Červen 2012

Jessie J's Twitter Pics, 29.6. - 30.6.2012

30. června 2012 v 17:19 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Jessie z Bruselu včera večer poslala na Twitter jednu fotku, na které pózuje ve svém outfitu na vystoupení. Dnes taky sdílela fotku své fanynky, která jí buď včera nebo dnes potkala, vyfotila se s ní a krásnou fotku dala na Twitter. Lucky one!:)

Jak si navíc můžete všimnout, Jess má na hlavě nový účes, který ještě nikdy neměla! Jeden by řekl, že takový účes neexistuje, ale skutečně, pletené copy jsou její premiéra.:)) Zároveň do nebes vyzdvihla bruselské publikum, které prý bylo nejlepší vůbec!


"Dnes večer na Couleur Café Festival jsem na sobě měla vestičku od Noki, sexy kalhoty od Bitchin Junk Food a bílý blejzr od Nike"

"Nejlepší festivalové publikum v historii!!! :O Couleur Café Festival v Bruselu!! To bylo EPICKÉ!!"

Jessie J tweetovala své fanynce Sinead, že ji ráda poznala: "Bylo milé tě poznat Sinead :)", poté, co Sinead publikovala na svůj účet tuto fotku s komentářem: "OMGGG! Jessie J, akorát jsem tě potkala, MILUJU TĚ."

imagebam.com imagebam.com

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J at St Pancras International Station, 29.6.2012

30. června 2012 v 14:29 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Po obdržení své ceny na O2 Clef Awards se Jessie ihned vydala na cestu do Bruselu. Paparazzi ji zachytili na vlakové stanici St Pancras International Station, odkud se linkou Euro Star vydala do Belgie na Couleur Café Festival. Cesta Londýn - Brusel trvala necelé 2 hodiny, pozde odpoledne už přidávala příspěvky na Twitter.

Byla opět usměvavá, byť ve spěchu, ta cena jí určitě udělala radost.:)Jessie J At Nordoff Robbins' O2 Silver Clef Awards, 29.6.2012

30. června 2012 v 13:20 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie včera měla vskutku nabitý den, po poledni se zúčastnila předávání cen O2 Silver Clef Awards, aby hned odpoledne sedla na vlak a jela do belgického Bruselu vystoupit na Couleur Café Festival.
Začněme popořadě: Jessie na O2 Silver Clef Awards obdržela cenu 'Royal Albert Hall Best British Act Award', neboli cenu pro Nejlepšího britského umělce, k čemuž jí moc gratuluju, protože si to zaslouží!♥ Cenu jí předal její kamarád a kolega z Hlasu Británie Sir Tom Jones, se kterým se také vyfotila. Pak se potkala s fanoušky venku.

Události se zúčastnily mnohé další hudební hvězdy jako Tinie Tempah, Emeli Sandé, Kylie Minogue, Mel C a třeba i slavný autor muzikálových písní Sir Andrew Lloyd Webber (v jeho muzikálu Whistle Down The Wind vystupovala malá Jessie)

Co se týče outfitu Jessie, tak jí to strašně slušelo, top i kalhoty jsou z Topshopu!Jessie J at the Heathrow Airport, London, 28.6.2012

29. června 2012 v 14:49 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Jessie po vystoupení v Bělehradě odletěla na otočku zpátky do Británie a na letišti Heathrow ji zachytili paparazzi, takže máme pár fotek. Jessie byla očividně utahaná a moc se jí nechtělo s nimi komunikovat.


Dneska právě v tuto chvíli je Jessie na předávání cen O2 Silver Clef Awards, kde sama také obdrží cenu, více fotek a info později. Poté odlétá do Bruselu!PHOTOS - Jessie J's Performance In Belgrade, Serbia, 27.6.2012

29. června 2012 v 13:39 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Teď jsou na řadě fotky z Bělehradu - těch se objevilo podstatně více než kolik jich bylo k nalezení z Istanbulu. Jess zase vypadala senzačně a užívala si to tam! Videa jsou níže.VIDEOS - Jessie J's Performance In Belgrade, Serbia, 27.6.2012

29. června 2012 v 13:00 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Včera jsem měla se třídou v hospodě jakési rozloučení se starým školním rokem (sakra, právě teď skončila sranda, školní rok 2012/2013 je můj maturitní rok, brrr, být v oktávě...), takže jsem tu moc nebyla, snad chápete. Dneska vysvědčení, jak jste dopadli? Moje nestojí za komentář. A o plánujete na prázdniny? Já budu mít teď týden volno a pak začne moje dvouměsíční brigáda na Pražském hradě v krámku se suvenýry, tak to snad nějak přežiju...:D

Jessie před dvěma dny po vystoupení v Turecku přiletěla do srbského Bělehradu, kde vystoupila na festivalu Belgrade Calling Festival! Zase byla skvělá, co k tomu víc dodat.:) Našla jsem několik videí, tak se můžete podívat. Co se týče fotek, tak ty přidám zachvíli, ale nejvíc mě pobavilo, že srbská média, která jsem projížděla, asi až na 1 výjimku jméno Jessie J píšou doslovně srbsky, tzn. Džesi Džej, což mě teda zničilo!:DPHOTOS - Jessie J's Performance In Istanbul, Turkey, 26.6.2012

28. června 2012 v 16:49 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Fotek se z vystoupení v tureckém Kucuk Ciftlik Parku pořád moc neobjevilo, tak přidám to málo, které jsem našla! Videa máte níže. Jessie vypadala skvěle, ten její krátký catsuit se mi strašně líbí!:)VIDEOS - Jessie J's Performance In Istanbul, Turkey, 26.6.2012

27. června 2012 v 17:49 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Fotek ze včerejšího Jessiina vystoupení v tureckém Istanbulu se ještě moc neobjevilo, těch několik málo ještě přidám. Teď mají ale přednost videa (byť ne moc kvalitní) od fanoušků, kteří byli btw. úplně perfektní! Pořád zpívali, užívali si to a Jessie si dokonce na pódiu zazpívala s malou holčičkou.:)

Začnu coverem Usherova 'Climax', který tam Jessie zazpívala!Jessie J's Tweets, 26.6.2012

26. června 2012 v 20:30 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Dnes Jessie přiletěla do Turecka, aby zde vystoupila v Kucuk Ciftlik Parku! Celý den tweetovala a poslala i 2 nové fotky.


"Můj řidič v Istanbulu mi právě dal tohle jako dárek a řekl mi, že je mým fanouškem. Awww, žehnám mu :)"

imagebam.com

"Miluju Turecko. Toto je pošesté, co tu jsem, ale poprvé, co jsem tu pracovně :D"

"Lmao! Akorát jsem vyfotila snímek na zábradlí, ale je tak tmavý! Ale myslela jsem, že to stejně natweetuju. Istanbule, jsem na tebe PŘIPRAVENÁ!"

imagebam.com

PS: Podle reakcí mužské populace je tahle fotka už legendární, hádejte proč!;):D Nejčastěji se objevují komentáře, ve kterých pánové dávají najevo, jak moc by chtěli být tím zábradlím!:D

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J In The Newest VitaminWater Advert

26. června 2012 v 16:39 | WhiteSparkle |  Advertisements & Other Videos
Jessie se objevila v nejnovější reklamě značky nápojů vitaminwater, jíž je ambasadorkou. Tato značka je hlavním partnerem nadcházejících olympijských her, které se letos konají právě v Londýně! Zároveň Jessie v reklamě láká na zahrání si její 'Laserlight' hry, kterou najdete na stránkách www.gamesonlybetter.com a která vznikla právě spoluprácí mezi Jessie a vitaminwater. Už jsem vám o hře říkala TADY, určitě si ji zkuste zahrát!;)
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J na TV Nova

25. června 2012 v 22:10 | WhiteSparkle |  More About Jessie J
Návštěvníci blogu, zaznamenali jste Jessie včera v hlavních zprávách na Nově?;) Nova zase dala prostor dalšímu procítěnému příběhu, což není nic nového, ale v reportáži figurovala i Jessie! V květnu totiž navštívila jednu britskou nemocnici a zazpívala tam mladé slečně, která přijímá veškerou výživu přes srdce. 17ti letá dívka žije bez tlustého střeva, protože se u ní v 11 letech vyvinula jakási vzácná trávicí nemoc, potravu přijímá ve formě roztoku, a to prostřednictvím hadičky vedoucí přes srdce přímo do krve!

Doktoři ale stále nevědí, co její problémy způsobilo a bohužel neznají ani léčbu, takže dívka je neustále napojená na umělou výživu, byť už může chodit ven. Nedávno ale v nemocnici Great Ormond Street Hospital pobývala 9 měsíců v kuse, protože se její stav zhoršil. Její příběh zasáhl mnoho lidí, včetně Jessie J, která ji přišla do nemocnice navštívit a zazpívala jí tam. Snad tu dívčinu záhadu lékaři vyřeší, držím palce!


PS: Podrobnosti jsem si našla na britských stránkách, včetně té fotky.

KOPÍRUJTE S MÝM ZDROJEM!!!


PHOTOS - Jessie J Performing At Hackney Weekend, Day 2, 24.6.2012

25. června 2012 v 18:49 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Teď jsou na řadě fotky s Jessie ze včerejšího 2. dne Hackney Weekend, videa najdete níže.


Jess vypadala úžasně, ty fotky jsou skvělé, jenom mě mrzí, že fotografové ji asi vůbec nefotili s B.o.B, protože spolu fotky nemají. Proto jsem s nimi udělala aspoň takovou koláž z jejich včerejšího vystoupení!:)


+ ANIMACE JESSIE S B.o.B, KTERÉ JSEM SI NECHALA VYROBIT NA www.thejessiej.tumblr.comVIDEOS - Jessie J's Performance At Hackney Weekend, 24.6.2012

25. června 2012 v 16:59 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jako první přidám kompletní setlist písní, které Jessie včera na Hackney zazpívala! Všechny jsou na YouTube, takže kdo koncert a jeho live stream prošvihl, se teď může zpětně podívat na celý koncert Jessie. Zazpívala DILAD, Who's Laughing Now, Rainbow, Nobody's Perfect, Never Too Much/Abracadabra, Price Tag, Laserlight a Domino.


Byla jako vždy úžasná, navíc se postarala i o jedno překvapení - v Price Tag totiž hostoval přímo B.o.B, se kterým Jessie tuto píseň nahrála! Jak Jessie během vystoupení s ním sama řekla, to bylo teprve podruhé, co spolu vystupovali! Poprvé to bylo před rokem v SNL. A vypadá to, že to byl B.o.B, který Jessie kontaktoval, aby to na Hackney spolu předvedli, před pár dny si totiž napsal na svůj Twitter: "Snažím se zkontaktovat Jessie J, můžete mi s tím pomoct?". On sám tam vystupoval za sebe už v sobotu, takže je to určitě milé!

+ ROZHOVOR PO VYSTOUPENÍ S REGGIE YATESEM

PRICE TAG ↓
POTM July/Červenec

24. června 2012 v 19:30 | WhiteSparkle |  POTM
Červen je skoro u konce, takže je načase vybrat novou fotku, tentokrát pro měsíc červenec!

Opět máte na výběr ze 4 fotek, přičemž protentokrát na nich není jen Jessie! Vybrala jsem fotky z června tohoto roku, na kterých je Jessie s 'někým'. Tento měsíc byl pro Jessie na známosti více než bohatý, tak se podívejte a vyberte fotku podle svého vkusu.;)

Vítězná fotka bude umístěna do menu pod ikonu POTM, kde bude po celý červenec. Hlasování končí 1.7.!


Get Ready For Hackney Weekend!

24. června 2012 v 12:09 | WhiteSparkle |  Instagram Photos
Včera Isle Of Wight festival, dneska Hackney Weekend festival! Jessie si tento víkend rozhodně neodpočine!;)


Dnes, tedy v závěrečný den konání Hackney Weekend, vystoupí Jessie J na hlavním pódiu, a společnost bude mít více než světovou; Rihanna, Florence and The Machine, Tinie Tempah, Professor Green, Plan B + speciální host! Na dalších pódiích budou řádit třeba Lana Del Rey, Taio Cruz, David Guetta... Včera byl seznam vystupujících taky nabitý, pář příkladů: Jay-Z, Nicki Minaj, Ed Sheeran, Rita Ora, will.i.am, Flo.Rida, Calvin Harris....

A já doufám, že se tam Jess konečně pořádně potká s Rihannou, kterou tak miluje!:)


UPDATE: Jessie bude vystupovat od 16:05 našeho času, online budeme moci její vystoupení sledovat ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

VIDEOS - Jessie J Performing On Isle Of Wight Festival, 23.6.2012

24. června 2012 v 10:49 | WhiteSparkle |  Music Festivals
A tady už jsou slíbená videa ze včerejšího dne festivalu Isle Of Wight (IOW), kde Jessie vystoupila! Nejsou zatím všechna, zatím na YT můžeme najít Domino, Price Tag, DILAD a Who's Laughing Now, ale zpívala toho více; minimálně ještě Rainbow a ten cover Climax.


Opět úžasná jako vždy, pusťte si aspoň Domino! Užívám si tam tu její vsuvku "Nod your head", kterou poprvé použila na Summertime Ball letos v červnu!:D


Jinak ještě dnes tu bude hlasování pro Fotku měsíce červenec, tak se tu ještě stavte!;)
PHOTOS - Jessie J Performing On Isle Of Wight Festival, 23.6.2012

23. června 2012 v 20:40 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Takhle rychle jsem to tedy nečekala! Jessie doslova před pár hodinami vystoupila na Isle Of Wight festivalu, a téměř ihned se objevily HQ fotky, které jsou navíc jedna jako druhá úplně úžasné! Kolikrát je možné se zamilovat do jednoho člověka?:D Vypadala fantasticky!


+ PRVNÍ NĚKOLIKAVTEŘINOVÉ VIDEO Z VYSTOUPENÍ JESSIE ZDE
Ordered Layouts - Christina Aguilera...

23. června 2012 v 17:30 | WhiteSparkle |  Layouts
Po dlouhé době jsem vyrobila další layouty, o které mě poprosili Matthew z www.aguileraonline.blog.cz a Chemical Emily z www.crushcrushcrush.blog.cz, tady se na ně můžete podívat.:)


KLIK PRO ZVĚTŠENÍ NÁHLEDU

imagebam.com


Jessie J's Official Autobiography

23. června 2012 v 11:49 | WhiteSparkle |  Nice To Meet You Book
Na začátku tohoto měsíce jsem na blog přidávala skvělou zprávu, že Jessie vyjde prostřednictvím nakladatelství Simon & Schuster její jediná a oficiální autobiografická kniha (ZDE)! Nyní to máme potvrzené i od samotné Jessie, jen s menší úpravou názvu knihy; místo Who I Am se její kniha bude jmenovat 'Nice To Meet You', tzn. stejný název, jako má její nadcházející velké tour 2013 po Spojeném království!;) Kniha vyjde letos v září!
"Moje OFICIÁLNÍ autobiografie vyjde v září a bude se jmenovat 'Nice To Meet You' :D #exkluzivně #nicetomeetyoutour2013 a #nicetomeetyoukniha"


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J Twitter's Pics, 22.6.2012

22. června 2012 v 14:39 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Tak už víme, kde Jessie je! Právě teď pobývá na malém ostrůvku Isle Of Wight, který leží na jihu Anglie, protože se tam od včerejška až do pondělka koná The Isle of Wight Festival 2012. Je to hudební festival a Jessie na něm zítra vystoupí! Dalšími vystupujícími jsou třeba Lana Del Rey, Pearl Jam, Professor Green...

Situaci komplikuje počasí, které je podle všeho tak špatné, že se divákům musel vyhradit úplně nový prostor pro stání, jelikož další 2 louky se tak podmočily, že připomínaly spíše bažiny!:D:/ No ale snad se počasí probere.

Jinak máme první fotky ze včerejška prostřednictvím Jessiiného Twitteru! Jessie se svým bubeníkem a kytaristou byla na nějaké show, o které zatím moc nevíme, a zveřejnila 3 fotky ve svém outfitu od D&G.