Únor 2014

Jessie J To Launch Her Nike+ Training Club Wild Alive High Intensity Training Workout in March

27. února 2014 v 19:51 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Jessie J včera večer vystoupila na tajném koncertě v centru Londýna pořádaném společností Nike, jíž je tváří, a to proto, že Jessie ve spolupráci s Nike vyjde 3. března cvičební aplikace pro iOS a Android Nike+ Training Club App s názvem "Wild Alive High Intensity Workout"! Aplikace bude obsahovat 5 druhů cvičení zaměřených především na formování pozadí a dolních končetin. Jeden ze cviků se dokonce jmenuje "Jessie Drop Squat". ZDE si můžete přečíst v AJ původní text, neslibuji, že ho v dohledné době přeložím.

A co víc, spolu s tímto článkem se objevily i úžasné nové UHQ promo fotky Jessie, určitě se na ně podívejte v naší galerii! Přidávám také několik instagramových fotek. Kromě toho se na Jessiině Instagramu můžete podívat na krátká videa z onoho včerejšího koncertu, z něhož se bohužel zatím neobjevily žádné kvalitní fotografie.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's Become an ISPCC Shield Ambassador

26. února 2014 v 23:10 | WhiteSparkle |  Projects
Po delší době skvělá novinka! Jessie J se stala jedním z nových ambasadorů irské charitativní organizace ISPCC Childline! Tato charita, jež se snaží pomoci utlačovaným a šikanovaným dětem, pro rok 2014 zahájila novou kampaň s názvem ISPCC Shield (štít) a Jessie se stala její součástí. Kromě ní kampaň podporují například One Direction, Emeli Sandé, Gary Barlow, Little Mix, Olly Murs, The Script, Collin Farrell a další.

Pro tuto kampaň byly nafoceny i propagační fotky, zatím se ve středně dobré až vysoké kvalitě objevily dvě. Určitě se podívejte. Stránky ISPCC najdete ZDE. Jsem moc ráda, že se Jessie stále angažuje v charitě.


A abych to ještě stihla, tak chci také popřát vše nejlepší té nejúžasnější a nejoddanější kamarádce, jakou si jen člověk může představit. Ano, řeč je o Jessiině BFF Holly, jež dnes slaví krásné 25. narozeniny! Všechno nejlepší! TADY se můžete mrknout na to, co jí Jessie napsala k narozeninám. A já jen přidávám malou narozeninovou koláž.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM
Jessie J Attending Various BRITs After Parties, 19/02/2014

21. února 2014 v 0:27 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Jessie J se po předávání cen BRIT Awards zúčastnila 5 různých after párty, které se v rámci tohoto ceremoniálu konaly! Kompletně změnila svůj look, odložila paruku i tu dnes už nechvalně proslulou lila rtěnku a svůj catsuit vyměnila za jiný, opět z dílny návrháře Juliena Macdonalda. Z tohoto looku bych byla nadšená, kdyby na té kombinéze nebyly ty zlaté střapce, či co to je. Z jednoho úhlu pohledu to trochu působí jako nějaká srst, z druhého zase jako zlaté řetězy z vánočního stromku, ale ani jedno není výhra. Kdyby na sobě Jess měla tenhle make-up už na BRITs, bylo by to perfektní.

Fotek není mnoho, ale jsou v HQ. Fotky jsou ve 3 albech, které jsou rozdělené podle pořadatele té které after párty. Něco máme také z Instagramu, podívejte se.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J at the BRIT Awards 2014, 19/02/2014

20. února 2014 v 14:04 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie J se včera večer zúčastnila předávání nejprestižnějších britských hudebních cen BRIT Awards! Jessie byla nominovaná v kategorii "British Female Solo Artist" (Nejlepší britská zpěvačka). Cenu bohužel nezískala, porota vybrala její kamarádku a kolegyni Ellie Goulding. Je mi to kvůli Jessie a její tvrdé práci líto, ale samozřejmě Ellie gratuluji, protože si cenu zaslouží. Sama jsem jí loni viděla naživo a je úžasná.

Ceremoniálu se zúčastnily hvězdy jako Katy Perry, Beyoncé, Pharrell Williams, Lorde a spousta dalších hudebníků. Jessie večer žádnou cenu ani nepředávala, ani nevystupovala (což nechápu, přeci jen je to od roku 2011 už docela dlouhá doba). Takže jsme si jí mohli pořádně prohlédnout jen na červeném koberci. Jessie se letos rozhodla pro catsuit a ne šaty. Vybrala si ozdobený tělový kousek z dílny návrháře Juliena Macdonalda, doplněný zlatými lodičkami a psaníčkem. Zvolila krásné dlouhé vlněné vlasy a světlou lila rtěnku. Ta rtěnka celý dojem bohužel úplně zabila, byť se Jessie snažila o rafinované sladění rtěnky s nehty na rukou a nohou. Vůbec se to nepovedlo a módní kritikové si na tom makeupu pěkně smlsli. A nejen oni, lidi obecně umějí být zlomyslní. Jessie tento "rtěnkový přešlap" uznala, napsala na Twitter: "Ta rtěnka byla špatná volba. Přeneste přes to. Jako já. K dalšímu looku!"

V galerii se už můžete podívat na HQ fotky, později čekejte i fotky z 5 afterparties, kterých se Jessie po BRITs zúčastnila! Tam už svůj look změnila.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 40) •


Instagram (vtipná fotka s Nicole Sherzinger, dále fotky s Tinie Tempahem - s nímž je btw už po dva dny v kuse sladěná v barvě oblečení, just sayin' ;), Ellou Eyre, Ellie Goulding, Samem Smithem, Conorem Maynardem a Becky Hill)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Get Ready For The BRIT Awards 2014

19. února 2014 v 17:55 | WhiteSparkle |  Award Shows
Je to tady! Dnes se od 21:00 našeho času v Londýně uskuteční předávání nejprestižnějších britských hudebních cen BRIT Awards! Letos poprvé vše budeme moci živě sledovat přes oficiální stream BRITs, a to na jejich YouTube kanálu. Jessie J letos získala nominaci v kategorii "British Female Solo Artist" (Nejlepší britská zpěvačka) a ceremoniálu se zúčastní, takže se určitě dívejte. Prý to letos bude vůbec nejlepší show, na předávání se objeví a vystoupí celá řada nejen britských celebrit jako třeba Katy Perry, Beyoncé, Bruno Mars a další.

Jessie J naposledy na BRIT Awards vyhrála v roce 2011 Cenu kritiků, od té doby každoročně získala nějakou nominaci. A jakou má Jessie letos šanci? Letošní ročník je jiný v tom, že až na jednu či dvě kategorie jednotlivé výherce vybírá čistě jen porota, hlasování veřejnosti se letos nekonalo. Takže ani my fanoušci jsme neměli možnost podpořit Jessie. Co jsem tak četla v britských médiích, tak favoritkou kritiků je Laura Mvula, ale výhry se podle většiny nejspíše dočká Ellie Goulding. Takže Jessie s největší pravděpodobností oželí sošku i letos. No po deváté večer už budeme moudřejší. Určitě se dívejte, viz odkaz na oficiální video stream níže! A držme Jess palce.

UPDATE: Jessie J nevyhrála, cenu získala její kamarádka Ellie Goulding. Každopádně gratuluji!

Jessiin look: první HQ fotky!


(všechny aktuální informace z BRITs najdete na našem FB → TADY)KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at the Elle Style Awards 2014, 18/02/2014

19. února 2014 v 16:12 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Jessie J se včera večer v Londýně zúčastnila předávání cen Elle Style Awards 2014 časopisu ELLE! Jessie nebyla nominovaná, ani nikomu žádnou cenu nepředávala, prostě jen tuto událost navštívila. A celebrit tam bylo požehnaně: Katy Perry, Kylie Minogue, Emma Watson, Rita Ora, Ellie Goulding, Tinie Tempah, Pharrell Williams a další.

Jessie se nám předvedla v úplně jiném stylingu, než co jsme doposud mohli vidět. Měla překrásné dlouhé, rovné vlasy, úžasný make-up a šaty a boty od návrháře Toma Forda, který se akce také zúčastnil. Teď už k samotnému looku: nebudu zastírat, že mi tahle kombinace odvážných růžových minišatů a černých šněrovacích bot až k rozkroku přijde dost, ehm, laciná. Respektive ty boty jako takové se mi opravdu nelíbí, nejsem na tenhle typ kozaček (zajímalo by mě, jak dlouho se do nich dostávala). Ty šatičky a vlasy by byly božské, ale v kombinaci s těmi kozačkami to je na můj vkus prostě příliš. Mnoho lidí je nadšených, ale módní kritici spíše pláčou. Doufejme, že to dnes na BRIT Awards dopadne lépe.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 60) •Fotky z odchodu


Instagram


+ Rozhovor


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


"Calling All Hearts" Is Out Today!

18. února 2014 v 22:30 | WhiteSparkle |  Music Info
Rychlá, ale důležitá hudební poznámka: dnes 18. února vyšel debutový singl "Calling All Hearts" DJ Cassidyho s featuringem Jessie J a Robina Thicka v USA a v dalších zemích světa (včetně ČR)! Britové si na vydání písně musejí počkat do dubna. Videoklip si odbude premiéru 4. března.

KUPTE SI PÍSEŇ NA ITUNES ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


VIDEO: Jessie J Visiting The Brit School

18. února 2014 v 19:14 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Jessie J kromě svého včerejšího akustického vystoupení s námi neslyšenou písní "Strip" (viz článek níže) nahrála na svůj YouTube kanál i úžasné video ze své pár týdnů staré návštěvy v britské umělecké škole The Brit School, jíž ostatně sama kdysi absolvovala! Video je profesionálně natočené a upravené, můžeme v něm vidět Jessie s místními studenty, které chtěla svou návštěvou podpořit (více v popisku přímo od Jess pod videem). Jess si s tanečníky zatančila, se zpěváky si zazpívala (před pěveckou třídou úžasně zazpívala Who You Are a Conquer The World, to také najdete ve videu) a od budoucích maskérů se nechala namalovat. Určitě se podívejte, je vidět, že si svou návštěvu v bývalé škole stroprocentně a neskrývaně užila.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing at Chasing Grace's Gig at The Social Bar, London, 17/02/2014

18. února 2014 v 18:57 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J se včera úplně nečekaně objevila jako hvězdný host na koncertu kapely Chasing Grace v londýnském baru The Social! O tom, že se v baru objeví Jessie, nevědělo ani 150 hostů, takže se její vystoupení dočkalo obrovského ohlasu. Jess zazpívala podle všeho 5 písní, z nichž si rozhodně zaslouží vypíchnout song Daydreamin', který jsme měli možnost slyšet v jeho akustické verzi úplně poprvé (bohužel máme jen instagramová videa od Jess, ZDE a ZDE), a hlavně: Jessie J včera večer poprvé zazpívala zatím neslyšenou píseň "Strip", která se měla objevit na albu Alive, ale nakonec neprošla finálním výběrem! Jessie ale v jednom loňském rozhovoru řekla, že určitě Strip zařadí na nějakou reedici, tudíž se nabízí otázka, jestli se Strip neobjeví na chystané americké verzi alba Alive. Včera tedy Jessie zazpívala akustickou verzi tohoto songu, no a co vám budu povídat, zní to fantasticky! JJ song nahrála na svůj YT kanál. Co vy na Strip říkáte?

Přidávám i krásné instagramové fotky. Strašně se mi líbí, jak Jessie nosí ten šátek!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at The Weinstein Company's Post-BAFTA Party, 16/02/2014

17. února 2014 v 18:58 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Ano, datum v nadpisu je správné. Jessie J včera pozdě odpoledně skutečně stihla navštívit London Fashion Week v outfitu o článek níže, aby se na večer stihla kompletně proměnit. Objevila se totiž na afterparty britských filmových cen BAFTA, jež se udílely právě 16. února.

Jess na sobě měla ovážné černé šaty (ty výstřihy do V se jí nějak zalíbily) a výrazný makeup. Z akce zatím máme jen několik HQ fotek, většinu z nich s její kolegyní Ritou Orou, s níž se večer dobře bavila, mimo jiné spolu holky válely na parketu. Jessie pak na Instagram přidala fotku s cenou BAFTA, kterou si od někoho, ehm, nenápadně vypůjčila.


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J at the Vivienne Westwood Show at London Fashion Week, 16/02/2014

17. února 2014 v 18:40 | WhiteSparkle |  Public Appearances
I včera odpoledne Jessie J navštívila London Fashion Week a tentokrát zamířila na módní přehlídku uznávané britské módní návrhářky Vivienne Westwood, pro jejíž modely měla Jess vždycky slabost. Na adresu Vivienne řekla: "Ona mě posouvá jako umělce. Když mám na sobě její oblečení, připadám si jako sebevědomá a sexy žena. Tohle bych na sobě mohla mít i za 10 let a stále by to bylo nadčasové."

Jessie J na sobě měla úžasný oranžový overal a boty, oboje od Vivienne Westwood, a kolem hlavy šátek od Burberry. Opět seděla v první řadě, a to vedle zpěvačky Palomy Faith, s níž se očividně na přehlídce dobře bavila. Máme HQ fotky jak ze show, tak z příchodu Jessie na LFW, no a nesmí chybět ani instagramové snímky, na nichž můžete vidět Jess přímo s Vivienne!

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 26) •


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J at the Hunter Original's Show at London Fashion Week, 15/02/2014

16. února 2014 v 13:38 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Jessie J se včera večer zašla podívat na přehlídku značky Hunter Original, která probíhala v rámci čerstvě zahájeného London Fashion Week! Jess na přehlídce seděla v první řadě se zpěvačkou Katy B, a dokonce se zúčastnila jednoho z magických triků světově uznávaného kouzelníka Dynama, který přehlídku prokládal svými kousky. Bohužel se objevilo jen příliš krátké video z toho čísla s Jessie, aby se z něj dalo vyvodit, o co vlastně šlo.

Každopádně máme krásné HQ fotky jak z přehlídky, tak z příchodu Jess na Týden módy v Londýně. A nesmí chybět ani instagramové snímky. Jessie na sobě měla outfit od Stelly McCartney a show si užívala, nahrála i instagramové video z přehlídky nového typu holinek od Hunter, které ji velice zaujaly. Kromě fotek s Katy B máme i fotky s kouzelníkem Dynamem a s manželem návrhářky Stelly McCartney Alasdhairem Willisem, jenž byl kreativním ředitelem přehlídky Hunter Original.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 11) •


Fotky z příchodu na LFW


Instagram


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Confirmed to Perform At Rock in Rio Lisbon 2014

15. února 2014 v 13:07 | WhiteSparkle |  Performances Info
Jessie J letos vystoupí na hudebním festivalu "Rock in Rio Lisboa" v portugalském Lisabonu! Letošní ročník bude speciální, neboť tato portugalská odnož mateřského brazilského festivalu Rock in Rio, na němž Jessie vystoupila pro změnu loni, letos oslaví 10. výročí své existence. Jessie na festivalu vystoupí 1. června 2014, headlinerem toho večera bude Justin Timberlake. Máme se na co těšit! Oficiální stránky festivalu ZDE.


Přidávám také několik instagramových fotek Jessie, jež se včera vrátila z Dubaje zpátky do Londýna, takže to vypadá, že se zúčastní letošních BRIT Awards, které se uskuteční 19. února! Kromě fotky po příletu a snímků z teaseru na videoklip ke Calling All Hearts (viz článek níže) přidala i fotku s pugétem rudých růží, které dostala on nám neznámého ctitele/ctitelky. Tak nakonec nemusela "smutnit" nad single Valentýnem.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


"Calling All Hearts" Official Music Video PREVIEW

14. února 2014 v 23:25 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Dnes na Valentýna byla zveřejněna ukázka z videoklipu k debutovému singlu DJ Cassidyho "Calling All Hearts" s featuringem Jessie J a Robina Thicka! Tento teaser má jen několik vteřin a my se z něj můžeme dozvědět to, že si milovníci růžové barvy v klipu zcela jistě přijdou na své. Ale všichni tři hlavní protagonisté se v ukázce objeví, a to je důležité.

Před několika okamžiky taky DJ Cassidy odhalil datum premiéry videoklipu: 4. březen 2014! Buďte připraveni. O režii se postaral kanadský režisér Director X, který natočil videoklipy Justinu Bieberovi, Drakeovi, Nelly Furtado, Nicki Minaj, The Wanted a dalším známým jménům. PS: DJ Cassidy dnes na Twitteru favorizoval jeden můj tweet, to mě potěšilo!KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J in Dubai (School Visit + RedFest 13/02/2014)

14. února 2014 v 20:13 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie J včera v dubaji navštívila střední školu "Al Diyafah High School", kde mimo jiné studentům zazpívala. To ovšem není vše: před Jessie vystoupila šestnáctiletá Esther, studentka této školy, se svou písní "Is This Love" a Jessie byla z jejího éterického hlasu tak unešená, že Esther pozvala na své večerní vystoupení na dubajském hudebním festivalu RedFest, Esther to přijala a večer zazpívala desítkám tisíc lidí! Tomu se říká štěstí, tak držme Esther palce, aby to způsobilo průlom v její budoucí pěvecké kariéře! PS: Pokud chcete vidět, jak Jess v Dubaji nakrmila místní racky, klikněte SEM, heh.

AKTUALIZACE GALERIE: MQ FOTKY Z REDFESTU

Jessie J se na RedFestu představila ve dvou outfitech: jeden červený pohodlný s takovými jogínskými kalhotami, druhý outfit byly rudé šaty navržené samotnou Jessie s rudou ozdobou ve vlasech. Jessie zazpívala mnoho písní, ať už klasiky Domino, Price Tag a DILAD z alba Who You Are, tak i songy z alba Alive, ale bohužel nemáme kompeltní videa. Jediné video, které zachycuje celou píseň, je video zaznamenávající historicky úplně první živé vystoupení Jessie s úžasnou písní "Magnetic"! Určitě se podívejte, byla to paráda. A TADY můžete vidět, jak si Jessie vybrala mezi fanoušky v první řadě opravdu talentovanou slečnu, která jí zazpívala Nobody's Perfect!

Fotky ze školy


Fotky z RedFestu


Instagram


Magnetic!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's Instagram Photos - 11/ - 12/02/2014

12. února 2014 v 22:56 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Přidávám aktuální fotky z Jessiina Instagramu! Jessie J je právě teď nejspíše na cestě do vzdálené Dubaje, kde zítra, tedy 13. února, vystoupí jako headlinerka na festivalu RedFestDXB. Bohužel se jí při cestě na letiště přihodila nepříjemnost, kterou také řádně zdokumentovala. V dešti jí ujela noha a Jess upadla se svým mobilem v ruce na zem. Jeho displej je pořádně roztříštěný, ale díky bohu, že se Jess nic nestalo, koneckonců ona má na takové nešťastné pády smůlu (viz její komplikovaná zlomenina nohy v roce 2011).


Kromě toho Jessie dala na Instagramu a Twitteru vědět, kdy oficiálně vyjde singl DJ Cassidyho "Calling All Hearts" s featuringem Jessie J a Robina Thicka! V USA bude oficiálně ke koupi od 18. února, Velká Británie si musí počkat až do dubna, a jak to bude ve zbytku světa, to zatím nevíme. Každopádně doufejme, že s tím únorovým vydáním ve Státech bude konečně zveřejněn i videoklip, který je ostatně natočený už od září loňského roku. Zde je oficiální cover:


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Confirms New Single "Magnetic" (Virgin Radio Dubai, 09/02/2014)

9. února 2014 v 19:58 | WhiteSparkle |  Music Info

AKTUALIZACE: Magnetic nakonec NENÍ Jessiin nový singl. Celé to byl jen vtip. Jessie vše vysvětlila ve tweetech níže.

"Magnetic není můj nový singl. Jen se mu dostalo pozornosti v některých oblastech a hodně se tam hraje v rádiích. Ale není to oficiální singl. Během rozhovoru mi bylo řečeno, že je Magnetic můj nový singl lol. Dělala jsem si srandu, když jsem řekla: 'Jo, proč ne.' a rozesmálo mě to, ale není to pravda. Můj druh humoru může někdy lidi mást. Omlouvám se! :*"


Jessie J dnes prozradila v telefonickém rozhovoru s dubajským rádiem Virgin Radio Dubai, že se novým singlem z alba Alive stane píseň Magnetic, jež se objevila už na soundtracku k loňskému fantasy filmu Mortal Instruments: Město z kostí! Magnetic, tedy bonusová píseň na deluxe edici alba Alive, se tak stává již čtvrtým singlem. V USA ale singl nejspíše nevyjde, pro americký trh Jessie chystá jinou verzi alba. A proč tuto novinku Jessie prozradila právě dubajskému rádiu? Protože už 13. února vystoupí na dubajském hudebním festivalu RedFestDXB (bude to mimochodem její první koncert v roce 2014) a právě tam poprvé nový singl Magnetic zazpívá živě! Datum vydání singlu ještě nebylo oficiálně stanoveno, o zveřejnění videoklipu také zatím nic nevíme. Jste spokojení s výběrem písně?

Vše si můžete poslechnout v rozhovoru níže, kde Jessie mimo jiné odhalila i to, že nedávno nahrála nový song, který napsal její kolega z branže, populární britský zpěvák John Newman! Tato píseň se nejspíše objeví na již zmíněné americké verzi alba Alive. Máme se na co těšit.

POSLECHNĚTE SI MAGNETIC ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Visits The BRIT School, 06/02/2014

8. února 2014 v 13:42 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Jessie J navštívila 6. února svou bývalou školu BRIT School! Tato umělecká škola je v Británii vyhlášená, navíc je opravdu výběrová, a když už se tam člověk dostane, může na ní může rozvíjet svůj talent nejen v hudbě, ale i v divadlu, tanci, maskérství, výtvarnictví a dalších uměleckých a kreativních odvětvích. Studenti této školy bývají ve svých oborech špička, co se týče zpěvu, tak tato škola vyprodukovala hvězdy jako Adele, Amy Winehouse, Leonu Lewis nebo právě naší Jessie, která zde vystudovala muzikálové divadlo.

Jessie do školy zašla, aby se seznámila s aktuálními studenty a podpořila je v jejich snažení. Vyfotila se i se svými bývalými učiteli! JJ si se studenty zazpívala, dokonce si tam zatančila (a studenti taneční sekce jí zase předvedli svou choreografii na "It's My Party" ZDE) a od budoucích maskérek se nechala namalovat. Nehledě na to, že se se spoustou dětí i vyfotila. Další instavidea, kde JJ zpívá Who You Are, TADY, TADY A ZDE.

Kromě toho přidávám i další instagramové fotky a video ze včerejška, kde Jessie poprvé živě zpívá Magnetic! Hned se tak objevily spekulace, že to bude nový singl! To by nebylo vůbec špatné, Magnetic miluju. Jess ho nejspíše zazpívá na dubajském festivalu již za několik dní.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Alive Tour Visual #1

8. února 2014 v 13:16 | WhiteSparkle |  Tours
Úplně jsem sem na blog zapomněla přidat toto úžasné video. Jedná se o jeden kompletní vizuál z celkových pěti, které byly s Jessie natočeny pro její podzimní turné Alive Tour po britských arénách! Ostatní vizuály se ještě takhle v HD neobjevily, byť jsme části z nich mohli zaznamenat na videích od fanoušků z jednotlivých koncertů na turné. Řežisérem této série byl Paul Caslin. Jessie konkrétně v tomto krátkém Instinct vizuálu (turné mělo 5 výpravných částí; Awake (Probuzení), Love (Láska), Instinct (Instinkt), Value (Hodnota) a Energy (Energie)) můžete vidět v odvážných, ale uměleckých scénách s nějakým mužem. Očividně se zde vycházelo z úžasného kontrastu barev, no podívejte se sami.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J in the X Factor Global Trailer + Instagram

3. února 2014 v 11:32 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Na úvod přidávám aktuální fotky z Jessiina Instagramu! V sobotu odpočívala a v neděli vyvářela, to asi tak ve zkratce. Kromě toho se ale objevil trailer na X Factor Global. Ve videu se shrnují výkony některých soutěžících ze všelijakých světových verzí této show a Jessie se ve videu objeví dvakrát, aby představila tento YouTube kanál. Podle oblečení tipuju, že to bylo natočeno v listopadu, když Jessie vystupovala s Mary J Blige v britském X Factoru.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM