Říjen 2013

PHOTOSHOOT: Jessie J By Jens Koch (2013)

30. října 2013 v 16:48 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Konečně jste se dočkali, mám tu pro vás dlouho slibovaný exkluzivní photoshoot Jessie od Jense Kocha, který vznikl o letních prázdninách! Fotky z něj už byly použity v layoutu naší dnes už bohužel neexistující galerie JJS. Mrkněte se na fotky, na některých je Jessie i s fotografem samotným.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 16) •


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J's Got 1 Million Instagram Followers + "Thunder" Music Video

29. října 2013 v 19:13 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jessie J pro vaši zajímavost před několika dny dosáhla 1 milionů následovatelů na Instagramu! Moc gratuluju a jsem ráda, že ač se Jessie do této sociální sítě zapojila relativně nedávno, rychle si našla fanoušky i tam. Aby ne, když má neuvěřitelnou frekvenci přidávání fotek a videí a stále nás něčím "bombarduje", heh. I vy ji můžete následovat, na Instagramu ji najdete pod uživatelským jménem isthatjessiej.


Dále také přidávám informaci z dnešní noci: Jessie J skutečně v noci z pondělí na úterý začala natáčet klip k novému singlu Thunder! Na Instagram přidala fotku se svým dvorním režisérem Emilem Navou se stručným popiskem: "10. video s @emilnava #Thunder". Ano, tito dva už spolu natočili deset videoklipů včetně Thunder! Zatím nevíme, jestli se jim to podařilo natočit během jednoho dne, či jak dlouho to ve výsledku potrvá (dnes večer navíc Jessie pokračuje ve svém Alive turné, a to v Londýně). Každopádně Jessie bude mít v klipu minimálně jeden démonický look. Oficiální lyric video k "Thunder" najdete níže!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J - Thunder (Official Lyric Video)

28. října 2013 v 19:14 | WhiteSparkle |  Songs
Jessie J si pro nás dneska připravila překvapení! Asi před hodinou bylo totiž na jednom z jejích YouTube kanálů (JessieJVEVO, Jessie J a JessicaCornish) zveřejněno oficiální lyric video k novému singlu "Thunder"!

(úžasná grafická chvilka ve videu, jestli někdo analyzuje ten font, budu mu zavázána)

Video je zase parádně udělané, zobrazuje pořádnou bouři (doufám, že tento prvek se objeví i v oficiálním videoklipu, který by se měl údajně natáčet dneska) a ta prostřední část v domečku je perfektní! Vypadá to prostě skvěle. Navíc jak příhodné je zveřejnění lyric videa, když zrovna dneska v Británii zuří obrovská bouře? Timing k nezaplacení, haha.

Singl "Thunder" vyjde 3. prosince, kdy vyjde videoklip, nevíme. Ale dlouhou chvíli si můžete zkrátit tímto videem, určitě si ho pusťte a pokud jste se k písni jako takové ještě nevyjadřovali, ráda si přečtu vaše názory.

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Time Out London's Interview With Jessie J

28. října 2013 v 16:10 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie J je na obálce aktuálního čísla magazínu Time Out London! Obálku už najdete v naší galerii. Kromě toho také poskytla magazínu nový rozhovor, který jsem pro vás přeložila. A je to opravdu pěkný hluboký rozhovor, v němž Jessie mluví o věcech, o kterých zatím nikdy nemluvila - o ubodaném člověku na jejím koncertě, o výhružkách smrtí anebo o jejím zdraví, kde jsme se například dozvěděli, že většinu roku 2012 trpěla těžkou nemocí (což mě opravdu zasáhlo, protože o tom nikdo, včetně nás fanoušků, neměl ani tušení!). Také ale například mluví o Miley Cyrus. Určitě si rozhovor přečtěte a pište názory.

Obálka:

timeoutlondon.png

Naposledy, když jsme se viděli, jsi řekla: "Jenom chci pozorovat, kam má kariéra bude směřovat a budu se snažit si to užít." Užila sis to?
Ano, užila. I když tu byly momenty, které otestovaly mojí morálku.

Jako co?
Třeba jsem byla uprostřed setkání s opravdu nemocnými dětmi a najednou se mě od nich někdo snažil vystrnadit, abych poskytla rozhovor v rámci proma jedné show. Chcete s těmi dětmi nějakou dobu pobýt, ale je vám řečeno: "V tom případě tu show dělat nebudeš." Takové hrozby dostávám, je to těžké.

Vystoupila jsi na koncertě pro Stephena Lawrence v O2. Je ti ta kauza blízká? (Info o případu ZDE)
Rozhodně. Cítím jako svou povinnost bojovat proti zbraním, násilné kriminalitě a rasistickým útokům, protože se to dělo i v mé škole. Chodila jsem do Mayfieldu v Dagenhamu, kde byla velká kriminalita gangů. Nechci mluvit o ganzích, které možná mohou vědět, kde jsem, ale věci, jimž jsem byla svědkem, byly hrozné.


"Thunder" To Be Released On December 3rd!

27. října 2013 v 14:40 | WhiteSparkle |  Music Info
Co se týče hudebních novinek, tak už víme, kdy vyjde nový singl Jessie J "Thunder" z alba Alive! Datum oficiálního vydání singlu bylo stanoveno na 3. prosince (zdroj: Crown Management). Na Twitteru pak začala kolovat informace, že videoklip prý Jessie začne natáčet toto pondělí, takže jestli je to pravda, možná se ho dočkáme už v listopadu, přeci jen datum vydání singlu a zveřejnění videoklipu na sobě často nezávisí. Líbilo by se mi, kdyby byl videoklip natáčený venku, Jessie v něm měla podobné šaty jako má na turné a celé by se to odehrávalo za obrovské bouře (bouře = thunder). Jak byste si videoklip představovali vy? Audio ZDE.


A pak tu na vás mám jeden dotaz: Měli byste zájem zúčastnit se soutěže o speciální balíček alba Alive? Víc toho zatím prozrazovat nebudu, ale hlasujte v anketě, k níž se dostanete klikem na ikonku níže. Díky moc!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEMJessie J Leaving Her Hotel, Birmingham, 18/10/2013

27. října 2013 v 13:53 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Dále přidávám několik dní staré HQ paparazzi fotky, na nichž je Jessie zachycená, jak opouští svůj hotel v Birminghamu, kde odehrála jeden ze svých koncertů v rámci Alive turné. Fotek je jen několik a na Jessie je jasně znát, že po focení dvakrát netoužila.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Alive Tour 2013 Day 7, 8 & 9: Nottingham Arena, 24/ - 25/10/2013 & Newcastle Arena 26/10/2013

27. října 2013 v 13:19 | WhiteSparkle |  Tours
Další rekap dění na turné je tady. Jessie J 24. a 25. října vystoupila v Nottinghamu a 26. října v Newcastlu. Videa z obou měst jsou nic moc, přesto se na některé z nich můžete na YouTube podívat. Kromě toho pro vás mám i instagramové fotky Jessie (včetně fotky s populární britskou hvězdičkou Charlotte z reality show Geordie Shore) a docela pěkné profesionální fotky z Newcastlu.

+ Úžasné HQ fotky z prvního dne turné v Belfastu jsem doplnila do naší galerie jessiejphotos.com, mrkněte se na ně ZDE.

VIDEA Z OBOU VYSTOUPENÍ V NOTTINGHAMU ZDE

VIDEA Z NEWCASTLU ZDE

• NEWCASTLE - VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 16) •


Instagramové fotky


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Alive Tour 2013 Day 5 & 6: Aberdeen AECC, 21/10/2013 & Glasgow Hydro Arena, 22/10/2013

24. října 2013 v 23:17 | WhiteSparkle |  Tours
Mám tu pro vás odkazy na videa z 5. a 6. dne turné v Aberdeenu a v Glasgow! Videa nejsou v bůhvíjaké kvalitě, mnoho z nich je kraťoučkých, ale co naděláme. Každopádně mám pro vás 2 dobré zprávy - můžete se podívat na kompletní dublinský koncert v HD kvalitě z první řady, a to ZDE! Obsahuje i všechny nové promo záběry, takže pokud chcete zažít pocit, jako že jste na Alive turné, určitě si ho pusťte.

A další významná zpráva - s Claire jsme se staly spoluadminkami mezinárodní galerie www.jessiejphotos.com a hned, co dořešíme nějaké adminské záležitosti, tam nahrajeme HQ fotky z prvního dne turné v Belfastu a také nejnovější instagramové fotky Jessie. Nebudou ovšem všechny, protože jich Jessie přidala hromadu a instagramové album v galerii nebylo už jakou dobu aktualizované. Mrkněte na Instagram Jessie J ZDE. Každopádně jsem ráda, že po tom, co nám smazali jessiejsource.com, nemusíme začínat od nuly a zakládat novou galerii.

VIDEA Z ABERDEENU ZDE

VIDEA Z GLASGOW ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

So JessieJSource.com Is Over...

21. října 2013 v 23:00 | WhiteSparkle |  Site Info
Nebojte se, neruším blog ani ho nepozastavuji. Stala se ovšem jiná hrozná věc. Jak jste si mohli všimnout, naše galerie www.jessiejsource.com/visuals od minulého týdne nefungovala. Se spoluadminkou Claire jsme netušily, čím to je, a tak jsme se optaly. Vyšlo najevo, že nám administrátoři hostingu v rámci promazávání neaktivních webů smazali i naší galerii... Komplet, bez jakéhokoliv upozornění, bez zálohy, prostě jeden klik nějakých idiotů na druhém konci světa a veškerá práce za 3 roky, všechny HQ fotky, alba a layout, prostě je to pryč a bohužel se to nedá zvrátit. Je pravda, že homepage jessiejsource.com byla neaktivní, ale galerie vykazovala obrovskou aktivitu, to se jim přece někde v grafech muselo zobrazit. Poslední dobou byla naše galerie hojně využívaná, všichni k nám chodili pro exkluzivní fotky Jessie a teď z toho nic nezbylo... Nechápu, že tam nemají žádný zpětný mechanismus, který by v případě takového nedopatření použili.


Externí náhledy fotek na blogu se vám tak nebudou zobrazovat, fotky jako takové po kliknutí už také ne. Jednoduše není kam odkazovat. Takovou hromadu svých článků ale předělávat nebudu, přišla bych jak o nervy, tak o chuť blogovat. Snad mi to prominete, ale moje chyba to není. Je spousta jiných galerií zaměřených na Jessie (Achjo, jak jedinečné fotky jsme ale měly my s Claire... Mnoho z nich jsem si navíc sama ani neukládala, protože jsem se bláhově domnívala, že je vždycky najdu v naší galerii, jaká to ironie...). Čímž se k dostávám k budoucímu vývoji, co se ukládání a nahrávání fotek týče. Claire mě naštěstí neopustí a pojedeme v tom nadále spolu, to je první pozitivní zpráva. Jsou dvě možnosti: Buď se pokusíme přifařit k zahraniční galerii jessiejphotos.com (která nám už dřív dělala návrhy na sloučení - otázka je, jestli o to pořád budou stát), nebo si - v případě neúspěchu s jessiejphotos.com - založíme novou galerii na sosugary.com. Budu vás informovat, jak to vypadá. Díky za pochopení! Blog pojede normálně.

NEKOPÍROVAT

Alive Tour 2013 Day 3 & 4: Birmingham LG Arena, 18/10/2013 & Sheffield Arena, 19/10/2013

20. října 2013 v 16:04 | WhiteSparkle |  Tours
Mám tu pro vás další článek zaměřený na Alive turné! Shrnuji v něm dva koncerty v rámci turné, a to předvčerejší vystoupení v Birminghamu a včerejší v Sheffieldu. Pokud o turné nic nevíte, přečtěte si o něm TADY na blogu. Z birminghamského koncertu pro vás mám pěkné profesionální fotky, ze sheffieldského koncertu zase docela ucházející videa. Ale ještě nejsou všechna, narozdíl od premiéry turné v Belfastu. Jessie přidala i spoustu fotek a videí na Instagram, tam se taky mrkněte. Galerie pořád nefunguje, takže tam nemohu nahrát hromadu HQ fotek z Belfastu...


"Thunder" Is The 3rd Single!

19. října 2013 v 0:23 | WhiteSparkle |  Songs
Jessie J včera na sociálních sítích odhalila název třetího singlu z alba Alive! Je jím píseň Thunder! Spolu s tímto oznámením zveřejnila i obal singlu (viz níže). Datum oficiálního vydání písně a následně i videoklipu zatím neznáme. Jessie teď má spoustu práce s turné, takže se se dá předpokládat, že klip vyjde nejdříve v druhé polovině listopadu.

Nicméně audio Thunder si v iTunes kvalitě už můžete poslechnout níže na YouTube - stejně jako snad všechny ostatní písně z alba, jelikož majitel kanálu z nějakého prazvláštního důvodu uniká všem hlídačům autorských práv a písně v původní kvalitě mu v pohodě visí na kanálu už přes měsíc.

Každopádně zpět k novému singlu Thunder - Jessie už dříve prozradila, že Thunder byla poslední píseň na albu, kterou s Claudem Kellym napsali. O hudební produkci se postaralo studio Stargate a Benny Blanco, a jak to jeden hudební server popsal, jedná se o mohutnou stadiónovou píseň s osmdesátkovým feelingem, která Jessie perfektně sedne i co se týče živého projevu (o tom jsme se přesvědčili už na iTunes festivalu a nově i na turné), byť je to i dle jejích slov těžká píseň. Co vy říkáte na volbu singlu? Líbí se vám Thunder?


POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Jessie J Doesn't Have Many Friends & Wants To Move Into Acting

18. října 2013 v 23:46 | WhiteSparkle |  Interviews
Mám tu pro vás kratičký rozhovor s Jessie J pro Digital Spy, který vznikl těsně před jejím prvním koncertem v rámci turné Alive v Belfastu 15. října! Jessie novinářům řekla, že nemá moc přátel a že by ráda zkusila herectví (s nímž už má ostatně zkušenosti z působení v divadle, když byla malá).

O soukromí: "Jsem opravdu rodinný typ a nemám moc přátel - to myslím v kladném slova smyslu, mám přátele, které potřebuju a to je vše."

Na to, jestli je pro ní teď těžké věřit lidem, když je slavná: "Musíte se připravit na skutečnost, že se váš život změní, ale já jsem pořád jedna a ta samá osoba."

O herectví: "Herectví bylo tou první věcí, kterou jsem dělala. Myslím si, že herectví je velkou součástí umělce. Ve videoklipech musíte lidi přimět, aby tomu uvěřili. Pokud se chcete hned na místě rozbrečet, měli byste být schopní to udělat. Někdy musíte hrát. Už mi bylo nabídnuto mnoho filmových rolí, dokonce jsem se sešla a poznala s režiséry, ale pak to nefungovalo kvůli načasování a rozvrhu. Ale je to rozhodně něco, co chci dělat."

PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Alive Tour 2013 Day 1 & 2: Belfast Odyssey Arena, 15/10/2013 & Dublin O2 Arena, 16/10/2013

18. října 2013 v 21:20 | WhiteSparkle |  Tours
Jak jsem již psala, v úterý 15. října Jessie zahájila své první turné po arénách, které nese název Alive Tour! Během tohoto necelý měsíc trvajícího turné Jessie vystoupí jak v Británii, tak v Irsku. Jestli se plánuje nějaká evropská odnož turné, tak o tom ještě nevíme. Každopádně v úterý to Jessie v irském Belfastu (a 16. října v Dublinu) odstartovala ve velkém stylu a díky fotkám, zprávám a hlavně díky videím od fanoušků víme, že turné se nese ve výpravném stylu. Skládá se z pěti částí: Awake (probuzení), Love (láska), Instinct (Instinkt), Value (hodnota) a Energy (energie). Jessie ho pojala jako jakousi cestu svého života, takže během jejího vystoupení nebo v průběhu pauz na obrovských obrazovkách běží fotky a videa z jejího života už od dětských let, různé neviděné záznamy a také nové úžasné promo záběry Jessie speciálně pro turné, které vypadají jako videoklip nebo krátký film s voiceoverem Jessie. Ukázku najdete v celém článku.

Jessie má na turné 5 kostýmů - dvoje překrásné rozevláté šaty, 2 kombinézy a jedno krátké bodíčko s třásněmi. To, doprovodné vizuály a různé efekty jsou jedinými okrasami turné, jinak je to skutečně tak, jak Jessie slibovala - o jejím hlasu a o kapele. A zvládá to bravurně, všude zní úžasně. Nečekejte žádné tanečníky, šílené choreografie a playback. Setlist tvoří 18 písní, jak z nového alba Alive, tak z alba Who You Are. Všechny písničky také najdete sepsané v celém článku a k nim i přirazená videa, máme je všechny, a dokonce v dobré kvalitě!

UPDATE: DOPLNĚNY HQ FOTKY Z BELFASTU

Fotky vkládám externě, případně tu najdete odkazy na ostatní Jessiiny fanstránky, neboť to vypadá, že provozovatelé naší webové galerie ji nějakým nedopatřením či záhadným úmyslem smazali. To je ten nejhorší scénář, zatím to s galerijní spoluadminkou nevíme jistě, čekáme na odpověď. Každopádně situace je nejistá a nevíme, kdy se to zase rozběhne, jestli vůbec... Takže chod blogu na tom nebude záviset, holt budete muset na nějakou dobu oželet hromadu HQ fotek a instagramových příspěvků, omezím se jen na nejnutnější počet.

VÍCE V CELÉM ČLÁNKU


FULL SHOW: Jessie J's Performance At Live@Home, Disneyland, Paris, 30/09/2013

16. října 2013 v 16:06 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Po několikadenní odmlce tu pro vás mám další novinku. Včera večer se objevil kompetní koncert Jessie J v Paříži v rámci hudební série Live@Home! Jessie ho odehrála 30. září v pařížském Disneylandu a byl jen pro malé množství lidí. Záznam je v HD a skutečně profesionálně režírovaný a sestříhaný, Jessie zazpívala písně Price Tag, It's My Party, WILD (kde obstarala i Dizzeeho rapovou vložku), mix DILAD/Excuse My Rude (musíte vidět, už kvůli tomu, jak zpívala s mikrofonem přiloženým ke krku) a Sexy Lady. V záznamu jsou jednotlivé písně proloženy záběry, jak Jessie odpovídá na otázky fanoušků na televizní obrazovce.

Zpívala úžasně, očividně se bavila a video je to opravdu parádní. Jen přítomní lidé vypadají, jako by je někdo připoutal, protože se ani nehnou a vůbec nespolupracují (až na potlesky). Nechápu, asi měli zakázáno se hýbat a užívat si to, či co.

Co se týče dalších informací, tak Jessie včera večer v Belfastu odehrála první koncert z Alive turné! Fotky se objevily, Jessie vystřídala několik dokonalých a různorodých kostýmů, ale co myslíte, že se nestalo: Galerie má zase nějaký výpadek! Celý týden, kdy se kolem Jessie nic neděje, galerie šlape jak má, a když chci nahrát skvělé fotky z turné, musí celá spadnout a nefungovat. Moc se omlouvám, snad se co nejrychleji rozeběhne, nikoho to neštve víc než mě... Pro další informace k turné, videa a fotky zamiřte na náš FB ZDE.

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


LISTEN: Mary J. Blige Feat. Jessie J - Do You Hear What I Hear

12. října 2013 v 23:24 | WhiteSparkle |  Songs
Konečně se vám mohu ozvat s nějakou novinkou. Objevil se celý nový duet Mary J. Blige s Jessie J, který nese název "Do You Hear What I Hear" v iTunes kvalitě! Píseň najdete na Maryině novém vánočním albu "A Mary Christmas", které vychází už 15. října. Celou si ji můžete poslechnout a následně stáhnout na odkazu níže. A zní opravdu skvěle, rozhodně ji nemusíte poslouchat jen na Vánoce. Líbí se vám?

► PŘEHRAJTE & STÁHNĚTE SI PÍSEŇ ZDECo se týče dalších informací, tak Jessie pořád trénuje na Alive Tour, které začne 15. října. Zatím z Twitteru víme jen to, že turné otevře písní "Big White Room". Vydržte ještě 3 dny, pak to tu ožije!

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

TEASER: Jessie J's Performance At Live@Home, Disneyland, Paris, 30/09/2013

6. října 2013 v 15:40 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Před několika dny se objevil krátký teaser na vystoupení Jessie J v pařížském Disneylandu v pořadu Live@Home posledního září! Jednalo se o malý koncert pro omezený počet lidí. Zatím tu mám jen krátkou ukázku, ale už za několik dní se dočkáme kompletního koncertu, a to ZDE. Nicméně díky přítomným zástupcům webu jessiejfrance.com už teď víme, že Jessie zazpívala následující písně: Price Tag, Sexy Lady, Square One, Nobody's Perfect, WILD, mashup Do It Like a Dude a Excuse My Rude, Domino, Laserlight a It's My Party!


Co se týče novinek, tak tu pro vás mám akorát novější instagramové fotky Jessie. Jinak je teď klid, protože Jessie se v těchto dnech očividně připravuje na své britské turné s názvem "Alive Tour" (původně se jmenovalo Nice To Meet You Tour, ale nakonec bylo přejmenováno), které vypukne už 15. října v Belfastu.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's New Portrait Session By Dave Hogan (2013)

3. října 2013 v 22:48 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Jessie J přibližně před 2 týdny nafotila tento rychlý photoshoot s Davem Hoganem! Fotek je dost a jsou v HQ, Jess tam vypadá skvěle, pořád se usmívá a ty vlásky jí opravdu svědčí. Podívejte se sami.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 21) •


Dále přidávám novou kvalitní fotku z oficiálního photoshootu k albu "Alive"! Autorem photoshootu je Rankin a konkrétně tato fotka byla použita v bookletu alba k písni "Gold".

Alive_3.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Performing At Live@Home In Paris/ Czech Reviews On Alive

2. října 2013 v 19:09 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jako další přidávám smíšený článek. Hned na úvod tu pro vás mám aktuální instagramové fotky Jessie + dvě fotky z jejího pondělního vystoupení v pařížském Disneylandu na uzavřené akci Live@Home. Kvalitní fotky ani videa se bohužel ještě neobjevila. Videí se nicméně možná dočkáme, protože Live@Home si umělce vždycky nahrává a za čas záznamy publikuje.

Pak přidávám aktuality z českých médii - ve dvou případech se jedná o recenze nového alba Jessie J "Alive"! A ty jsou skutečně pozitivní, podívejte se sami. Například Musicserver albu udělil 8/10 a recenze je to opravdu pěkná. Dále také přidávám snad první normální a dobrý článek na extra.cz! V redakci je zaujalo to, jak brazilská fanynka reagovala, když Jessie našla ve svém pokoji. Je tam i příslušný úsek videa, které jsem vám sem dávala ke stažení v plné verzi.
RECENZE NA MUSICSERVERU → ZDE
RECENZE NA JUSTCHILL → ZDE
ČLÁNEK NA EXTRA.CZ O JESSIE → ZDE
KOPÍRUJTE SE ZDROJEMVIDEOS: Jessie J's Performance At Unity (Stephen Lawrence Concert), 29/09/2013

2. října 2013 v 18:34 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Se včerejším odvysíláním záběrů z charitativního koncertu pro Stephena Lawrence (více níže), na němž vystoupila například i Jessie, se konečně objevila videa z jejího vystoupení! Zazpívala tam jak svůj hit Price Tag, tak křesťanskou píseň Amazing Grace v doprovodu klavíru a gospelového sboru. Fotky v HQ najdete níže.

AMAZING GRACE (POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE)
PRICE TAG ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM