Březen 2014

Jessie J Leaving Oslo Hackney Club, London, 27/03/2014

29. března 2014 v 13:56 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
V návaznosti na předchozí článek přináším i HQ paparazzi fotky Jessie J, které vznikly při jejím nočním odchodu z klubu Oslo Hackney, kde ten večer uspořádala jak koncert zadarmo, tak tam oslavila své 26. narozeniny! Musím říct, že vypadala naprosto dokonale, já mám jednoduše slabost pro tenhle účes a pro Jess s kudrnami obecně. I po tak náročném večeru vypadala úžasně, měla jemný makeup, který ji prozářil, již zmíněné krásné vlasy a kompletně černý outfit tvořený topem od Alexander Wang, kalhotami značky Kenzo, sakem od Joseph, a dále kabelkou od Stelly McCartney a botkami návrháře Toma Forda.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 34) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's Birthday Gig At Oslo Hackney Club, London, 27/03/2014

29. března 2014 v 13:21 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J na své 26. narozeniny uspořádala koncert se vstupem zadarmo v londýnském klubu Oslo Hackney! Tam nejenže předvedla hodinu a půl dlouhý set akustických písní, včetně novinek "You Don't Really Know Me" (poprvé s už hotovým textem!) nebo "Strip", ale poté s přítomnými lidmi zapařila na parketu až do pozdních nočních hodin. Záznam koncertu máme celý, no byla to paráda! A co víc, Jessie na pódiu překvapil její kamarád a kolega z Hlasu Británie, Sir Tom Jones, který jí poblahopřál a ještě si spolu zazpívali jejich píseň "Mockingbird"! To ovšem není vše, na koncertu i oslavě se objevili i Jessiini svěřenci z Hlasu, a to z první série finalista Vince Kidd a z druhé série Lovelle Hill. Líbí se mi, jak si Jessie i po Hlasu udržuje kontakt s členy svého týmu a s ostatními kouči. Máme hromadu fotek z Instagramu, a pokud byste chtěli vidět, jak to Jessie následně roztočila na parketu, mrkněte se SEM a SEM.


CELÝ KONCERT


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


VYHODNOCENÍ SOUTĚŽE O SPECIÁLNÍ EDICI ALBA ALIVE!

28. března 2014 v 18:07 | WhiteSparkle |  Competitions
Dočkali jste se, omlouvám se za zpoždění! Přináším vám vyhodnocení soutěže ku příležitosti tříletého výročí blogu o speciální edici aktuálního alba Jessie J "Alive" (CD Deluxe verze + screen print do rámu). Kdo tedy vyhrál? Klikněte na roli s mašličkou a hned budete v obraze, jestli se na vás usmálo štěstí. Správné odpovědi a pár mých slov k soutěži najdete v celém článku, děkuji všem za účast!

A vítězem se stává...
HAPPY 26TH BIRTHDAY JESSIE J!

27. března 2014 v 19:01 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Je to tady! Jessie J dnes 27. března slaví své krásné 26. narozeniny! Dneska jsem jí přes sociální sítě přála asi tisíckrát, takže už jsem z toho trochu vyčerpaná, a tak bez dlouhých proslovů: VŠECHNO NEJLEPŠÍ, JESSIE J!

PS: Vyhodnocení soutěže bude také dnes! Pardon, zítra, tedy v pátek! Výherce jsem už vybrala, nebojte.Jessie J se na Instagramu podělila o dárky, které dostala od rodiny a přátel, a napsala si pod jednu fotku i zajímavé narozeninové předsevzetí do tohoto roku: "Je to moje párty! #Tým26 NEJLEPŠÍ NAROZENINOVÝ HRNEK EVER! Děkuju Holly 'Ain't nobody got time for that'. Tenhle rok chci dělat věci, o kterých jsem si myslela, že nikdy dělat nebudu! Ano! Jsem na všechno připravená! Začnu žít víc podle sebe! Půjdu PROTI svým dojmům! Je čas se podívat na život i mimo jeho pohodlnou zónu! A nebudu se starat o to, co si myslí ostatní. Pořádně si užiju to, že jsem už dospělá žena! Tohle bude úžasný, riskantní a nezapomenutelný rok ;)"

Včera se také v Londýně uskutečnila skvělá akce: Jessie J, která po několik dní na Instagramu postupně odhalovala kousíčky sebou navrhnuté boty Nike AirMax, včera v londýnských ulicích se svým týmem poschovávala několik párů těchto speciálních bot a následně tweetovala a instagramovala nápovědy, kde je mají fanoušci hledat! Všechny boty se našly, Jessie u každého tajného místa na šťastlivce čekala, vyfotila se s nimi a ti si poté mohli padnoucí pár bot odnést! Paráda, co myslíte? Vše probíhalo pod záštitou Nike, neboť značka včera slavila výročí právě oněch legendárních AirMaxů. Podívejte se do galerie! A pokud byste si tyto Jessiiny boty chtěli zakoupit, musím vás zklamat - Jessie po akci napsala na Twitter: "Tyto exkluzivní boty NIKE AIRMAX jsem navrhla před 6 měsíci a zabralo to 5 měsíců, než byly vyrobeny. Tyhle boty jsou opravdu exkluzivní a nebudou se prodávat! Omlouvám se! #NIKE"


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's Instagram Photos - 20/03/ - 23/03/2014

23. března 2014 v 18:52 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Poslední dny se kolem Jessie nic moc neděje a já mám spoustu povinností, takže se omlouvám spřáteleným stránkám, že neobíhám. Každopádně v naší galerii už najdete instagramové fotky Jessie J z několika posledních dnů! K mnoha z nim se nenačetly popisky, takže tady je malé shrnutí toho, co značí, atd.

• Jessie navštívila koncert skupiny Dora Martin své bývalé vokalistky Cherri a potkala se na něm s Vincem Kiddem, tedy bývalým finalistou svého týmu v 1. sérii Hlasu Británie!

• Jessie něco nafotila pro módní návrhářku Vivienne Westwood, podle všeho jde o Vivienninu ekologickou kampaň Save the Arctic, jež bojuje proti klimatickým změnám. Vivienne pro tuto svou kampaň vytvořila speciální trička právě s nápisem "Save the Arctic" a Jessie se tak podle všeho připojí k podporovatelům, mezi nimiž najdete například George Clooneyho, Palomu Faith nebo Chrise Martina z Coldplay.

• A v neposlední řadě to vypadá, že Nike vydá novou kolekci/pár bot s motivy Jessie J a jejího posledního alba Alive! Jessie během pár dnů na Instagramu postupně odhalovala své části černočervené boty Nike, mrkněte se.


Soutěž skončí již za několik dnů, pospěšte si a zúčastněte se!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J's Instagram Photos - 16/03/ - 19/03/2014

19. března 2014 v 23:50 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Jessie J už je několik dní doma v Londýně, kde se i nadále věnuje nejen pracovním povinnostem, ale i sobě a svým přátelům. Přináším vám instagramové fotky z posledních několika dní, všechny je najdete v galerii!


+ Nové fotky pro kampaň Nike! Všechny je nalezenete v naší galerii.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


1 Year Since Jessie J's Headshave

15. března 2014 v 20:44 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Dnes je to přesně jeden rok, co si Jessie J živě v televizi oholila hlavu pro charitu Comic Relief! Došlo k tomu v rámci dne Red Nose Day a celá tato akce vynesla rekordní sumu 90 milionů liber pro potřebné. Jessie si na tento den zavzpomínala na Instagramu a Twitteru, podívejte se v naší galerii na fotky, které nahrála. Najdete tam i aktuální snímky.

Pokud vám tento charitativní skutek ušel: ZDE Jessie vysvětluje, proč se to rozhodla udělat, TADY najdete video z holení vlasů a ZDE je Jessie už bez jakékoliv pokrývky hlavy. Dodnes jsem na ní pyšná, že se toho nebála a upřednostnila pomoc ostatním před nějakými povrchními vzhledovými pohnutkami.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Out in New York, 11/03/ - 12/03/2014

13. března 2014 v 22:58 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Mám tu pro vás dvě sady candids fotek ze včerejška a z 11. března! Jessie je na nich zachycená v ulicích New Yorku, jak míří do nahrávacího studia, kde opět tvrdě pracuje na nové hudbě pro americký trh (během 12 hodin nahrála 5 písní, páni). Kromě toho také předevčírem do studia pozvala fanoušky, jež na ní čekali venku v zimě, aby se ohřáli a poslechli si její novou hudbu, no tomu se říká štěstí.

Na o den starší sadě fotek má Jessie svůj chundelatý kabát od Stelly McCartney, v němž se ukázala už v roce 2012, tašku od Yves Saint Laurent a botky od Jimmyho Choo. Včera ovšem nasadila drsnější look, který jí ale také moc slušel. Jak si můžete všimnout na obou sadách fotek, má krásně vyrýsovaná lýtka, takže svou spolupráci s Nike opravdu nefláká a pracuje na sobě. Kromě toho v galerii najdete i mnoho nových instagramových fotek!

• NYC 12. BŘEZNA - VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 15) •

• NYC 11. BŘEZNA - VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 26) •


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Performing at Rockwood Music Hall, NYC, 10/03/2014

11. března 2014 v 19:30 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J se momentálně nachází v New Yorku, kde pracuje na americké verzi alba Alive. Svůj pobyt, jenž se doposud skládal akorát z nahrávání ve studiu a z přesouvání se od hotelu do nahrávací společnosti, se Jessie rozhodla využít i po koncertní stránce a na základě spontánního twitterového rozhodnutí se domluvila s klubem Rockwood Music Hall na malém vystoupení. Klub kvůli následné obrovské poptávce a malému koncertnímu prostoru musel zavést oddělení návštěvníků páskami na rukou a jak je vidět, americké publikum bylo z Jessie bez přehánění unešené, neobyčejně nadšeně aplaudovalo a hlasitě reagovalo, jak se můžete přesvědčit i z videí. I Jessie si to na Twitteru později pochválila jako jeden z nejlepších zážitků, a není se co divit, atmosféra byla jedinečná. Je vidět, že Amerika po Jessie touží, ještě by si to ale musel Jessiin management uvědomit.

+ UPDATE: Přidány HQ fotky z koncertu!

Zazpívala mnoho svých písní v akustickém provedení (všechna videa nemáme, ale ukázky najdete na Jessiině Instagramu) a byla vynikající. A co více, představila tam novou úžasnou píseň s názvem "You Don't Really Know Me", kterou napsala teprve před dvěma dny! Určitě si ji pusťte, je zaznamenaná v HD a kromě toho je v tom videu prostě všechno, co na Jessie milujeme: osobnost, myšlenky, bezprostřednost, humor a hlas! Dále máme kompletní záznam další nové písně "Strip", jež se měla objevit na albu, ale nakonec se tam neobjevila, no a do třetice celé "Domino". Určitě se podívejte. Na koncert Jessie se taky přišla podívat Jade ze skupiny Little Mix, takže společná fotka a poděkování od Jessie nesmí chybět, stejně tak Jade počastovala Jessie krásnými slovy. V galerii najdete i fotky z předchozích dnů.


Instagram
Happy 3rd Birthday www.jessie-j-cornish.blog.cz!

10. března 2014 v 19:19 | WhiteSparkle |  Site Info
Dnes to jsou přesně 3 roky, co jsem založila tento blog o Jessie J! Uteklo to jako voda, ještě si pamatuju, jak jsem nad zakládáním stránky váhala, ale nakonec ničeho nelituji. Nejen, že je jessie-j-cornish jedinou českou stránkou o Jessie, ale setkala se už s několika úspěchy (dodnes vzpomínám na léto 2012, kdy o nás napsali zmínku v českém Cosmopolitanu).

Je pravda, že v roce 2012 byla návštěvnost blogu na vrcholu a od té doby se čísla zmenšila, ale píšu sem novinky, protože mě to baví a protože ráda informuji zájemce a fanoušky, ne kvůli závratné návštěvnosti a trhání rekordů. I když samozřejmě potěší, když vidím, že sem lidé opravdu chodí a že to všechno má smysl. Pomáhá i propojení blogu s naším FB, kde sdílím jednotlivé články, a přispívání fotkami do brazilské galerie jessiejphotos.com, jíž jsme od loňského podzimu součástí.

Celá tahle zkušenost je pro mě rozhodně k nezaplacení, neboť jsem poznala hromadu skvělých českých i zahraničních fanoušků Jessie J a mnoho dalších sympatických lidí z blogerského světa. Blog a Jessie mi daly i úžasné kamarádky, s nimiž se vídám, jak je to jen možné (zdravím Fame Fox, Nikču a Nelu!) a je zde spousta lidí, s nimiž bych se také ráda viděla. A nejen to, díky Twitteru Jessie J retweetovala 3 moje tweety a několik dalších osobností se mi také podařilo zaujmout, což mě neskutečně těší. Odezva od idolu vždy vlije fanouškovi novou krev do žil.


Na závěr chci poděkovat vám všem, věrným i novým návštěvníkům blogu, za vaši podporu tady na blogu, Twitteru, Facebooku, Tumblr, no prostě všude. Tyhle 3 roky byly skvělé a slibuju, že tu budu s informacemi o Jessie tak dlouho, jak jen to půjde. Na oslavu těchto narozenin jsem pro vás upořádala soutěž o speciální edici alba Alive, zúčastněte se!


NEKOPÍROVAT!Tříleté výročí od založení blogu + Soutěž o speciální edici alba Alive

9. března 2014 v 21:14 | WhiteSparkle |  Competitions
A teď k tomu slibovanému překvapení: blog má sice své 3. narozeniny až zítra, 10. března, ale jelikož jsem zítra dlouho ve škole, "zlatý hřeb" odhaluji už teď. Rozhodla jsem se, že uspořádám soutěž o exkluzivní limitovanou edici alba Alive! Tuto edici, pocházející přímo z Británie z oficiální stránky Jessie J, už nikde nenajdete, neboť byla téměř ihned po vydání vyprodána. Tento balíček (bundle) obsahuje Deluxe verzi alba Alive, tedy CD o 17 písních, a screen print (v podstatě pevnou fotku o rozměrech něco přes 20x20 cm) z photoshootu k singlu It's My Party (viz obrázek)! Vše je úplně nové, sama jsem tuto edici z VB objednávala a také ji vlastním.

O co tedy půjde: v celém článku naleznete zadání soutěže a e-mail, kam budete své odpovědi posílat. Ráda bych také upozornila, že je tahle soutěž věnována pravidelným návštěvníkům blogu a našeho Facebooku, a hlavně OPRAVDOVÝM fanouškům Jessie J, pro které tuto stránku koneckonců vedu.


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


NEW Layout #9

9. března 2014 v 20:29 | WhiteSparkle |  Layouts
Po více jak půl roce jsem vytvořila nový layout! Ano, už to byla věčnost, ale holt nebyl čas. Každopádně blog je nyní v novém hávu. Jelikož tato stránka zítra oslaví 3. narozeniny (!), rozhodla jsem se udělat takový odlehčený, barevný a veselý design blogového stylu. Jako hlavní fotku jsem využila nový promo snímek Jessie pro Nike, díky bohu za ní, jinak bych uvízla na mrtvém bodě. Posuďte sami, jak se layout povedl. Není to žádný zázrak a kdo nemá rád tyhle barvičky, má bohužel smůlu, protože tu tenhle layout bude asi docela dlouho, vzhledem k mé nevalné frekvenci obměňování designu.


NEKOPÍROVAT


Dizzee Rascal's New Single "We Don't Play Around" ft. Jessie J (Official Lyric Video)

7. března 2014 v 21:16 | WhiteSparkle |  Music Info
Po Calling All Hearts je tu další píseň, na níž Jessie hostovala a která se stane singlem! Jedná se o taneční song "We Don't Play Around" s featuringem Jessie, a to z desky The Fifth rappera Dizzeeho Rascala! Ten nyní oznámil, že se právě tato společná píseň z produkce RedOne stane jeho novým singlem a rovnou vydal i oficiální lyric video, na které se můžete podívat níže. Co si o songu myslíte? Doufejme, že se v budoucím videoklipu objeví i Jessie. Dizzee Rascal hostoval pro změnu Jessie na jejím loňském singlu "WILD" z alba Alive a oba se několikrát ukázali na vystoupeních toho druhého, aby ten či onen song společně předvedli.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Leaving Her Hotel in New York, 06/03/2014

7. března 2014 v 20:04 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Podobně jako předevčírem byla i včera Jessie zachycena před svým hotelem v New Yorku! Jessie se tam vyfotila s pár fanoušky, kteří tam na ní narazili, a to vše zdokumentovali paparazzi. Jess byla ale úžasně milá, s jedním fanouškem si dokonce popovídala (video ZDE). Na sobě měla tmavý outfit, brýle Prada a kabelku značky Chanel, přičemž tuto černou kombinaci oživila zářivými botami Nike. V galerii už najdete HQ fotky. Jinak Jessie v New Yorku tráví čas ve studiu, kde nahrává písně na americkou verzi alba. ZDE si můžete pustit krátká instagramová videa, kde Jess zpívá nějaký nový song!

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 32) •


Instagram (+ 2 nové promo fotky ke Calling All Hearts!)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Out in New York, 05/03/2014

6. března 2014 v 18:22 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Pokud jste právě teď v Británii a toužíte potkat Jessie, máte smůlu. Jessie J totiž před pár dny odletěla do New Yorku, kde podle všeho řeší věci ohledně americké verze alba Alive, na níž se pracuje. Jessie měla včera schůzi s hlavouny z její nahrávací společnosti Republic Records, aby poté s manažerem a kamarádkou Alishou zašla na - několika cenami Tony ověnčené - muzikálové představení The Book of Mormon na slavné Brodwayi! Z této akce máme instagramové fotky (přidávám i pikantní fotku z vany a dnešní snímek z posilovny), ale tady už vám přináším HQ snímky z newyorských ulic, kde byla Jessie zachycena americkými paparazzi. Na sobě měla úžasný fialový kabát od Stelly McCartney a moc jí to slušelo!

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 40) •


Instagram (a instagramová videa, kde Jessie v zákulisí zpívá pro herce z Brodwaye ZDE)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMOFFICIAL MUSIC VIDEO: DJ Cassidy's "Calling All Hearts" ft. Jessie J & Robin Thicke

4. března 2014 v 19:15 | WhiteSparkle |  Music Videos
Po půl roce čekání jsme se dočkali! Před pár hodinami zveřejnil DJ Cassidy na svém VEVO kanálu oficiální videoklip ke svému vynikajícímu debutovému singlu "Calling All Hearts" s featuringem Jessie J a Robina Thicka! Klip byl natočen během jediného dne v září v Londýně, a to v době, kdy se konal iTunes festival, kde vystupovala jak Jessie, tak Robin. O režii se postaral známý kanadský režisér Director X, jenž už má na kontě klipy pro Nicki Minaj, Justina Biebera, Davida Guettu, Drakea a spoustu dalších.

Videoklip je zasazený v zelenorůžovobílém prostředí (když nepočítáme minutové černobílé intro, to můžete přeskočit), všichni aktéři jsou sladění do těchto barev, ale ač se to takhle nemusí zdát, ve výsledku to působí příjemně. Úžasná retro feel good písnička byla doplněna stejně příjemným a zábavným videoklipem. Robin, Jessie a DJ Cassidy mají v klipu mezi sebou parádní chemii a je vidět, že si natáčení užili. Obzvlášť Jess to s Robinem sluší, a byť na Robina může mít člověk nevalný názor, nedá se těm dvěma upřít, že mají takhle pospolu obrovské charisma. O to víc mě tak zpětně mrzí, že Jessie odvolala svou účast na Robinově turné... Velká to škoda, mohly se dít věci. Každopádně tenhle klip mě nadchl, musím říct, že se mi líbí víc než některé Jessiiny vlastní videoklipy a Jessie je v něm prostě nádherná a srší energií. Co vy na klip říkáte?

PS: DJ Cassidy retweetoval jeden z mých tweetů a 3 další označil jako oblíbené! :)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J at Beyoncé's Concert in London, 01/03/2014

2. března 2014 v 13:00 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Jessie J včera zašla na koncert Beyoncé v londýnské O2 aréně! Show sledovala spolu s kamarádkami Alishou a Louise z nějaké VIP kóje a bylo vidět, že si to skutečně užívala. Znala slova snad ke všem písním, no prostě znovu nám potvrdila, že je letitá oddaná fanynka Queen Bey. Pořídila z vystoupení několik instagramových videí, včetně jednoho, kde zpívá "Love On Top" se zničehonic se objevivším Niallem Horanem ze skupiny One Direction, heh!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEMSneak Peek of the Calling All Hearts Music Video + Holly's Birthday

1. března 2014 v 16:02 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Už 4. března bude mít premiéru dlouho očekávaný videoklip "Calling All Hearts" k debutovému singlu DJ Cassidyho s featuringem Jessie J a Robina Thicka! DJ Cassidy na svůj Instagram dává každý den nějakou fotku z klipu, jakožto odpočet do vydání videa. Můžete se na ně podívat ZDE. Americký server Entertainment Tonight teď ale přinesl exkluzivní kratičké video z natáčení videoklipu, v němž najdete mnoho scén s Jessie! Určitě se na něj podívejte, stránka se vám otevře po kliknutí na náhled níže.Kromě toho ještě přináším nové instagramové fotky Jessie, která včera pořádně slavila nedávné narozeniny své nejlepší kamarádky Holly v centru Essexu! Kromě Jess a Holly byli na oslavě i Jessiina kamarádka a kadeřnice Alisha a kamarád z dětství Jem, no a spousta dalších lidí. Jessie vypadala fantasticky, úžasná rtěnka a šátek! Instagramová videa z tanečního parketu najdete ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Turned Down Role in Paul Potts' Biopic "One Chance"

1. března 2014 v 14:20 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jessie J před pár dny prozradila deníku The Sun, že musela kvůli svému nabitému programu odmítnout roli v autobiografickém filmu One Chance (Životní šance) o operním zpěvákovi Paulu Pottsovi - vítězi první série show Británie hledá talent! Měla hrát manželku hlavního představitele Jamese Cordona, ale neměla na to čas. Zároveň ale řekla, že by si rozhodně ještě ráda zahrála ve filmu.

"Doufám, že už brzy budu hrát ve svém prvním filmu. Hrát umím, koneckonců jsem se tomu věnovala ještě před zpěvem," řekla Jessie. Zní to skoro jako příslib, co myslíte? Chtěli byste JJ vidět ve filmu? Připomínám, že na BRIT School Jessie vystudovala muzikálové herectví, takže zkušenosti určitě má. Konkrétně film Životní šance žádný kasovní trhák nebyl, ale stejně bych v něm Jessie bývala ráda viděla. Ale chápu, že Jess asi tou dobou natáčela Hlas Británie.PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM