The Voice UK - The Battles Round 2

23. dubna 2012 v 17:20 | WhiteSparkle |  The Voice UK 1 - Episodes
Tady je rekapitulace včerejšího dílu 2. dílu The Battles, opět jen z pohledu na Team Jessie! Příští týden nás už čekají živé přenosy s hlasováním diváků a tak dále.:)

Včerejší díl přes ten stream fungoval v pohodě, žádné kiksy jako v sobotu. Kdo ho neviděl, ať se na celý včerejší díl podívá TADY! Ke stažení jsem ho zatím nenašla.

----------------------------------------------

V Jessiiném týmu se včera utkali Cassius Henry vs David Faulkner, Ruth Ann St. Luce vs Ben Kelly a Becky Hill vs Indie & Pixie.

Začněme Cassiem a Davidem, pro které si Jessie vybrala hit Michaela Jacksona 'Beat It'. Oba jsou spíše takoví uzavření, takže se je Jessie se svou poradkyní Anou Matronic ze skupiny Scissors Sisters snažila trochu nabudit a dostat do ráže. Musela do nich při nácvicích chvílemi i strkat, aby je vybudila k nějaké akci, a neustále jim opakovala, že jen jeden z nich bude vítěz.


Oba se nakonec vybičovali ke skvělým výkonům, mně osobně se víc líbil výkon Davida (ten běloch), ale chápu, že to muselo být těžké rozhodování pro Jessie, koho z nich pošle dál. Nakonec pro postup vybrala Cassia, který tak postupuje do přímých přenosů.
----------------------------------------------

Další 2 soutěžící z Týmu Jessie, kteří se spolu střetli, byli Ben Kelly a Ruth Ann St. Luce. Jessie pro ně vybrala svůj oblíbený song, který sama často zpívá, od své hudební inspirace Whitney Houston 'I Wanna Dance With Somebody'. Je to určitě těžký song, který každý člověk nezvládne a ani tihle dva se s ním nepoprali úspěšně. Show byla dobrá, Ben Kelly je bavič od přírody a ani Ruth co se týče všeho kromě pěvecké stránky nezaostávala. Jejich zpěv byl ale hrozný. Ruth jako tradičně byla vedle jak ta jedle, a ani Benovi se nedařilo.
Z tohohle duelu pro mě nevyšel ani jeden dobře, ale že si Jessie nakonec vybrala pro živá kola Ruth, to byl opravdu šok. Jessie v ní očividně vidí něco, co zbytek populace ne. Opravdu jsem zvědavá, co z ní vykřeše do živých kol, protože jestli se Ruth zázračně nezlepší a nezačne konečně zpívat ve správné tónině, diváci jí rozhodně nepodrží a půjde ven jako první.----------------------------------------------

A nakonec nás čekal pořádný 'cat fight'. Jessie totiž proti sobě postavila duo BFF Indie & Pixie a Becky Hill a vybrala pro ně 'Irreplaceable' od Beyoncé. Pro mě bylo nejvtipnější sledovat zkoušky na to jejich vystoupení, protože z Indie a Pixie (dále jen IP) se vyklubaly takové ty správné závistivé a prohnané "školní královny", bez kterých se neobjede žádný americký teenage film. Při nácvicích si stěžovaly Jessie, že si vedle Becky připadají jako takové ty doplňující zpěvačky, které dělají křoví. A hádaly se, že chtějí více prostoru a že mají stejně silné hlasy jako Becky. No to samozřejmě nemají, Becky je i při zkouškách zadupávala hlouběji a hlouběji do země a přesně takhle se IP tvářily, když Becky zpívala svou část. No prostě zlatíčka k pomazlení.Holky to pořádně roztočily i přímo v ringu, opravdu vypadaly, že si tam skočí po krku. Becky je ale, jak řekl i Danny, úplně rozdrtila, takže i když se jí IP snažily přeřvávat, co jim síly stačily, Becky z tohoto klání vyšla jako vítěz a uvidíme jí v živých kolech.
Takhle tedy vypadá TOP 5 Týmu Jessie, komu fandíte nejvíce? ↓
Nejlepší okamžiky celého večera ve shrnutí:
Pro mě byl ale za ten večer nejlepší duel Davida a Johna z Týmu Danny. To byla prostě pecka, při níž ani Jessie nemohla sedět v klidu a potom prohlásila, že si připadala jako na rockovém koncertě a že úplně zapomněla, že sedí v té soutěži.:D


To by tak bylo všechno, ještě vám prozradím, na co se můžeme těšit tuhle sobotu! Jak jsem již řekla, začínají přímé přenosy a hned v prvním kole se střetne Team Tom a Team Will.I.Am. Na co se ale těším nejvíc, je ohlášené živé společné vystoupení koučů s jejich verzí hitu kapely U2 'Beautiful Day'!Ten song miluju a jsem zvědavá, jak ho kouči přezpívají! Strašně se těším!
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 miro-smajda-daily miro-smajda-daily | Web | 23. dubna 2012 v 17:20 | Reagovat

má krásný úsměv! :)

2 Deborah* Deborah* | Web | 23. dubna 2012 v 20:03 | Reagovat

K prvnímu duetu - opravdu o dost víc se mi líbil David, ale co už :))
Druhý duet - mě se nelíbil ani jeden zpěv. Ruth měla sice úžasné nehty (:D:D:D) ale na tom konci jí to dost ujelo (jako kdybych se v tom vyznala:D)
Třetí - áááá, Becky♥ Dala jim to sežrat! :D Byla úžasná a ať IP řvaly jak chtěly ani zdaleka na ni neměly!

3 tay-swift-team tay-swift-team | Web | 23. dubna 2012 v 20:17 | Reagovat

Skvělé animace! Ruth je fakt divná. David se mi taky líbil víc. A Becky ROCKS!

4 DarRayer DarRayer | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 21:01 | Reagovat

Ruth není divná :-P .. Ale myslím si, že kdyby tam ta bruneta neměla tu blondýnu tak by to Becky neměla tak lehký ..

5 DarRayer DarRayer | E-mail | Web | 23. dubna 2012 v 21:28 | Reagovat

A taky mi přijde, že ta blondýna celkově tu brunetu dost stahuje s sebou dolů po všech stránkách ..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama