Červenec 2012

Get Ready For Webchat With Jessie J Today

31. července 2012 v 14:30 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Připomínka na dnešek: Od 16:00 našeho času se bude prostřednictvím VitaminWater konat živý webchat s Jessie J! Zatím nevím, jestli na jejich oficiální webové stránce (ZDE) nebo na jejich FB (ZDE). Každopádně otázky pro Jessie můžete psát právě na jejich facebookovou stránku, tak to určitě zkuste, já tam poslala 2. Až bude známo víc, přidám sem link, stay tuned!;)

EDIT 16:17 - LIVE CHAT PROBÍHÁ NA TOMTO ODKAZU!
17:05 - KONEC!

(fotka z FB stránky jessiejfrance.com)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!Jessie J Won't Be In The 2nd Series Of The Voice UK?

31. července 2012 v 13:10 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Info
Člověk je z toho jelen. ZDE jsem pro vás asi před měsícem překládala článek o tom, že s Jessie i v druhé řadě The Voice UK můžeme počítat, teď se zase vyrojily zprávy, že už koučkou v druhé sérii této show nebude. Přečtěte si oba články, které nabízejí diametrálně odlišná tvrzení. Čemu máme věřit?

Danny O' Donoghue, další kouč v The Voice UK a frontman skupiny The Script, podle všeho potvrdil, že Jessie už nebude účinkovat v druhé řadě této show.

Danny údajně řekl novinám The People, že je zarmoucený z toho, že se Jessie nevrátí do 2. série Hlasu Británie. On, Jessie, will.i.am a Sir Tom Jones debutovali jako kouči v této show letos na jaře. Danny také dodal, že Jessie je "brilantním vzorem" pro mladé lidi.

"Jessie je neuvěřitelně upovídaná a tvrdohlavá. To může být občas nesprávně vyloženo jako že je příliš arogantní. Ale ve skutečnosti je brilantním vozrem pro mladé ženy. Jsem velmi smutný z toho, že se nevrátí. Pojí nás velké přátelství."

Minulý týden navíc další kouč, Sir Tom Jones, řekl, že podepíše smlouvu na druhou sérii této hudební show jen tehdy, když v ní bude na koučovských židlích účinkovat původní čtyřka, takže jestli je tohle všechno pravda, zbyli už jen will.i.am a Danny. Já bych strašně ráda, aby Jessie byla i v druhé sérii, bez ní to prostě nebude ono... Doufám, že k tomu Jess už brzy vydá nějaké oficiální prohlášení, abychom věděli, která z těchto verzí je pravdivá. :/PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!


Jessie J Has Reached 8 000 000 FB Fans!

31. července 2012 v 11:40 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Dnes Jessie přesáhla na svém oficiálním facebookovém profilu počet 8 milionů fanoušků! Moc gratuluju a doufám, že zachvíli ten počet fanoušků bude dvakrát takový!♥

Poslední šance hlasovat pro Fotku měsíce SRPEN → ZDENEKOPÍROVAT!

Jessie J With Rita Ora, 2010

30. července 2012 v 13:30 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Už loni v květnu jsem sem přidávala společné fotky Jessie a Rity Ory - tehdy jsem ale asi nejen já netušila, že je Rita také zpěvačka. No a letos už je z ní vycházející hvězda, proto tady udělám jakousi aktualizaci k tomu starému loňskému článku.

Jessie s Ritou jsou kamarádky, nebo alespoň byly, vím, že Jessie kolikrát psala Ritě na Twitter. Tyhle fotky jsou podle mě z roku 2010, máme celkem 3 společné fotkyTADY


Free Layout - Pretty Little Liars

29. července 2012 v 21:09 | WhiteSparkle |  Layouts
Dlouho jsem sem nepřidala nic z grafiky a dnešek se přímo nabízí ke změně. Měla jsem totiž udělat layout s Pretty Little Liars pro jeden nejmenovaný blog, který mě o něj poprosil. Dostala jsem rozsáhlé instrukce a vrhla se na práci. Jsem asi tak v půlce, když mi druhá adminka toho blogu napíše, že vlastně layout nechce, že ta první adminka si ho na blog objednala bez jejího vědomí a že ji z blogu už vyrazila. To je sice hezké, ale co já teď s rozdělaným layoutem?

Layouty dělám ze své vlastní dobré vůle a jen, když se mi chce, proto na vás chci apelovat: Pokud má váš blog více adminů, poraďte se laskavě předem všichni o takových změnách, jako je nový layout!

A teď: Layout s PLL jsem dokončila, nechce ho někdo? To "oko" ze znělky napravo je animace. Mně se moc líbí, tak kdyby o něj někdo měl zájem, budu ráda.NEKOPÍROVAT

PHOTOS: Jessie J's Performance At Orange Summer Party, Romania, 28.7.2012

29. července 2012 v 15:39 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Tak se už konečně objevily nějaké fotky ze včerejšího vystoupení Jessie v Rumunsku! Nejásejme ale předčasně, až na 3 fotky jsou všechny ostatní dost výrazně a rušivě otagované. Přesto i z těchto fotek můžeme poznat, že to Jess děsně slušelo! Opět krásný trikot, účes a ty nehty sladěné s rtěnkou, tleskám.;) V celém článku i 2 twitterové fotky Jessie, vč. jejího komentáře k nim. Podívejte se!Jessie J's Performance At Orange Summer Party, Romania, 28.7.2012

29. července 2012 v 12:50 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Na YouTube se objevilo velké množství videí ze včerejšího Jessiina vystoupení v Rumunsku, určitě se podívejte, mají jak relativně dobrý obraz, tak dobrý zvuk. Jess na sobě měla úžasný kostým! Fotky jako takové jsem zatím nenašla, pokud se objeví, samozřejmě je přidám. Vypadala skvěle!

Jinak Jessie ve videu Stand Up prozradila, že tvrdě maká na své autobiografické knize 'Nice To Meet You' a také že 2. kapitola té knihy ponese název právě 'Stand Up'! :) Více info o knize ZDE

DILADJessie J To Perform Today At Orange Summer Party, Romania

28. července 2012 v 19:20 | WhiteSparkle |  Performances Info
Naznačila jsem to už v předchozím příspěvku, Jessie dnes večer vystoupí v Rumunsku na festivalu Orange Summer Party! Rumunská Heartbeats touto akcí žijí, všude po Rumunsku jsou vylepené promo plakáty, oblíčej Jessie je na billboardech, no prostě je vidět, že si tam té návštěvy pořádně váží a těší se na ní.

Festival se odehrává na pláži, vstup je zdarma. Jessie začne vystupovat od 19:00 jejich času, fotky a videa tak budou zítra! Trošku mě štve, že i rumunští pořadatelé jsou v oblasti hudby více v přehledu než ti naši čeští a dokážou přilákat takovou star na festival, který je ještě ZDARMA! Ano, abych byla upřímná, závidím jim. Až Jessie vystoupí někde v Tádžikistánu, definitivně se odsud stěhuju a stávám se Britem...


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Today, 28.7.2012

28. července 2012 v 12:19 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Jessie před chvílí natweetovala svou "předodletovou" fotku z Ibizy spolu s komentářem k její připravované autobiografické knize. Z Ibizy rovnou zamíří do Rumunska, kde ji dnes čeká koncert!

"Vystajlovaný ASOS snímek před odletem z Ibizy. Haha! Pracovala jsem na své knize důsledně po 4 dny! Doufám, že si ji všichni zamilujete :D #nicetomeetyou"

KLIK PRO ZVĚTŠENÍ

imagebam.com

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Live Webchat With Jessie J Via VitaminWater

27. července 2012 v 13:39 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Před malou chvílí bylo na Jessiině oficiálním Facebooku zvěřejněno následující: 31. července se uskuteční živý webchat s Jessie pro fanoušky prostřednictvím oficiální FB stránky VitaminWater (ZDE)! Chat vypukne v 16:00 našeho času, bude možnost vyhrát i nějaké ceny. Jak již víte, Jessie je ambasadorkou této značky nápojů a VitaminWater je oficiálním partnerem Olympijských her 2012 v Londýně, které dnes začínají. Tak si to zapište a nezapomeňte se chatu zúčastnit!:) Ještě to v ten den připomenu.

ZDE SI MŮŽETE ZAHRÁT INTERAKTIVNÍ HRU NA MOTIVY 'LASERLIGHT' VZNIKLOU SPOLUPRÁCÍ JESSIE A VITAMINWATER
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Pre-order Nice To Meet You Biography

26. července 2012 v 17:09 | WhiteSparkle |  Nice To Meet You Book
Už jen 2 měsíce do vydání Jessiiny jediné oficiální autobiografie s názvem "Nice To Meet You"! Kniha v Británii vychází 27.9.2012 a na Amazonu byl zahájen předprodej. Knihu vydá vydavatelství Simon & Schuster, to už jsem sem psala, nicméně teď víme, že kniha bude mít 224 stran a bude ve vázané a brožované verzi! Vázaná verze stojí v předprodeji v přepočtu na české koruny 490 Kč, brožovaná 325 Kč. K dostání pravděpodobně bude i na elektronické čtečky.


Předobjednáno z Amazonu! Nikde v ČR ani slovo o té knize, takže nemá smysl čekat. Abych upřesnila cenu, ve výsledku to s poštovným a dalšími poplatky vyjde na cca. 860 Kč. No, docela pálka, ale co bych pro Jessie neudělala!;D

PŘEDOBJEDNAT NA AMAZONU SI JI MŮŽETE ZDE

EDIT: Jess ve 20:30 na Twitter napsala: "Tvrdě makám na své knize. Už 3 celé dny. #nicetoomeetyou"

(ilustrační obrázek)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Jessie J's Performance in Ibiza, Eden Nightclub, 25.7.2012

26. července 2012 v 10:29 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Snažila jsem se, seč mi síly stačily, ale na YouTube je nahrané jen toto jedno video z Ibizy Live, víc se mi najít nepodařilo. Budeme si opravdu muset pár dní počkat, než se objeví více materiálu.

V tomto videu Jessie přichází na pódium a zahajuje show svým Do It Like a Dude. Očividně zezačátku měli problém s akustikou, Jessie technikům rukama naznačovala, ať ty velké reprobedny trochu ztlumí, ale problém byl snad v průběhu večera vyřešen. Nicméně moc toho neuslyšíte, protože natáčející stál přímo u toho repráku!:D Fotky níže!


EDIT: Přidáno i Nobody's Perfect


Jessie J In Ibiza, Eden Nightclub, 25.7.2012

25. července 2012 v 18:00 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Začaly se objevovat i první fotky z Jessiina nočního, nebo spíše ranního, vystoupení na Ibize. Po svém koncertě na Mallorca Live (fotky a videa níže) měla několik hodin čas, aby dnes ve 3:30 španělského času zahájila své vystoupení na Ibiza Live. Tomu se říká zápřah! Objevilo se tedy několik fotek, z nichž nám některé zase natweetovala sama Jessie. Jak můžete sami vidět, převlékla se na to, a já musím říct, že oba její outfity byly bombové!:)

Videa a více fotek můžete čekat v příštích dnech, až je přidají oficiální stránky těchto festivalů nebo se objeví někde na Internetu. Zatím si musíte vystačit s těmito fotkami.

VÍCE FOTEK ZDE


Jessie J And My Blog In COSMOPOLITAN CZ

25. července 2012 v 14:39 | WhiteSparkle |  Site Info
Asi před týdnem mi přišel mail, cituji: "Milá bloggerko, zdravím z redakce Cosmopolitanu. Váš blog nás moc zaujal a v srpnovém Cosmopolitanu (vychází 25.7) čekejte malé překvapení! :-)" Od té doby jsem byla jako na trní a skoro jsem nemohla dospat dneška. Říkala jsem si, tak že by český Cosmopolitan udělal článek o Jessie? Nebo že by ji dokonce dal na obálku? A znamená ta zpráva snad, že v Cosmu zmíní i můj blog? No prostě jsem se těšila jako malá a bez přehánění počítala dny.

Ukázalo se, že jsem měla ve všem pravdu, *happy dance*! Ne že bych měla věštecké schopnosti, prostě jsem jen vycházela ze zkušeností s ostatními evropskými obálkami Cosma, které tam Jessie už měly a tak trochu jsem doufala i ve svůj blog.

Tudíž: Jessie J je hvězdou obálky českého srpnového vydání Cosmopolitanu, je tam s ní velký rozhovor a ano, je tam také zmínka o mém blogu! Taneček štěstí jsem si už odbyla, takže - jako správné fanatické Heartbeat - jsem po zakoupení Cosma hned nafotila stránky "obsahující" Jessie. Take a look! :-)Jessie J In Mallorca, BCM Square, 24.7.2012

25. července 2012 v 11:39 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Tyto fotky jsou první, které z Jessiina nočního vystoupení na Mallorce máme! Jak si můžete všimnout, jsou spíše twitterového a instagramového rázu, takže kvalita dost pokulhává, nicméně 3 jsou přímo od Jessie a zbytek od fanoušků. :)


Už se objevila i první videa, ale kvalita je hodně slabá. Přesto vám je sem přidám, abyste se aspoň mohli podívat na Jessie a na tu skvělou atmosféru, kterou dokázalo vykouzlit španělské temperamentní publikum.

V průběhu dne by se měly objevovat lepší fotky a snad i fotky z Ibizy, na kterou se Jessie ještě tu noc přesunula a kde začala vystoupení ve 3:30 ráno španělského času, takže teď všichni zúčastnění ještě spí.

Jess do Španělska vzala svého bodyguarda, kadeřnici a nejlepší kamarádku/kamaráda, no a obě show shrnula na Twitteru takhle: "2 show, 12 písní, 2 ostrovy, 2 publika, 1 účes, 1 noc #úžasné #ibiza #mallorca"

EDIT: 2 FOTKY V LEPŠÍ KVALITĚ PŘIDÁNY!

POTM August/Srpen 2012

24. července 2012 v 16:09 | WhiteSparkle |  POTM
Červenec se blíží ke konci, takže je tak akorát čas vybrat Fotku měsíce srpen! Na výběr máte jako vždy ze 4 fotek Jessie, z nichž 2 pochází přímo z měsíce červenec. Všechny jsou z tumblr. Sama jsem zvědavá, která fotka to vyhraje.:)

Hlasujte v anketě, která je v celém článku!

Vítězná fotka bude umístěna do menu pod ikonu POTM, kde bude po celý srpen. Hlasování končí 31.7.!


Jessie J To Perform Today At Mallorca And Ibiza

24. července 2012 v 14:19 | WhiteSparkle |  Performances Info
Jessie je už jakž takž zdravá, lékaři jí potvrdili, že opět může přidat plyn, takže zase začíná koncertovat. Dnes se přesune do Španělska, kde v jednom dni vystoupí v klubu Eden na Ibize a taky v BCM na Mallorce! Obdivuju, že obojí zvládne jen s odstupem několika hodin ve stejný den. Fotky a videa budou zítra!


Na Ibize Live už předtím vystoupili třeba Professor Green, Example, Tinie Tempah a další, a Jessie se dle svých slov velmi těší z toho, že tam teď může vystoupit ona.

Oficiální promo plakáty na oba propojené koncerty:


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Cover Star Of 'We Love Pop' Magazine Issue

24. července 2012 v 13:40 | WhiteSparkle |  Magazine Scans
Jessie je hlavní tváří obálky britského magazínu pro teenagery We Love Pop, jehož nové číslo bude k dostání už zítra!

Obálka je to pěkná, použili fotku z photoshootu pro VitaminWater. Doufám, že se uvnitř objeví nějaký nový rozhovor, který snad někdo naskenuje.

KLIK PRO ZVĚTŠENÍ

imagebam.com

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's Tribute To Amy

23. července 2012 v 18:19 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jak asi víte, dnes je to přesně rok, co zemřela soulová zpěvačka Amy Winehouse, jež byla inspirací pro mnohé světové hudebníky, včetně Jessie. Na loňských MTV EMA's se dostalo Jessie té pocty, že mohla vzdát hold Amy a uvést její medailonek. Připomeňme si Jessiinu řeč, která byla velmi emotivní → ZDEKOPÍRUJTE SE ZDROJEM'Price Tag' And 'Domino' Piano Tutorials

23. července 2012 v 15:39 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Pokud někdo z vás hraje na piano a rád by se naučil nějaký song Jessie J, určitě se mu budou hodit tyto tutoriály, které jsou skvěle zpracované! Prozatím jsou k dispozici 'Price Tag' a 'Domino'.

PRICE TAG → ZDE
DOMINO → ZDE

Díky za info SB Fame Fox z http://little-darkangels.blog.cz/


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM