Duben 2012

Jessie J With Her Team, The Voice UK

30. dubna 2012 v 22:50 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Promo Stuff
Ještě než půjdu spát, tak vám sem přidám nejnovější animace/obrázky/videa týkající se Jessie a jejího týmu v The Voice UK, protože všechno z toho rozhodně stojí za to!;)

EDIT: Dodán nejnovější tweet Vince Kidda o Jessie!

Team Jessie - Please don’t stop the music <download>

Jessie :)


The Voice UK - #1 Live Show Results

30. dubna 2012 v 11:00 | WhiteSparkle |  The Voice UK 1 - Episodes
Včera večer nás čekalo první vyřazování v soutěži, a to z Týmu Tom a z Týmu Will.I.Am.
Soutěž opustili z Tomova týmu Sam Buttery a z Willova týmu Sophie Griffin.

Teď už se netrpělivě čeká na výkony Týmu Jessie a Týmu Danny, které soutěžící předvedou zase příští sobotu. Hned v neděli se pak dozvíme, kdo z jejich týmů vypadne!


Zatím to oba týmy společně roztočily na pódiu, Team Danny začal super písní 'You Get What You Give', načež ho vystřídal Team Jessie s jejich verzí hitu 'Please Don't Stop The Music' od Rihanny, aby se následně oba týmy v této písni spojily. Moc se mi to líbilo, oba týmy byly skvělé!
A co víc, strašně se mi líbil ten kontakt mezi Jessie a Vincem, podívejte se do celého článku!;)


Jessie J To Attend The Graham Norton Show!

29. dubna 2012 v 19:09 | WhiteSparkle |  TV Shows
Čerstvá novinka! Jessie se v pátek 4. května objeví jako host v nejpopulárnější britské talkshow Graham Norton Show, kde poskytne rozhovor a zazpívá svůj nejnovější singl 'Laserlight'!Jessie se tam postarala o zábavu už loni, když tam byla poprvé. Tam také zazpívala svůj tehdy nový singl 'Price Tag'!
Celé její vtipné interview a pěvecký výkon můžete vidět zde ↓
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

The Voice UK - #1 Live Show

29. dubna 2012 v 13:10 | WhiteSparkle |  The Voice UK 1 - Episodes
Včera večer se konala první živá show v rámci The Voice UK, kde se střetly týmy Toma Jonese a Will.I.Ama! Tento večer moc rozebírat nebudu, protože Jessie a Danny tam jen komentovali jejich výkony a zástupci jejich týmů spolu budou bojovat až příští sobotu.

Celý večer byl zábavný, rychle to odsýpalo (BEZ JAKÉKOLIV REKLAMY, umíte si to tady v ČR vůbec představit?), soutěžící byli až na pár výjimek úžasní a na Jessie se skvěle koukalo, protože vypadala prostě DOKONALE! Sukýnka s kameny, roztomilé tričko, jemný make-up a natočené vlasy, no prostě jako nějaká šmrncovní Francouzka.♥ Nejlepší styling večera co se přítomných dam týče!

Kouči hned na úvod show zazpívali 'Beautiful Day' od U2, jejich vystoupení a můj názor na něj najdete v celém článku.


(moje nejoblíbenější část jejich vystoupení, o kterou se postarala Jessie a Will ↓)The Voice UK - Live Shows Tonight!

28. dubna 2012 v 18:59 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Info
Už za hodinu začne vysílání první živé show v rámci The Voice UK! Čeká nás souboj týmů Will.I.Ama a Toma Jonese, posudky ale padnou od všech koučů včetně Jessie a všichni koučové nám taky spolu živě zazpívají 'Beautiful Day' od U2!

SLEDUJTE ŽIVĚ OD 20:00 ZDE NEBO ZDE


Takhle vypadá studio:


Funny Animations - "I'm Never Gonna Be Cool"

28. dubna 2012 v 13:49 | WhiteSparkle |  Animations
Venku je hezky a novinek hodných za přidávání na blog moc není, proto teď přidám takový oddechový materiál, než večer vypukne první přímý přenos The Voice UK!;)


Tuhle animaci miluju!:D Pochází z TOHOTO videa, kde Jessie před několika lety zpívá Stand Up. Na konci písně, kdy chtěla podat závěrečné poselství, se úžasně praštila do lokte o stůl a zabila to svým následujícím komentářem: "Nikdy nebudu cool". :D:D Tehdy byla ještě mezi širokou veřejností neznámá, ale na YouTube už měla spoustu fanoušků, protože pravidělně přidávala videa na svůj kanál, kde zpívala své písně.


"Stand up for the love love lo.. Ooooh! I broke my elbow! Oh, I'm never gonna be cool."

("Stand up for the love love lo.. Ooooh! Zlomila jsem si loket! Oh, nikdy nebudu cool.")


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!


Jessie J's NEW Haircut!

27. dubna 2012 v 19:30 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Jedna fanynka dnes Jessie na Twitter poslala tuhle fotku s dotazem, jestli to jsou její pravé vlasy nebo jde jen o další paruku. Jessie jí potvrdila, že to jsou její vlastní vlasy a že má tedy nový účes!


Jak se vám líbí? Myslím, že jí to opravdu moc sluší, zítra svůj nový sestřih předvede v plné kráse v Hlasu Británie - přímém přenosu!;)
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J On The Newest Magazine's Covers

26. dubna 2012 v 19:39 | WhiteSparkle |  Magazine Scans
Jessie se v poslední době opět objevila na vícero obálkách časopisů najednou, takže tady vám přidávám několik "přírůstků"!

Aby bylo jasno, všechny tyhle 3 photoshooty chci už sakra v HQ, všechny tyhle tři fotky jsem ale zatím viděla jen na těhle obálkách. Kdyby je náhodou někdo někde samostatně našel, ať mi dá vědět!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com


+ všechny aktuální speciály k The Voice UK, kde si můžete vybrat, koho chcete na obálce podle vašich preferencí (něco jako když je vždycky nový díl Twilight, tak Team Jacob, Team Edward pro Entertainment Weekly... víte, co myslím!;))


imagebam.com


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Jessie J's Gonna Sing With Tom Jones

26. dubna 2012 v 16:39 | WhiteSparkle |  Performances Info
Jessie J si znovu zazpívá se svým kolegou z Hlasu Británie - Tomem Jonesem! Tentokrát ale ne v rámci této soutěže, ale na události 2DAYpořádáné BBC Radio 2 10. května. Z této show pak bude přímý přenos od 19:00 hodin, těším se!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Making Of 'Laserlight' Music Video

24. dubna 2012 v 18:49 | WhiteSparkle |  Music Videos
Před necelou hodinou Jessie zveřejnila na svém osobním YouTube kanále JessicaCornish video z natáčení a příprav na nejnovější klip 'Laserlight', který vyšel před 2 týdny!


Je to opravdu zajímavé video, doporučuju! Mluví v něm režisér Emil Nava, Jessie, která tam přiznává, že si připadala jako nahá, když natáčela před celým štábem jen ve spodním prádle a dozvíte se další pikantnosti. Laserlight je zároveň posledním singlem z alba Who You Are, takže touto písní celá tahle debutová éra končí a my se už jen můžeme netrpělivě těšit na nové album, na kterém už Jessie usilovně pracuje!Jessie J In Hollywood, Candids Since 15.4. - 18.4.2012

24. dubna 2012 v 15:59 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Včera se vynořilo dalších několik sad paparazzi fotek, které Jessie zachycují v různých dnech v ulicích Hollywoodu během minulého týdne, o pauzách mezi nahráváním desky. Jsou převážně v malém rozlišení, ale lepší něco, než nic!:)


Na fotkách je nejvíce zajímavé to, že se Jessie v tolika dnech po sobě ukázala bez paruky, bez vlasových příčesků, bez umělých barevných konečků... A já už se bála, jestli se jí s vlasy něco nestalo!Jessie J At Mercedes Motor Show, Peking, 23.4.2012

24. dubna 2012 v 14:59 | WhiteSparkle |  Public Appearances
Během včerejšího večera se objevilo více fotek z této akce k uvedení nového modelu Mercedes CSC v čínském Pekingu, kde Jessie vystoupila se svým singlem 'Domino'!


Šéf této automobilky Dr. Dieter Zetsche po jejím vystoupení řekl, že pro takový ohromující model auta se přesně hodilo Jessiino ohromující vystoupení (videa ještě nejsou) a pogratuloval jí.


Jak jsem již řekla, strašně jí to slušelo, ta kombinéza od Alice Vandy byla prostě cool!:)
The Voice UK - The Battles Round 2

23. dubna 2012 v 17:20 | WhiteSparkle |  The Voice UK 1 - Episodes
Tady je rekapitulace včerejšího dílu 2. dílu The Battles, opět jen z pohledu na Team Jessie! Příští týden nás už čekají živé přenosy s hlasováním diváků a tak dále.:)
Jessie J Posing With Mercedes, Peking, 23.4.2012

23. dubna 2012 v 15:49 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Jessie je tedy v těchto dnech v Číně, kde nejen navštěvuje památky, ale taky vystupuje! Na přelomu dneška a včerejška se zúčastnila akce Mercedes Motor Show, kde byla vystavená nejnovější auta značky Mercedes, a Jessie tam vystupovala.

Zatím máme jen jednu fotku z Jessiiného Twitteru.

"Díky Karle Willette (její stylista) za tuhle úžasnou kombinézu od Alice Vandy (návrhářka kombinéz, většinu z nich Jessie vždy nosí) pro moje vystoupení v Pekingu na Mercedes Motor Show. :)"


Krásná žena + krásné auto, to museli být Číňani unešení!:D

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

The Voice UK - The Battles Round 1

22. dubna 2012 v 14:40 | WhiteSparkle |  The Voice UK 1 - Episodes
Přináším vám rekapitulaci 1. dílu The Battles (Soubojů) v The Voice UK. Zaměřím se jako vždycky na soutěžící spadající pod tým Jessie.


NEZAPOMEŇTE, 2. KOLO THE BATTLES ZAČÍNÁ UŽ DNES VE 20:30, SLEDUJTE ONLINE JAKO VŽDY ZDE
Jessie J Is In... CHINA!

22. dubna 2012 v 12:19 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Tak už jsme konečně mohli po 24 hodinách tajnůstkářství zjistit, kde Jessie vlastně je! Dnes napsala na Twitter, že je v Číně a před několika minutami přidala fotku sebe, jak kráčí po Velké čínské zdi! Závidím a jsem zvědavá, jestli jela do Číny kvůli práci nebo prostě jen na dovolenou!:)

"Akorát jsem šla po Velké čínské zdi. WOW!"

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

The Voice UK - The Battles TONIGHT

21. dubna 2012 v 17:59 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Info
Co se týče Hlasu Británie, kde mezi kouči najdete i naší Jessie, tak dnes nás čeká 1. kolo The Battles (Soubojů), kde z každého týmu zbyde místo 10 soutěžících jen 5! Celý princip Soubojů je vysvětlený v celém článku prostřednictvím "instruktážního" videa od moderátora The Voice UK Reggieho Yatese, takže kdo to nezná, at se podívá!:) V CČ taky najdete seznam všech soutěžících, kteří v tom dnešním kole proti sobě půjdou a dozvíte se, co budou zpívat!

SLEDUJTE OD 20:00 ZDE


imagebam.com imagebam.com


Zítra bude na programu dne 2. kolo The Battles a příští týden už přímý přenos!


Více fotek z tohoto kola včetně mých tipů na jednotlivé vítěze duelů najdete TADYJessie J To Perform At Capital FM's Summertime Ball!

21. dubna 2012 v 16:59 | WhiteSparkle |  Performances Info
Dnes byla s velkou pompou na www.capitalfm.com oznámena jména všech zpěváků a kapel, která budou letos vystupovat na tradičním velkolepém koncertě této hudební stanice na stadionu ve Wembley - Summertime Ball 2012.


A stejně jako loni tam bude vystupovat i naše Jessie! Minulý rok to tam pořádně roztočila, ale zároveň si při zkouškách na tento koncert tak komplikovaně zlomila nohu, až musela podstoupit transplantaci kosti a dostává se z toho dodneška, byť už je relativně v pořádku. Doufejme tedy, že si na této akci neužene opět nějaké zranění.
Celý seznam vystupujících: Jessie J, Coldplay, Usher, Example, Ed Sheeran, The Wanted, Katy Perry, Pitbull, Flo Rida, Kelly Clarkson a Justin Bieber, takže můžete vidět, že tam budou opravdové megahvězdy. Koncert se koná 9. června v Londýně ve Wembley!


V celém článku jedno z mých nejoblíbenějších vystoupení Jessie s Who You Are, které předvedla právě na loňském Summertime Ballu s tou zlomenou nohou. MUST SEE!


Vyhodnocení 3. kola VGS + Nové zadání

21. dubna 2012 v 14:00 | WhiteSparkle |  Competitions
Tak jste se konečně dočkali vyhodnocení 3. kola VGS! V týdnu jsem neměla čas a teď jsem lehce nemocná, takže tu budu furt, můžete oslavovat!:D


EDIT: Už by se měly zobrazovat všechny výtvory!

Where Is Jessie J Now?

21. dubna 2012 v 12:29 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Jessie se dala na tajemno a nechce nikomu zatím prozradit, kde je! Včera odletěla z USA, kde už asi ukončila nahrávání některých písní na nové album, a jediné, co nám prozradila, je, že zpátky v rodné Británii není.

Australsští fanoušci si z toho vyvodili, že po 15ti hodinovém letu musela přistát určitě v Austrálii, což ale není nemožné, protože před pár dny začal i v Austrálii The Voice a Jessie jako koučka toho britského Hlasu, mohla odletět do Austrálie, aby tam vystoupila v jejich Hlasu! Koneckonců je to několik dní, co vystoupila v tom americkém, takže Hlasy se navzájem podporují!;) Třeba tam i něco nahraje na album s místními umělci jako je Ruby Rose.


"Můj pokoj je v tomhle hotelu tak vysoko. Moje uši mi zalehly ve výtahu a jediné, co můžu vidět z mého okna, jsou mraky #snové" (australská Heartbeats na to, že to musí být určitě v některé australské výškové budově;))

"15ti hodinový let. A já opravdu prospala celou cestu!!! Zív!!! Buď jsem byla fakt unavená nebo byl můj sen šílený. Dlooouhý, ale šílený, lol"

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!