Jessie J For US Glamour, May 2012

1. května 2012 v 13:30 | WhiteSparkle |  Interviews
Konečně jsem pro vás přeložila 'The Very Colorful Jessie J' interview Jessie pro květnový americký Glamour! K interview byl nafocen i nový photoshoot, protože Jessie je v magazínu zároveň i make-up modelka.

Celý shoot najdete ZDE

jessie j

Je těžké uvěřit, že ještě před pouhými 2 lety o Jessie J svět neslyšel. 24letá britská zpěvačka a textařka Jessie J (Jessica Cornish pravým jménem, -J v přezdívce má jen pro zábavu) vydala své debutové album Who You Are v roce 2011, ale její megahity 'Price Tag' a 'Domino' jí rychle udělaly cestu do světa. Slavně účinkovala na MTV Video Music Awards se zlomenou nohou, teď je zase koučkou v The Voice UK - novém televizním hitu - a v létě jí čeká nové album. Tady vám super-zaneprázdněná zpěvačka předvede naše oblíbené šťavnaté letní make-upy a řekne nám, kdo je za tou krásnou tváří.

-----------------

GLAMOUR: Musíte se opravdu bavit, když si tvoříte své vlastní make-upy. Je zábava se připravovat na velké události?

JESSIE J: Výsledek je zábava. Samotný proces už tak zábavný nebývá, záleží, jestli mé řasy chtějí držet nebo ne. Miluju, když můžu pokaždé vypadat úplně jinak a taky to, že moji fanoušci prostě nikdy přesně nevědí, jak budu vypadat.

GLAMOUR: Nosíte hodně paruk, že?

JESSIE J: Je tak těžké to lidem vysvětlovat. Když máte půl hodiny na to, se připravit ve 4 hodiny ráno, nemáte prostě čas jen tak vstát, nalepit si umělá vlasová rozšíření nebo si krásně vyfoukat vlasy. Kadeřnice, která mi vlasy dělá, říká: "Ty, miláčku, máš něco, čemu my říkáme 'úspěšné' vlasy", což jsou v podstatě pochroumané vlasy, které se vzadu třepí a lámou, protože si je člověk musí foukat každý den. Nechci, aby mi vlasy vypadaly, proto nosím paruky!

GLAMOUR: Jak zůstáváte fit?

JESSIE J: Nikdy si nestěžuju, že jsem unavená, protože vím, že jakmile dostanu svůj dobrý devítihodinový spánek, budu v pohodě. A to zas tak daleko nebývá. Pokud jde o jídlo, tento rok se snažím přibrat, takže se snažím jíst tak často a tak hodně, jak jen to jde. V minulém roce byly dny, kdy jsme já a můj tým byli tak zaneprázdnění, že jsme si nebyli schopní dát ani pořádné jídlo.

GLAMOUR: V 18 letech jste utrpěla mrtvici, má to teď nějaký vliv na to, jakým způsobem se o sebe dnes staráte?


JESSIE J: Moje zdraví zase není tak špatné, jak si lidi myslí. Někdy, když jsem unavená, mám nepravidelný srdeční tep; některé věci, které s jinými lidmi ani nehnou, na mě mají vliv. Je to záležitost stresu. Snažím se, aby mě různé věci nedostávaly tolik, jako když jsem byla mladší. Včerejší noc, po Brit Awards, byla doslova první noc, kdy jsem byla takhle venku a zároveň měla druhý den práci. Musíte si vybrat, kdy budete mít oslavu a udělat ji pořádně speciální, namísto flámování každou noc a vyčerpávání sebe sama.

GLAMOUR: Takže moc nejste párty zvíře, co?

JESSIE J: Nejsem moc párty člověk. Nestanu se "sebe samou" když se opiju. Nepoužívám alkohol k tomu, abych byla šťastná. Jsem mladá a když si dám jeden drink, tak je to hodně. Můj kalendář je teď úplně neskutečný, nemám čas na to, být unavená.


GLAMOUR: Byla jste takhle sebejistá už jako dítě, nebo zde byl nějaký bod zlomu?

JESSIE J: Víte, jak to je? Mám naprosto úžasnou mámu a tátu, kteří jsou spolu už 32 let a taky mé sestry, které vždy dokázaly, abych se cítila skvěle. Nikdo se nikdy nesnažil potlačit to, čím jsem chtěla být. Nikdo mě doma neztrapňoval. Dokonce minulou noc, na after-party, jsme já a můj táta tancovali na parketu, když tam nikdo jiný krom nás nebyl. Myslím si, že nejlepší cesta, jak dosáhnout sebevědomí, je nedovolit, aby se nejistoty ostatních staly těmi vašimi.

GLAMOUR: Jak jste se dostala k hudbě?

JESSIE J: Vždycky jsem nebyla někdo, kdo byl talentovaný. To bylo více o tom, že jsem byla hlasitá a milovala jsem výzvy. Už odmalička jsem věděla, že chci být ve světě "někým". Když mi bylo 13 let, sedla jsem si s mámou a tátou a řekla jim: "Myslím, že tohle je to, co chci dělat pořádně, co pro to můžu udělat?" a šla jsem na BRIT School dělat muzikál a být hudebníkem. Pak jsem začala psát písničky a vše se změnilo. Chtěla jsem říct světu, co si myslím a jak se cítím.

GLAMOUR: Vždy jste byla velmi otevřená ohledně své sexuality.

JESSIE J: Za sebe, chtěla bych, aby to bylo méně o sexualitě a více o tom, být na pohodu s tím, do koho se zamilujete. Když někoho potkám a líbí se mi, nezáleží mi na tom, jestli je to kluk nebo holka. NIKDY byste se neměli omlouvat za cokoliv, co vás činí šťastnými! Moje máma a táta byli vždy úplně v pohodě, byli prostě jako: " Nikomu tím neubližuješ, užívej si života."

GLAMOUR: A jak se cítíte, že vás lidi označují jako bisexuálku?

JESSIE J: Frustrující věcí na tom je, že kdybych teď byla s klukem, považovali by mě za přímou. Kdybych byla s holkou, byla bych zase lesba. Když jsem chodila se svou ex-přítelkyní, vždycky jsem jí brala s sebou a říkala: "Tohle je moje holka." Lidé s tím byli v pohodě, protože jsem s tím byla v pohodě JÁ. To je to, co mě otravuje na médiích. Nikdy jsem se nesnažila, aby to byla moje sexualita, co mě dostane na přední stránky novin a magazínů. NIKDY z toho neudělám něco, co by mělo prodávat mojí hudbu! Sexualita by vás neměla vymezovat, měla by to být částí toho, jací jste. Teď v tuhle chvíli jsem sama, jsem šťastná a učím se poznávat sebe sama. Hudba je teď mou životní láskou.PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

PS: Rozhovor s Jessie byl, jak si můžete všimnou, veden v únoru po BRIT Awards 2012!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fuckarna fuckarna | Web | 1. května 2012 v 13:39 | Reagovat

pro každého, koho něco štve, trápí, chtěl by se z něčeho vypovídat nebo si jen zanadávat, je tu můj blog http://fuckarna.blog.cz/ Budu ráda, když se mrknete ;)

2 WhiteSparkle WhiteSparkle | Web | 1. května 2012 v 14:10 | Reagovat

[1]: Budu ráda, když přestaneš spamovat.

3 L,) L,) | 1. května 2012 v 18:57 | Reagovat

Pěkný rozhovor, jsi dobrá, že si s tím překladem dáváš takovou práci :-) . Jinak souhlasím se vším, co v tom rozhovoru řekla. Mám ráda její rozhovory :D .

4 tay-swift-team tay-swift-team | Web | 1. května 2012 v 19:37 | Reagovat

super rozhovor :)

5 tay-swift-team tay-swift-team | Web | 1. května 2012 v 19:37 | Reagovat

mám ráda neožralky v Hollywoodu :P jako Tay a tak.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama