Jessie J For The Daily Telegraph, Sydney, 9.3.2012

11. března 2012 v 17:10 | WhiteSparkle |  Interviews
Vraťme se teď k normálnímu režimu blogu - odměny za bodovací soutěž a vyhlášení těch dvou soutěží o CD a náramek Jessie J proběhne někdy v týdnu! Stále se jich ale můžete zúčastnit!:)

Když byla Jessie J v pátek v Sydney, kde vystupovala na svém koncertě a ještě na místním Future Music Festivalu, nechala se ÚŽASNĚ vyfotit místním deníkem The Daily Telegraph a ještě poskytla krátké interview, které jsem vám přeložila.

(Photo by Craig Greenhill)
"Ta" dívka britského popu, Jessie J, oblékaná do světových značek návrhářů a zdobená nejvybranějšími klenotníky, je na výletě, kde méně znamená více!

Ztlumený make-up, vyčesané vlasy a tričko s Kylie Minogue bude jejím módním postojem pro dnešní noc (tím mysleli ten pátek na FMF, Jessie nakonec ale žádné tričko s Kylie neměla).

Price Tag zpěvačka řekla, že únava z cestovaní a všech těch koncertů způsobila, že nemá náladu na přílišné čančání sebe sama.

"Uklidnila jsem svůj vzhled. Je fakt nutné nosit všechny ty šperky a make-up v 7 hodin ráno a vypadat přitom jako transvestita? Čím víc jste unavení, tím více se tenhle váš stav snažíte vykompenzovat nošením všemožných blýskavých cetek."

"Na festivalech chci být volná, chci být svá, nějaká přehnaná očekávání nechávám odplouvat."

PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Je pravda, že je vidět, že na svůj pobyt v Austrálii se vybavila spíše pohodlnými věcmi, viz. její tour a outfity na FMF! Ale určitě se na tom podepsal i její zdravotní stav, vždyť pořád ještě není OK a zrovna v pátek ještě přidala fotku sebe sama, jak musí inhalovat ze speciálního přístroje, aby si vyléčila svůj hlas. Takže i pro ní - přebornici v make-upu:D - je to teď pohodlnější. 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama