Červenec 2013

Google+ Hangout With Jessie J Today!

31. července 2013 v 12:52 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Dneska se koná dopředu avizovaný Google+ Hangout s Jessie J! Začíná v 18:00 našeho času a vy ho můžete sledovat živě TADY! Jessie v něm něco zazpívá, bude si povídat s vybranými fanoušky (přihlásit se mohl každý) a hlavně poskytne nějaké speciální oznámení, a co víc, uslyšíme ukázku z nového alba! Nejspíš se i dozvíme více o novém singlu "It's My Party" a datu jeho vydání, jak Jessie naznačovala před několika dny v rozhovoru pro australská rádia. Určitě se tak máme na co těšit, a bude to daleko větší a lepší než poslední květnový Hangout.

Zde si můžete pustit promo video, v němž Jessie mluví o tom, co nás v dnešním Hangoutu čeká, podívejte se! POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRATJTE SI HO ZDE.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


New Gallery Layout & Jessie J Being Most Confident Beauty Icon & Instagram Video

30. července 2013 v 15:21 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Mám tu teď pro vás takový smíšený článek. Zaprvé: V naší webové galerii je nastaven zbrusu nový layout! O něj se postarala galerijní spoluadminka Claire a je naprosto překrásný. Použila exkluzivní nové fotky Jessie, nebojte, už zanedlouho je najdete v galerii ke zhlédnutí. Teď se ale podívejte na celý vzhled galerie, TADY.


Více v celém článku


PHOTOS & VIDEOS: Jessie J Performing At Sound Island Festival, Kent, 28/7/2013

29. července 2013 v 23:54 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie včera večer vystoupila jako nedělní headliner na Sound Island festivalu v Kentu! Z vystoupení máme jak fotky (bohužel jen v MQ a z Instagramu), tak nějaká ta videa, záznam ale není kompletní. Určitě se ale podívejte, mimo jiné například na další na místě vymyšlenou písničku, kterou Jessie diváky pobavila. Kromě Jessie na tomto víkendovém festivalu vystoupili například i Rita Ora, Plan B, Lawson, James Arthur nebo Union J.

Jessie se během vystoupení stihla převléci z šeříkového outfitu do černých plavek, či co to bylo, jak dokládá Instagram. Co se týče Instagramu, tak v celém článku najdete kromě fotek z vystoupení i fotky z Jessina sportovního dne s její kapelou a odkaz na instagramové video!


PHOTOS & VIDEOS: Jessie J At Radio City Live At The Liverpool's Echo Arena, 27/7/2013

28. července 2013 v 17:24 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J včera večer vystoupila jako headliner v liverpoolské Echo aréně na velkém koncertu Radio City Live pořádaném liverpoolským rádiem Radio City 96.7 a školící organizací Knowsley Community College! Z koncertu i z pózování pro tisk máme HQ fotky, několik videí z vystoupení se také našlo, i když zdaleka ne všechna, a k tomu přidávám i rozhovor s Jessie pro Radio City, který proběhl těsně před Jessiiným nástupem na pódium. Vše najdete v celém článku! Jessie měla odvážný sexy outfit a lidé byli z jejího vystoupení naprosto nadšení! Kromě ní vystoupili například i Lawson, Stooshe, Professor Green, John Newman a další.


Jessie J On The Cover Of BLISS Magazine, Summer 2013

26. července 2013 v 20:15 | WhiteSparkle |  Magazine Scans
Omlouvám se, že jsem v posledních dnech nic nepřidávala, ale za prvé nebylo co a za druhé hosting naší galerie prochází nějakými změnami, takže galerie každou chvíli vypadává a nefunguje, za to se omlouvám, ale já to neovlivním a nevím, jak dlouho to ještě bude trvat. Nicméně co se týče novinek, tak Jessie J je na obálce letní edice britského časopisu pro mladé BLISS! Použili fotku z nějakého nového photoshootu, a co víc, uvnitř je zbrusu nový rozhovor s Jess! Scany v HQ se už objevily, takže se nejspíše dočkáte překladu rozhovoru s Jessie.


Podívejte se na celou obálku a všechny scany v naší galerii! Dále se mrkněte i na instagramové fotky Jessie z posledních dní, setkala se z novináři z celého světa, pravděpodobně kvůli promu pro WILD. V galerii najdete i fotku se švédskou reportérkou z časopisu FRIDA, možná se dočkáme i dalšího nového photoshootu.

Bliss1.jpg bliss2.jpg bliss3.jpg bliss4.jpg bliss5.jpg
bliss6~0.jpg bliss7.jpg edb3eaa4f46911e29f4822000aeb1254_7.jpg 060e5f26f45b11e2956822000a1f9e79_7.jpg 5bd419acf43111e2906622000a9e03eb_7.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Get Ready For Jessie J's Google+ Hangout #2 On July 31!

23. července 2013 v 15:39 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jessie J dnes na sociálních sítích oznámila, že se můžeme těšit na její další Google+ Hangout s fanoušky! Uskuteční se 31. července od 18:00 našeho času, bude vysílán živě (přesný link ještě přidám) a Jessie tam něco zazpívá, bude si povídat s fanoušky, kteří budou vybráni do Hangoutu (ZDE se můžete přihlásit, já bohužel nemám webku) a prý se můžeme těšit na nějaká speciální tajná oznámení! Přidejte si Jessie do svých kruhů TADY.

Že bychom se tak dozvěděli i něco o dalším singlu, potažmo o celém albu, když Jessie pořád říká, že "už brzy se všechno dozvíme"? Tady je nové promo video, v němž najdete například záběry z předchozího Hangoutu s Jessie. Těším se ještě více než na ten první, květnový, Hangout. Tam Jessie například poprvé zazpívala kousek ze svého singlu WILD!

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


A přidávám i aktuální instagramové fotky Jessie, včetně promo fotky na Hangout!
EDIT: Dneska zlobí galerie, takže se fotky nenačítají, omlouvám se za způsobené problémy!

f8db429ef3b811e2ae2422000ae904d4_7.jpg ead4b61cf3b811e2aeca22000a9f18e5_7.jpg 3b33b65af39411e2a68422000a1fb163_7.jpg 5fcbf958f38c11e2a13a22000aaa05ca_7.jpg 4948dd26f36f11e2b49e22000ae91347_7.jpg 03f052def24011e2b19622000a1f9d89_7.png

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


The Official Behind The Scenes Of "WILD" Music Video

23. července 2013 v 14:36 | WhiteSparkle |  Music Videos
Jessie J včera na svém YouTube kanálu publikovala oficiální video ze zákulisí natáčení videoklipu "WILD"! Určitě se podívejte, je úžasné. Jsou tam použité scény z podobného behind-the-scenes videa pro MTV, ale teď v HQ a oficiálně. Ve videu vystupují Jessie, Emil Nava - režisér, a oba rappeři. Uvidíte tam, jak se WILD natáčel a proč Jessie klip chtěla v takovém provedení, a jaký je vlastně jeho význam. Přikládám i dvě boží animace!


POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDEKOPÍRUJTE SE ZDROJEM


PHOTOS & VIDEOS: Jessie J Performing In Durham, 20/7/2013

22. července 2013 v 0:28 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J vystoupila 20. července na stadionu v Durhamu a předvedla další skvělou show! Mezi několika tisíci fanoušky byl přítomný i novomanželský pár, který hned po obřadu zamířil na Jessiin koncert. Jessie se s nimi následně vyfotila. Máme několik HQ fotek, fotky z Instagramu a videa v docela pěkné kvalitě, mezi nimi jedno emotivní, v němž Jessie se slzami na krajíčku hovoří o postižených lidech a o tom, proč si oholila vlasy. Určitě se podívejte, to je prostě jeden z důvodů, proč pro mě ona tolik znamená...

Osekaný překlad ve zkratce: "Někdy jsme velice sobečtí. Zapomínáme na to, co máme. Každá věc ve vašem životě, o které můžete říct, že je normální, je dobrá. Dnes večer jsem poznala mladou dívku, která neměla jinou možnost. Spoustu věcí, které máme za samozřejmé, ona ztratila ve svých 7 letech. Člověku to poskytuje úplně jinou perspektivu, když ví, že je tady tolik lidí, kteří bojují každičký den a my si vůbec neumíme představit, čím procházejí. A já si pamatuju ten den, kdy jsem si řekla, že si oholím vlasy pro charitu. Hodně lidí kolem mě od toho odrazovalo. Ale já si řekla: 'Udělám to!' A pamatuju si Amy, která mě k tomu vyzvala, pro mě to byla prostě úplná drobnost, kterou jsem mohla udělat. Pomoct mladé dívce, která má neléčitelnou nemoc... Která nikdy nebude mít šanci rozhodovat o tom, co provede se svým tělem. Dneska mám tohle v hlavě, takže to musím dostat ven, k celému publiku. Jde o to, že někdy fňukáme nad těmi nejabsurdnějšími maličkostmi, ale koho to vlastně zajímá? Nikdo není dokonalý. Každý s něčím bojujeme, ale pojďme využít tenhle moment k tomu, abychom si uvědomili, jak požehnaní jsme."


PHOTOS & VIDEOS: Jessie J Performing At Live Forest, Westonbirt Arboretum, 19/7/2013

20. července 2013 v 17:46 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie J včera večer vystoupila ve westonbirtském Arboretu na festivalu Forest Live! Předvedla svůj už zaběhnutý aktualizovaný set, z něhož zatím máme jen jakž takž kvalitní sestřih od přítomného fanouška a zvlášť ještě Nobody's Perfect. Každopádně fotky máme velice kvalitní, podívejte se do naší galerie a do celého článku. Jessie oprášila svou staronovou Price Tag kombinézu a vypadala skvěle. Co jsem četla na Twitteru, tak lidé byli naprosto nadšení a všichni do jednoho juchali ohledně nějakého Jessiina freestyle songu o obuvi - konkrétně o žabkách ("flip flop song"). Doufám, že se objeví video! Dnes večer Jessie čeká vystoupení v Durhamu, těším se na fotky a videa.


13 000 000 FB Fans!

20. července 2013 v 16:39 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Než přidám fotky a videa z Westonbirtu, rychlá informace: Jessie J už překročila počet 13 milionů fanoušků na svém oficiálním Facebooku! Obrovská gratulace, moc bych si přála, aby s novým albem překročila hranici 20 milionů. Jen tak dál!

PS: Podle Socialbakers.com je Česká republika na 41. místě, co se týče počtu fanoušků na oficiálním profilu Jessie J! Lajk stránce udělilo 51 556 českých fanoušků. Na to, aby sem Jessie přijela, to snad stačí, no ne?


KOPÍRUJTE SE ZDROJEMMiley Cyrus Wants To Collaborate With Jessie J Again

19. července 2013 v 19:51 | WhiteSparkle |  Other Artists About Jessie J
Miley Cyrus při své včerejší návštěvě Británie navštívila i rádio Kiss FM a mimo jiné mluvila i o autorce svého největšího hitu, Party In The USA, Jessie J! A co víc, vyjádřila přání s ní spolupracovat a pochválila jí účes. Na otázku moderátorů, s kým z britských umělců by si přála spolupracovat, odpověděla: "Vlastně s Jessie, ona je nejlepší, napsala pro mě Party In The USA... Jessie je nejlepší, je tak skvělá textařka, a já jsem s ní pracovala už předtím, než se z ní stala sólová umělkyně, takže si myslím, že by to bylo super hustý. A miluju, jak je teď nakrátko, myslím si, že vypadá dokonce ještě lépe! Ona je jedním z těch několika málo lidí, co vypadají takhle lépe, jednou z těch holek, co to umějí nosit, doufám, že si to nějakou dobu takhle nechá." PUSŤTE SI VIDEO S MILEY, O JESSIE MLUVÍ OD 5:55 - TADY.

Co vy na to? Líbila by se vám spolupráce těchto svou zpěvaček?


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Listen To Jessie J's "Magnetic" Snippet

19. července 2013 v 14:14 | WhiteSparkle |  Music Info
My o vlku... Jen co jsem přidala ukázku z Jessiina songu "Hero" na soundtrack k filmu Kick Ass 2, objevila se ukázka i z další Jessiiny soundtrackové pecky "Magnetic" k filmu Mortal Instruments: City Of Bones! Toto preview má skoro minutu a půl a zní naprosto fantasticky! Musím říct, že mě to chytilo ještě víc než Hero a jedu to skoro nepřetržitě už den. Už aby vyšel celý song, je to návyková záležitost! Soundtrack by měl vyjít 20. srpna a film bude u nás v kinech 5. září. Já rozhodně na film jdu.

Je ale zajímavé, že Jessie v rozhovoru pro Glamour na začátku července v podstatě řekla, že na soundtracku nebude a že se nic ještě nedohodlo. No očividně jsou Republic Records krok před samotnou Jessie, protože ať ona chce nebo ne, na soundtracku už oficiálně uvedena je a tato ukázka to jen potvrzuje. Doufám, že to neskončí nějakou soudní pří a že se svým figurováním na soundtracku, kde mimochodem najdete i Demi Lovato, bude souhlasit, vždyť je to jen k jejímu dobru. Tato populární sága aspiruje na nový hit teenagerů po vzoru Twilight a Hunger Games, a jelikož zní song perfektně, Jessie by to mohlo přinést hromady nových fanoušků z celého světa. Co vy na to?

PŘEHRAJTE SI CELOU UKÁZKU PÍSNĚ "MAGNETIC" NA SOUNDCLOUD ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

PHOTOS & VIDEOS: Jessie J Performing At Edinburgh Castle, Scotland, 17/7/2013

19. července 2013 v 13:24 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Jessie J ve středu 17. července vystoupila ve skotském Edinburghu! Z vystoupení máme skvělé HQ fotky a také několik videí. Jak si můžete všimnout, Jessie se ve středu představila s fialovou hlavou! Byl to ale asi jen nějaký přeliv, neboť včera se ukázala pro změnu s modrou hlavou. Dnes ji čeká vystoupení na Forest Live ve Westonbirtu, tak uvidíme.


Listen To Jessie J's "Hero" Snippet

18. července 2013 v 13:00 | WhiteSparkle |  Music Info
Včera společnost Sony Music zveřejnila ukázku ze zbrusu nové písně Jessie J "Hero", kterou napsala a nazpívala na soundtrack k filmu Kick Ass 2: Na plný koule! Tato chytlavá ochutnávka má 50 vteřin, rozhodně se máme na co těšit, zní to opravdu skvěle! Soundtrack by měl vyjít 12. srpna, film vstoupí do kin v USA i v ČR shodně 22. srpna! Jednička byla skvěle praštěná, na dvojku se proto také určitě vydám. Doufám, že už brzy vyjde i ukázka Jessiiné písně "Magnetic", kterou najdeme pro změnu na soundtracku k filmu Mortal Instruments.

PŘEHRAJTE SI CELOU UKÁZKU PÍSNĚ "HERO" NA SOUNDCLOUD ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


PHOTOS & VIDEOS: Jessie J Performing At The Eden Sessions, Cornwall, 13/ - 14/7/2013

18. července 2013 v 12:38 | WhiteSparkle |  Music Festivals
V sobotu Jessie vystoupila oficiálně na Eden Sessions v anglickém Cornwallu, aby díky vysoké poptávce po lístcích na koncert přidala i speciální vystoupení v neděli! Ze soboty máme fotky, z neděle ne, nicméně Jessie vypadala naprosto fantasticky během obou koncertů! Z nedělního koncertu, který se, jak jsem sama v předstihu napsala, vysílal živě po celém světě na YouTube, máme kompletní záznam, takže si ho můžete dodatečně pustit.

Důležité věci, které Jessie během koncertů prozradila o novém albu: Album je hotové! S Claudem Kellym a Exitem 1200 dodělali konečné věci na albu a poslední písní, která byla na album nahraná, je duet Jessie s americkou R&B zpěvačkou Brandy, který se bude jmenovat "Conquer the World" a Jessie o něm v Cornwallu řekla: "... Píseň je o mně a mé nejlepší kamarádce, o tom, že kdykoliv se cítíte trochu ztraceně a na dně, věřte mi, pořád můžete dobýt svět. Nemůžu se dočkat, až to uslyšíte." Dále prozradila, že ten robotický hlas v písni "Square One" je jen prozatimní "vycpávka", protože oficiální mužský hlas byl do něj nahrán právě v sobotu 13. července v hudebním studiu v L.A.! Těším se! Jakého amerického zpěváka byste si v písni uměli představit vy?


Jessie J For The Eden Project, James Ram (2013)

18. července 2013 v 11:58 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Jsem zpět a začínám doplňovat uplynulé věci! Jessie se o víkendu nechala úžasně nafotit fotografem Jamesem Ramem v rámci svého vystoupení na Eden Sessions v Cornwallu. Tyto krásné fotky jsou z místních pavilonů plných přírody a motýlů! Photoshoot máme v HQ, určitě se podívejte.

• VÍCE FOTEK V NAŠÍ GALERII ZDE (CELKEM: 36) •

edenProject008.jpg edenProject006.jpg edenProject004.jpg edenProject013.jpg edenProject017.jpg

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Going To London (12. 7. 2013 - 16. 7. 2013)

11. července 2013 v 23:06 | WhiteSparkle |  Site Info
Přesně tak, můj výlet s velkým V je tady! Tento pátek s mámou odlétáme do Londýna na čtyřdenní výlet po kultuře, památkách, nákupech a londýnském metru. Ano, pokud se v něm nezorientujeme, asi v něm budeme převážnou většinu času. Protože asi jen 1 člověk z 10 se neztratí v tom příšerně spletitém systému, heh. Vše je samozřejmě na mně, protože moje máma umí anglicky jen něco málo, takže už teď mám hrůzu z té zodpovědnosti. V Londýně jsem už sice byla, ale před čtyřmi lety se třídou, tudíž vše měli v rukou učitelé. Teď je to jen na nás, tak snad to zvládneme.

Ještě na Heathrow si koupím 2x časopis Glamour s Jessie na obálce, to je moje příjemná povinnost, a budu opravdu doufat, že potkám, když ne přímo Jessie, aspoň někoho dalšího slavného, koneckonců britských adeptů na společnou fotku mám celý seznam. Dreaming is believing. Bydlet budeme nedaleko Kensingtonských zahrad, takže vlastně v centru Londýna. Ani nevíte, jak se těším na všechny ty památky, domečky, obchůdky a tradice. Blog tedy po tuto dobu nebude aktivní, nejspíš něco hodím na stránkový Facebook. Ale jelikož je Jessie teď nemocná, snad se toho tolik nestane. V úterý odpoledne bych měla být už zpátky v Praze a budu dohánět resty!


2 důležité informace pro vás: Vyšlo nové číslo časopisu Popcorn, v němž najdete skvělý plakát Jessie J! A 14. července by Jessie měla - pokud jí bude dobře - vystoupit na festivalu Eden Sessions, přičemž její vystoupení bude oficiálně vysíláno živě přes stream na YouTubu TADY, a to od 22:00 našeho času. Trailer na vystoupení se zprávou od Jess níže.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Cancelled Her Performances In Dublin & Paris

11. července 2013 v 0:03 | WhiteSparkle |  Performances Info
Je to bohužel tak. Jessie musela kvůli svému zánětu v krku zrušit jak svůj koncert v dublinském Phoenix Parku, kde měla vystoupit jako speciální host Justina Timberlakea, tak své vystoupení zítra v Pažíří na Orange RockCorps. Všem se strašně omluvila a my jako praví fanoušci samozřejmě chápeme, že zdraví je na prvním místě. Kdo to nechápe, tak je mi ho líto. Nicméně chápu, že tato zpráva místní natěšené fanoušky nepotěšila.

Mě to mrzí dvakrát tolik, protože jsem ji chtěla po letech znovu vidět se svým oblíbencem JTým. Takhle zase nic. Ale co, snad někdy příště... Přejme jí, ať se hlavně brzy uzdraví!


Jinak Chris Brown dnes tweetoval na adresu Jessie, že je "více než neuvěřitelná"! Nejspíše tak reagoval na Jessiin cover jeho songu "Fine China" (ZDE). Tweet však zanedlouho smazal, to je záhada. A i videa s tímto vystoupením Jessie začínají mizet z YouTube, hmm?


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM


Brandy Opens Up About New Jessie J Duet!

10. července 2013 v 15:39 | WhiteSparkle |  Other Artists About Jessie J
Včera se objevilo úžasné video americké zpěvačky Brandy, jak mluví o duetu s Jessie J! Tento duet najdeme na Jessiině novém připravovaném albu! Brandy je ze spolupráce s Jessie očividně nadšená, ve videu o ní říká, jak je "fenomenální, jedna z nejlepších zpěvaček své generace" a další věci. Určitě si to pusťte, je to sice jen krátké video, ale už teď víme, že duet Jessie J ft. Brandy bude pecka!

POKUD SE VIDEO NEZOBRAZUJE, PŘEHRAJTE SI HO ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Arriving At The Today FM Studios, Dublin, 9/7/2013

10. července 2013 v 0:37 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Včera odpoledne Jessie zachytili irští paparazzi, jak míří do rádia Today FM! Před studii se potkala s několika fanoušky, moc jí to slušelo, vypadala úžasně! A to i přes to, že bohužel ztratila hlas, takže v rozhovoru s Today FM, který najdete v celém článku, pořádně křápe. Naneštěstí tak musela zrušit své vystoupení v dalším rádiu - RTÉ 2fm - takže zklamala několik svých fanoušků, kteří na toto její vystoupení vyhráli lístky. Sice se jim omluvila, ale chápu, že to naštve. Ale jak můžete slyšet, Jessie by teď neuzpívala ani "Skákal pes".

Doufejme, že nebude muset zrušit svou dnešní účast na koncertu v irském Phoenix Parku, kde by měla být spolu s Jamesem Arthurem speciálním hostem Justina Timberlakea! To by mě strašně mrzelo, musím je prostě po několika letech vidět opět spolu! No možná se měla více šetřit na předvčerejší noční oslavě narozenin své doprovodné zpěvačky Vanyat. Ale zase je pěkné, že jí uspořádala tajnou oslavu k 30. narozeninám, jsou prostě tým a přátelé v jednom!