Červen 2014

Jessie J Joined Tinie Tempah’s Management Company, Disturbing London Management

27. června 2014 v 23:58 | WhiteSparkle |  Music Info
Jessie J včera oznámila, že je nově zastupována a reprezentována managementem Disturbing London! Vyměnila tak původní Crown Talent management za tuto nezávislou nahrávací a zastupitelskou společnost, jež byla založena Dumim Oburotou a jeho bratrancem, rapperem Tiniem Tempahem, který je i hlavní tváří Disturbing London. Dumi tak nyní zastupuje Jessie.Ta pro ujasnění pořád zůstává u Republic/Island Records, co se hudby týče, ovšem propagace nyní připadá Disturbing London.

Tak třeba se na rozdíl od neschopného Crown managementu, který - troufám si říct - poškodil kariéru Jessie, dočkáme konečně i sítě koncertů po Evropě a nějakého proma v USA, když zanedlouho vyjde Jessiino třetí album. Tinie je Jessiin dobrý přítel a u DL je registrována i Jessiina bývalá doprovodná zpěvačka Vanya (projekt All About She), takže snad bude Jessie v dobrých rukou a dočkáme se pro ní jen toho nejlepšího.

ZDE jsou stránky Disturbing London (pro zajímavost: DL také slouží jako oděvní značka a produkuje oblečení)


Spolu s tímto oznámením Jessie a Disturbing London publikovali úplně novou dokonalou fotku, která pochází z některého nového photoshootu. Možná pro třetí album? Jessie je tam nicméně nádherná.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Performing at Open Air Theatre, Scarborough, 25/06/2014

26. června 2014 v 13:41 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera večer vystoupila ve Scarborough! Z večera zatím máme jen HQ fotky a instagramové příspěvky, kvalitní videa z vystoupení se ještě neobjevila (kromě videa It's My Party). Máme ale video z nového rozhovoru, určitě se podívejte.

Jessie J před vystoupením strávila půl hodiny s malou Angel, která má za sebou amputaci jedné nohy a brzy ji čeká amputace i druhé nohy, a jejíž rodina a přátelé shánějí a vybírají peníze na protézy. Angel je Jessiinou velkou fanykou, a Jessie následně jak ji, tak Angelinu kamarádku Beth pozvala na pódium, aby si společně zazpívaly It's My Party. Jessie byla ze setkání skutečně dojatá, mluví o tom v onom rozhovoru. Dále také Jess přidala fotku s Leah McFall, bývalou finalistkou Hlasu Británie za will.i.amův tým, kterou Jessie dlouhodobě podporuje. Leah je aktuálně předskokankou na Jessiiných letních shows!ROZHOVORIT'S MY PARTY S ANGEL


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Outside the Millenium Hotel, London, 23/06/2014

26. června 2014 v 13:29 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Jessie J před několika dny vyfotili paparazziové před londýnským hotelem Millenium, kde se konala jakási slavnostní večeře, jíž se Jessie zúčastnila. Více informací nemáme, pouze HQ fotky z ulice a jednu z Instagramu. Podívejte se!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Covers Michael Jackson's "Rock With You"

24. června 2014 v 23:52 | WhiteSparkle |  Radio Performances
Rádio BBC 1Xtra včera večer odvysílalo speciál věnovaný Michaelu Jacksonovi ku příležitosti pěti let od jeho smrti. Tento speciál se skládal z coverů Michaelových písní od různých zpěváků a hudebníků. Mezi nimi byla i Jessie J, která si k přezpívání vybrala píseň Rock With You! Na YouTube kanálu rádia se objevilo i video, takže se na vše můžete podívat sami.

A musím říct, že to, co Jessie předvedla, je naprosto neskutečné. Dokonalé provedení, úžasné pojetí písně a ta sametová poloha jejího hlasu, kterou mám tak ráda, prostě nádhera. Troufám si říct, že Michael by byl pyšný. A mrzí mě, že si s ním Jessie nikdy nezazpívá... Určitě si Jessiin cover pusťte, určitě neprohloupíte, je to návyková záležitost! A pokud máte zájem jen o audio, nahrála jsem mp3. ke stažení, viz níže.DOWNLOAD MP3


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing at North East Live, Sunderland, 22/06/2014

24. června 2014 v 23:39 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie J 22. června vystoupila na festivalu North East Live v Sunderlandu! Byla headlinerkou večera, před ní vystoupili například Jason Derulo, Union J, Katy B či The Saturdays. Mám pro vás jak HQ fotky, tak několik videí. A objevil se i skvělý rozhovor, který proběhl po vystoupení! Jessie v něm mluví o vystoupení, o Jasonu Derulovi a Nathanu Sykesovi, s nímž vystoupila den předtím na Summertime Ballu, ale také mluví o třetím albu (jehož první singl prý bude venku již velmi brzy!).


ROZHOVOR


VIDEAKOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing at the Summertime Ball, Wembley, 21/06/2014

22. června 2014 v 23:53 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera v podvečer vystoupila již počtvrté v kuse na každoročním obrovském koncertu Summertime Ball rádia Capital FM, který se uskutečnil na stadionu Wembley, jenž má kapacitu přes 80 000 lidí - a byl naprosto zaplněný. Kromě Jessie na STB vystoupili třeba i 5 Seconds of Summer, Pharrell Williams, Miley Cyrus, Ellie Goulding, Ed Sheeran a spousta dalších. Jessie měla oproti jiným dost prostoru, zazpívala 6 písní a překvapila nás i dvěma hvězdnými hosty, které si k jedné písni pozvala.

Ke všem písním máme HD videa přímo na oficiální stránce Capital FM, odkazy najdete v celém článku. Teď už k oněm zajímavostem. Jessie J z nových písní zazpívala "Ain't Been Done", což může signalizovat na to, že právě tento song bude v Británii prvním singlem. Ale stejně tak to nemusí znamenat nic, uvidíme. Každopádně když jsme u třetího alba - Jessie J pro Capital FM prozradila, že je čerstvě dokončené! A teď zpátky k STB: Těmi dvěma hosty byli... Nathan Sykes ze skupiny The Wanted a DJ Cassidy! Jak už jste asi uhodli, trojice zazpívala píseň "Calling All Hearts" a bylo to skvělé, Nathan by měl s Jessie rozhodně něco nahrát. Videa tedy najdete níže, HQ fotky z červeného koberce i z vystoupení najdete v naší nové galerii. Jess vypadala senzačně!

ZDE si můžete přečíst pochvalný tweet Nathana týkající se Jess a TADY si zase můžete přečíst milý tweet na adresu Jessie od člena kapely 5 Seconds of Summer.


Vystoupení


Instagram


VIDEAJessie J at GQ dinner to celebrate London Collections: Men SS15, London, 17/06/2014

20. června 2014 v 14:12 | WhiteSparkle |  Public Appearances
A touto zprávou dnešní mohutná aktualizace blogu končí. Jessie J se 17. června objevila na odhalení nových slunečních brýlí značky Prism X ve spolupráci s Disturbing London, kde je hlavní postavou Jessiin kamarád a rapper Tinie Tempah. S ním a Jess máme z večera hned několik fotek.

Oba se také zúčastnili speciální večeře pořádané magazínem GQ, kde se objevila spousta slavných, jako například Pixie Lott, Jesse Metcalfe, Samuel L. Jackson (s nímž má Jessie fotku!) nebo můj oblíbenec z Misfits či Hry o trůny Iwan Rheon (s nímž Jessie fotku nemá...). Jess měla zajisté odvážný a nepřehlédnutelný outfit, podívejte se na HQ fotky.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Performing at ILUVLIVE 10th Birthday, Electric, Brixton, 16/06/2014

20. června 2014 v 13:57 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J se také před několika dny objevila na oslavě 10. výročí existence klubu ILuvLive, kde sama také začínala jako zpěvačka. Na oslavě také vystoupila například Emeli Sandé a další zpěváci a hudebníci, kteří jsou s klubem nějak spojení. Fotky jsou v MQ, videí se ohužel moc neobjevilo. Ale Jessie se po akci setkala s Daleym, a pořídili spolu jedinečnou fotku, mrkněte se níže. S Daleym mimo jiné i 13. června zazpívala svou píseň Conquer The World na Sherwood Forest, takže je vidět, že tohle duo z Remember Me si skutečně rozumí.


Instagram
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at Esquire & DKNY MEN Official Opening Night Party, London, 15/06/2014

20. června 2014 v 13:41 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Jessie J se před 5 dny v Londýně zúčastnila vydání nové kolekce pánského oblečení od značky DKNY! Sama na akci dorazila v růžovo-bílém kompletu od této značky. Fotky máme v HQ, a jak si můžete všimnout, Jessie zapózovala s rapperem Wretchem 32 nebo zpěvákem Johnem Newmanem. S ním a s přáteli poté oslavila Johnovy narozeniny velkou večeří, podívejte se na snímky níže.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Arriving at Justin Timberlake's Gig at Tonteria Nightclub, 10/06/2014

20. června 2014 v 13:26 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Také v rychlosti přidávám pár fotek Jessie J z 10. června, kdy ji paparazzi zachytili na cestě na soukromý koncert Justina Timberlakea v londýnském klubu Tonteria! Jessie vypadala fantasticky, byla celá v bílé, až na rudé nehty. Nevíme, jestli přímo v tomto klubu, či někde jinde, ale Jessie ten večer oslavovala 30. narozeniny své doprovodné zpěvačky Phebe Edwards, z čehož máme také pěkné fotky! A Phebe mi lajkla fotku na Instagramu, kde jsem jí popřála k narozeninám, takže i z mé strany absolutní spokojenost. :)


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing at Sherwood Pines Forest, Notts, 13/06/2014

20. června 2014 v 13:14 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie J před týdnem vystoupila na koncertu v Sherwood Pines Forest parku, kde opět zazpívala i pár svých nových písní! Videa i fotky máme, podívejte se. Jess na sobě měla netradiční zelený outfit, včetně zelených příčesků, ale slušelo jí to. Sama se svým lookem přirovnala k Robinu Hoodovi.

Co se týče galerie jessiejphotos.com, tak ta už se asi bohužel nerozběhne. Nevím, co se stalo, stále čekáme na vyjádření. Rozhodla jsem se založit galerii na SoSugary, abych měla aspoň nějakou pojistku, kdyby ten problém s JJP byl definitivní. Asi tam nenahraju všechno, ale o prázdninách se tam pokusím naházet fotky z minulých let.


Instagram


Sweet Talker


You Don't Really Know Me (CELÁ PÍSEŇ!)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing at Caribana Festival, Switzerland, 06/06/2014

8. června 2014 v 23:31 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie J vystoupila 6. června na švýcarském hudebním festivalu Caribana! Videa z vystoupení najdete níže, mám pro vás i kvalitní fotky a rozhovor přímo z festivalu. Jess vypadala skvěle, podívejte se!


Instagram (za zhlédnutí stojí i vtipná videa Jessie J z dětského hřiště!)


VIDEA

Sweet Talker


RozhovorKOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J on Keep Your Light Shining, Germany, 05/06/2014

8. června 2014 v 23:14 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie J se pátého června zúčastnila německé talentové show Keep Your Light Shining! Je to nový formát pěvecké soutěže, přičemž Jessie byla do jednoho dílu přizvána jako jeden z dvojice porotců. Show byla přenášena živě na stanici ProSieben a Jessie vypadala naprosto fantasticky. Videa bohužel nemáme, pouze fotky s Instagramu. Jess také během své několikadenní návštěvy Německa stihla navštívit i pobočku Universal Music v Berlíně, kde zahrála svou novou hudbu! Týden předtím takhle projela Madrid a Barcelonu, takže to vypadá, že se opravdu snaží o pořádné evropské promo pro třetí album.

GALERIE BOHUŽEL STÁLE NEFUNGUJE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing At Rock in Rio Lisbon, 01/06/2014

7. června 2014 v 1:41 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie J v neděli 1. června vystoupila v portugalském Lisabonu na obrovském hudebním festivalu Rock in Rio! Zazpívala tam jak své hity z alba Who You Are, tak písně z Alive, no a nezapomněla ani na 4 nové písně z třetího alba, You Don't Really Know Me, Sweet Talker, Ain't Been Done a Keep Us Together. O poslední zmíněné písni Jessie na pódiu řekla, že by jí strašně ráda nahrála jako duet s Justinem Timberlakem (který ten večer na RiR taky vystupoval po Jessie, já mimochodem byla v úterý 3. června na jeho pražském koncertu, a bylo to naprosto fantastické!).

Koncert v Lisabonu se vysílal živě, odkaz jsem přidávala na náš Facebook. Pokud jste to prošvihli, celý koncert je nahrán na YouTube. Jess vypadala fantasticky, zpívala opět výborně, pozdravila se s fanoušky v publiku (až jí sekuriťáci museli nahánět zpátky, protože šla opravdu úplně všude) a byl to prostě celkově úžasný zážitek. Máme HQ fotky, bohužel ale stále nefunguje galerie, jestli ještě vlbec někdy bude, takže jsou uloženy provizorně.


CELÝ KONCERTNOVÉ PÍSNĚ


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing in Madrid, 31/05/2014

1. června 2014 v 15:26 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera večer vystoupila v Palacio Vistalegre aréně ve španělském Madridu! Jessie tam představila svůj nový setlist písní pro léto 2014. A zde začínají úžasné zprávy: nejen, že je setlist skvěle poskládaný, ale také zahrnuje 4 nové písně ze třetího alba a 2 covery! Díky setlistu jsme se dozvěděli jména nových songů, která jsou následující: Sweet Talker, Keep Us Together, Ain't Been Done a nám už známější titul You Don't Really Know Me. No a všechny nové songy jsou prostě úžasně! Co se týče coverů, pro letošní vystoupení si Jessie k přezpívání vybrala "Treasure" od Bruna Marse a "Wonderwall" od Oasis, takže naprostá paráda! Videa najdete níže, jsou v dobré kvalitě.

Jessie na pódiu doslova zářila, měla krásný bílý top a sukni, a natočené vlasy. Kromě toho ale přímo sršela energií, je vidět, že jí to vystupování chybělo (a nám taky!). A zpívala jak jinak než fantasticky. Fotky najdete níže na provizorním úložišti, naše galerie jessiejphotos.com stále nefunguje, brazilští admini to řeší s hostingem. Takže varianty jsou dvě: Buď se to vyřeší v náš prospěch a galerie se opět rozběhne, nebo je to po JJS další galerie, s níž je ámen, takže budeme hledat jiný hosting. Někdo nějaké tipy a zkušenosti s jinými hostingy galerií? Díky moc!

Vystoupení


Setlist a fotky s fanoušky


Poslední instagramové příspěvky (včetně snímků z focení oficiálního PHOTOSHOOTU KE TŘETÍMU ALBU!)


NOVÝ SONG #1: Sweet Talker (Ze všech tří odprezentovaných novinek mě Sweet Talker dostal nejvíc, líbí se mi ty přechody z jemné melodie do klubového beatu, je to až nezdravě chytlavé a Jess tam zároveň může ukázat hlas, boží)

Lepší obraz ZDE