Duben 2014

Jessie J For Vivienne Westwood, Instagram Photos & Calling All Hearts Out Now in the UK

20. dubna 2014 v 15:55 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Několik novinek z uplynulých dnů. Objevila se první (a skvělá) fotka z letošního photoshootu Jessie J pro ekologickou kampaň návrhářky Vivienne Westwood a Greenpeace "Save The Arctic"! O photoshoot se postaral Andy Gotts, doufejme, že se brzy dočkáme zbytku fotek. Jessie ostatně na Instagram přidala dvě fotky z příprav a z focení photoshootu, podívejte se do naší galerie

Jessie také na Instagramu všem popřála krásné Velikonoce a nahrála i video, v němž v autě zpívá hit "Firework" od Katy Perry! Kromě toho si na Instagramu zavzpomínala na své loňské turné, na Hlas Británie i na vystoupení s Queen na olympiádě v Londýně před 2 lety.A úplně na konec: Dnes ve Velké Británii vyšel singl DJ Cassidyho s featuringem Jessie J a Robina Thicka "Calling All Hearts"! Ve světě je venku už dva měsíce, ale ve VB se dočkali až dnes. No a singl se hned po zahájení prodeje dostal na 4. místo v oficiálním hudebním žebříčku! Tak snad tu #1 dá. Pokud jste si Calling All Hearts ještě nekoupili, můžete tak učinit ZDE. A oficiální videoklip najdete TADY.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMPHOTOSHOOT: Jessie J by Lou Denim (2013)

15. dubna 2014 v 11:33 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Včera se objevil photoshoot z konce roku 2013, který Jessie J nafotila s fotografkou Lou Denim! Tento úžasný shoot vznikl v prosinci a fotky z něj se objevily v dubnovém čísle britského magazínu Top Of The Pops. Fotky jsou naprosto úžasné a v dobré kvalitě.


Dále také přidávám noční instagramové fotky Jessie s Holly a Alim.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's Instagram Photos - 11/04/ - 13/04/2014, Nike Photoshoot Update & Calling All Hearts Behind The Scenes

13. dubna 2014 v 16:28 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jessie J předevčírem oslavila narozeniny své kamarádky a kadeřnice Alishy spolu s nejlepší kamarádkou Holly v zahradách londýnského paláce Hampton Court Palace! Holky se v tom pěkném počasí vyřádily a nafotily hromadu fotek (a videí, ty najdete ZDE). Včera Jessie pro změnu přidala venkovní fotky a videa z venčení Jacksona.


Dále jsem aktualizovala naší galerii o několik nových krásných MQ fotek Jessie pro Nike od fotografa Bena Morrise!


A nakonec přidávám oficiální behind-the-scenes video z natáčení videoklipu ke Calling All Hearts.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J About Her Sexuality + Music News

10. dubna 2014 v 14:47 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Po delší době jsem tu opět s novým děním. Okolo Jessie J je v posledních dnech docela rozruch, protože měla na Twitteru "upřímnou hodinku", v níž nám mimo jiné odhalila, že jí už přitahují jedině muži! Trošku nešťastně se v dalším tweetu vyjádřila ve smyslu, že její bisexualita byla jen "fáze". To hned zvedlo vlnu nevole, protože lidé si to očividně vyložili tak, že bisexualita a jakákoliv orientace je v podstatě dočasná fáze. Je to samozřejmě nesmysl, Jessiina zpráva se ztratila takříkajíc v překladu a Jessie proto napsala snad nejdelší tweet historie, v němž vše vysvětlila. Je to opravdu dlouhý tweet (CELÝ SI HO PŘEČTĚTE V ORIGINÁLNÍM ZNĚNÍ ZDE), tak abych jen ve zkratce objasnila situaci: Jessie v něm říká, že dříve randila s oběma pohlavími a že jednoduše experimentovala (to je ona fáze), ovšem když začala být slavná, média chtěla na její orientaci nálepku, a tak z ní udělala bisexuálku.
Ona toto o sobě nikdy neprohlásila, ale stejně se jí to začalo vkládat do pusy (to je pravda, ostatně i my fanoušci jsme jí pro "lepší orientaci" označovali za bisexuálku, byť to nikdy neměla ráda). Rozhodně si svou orientaci nepříkrášlila, holt v tom jen neměla dlouho úplně jasno, koneckonců několik let randila s přítelkyní Kirou (takže se spíš dalo čekat, že se ve finále ukáže, že je Jess homosexuální orientace). Opak je však pravdou, Jessie má sice zkušenosti s muži i se ženami, ale tato etapa je za ní a chce si najít jedině přítele a chce v budoucnu založit rodinu. Sexualita je dle jejích slov prostě a jednoduše individuální. Svoje vztahy vždy držela v tajnosti, v jejím vyjádření si můžeme přečíst, že některé její písně byly vždy o "něm". Navíc taky chtěla dát na srozuměnou, že její nejlepší kamarádky jsou jen kamarádky, ne partnerky, jak jí taky někteří předhazovali. Zde taky zmiňuje zajímavou věc: zatímco se lidé soustředili na její kamarádky, tak chodila s nějakým mužem, čehož si nikdo ani nevšiml (hmm, nebude na drbech o vztahu s Tiniem stejně nakonec něco?).

Nakonec napsala, že se k tomuto tématu už nebude vyjadřovat, minulost že je minulost a že se teď soustředí na dokončování svého 3. alba (jedná se o americkou verzi alba Alive nebo o úplně nový celosvětový projekt?). Odteď vše bude jen o hudbě. A na závěr všem poděkovala za podporu. Opravdu doporučuji si celý ten tweet přečíst, abyste to plně pochopili! A my Jessie děkujeme za upřímnost a otevřenost.

Úžasný všeříkající artwork od nadané Ax:


Co se týče hudebních novinek, tak Jessie na Instagramu sdílela několik krátkých videí ze studia, kde zpívá úplně novou píseň (podívejte se ZDE, ZDE a ZDE)! A co víc, před dvěma dny ve studiu tvořila s populární dívčí skupinou Little Mix novou píseň! S holkami si vždy rozuměla a obdivovala je, stejně jako ony obdivovaly jí, takže se máme na co těšit! Jade z LM tweetovala na adresu spolupráce s Jessie TOTO. A Jessie přidala fotku holek na Instagram. Nakonec přidávám právě několik instagramových fotek, které jsou z různých období, ale Jessie je na Instagram nahrála až teď.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's Instagram Photos 03/04/2014 - 31/03/2014

3. dubna 2014 v 18:26 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Poslední dny se nic nového neudálo (kromě oznámení, že Jessie pojede v červnu síť vystoupení v rámci festivalu UK Live a že 14. července vystoupí ve filipínské Manile), Jessie nejspíš na něčem pracuje, ovšem večery si vyhrazuje na návštěvy koncertů! Po Beyoncé, na níž před měsícem řádila s Niallem Horanem, zašla na Drakea, před pár dny na koncert svého kamaráda Tinieho Tempaha, no a včera - pro mě - nastal zlatý hřeb. Jessie totiž spolu s přáteli Holly, Alishou a Hannah a Dantem Santiagem (zakládající člen Black Eyed Peas) zašla na Justina Timberlakea!

Jessie nahrála několik videí, přidala fotky a fanoušci Justina a Jessie mohou jásat! Po letech jsme se dočkali krásné společné fotky ze zákulisí. Já jako obrovský fanoušek Justina (přesně za 2 měsíce v Praze! ♫) juchám a hned jsem si na FB vytvořila příznačnou timeline fotku, heh. Každopádně od doby, co Jessie s Justinem spolupracovala na textech jeho písní, už uplynulo 5 let, následně se ti dva setkali v roce 2011 v show Chatty Man, aby se pak shledali až letos. Pořád mě mrzí, že Jessie loni odvolala své vystoupení na Justinově koncertě, ale tahle fotka to aspoň trochu vynahrazuje. Určitě se mrkněte do celého alba, najdete tam celou řadu nových fotek!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM