký. V celém článku jsem také rozepsala svůj názor na album a dále zde najdete i novou anketu, kde nyní můžete hlasovat pro vaši oblíbenou píseň z alba!K albu dnes také vyšla nová fantastická reklama, kde účinkuje sama Jessie! Určitě se podívejte, nahrála jsem ji na YouTube.Jessie J on Good Morning America, NYC, 10/10/2014

10. října 2014 v 23:52 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie J dnes ráno vystoupila se svým nejnovějším singlem "Burnin' Up" v ranní show Good Morning America! Na Twitteru GMA také chvíli odpovídala na dotazy fanoušků. Kromě toho ale před svým vystoupením poskytla kratičký rozhovor, kde jsme se dozvěděli, že toto pondělí bude Jessie "guest judge" (porotce v jedné epizodě) taneční show Dancing with the Stars, jejíž nová série běží každé pondělí na americké stanici ABC! Letos tam mimo jiné soutěží v našich končinách známá Janel Parrish aka Mona v seriálu Pretty Little Liars.


Celé video s rozhovorem i vystoupením máme, viz níže. Přidávám i instagramové fotky. Jessie mimo jiné zvěčnila "nezapomenutelné momenty", když se v New Yorku na velkých venkovních obrazovkách vysílal tento díl GMA a když na těch známých obrazovkách na Times Square běžela reklama na její album "Sweet Talker". Úžasné!

Kromě GMA, DWTS a všech těch Jingle Ballů (viz článek níže) dnes také Jessie natáčela epizodu talkshow Kelly and Michael, která by měla být odvysílána v pondělí. Bylo rovněž potvrzeno, že Jessie 17. října zazpívá v talkshow Ellen DeGeneres "Bang Bang" a "Burnin' Up"!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's Performance at Gramercy Theatre, NYC, 09/10/2014

10. října 2014 v 23:35 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera večer měla v USA svůj vůbec první plnohodnotný koncert, který se uskutečnil v Gramercy Theatre v New Yorku! Její vystoupení bylo hned vyprodané. Jsem tak ráda, že se jí konečně daří i v zámoří! Z vystoupení jsem zatím našla jen 2 videa - Sexy Lady a Burnin' Up. Naštěstí ale máme několik HQ fotek, podívejte se na ně v naší galerii.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at Z100’s Jingle Ball 2014 Kick Off Event, NYC, 09/10/2014

10. října 2014 v 20:19 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera v New Yorku vystoupila na speciální akci pořádané Z100, kde byla oznámena jména vystupujících na letošních Jingle Ball vánočních koncertech, respektive na vánočním turné od iHeartRadio! A Jess nejen že prezentovala některá jména, ale přítomnému publiku i zazpívala několik písní.

Ale co víc, Jessie je součástí těchto vánočních koncertů, včetně toho nejproslulejšího koncertu Z100's Jingle Ball 2014 v New Yorku, který se uskuteční 12. prosince a Jessie tam vystoupí po boku takových jmen jako Taylor Swift, 5 Seconds Of Summer, Ariana Grande, Maroon 5, Iggy Azalea, Sam Smith, Calvin Harris nebo Pharrell. Seznam všech koncertů, na nichž Jessie vystoupí, níže.

Fotky přímo z koncertu z oznamovací párty se v HQ neobjevily, tak máme jen kvalitní fotky z červeného koberce. Jess vypadala fantasticky! Videa také bohužel nikde nejsou.

PS: Dnes u nás v ČR a dalších vybraných zemích vyšlo Jessiino album Sweet Talker! Samostatný článek chystám, ale novinek je tolik, že prostě nestíhám.


Termíny Jessiiných vystoupení na iHeartRadio Jingle Ball 2014 Tour:

5.12.2014 - Los Angeles (KIIS FM's Jingle Ball 2014)
8.12.2014 - Minneapolis (101.3 KDWB's Jingle Ball 2014)
10.12.2014 - Philadelphia (Q102's Jingle Ball 2014)
12.12.2014 - New York (Z100's Jingle Ball 2014)
14.12.2014 - Boston (KISS 108's Jingle Ball 2014)
15.12.2014 - Washington (Hot 99.5's Jingle Ball 2014)
18.12.2014 - Chicago (103.5 KISS FM's Jingle Ball 2014)
19.12.2014 - Atlanta (Power 96.1's Jingle Ball 2014)
22.12.2014 - Tampa (93.3 FLZ's Jingle Ball 2014)
21.12.2014 - Miami (Y100's Jingle Ball 2014)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM