Jessie J's Interview For Melty.fr, 29.3.2012

10. dubna 2012 v 6:39 | WhiteSparkle |  Interviews
Včera se objevil rozhovor s Jessie prostřednictvím francouzské stanice, jejíž zástupci byli přítomni na VitaminWater i-Create Launch 29. března. Jessie jako patronka této značky tam byla hlavní postavou a měla tam i svůj malý koncert!

Není dlouhý, všechny tři otázky jsem pro vás přeložila!
Proč si vybrala právě VitaminWater ke spolupráci

"Myslím si, že je důležité si vybírat věci a značky, které tě reprezentují jako člověka, věci, do kterých můžeš být opravdu zabraný, no a já jsem zdravý člověk, věřím v to, co spojuje lidi dohromady a o tom celá tahle značka je. Je to zábavné, mladé, čerstvé a já miluju takovou značku, která zapojuje lidi do procesu vytváření nových drinků. Lidé si pak mohou říct: 'Pro tuhle příchuť jsem hlasoval a teď už existuje v krámech!'"O Davidu Guettovi (společné songy Laserlight a Repeat + společné vystupování s Without You na MTV EMA's)


"Pracovat s Davidem Guettou bylo úžasné, protože jsem se konečně naučila, jak správně vyslovovat jeho jméno. Řekl mi: 'To není David Guetta (výslovnost GUETA), ale David Guetta (výslovnost GETA)!' Takže to už teď umím! A ano, bylo to dost trhlé, trávili jsme spolu čas před EMA's a prostě...(zazvoní telefon), no vidíte, někomu tu volá máma."

:D:D:D:D

O jejím stylu a jestli něco plánuje v módním byznysu

"Styl je něco, o čem pro mě bylo vždycky divné mluvit. Protože upřímně opravdu nevím, proč nosím ty věci, jaké nosím. Prostě se mi líbí. Vždycky jsem byla někdo, kdo chce jít nakupovat a říkat 'ano, ne, ano, ne'. Dneska zrovna na sobě mám tuhle věc s mramorovým efektem, vypadá to trochu jako popraskané zrcadlo. Prostě miluju, když se můžu módit, někdy mít dlouhé, někdy krátké vlasy, nosit různé kombinézy... A móda - ještě ne, ale jednou možná!"


PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tay-swift-team tay-swift-team | Web | 10. dubna 2012 v 11:32 | Reagovat

ta otázka s mámou :) <3

2 JennyCool JennyCool | 14. dubna 2012 v 19:40 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama