Prosinec 2013

Happy New Year 2014

31. prosince 2013 v 17:15 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Rok 2013 se chýlí ke konci a mně tak nezbývá nic jiného, než vám všem, návštěvníkům a svým milým spřáteleným stránkám, popřát to nejlepší do nového roku 2014! Pokud pro vás ta třináctka na konci nebyla šťastná, věřím, že v následujícím roce se vše v dobré obrátí. Takové to klasické závěrečné bilancování a shrnutí roku jsem už jaksi obstarala ve vánočním článku, takže to už není třeba opakovat. Blog bude fungovat i v roce 2014, stejně jako náš stránkový FB, Tumblr, můj Twitter, atp. Budu moc ráda, když si i nadále udržíte svou přízeň pro tento blog (a pozvete sem známé a kamarády, přeci jen ta návštěvnost by mohla být lepší) a pro samotnou Jessie J. I jí chci samozřejmě poděkovat za rok 2013, za hrdinství a obětavost charitě, pro níž si oholila vlasy, za všechny ty koncerty a turné a za úžasné album Alive! Těším se s vámi všemi do roku 2014 a ještě jednou opakuji - čeká na vás překvapení. ;)


Pokud nemáte co dělat, určitě se dnes podívejte na novoroční speciál pořadu Top of the Pops, kde vystoupí Jessie J s Thunder! Pořad běží od 18:30 do 19:30 našeho času na BBC One, sledovat to můžete ZDE nebo ZDE.
No a na závěr tu mám takové kalendářové shrnutí Jessiina roku 2013, co se týče toho, jak se za rok změnila. Klikněte pro zvětšení. Užijte si Silvestra!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMVIDEO: Jessie J Performing "It's My Party" on Top of the Pops, Instagram Photos, Alive Worldwide Sales

28. prosince 2013 v 19:56 | WhiteSparkle |  TV Shows
Konečně se objevilo video z vánočního speciálu pořadu Top of the Pops, v němž Jessie vystoupila! Show se natáčela na začátku prosince, ale odvysílaná byla až 25. prosince. V TOTP se vystřídalo mnoho populárních britských umělců a Jessie tam konkrétně zazpívala song "It's My Party", video s vystoupením si můžete pustit níže.


Kromě toho samozřejmě nesmí chybět nálož vánočních fotek. Jessie Vánoce tráví s celou rodinou a přáteli, takže na Instagram zaslala mnoho snímků obdržených dárků a taky jídla, o které se letos poprvé postarala sama.


Nakonec ještě dvě věci: jedna se týká mě, viz fotka níže. Tenhle úžasný balíček jsem dostala od své české kamarádky, která žije v Londýně a je taky obrovský Heartbeat. Paráda, že? Kéž by se všechny tyhle věci daly sehnat i v Čechách.
A nakonec trochu faktických údajů: celosvětový prodej alba Alive za rok 2013 činí 189 000 kusů. Což není ani propadák, ale ani důvod k potlesku. Album vyšlo letos 23. září, ale nebylo vydáno v Severní Americe, což je podle mě prostě zásadní chyba Jessiina managementu. A to promo mimo VB, řekněme si to upřímně, taky stálo za prd. Každopádně Jess má na začátku roku 2014 odjet do Států, aby tam pracovala na americké verzi alba (proč vůbec něco takového musí být a management jí tam nenechal vydat původní Alive?) a aby se pořádně pokusila v USA prosadit. No tak snad to vyjde, držme palce.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Merry Christmas 2013, Jessie J's Instagram Photos & Top Of The Pops Christmas

23. prosince 2013 v 20:03 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Rok se s rokem sešel a už jsou tu další Vánoce! Tento rok byl důležitý pro mě jako pro člověka z toho důvodu, že jsem úspěšně dokončila středoškolskou etapu svého života, a pro mě jako pro fanouška proto, že Jessie J vydala své nové album Alive a my se tak dočkali další skvělé hudby. Uteklo to strašně rychle, rok 2014 je doslova na dosah. Teď ale nadešel čas vánoční a já chci popřát každému návštěvníkovi blogu a fanouškovi Jessie J šťastné a veselé Vánoce a klidné svátky! Ať se vám splní vše, co si přejete. Rok 2014 se pro nás Heartbeats ponese ve znamení dalších singlů z alba Alive a přesunu Jessie do USA, kde bude pracovat na dalším materiálu pro americký hudební trh. Koncertů nás čeká požehnaně (viz Kalendář akcí v menu) a já osobně doufám, že se Jessie ukáže i na předávání cen Grammy, když už získala nominaci. Kromě toho se i vy, návštěvníci blogu, můžete těšit na něco speciálního, ale o tom více v následujícím roce. ;)


Abych nezapomněla: Jessie je už snad opravdu lépe, protože se opět objevila na Instagramu a zásobila nás vánočními fotkami. A dále se objevily první fotky Jessie z vánočního speciálu pořadu Top of the Pops, který bude odvysílán 25. prosince v 15:00 našeho času na stanici BBC One. Takže pokud budete mít plné zuby pohádek, určitě se na tuto show podívejte, kromě Jessie tam vystoupí i spousta dalších hvězd! Pořad byl předtočen už na začátku prosince. Podívejte se na fotky blyštivé Jessie, moc jí to sluší. SLEDUJTE ŽIVĚ ZDE nebo ZDE.


A opravdu na závěr bych s vámi chtěla sdílet své nadšení z toho, že mě dnes samotná Jessie J na Twitteru retweetovala! Stalo se mi to tak už potřetí a asi si umíte představit moje fanouškovské šílenství, které to vždy doprovází. Aaa! Jsem za to neskonale vděčná, zvlášť když vím, kolik fanoušků se snaží získat její pozornost už roky. Fascinující je, že u mě to doposud vyšlo jen tehdy, když jsem se o nic nesnažila a nijak Jess na Twitteru neuháněla. Dneska jsem si prostě pustila film Kick Ass 2, v závěrečných titulcích hrál Jessin "Hero", já potom píseň samotnou, respektive oficiální lyrics video sdílela na Twitteru, no a ono to nečekaně vyšlo! Nemyslete si, že se nějak vytahuju, jen jsem se s vámi chtěla podělit o radost a ukázat vám, že nemáte házet flintu do žita, pokud se vytrvale snažíte Jessie zaujmout na Twitteru.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM
Backstage Interview With Jessie J, New Concert Dates & Instagram Photos

19. prosince 2013 v 23:41 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Novinky pořád nejsou, tak aspoň přidávám relativně aktuální informace do jednoho článku. Před pár dny se nově objevil rozhovor s Jessie v zákulisí londýnské O2 Arény, který pochází ještě z Alive Tour.


Dále jsem konečně zaktualizovala Event Calendar (Kalendář akcí) v menu, takže tam už najdete nově oznámené koncerty, které Jessie v roce 2014 čekají. Mezi ně se řadí i vystoupení na festivalech Forest Live (4 koncerty, lístky ZDE) a UK Live (3 koncerty, lístky ZDE). Vypsala jsem tam pro vás ale i termíny koncertů Robina Thicka v rámci jeho amerického turné, kde ho bude Jessie doprovázet jako předskokanka. Vše tedy najdete v menu!


A nakonec jen přidávám starší fotky z Instagramu, které ovšem Jessie na svůj účet nahrála až teď. Vzpomíná na nich na setkání se slavnými osobnostmi, viz Justin Timberlake, Usher nebo Jared Leto. Mrkněte se! A nesmím zapomenout: Jessie J na svém oficiálním Facebooku přesáhla počet 15 000 000 fanoušků, což je prostě úžasné! Moc gratuluju a doufám, že tu dvacítku zanedlouho pokoří taky.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMDJ Cassidy: The Making of 'Calling All Hearts' Featuring Robin Thicke and Jessie J

17. prosince 2013 v 15:47 | WhiteSparkle |  Music Info
Po týdnu se hlásím s další novinkou. Jessie teď celou dobu byla bohužel nemocná, takže odpadla i její účast v show Grahama Nortona, což mě nesmírně mrzí. Snad se tam dodatečně objeví co nejdříve. Ale k věci: včera se objevilo video z tvorby písně "Calling All Hearts" DJ Cassidyho, v níž spolu hostují Jessie J a Robin Thicke! Můžete se podívat na jednotlivé prvky nahrávání písně, a co víc, ve videu se objeví i Jessie s Robinem a oba se k písni vyjadřují. Píseň má být poctou klasickým tanečním peckám 80. let a má za cíl tento hudební vliv aplikovat i do dnešní muziky. Píseň otextoval Jessiin kamarád a spolupracovník Claude Kelly, o zvuk se kromě jiných postarali i členové legendární kapely Earth, Wind & Fire, jejichž autorská ruka je tam jasně znát. Song by měl oficiálně vyjít nejdříve v lednu, ale nic ještě není upřesněno. Doufejme, že i ten od září natočený klip se také konečně objeví co nejdříve.

KLIKNĚTE NA FOTKU NÍŽE PRO PŘEHRÁNÍ VIDEA A ČLÁNEK NA ROLLING STONE

► STÁHNĚTE SI PÍSEŇ ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Outside the Riverside Studios, London, 07/12/2013

11. prosince 2013 v 22:59 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Moc nového se v těchto dnech neudálo, ale přidávám alespoň HQ paparazzi fotky Jessie před studii Riverside v Londýně 7. prosince, kde nahrávala vánoční a silvestrovský hudební speciál pořadu Top of the Pops (více ZDE). Pořad se natáčel navečer a v noci, proto je na ulicích už tma. Jessie se ale vyfikla a svůj tmavý outfit doplnila kanárkově žlutou kabelkou Céline. Podívejte se do galerie.

Co se týče dalšího dění, tak včera se měl uskutečnit live stream s Jessie prostřednictvím Transmitteru, ale nakonec byl bohužel zrušen kvůli Jessiině nemoci. To už je podruhé za týden a něco, co Jess zrušila své vystoupení, doufejme, že bude brzy zdravá a že v tom není něco víc. Jessie na Twitteru poděkovala za všechna přáníčka k brzkému uzdravení, tak snad to není nic vážného.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 10) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


VIDEO: Jessie J's Performance with "Thunder", Royal Variety Performance 2013

9. prosince 2013 v 23:25 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Dnes večer byl na stanici ITV odvysílán kompletní záznam nedávné Royal Variety Performance, jíž se zúčastnili kromě mnohých dalších významných tváří i britský princ Charles a jeho manželka, vévodkyně Camilla, s nimiž se Jessie osobně setkala. Jessie na této tradiční akci letos poprvé vystoupila, a to se svým singlem Thunder! Dnes se tak po odvysílání show v televizi objevilo i video s celým vystoupením Jessie, které si tak můžete užít už teď. Jess byla fantastická!

Fotky z události najdete ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Performing At The Capital FM's Jingle Bell Ball, 08/12/2013

9. prosince 2013 v 19:13 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Blog.cz očividně opět na chvíli funguje, tak toho musím využít. Jessie J včera večer vystoupila na obrovském dvoudenním koncertu rádia Capital FM Jingle Bell Ball! Na tomto tradičním vánočním koncertu plném hudebních hvězd vystoupila poprvé v roce 2011 a a potom až letos. Tento rok zazpívala ve vyprodané londýnské O2 aréně 6 písní: Price Tag, DILAD, Domino, It's My Party, nový singl Thunder (TEN DNES O PŮLNOCI VYŠEL, KUPTE SI HO ZDE) a WILD, při němž jí na pódiu doplnil sám Dizzee Rascal. Až na vystoupení s Do It Like a Dude máme všechna videa, a to přímo na webu Capitalu.

Jessie slibovala vánoční look a skutečně dorazila v krátkém rudém krajkovém trikotu, který doplnila tenkým červeným kabátkem a vysokými botami na klínu Jimmy Choo. I vlasy měla pokryté rudými třpytkami, takže byla skutečně jako nějaká červená vánoční ozdoba. Z vystoupení máme HQ fotky. Na červeném koberci se z nějakého důvodu ale bohužel neobjevila, tudíž nejsou ani fotky. Nicméně videa a skvělý rozhovor s Jessie najdete v celém článku. Instagramové fotky máme také, včetně fotky s Rudimental. Na Instagramu jsme se taky dozvěděli, že Jessiinu kapelu po několika letech opouští klávesistka Hannah Vasanth. Bude nám chybět. Letos se doprovodná kapela pořád nějak mění...

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 31) •


Instagramové fotky


VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


Jessie J Is Nominated For a Grammy Award!

7. prosince 2013 v 22:01 | WhiteSparkle |  Award Shows
Naprosto zásadní a fantastická zpráva! Jessie J byla se svou písní "Silver Lining (Crazy 'Bout You)" nominována na cenu Grammy! Spolu s druhou autorkou písně, držitelkou několika Oscarů, Zlatých glóbů a ceny Grammy, Diane Warren, byly za tuto píseň, jež je součástí soundtracku oscarového filmu Terapie láskou (Silver Linings Playbook), nominovány v kategorii "Best Song Written For Visual Media" (Nejlepší soundtracková píseň)! Pro Jessie je to ale vůbec první nominace na Grammy a já si opravdu z celého srdce přeju, aby ji proměnila. Moc si to zaslouží, už kvůli svému nasazení a hlasu. Konkurence je nicméně obrovská a přála bych si, aby jí to projednou Adele "nevyfoukla". Nebo prostě kdokoliv jiný.

Držme Jessie a Diane palce, Diane je koneckonců na scéně už mnoho let a tento film v hlavních rolích s Jennifer Lawrence a Bradley Cooperem sklízel chválu po celém světě, takže by opravdu nebylo od věci ocenit i hudební stránku tohoto projektu. A i kdyby to nevyšlo, Jessie už tu nominaci na Grammy nikdo neodpáře a další šance možná přijde i tak. Výsledky se dozvíme 26. ledna 2014 při předávání cen ve Staples Center v Los Angeles.


A určitě se nezapomeňte podívat na skvělý videoklip!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Leaving The Annabels Club, London, 06/12/2013

7. prosince 2013 v 20:01 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Paparazzi včera večer zachytili Jessie J při odchodu z londýnského klubu Annabels! Jessie tam spolu s Tinie Tempahem a Emeli Sandé zašla na soukromou show Lady Gaga, která se ve Velké Británii právě teď nachází, neboť - stejně jako Jessie - zítra vystoupí na Jingle Bell Ballu rádia Capital FM. Tento privát se skládal z večeře a koncertu Lady Gaga a na show přišli také celebrity jako Sting, Adele, Emma Watson a další.

Jessie pak také tweetovala Lady Gaga: "Tvůj hlas, tvoje sebekontrola, tvoje charisma, tvoje boty! Včerejší noc byla úžasná! Děkuju ti za tak skvělou show x" Tak doufám, že se zítra na JBB potkají a udělají nám radost nějakou fotkou!

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 13) •


Instagramové fotky


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMAppearances Info: Graham Norton Show & Top Of The Pops Christmas & New Year Specials

5. prosince 2013 v 23:35 | WhiteSparkle |  Performances Info
Mám pro vás dvě velké novinky! Je potvrzené, že Jessie vystoupí na obou speciálech pořadu Top of the Pops stanice BBC One! Prvním z nich je Top of the Pops Christmas (vysílaný 25. prosince od 15:00 našeho času) a Top of the Pops New Year (vysílaný 31. prosince od 18:30 našeho času)! Odkazy na livestreamy tu najdete zavčasu. Mezi dalšími potvrzenými vystupujícími najdete například Little Mix, Jamese Arthura, Ellie Goulding, OneRepublic, Rudimental a mnoho dalších. Jessie v tomto vánočním pořadu vystoupila naposledy v roce 2011.

A další výborná zpráva následuje: Jessie J se objeví v populární Graham Norton Show, a to v pátek 13. prosince! Spolu s ní budou hosty americký herec Ben Stiller, kuchař Jamie Oliver (tipuju, že se s ním Jess o jídle ráda pobaví, heh) a herec Martin Freeman (Sherlock, Hobit). Čeká nás jak rozhovor s Jessie, tak vystoupení, pravděpodobně s novým singlem Thunder. Show začíná ve 23:35 našeho času, odkazy tu najdete včas. Už se těším, Jessie byla v této show vždycky vtipná (objevila se v ní v letech 2011 a 2012) a tohle zajímavé osazenstvo je v podstatě zárukou zábavy.

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

HQ Version Of "Calling All Hearts", New Video, Instagram Photos 03/12/2013

4. prosince 2013 v 0:08 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Mám tu pro vás další smíšený článek: začnu tím, že se včera odpoledne objevila HQ verze písně "Calling All Hearts" DJ Cassidyho s featuringem Jessie J a Robina Thicka! Song už hrají americká rádia a i my už máme audio. Zní jako správný "feel good" song. Co vy na něj říkáte?

POSLECHNĚTE SI HO KLIKEM NA OBRÁZEK

Dále se včera měla Jessie objevit ve vysílání rádia Kiss FM, ale omluvila se z toho, protože se prý necítila dobře. Doufejme, že to byla jen nevolnost a ne nic vážného. Každopádně přidávám několikavteřinové video Jessie ze zákulisí nedávné Royal Variety Performance, které publikoval na YouTube kanál Sinai School. Určitě se mrkněte!

A nakonec pár aktuálních instagramových fotek, včetně skvělé společné fotky Jessie s dívčí skupinou Little Mix! Fotka pochází z 28. listopadu z Capital Rocks, Jess ji publikovala až teď. No nejsou holky skvělé? Takové shledání po letech. Na Instagramu najdete i krátká videa Jessie z nacvičování akustické verze Thunder, podívejte se na ně ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J: "New Single 'Thunder' Is Dedicated To God"

1. prosince 2013 v 19:01 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie J prozradila The Mirror, že je její nový singl "Thunder" věnován Bohu. Jessie, jež je křesťankou, se deníku vůbec poprvé otevřela na toto náboženské téma a přiznala, že je Thunder o její křesťanské víře. O singlu, který vyjde 9. prosince, Jessie řekla: "Píseň Thunder je zasvěcena Bohu. Proto se ve videu vznáším - má to zpodobňovat ten pocit, kdy vás to táhne ke světlu. Pamatuju si, že jsem se hodně modlila, když jsem pracovala na tomto albu. A to není něco, o čem bych běžně takhle otevřeně mluvila. Ale teď se cítím sebejistější a je mi příjemnější, když můžu být se svou vírou a pocity vůči světu otevřená. Každý den děkuji Bohu za požehnání a za svůj talent."
Jessie zároveň přiznala, že kvůli nabitému programu nemá čas pravidelně chodit do kostela. Řekla: "Kdykoliv můžu, zajdu do kostela, ale myslím si, že když jste se svým náboženstvím srozuměni, vaše církev vždy cestuje s vámi. Moc jsem si užila ten pocit, že můžu svou víru vložit do alba. Podle mého názoru je důležité svou víru používat v každodenním životě, ať už je jakákoliv."

Dále se také Jessie, která se už těší na vánoční čas strávený s rodinou, vyjádřila na téma vaření, jelikož se letos poprvé postará o celou sváteční tabuli. "Už se připravuju na kontrolu detektorů kouře, taky se chci ujistit, že budu mít dostatek pánví a dostatečně velkou troubu. Těším se, že budu vařit pro nás šest a že můžu strávit čas s mou rodinou. Pár dní bez čehokoliv v mém diáři je prostě vzácnost."

Také řekla, co by nejradši našla pod stromečkem: "Hrozně bych chtěla kuchyňský mixér. Víte jak to je, najednou vám je 25 a přejete si mísu na ovoce a rychlovarnou konvici."

PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEMDate With Jessie J via Transmitter

1. prosince 2013 v 0:39 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Připravte se, 10. prosince se uskuteční komorní fanouškovský koncert Jessie J, který pořádá Transmitter! Tento koncert, na němž Jessie zazpívá akustické verze písní z alba Alive, bude totiž vysílán celosvětově přes YouTube kanál Transmitteru a na Google+ účtu Jessie, a to od 19:00 našeho času. Spolu s tím bude spojený i další Google+ Hangout, na němž Jessie bude ve spojení s těmi vybranými fanoušky, kteří zašlou zajímavý cover Jessiina nového songu "Sexy Lady". A co víc, pokud budete 10. prosince v Londýně a chtěli byste být fyzicky přítomni na tomto koncertu, můžete se přihlásit! Potřebné informace a odkazy najdete ve videu níže, v němž vám sama Jessie vše prozradí.KOPÍRUJTE SE ZDROJEM