Únor 2012

Jessie J Is In Australia For Her Tour!

29. února 2012 v 18:00 | WhiteSparkle |  Tours
Počínaje zítřkem Jessie začíná své Heartbeat Tour po Austrálii a dalších zemích jako Malajsie a Indonézie!Jessie vyrážela v PONDĚLÍ a na místo dorazila až dneska dopoledne! Podle tweetů, které dneska přidala, měla problémy s kufry, problémy s pasem, prostě všechno bylo špatně!:D:/ Ale hlavní je, že dorazila v pořádku, těší se na turné a zítra už potěší své fanoušky v Brisbane!

V Austrálii ji přivítala prostřednictvím Twitteru i australská rodačka a zpěvačka Kylie Minoque:
"Austrálie, přívítej Jessie J! (Vím, ten časový posun!!)," napsala Kylie. Jessie odpověděla: " Aaaa, díky :D Jsem tak nadšená, že tu můžu být! Woo hoo! Jaké perfektní přivítání x"


Domino Has More Than 40 000 000 Views!

29. února 2012 v 14:59 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Včera jsem celý den monitorovala počítadlo na YT, abych se po osmé hodině večer konečně dočkala!
O čem že to mluvím? Domino, tedy oficiální klip k němu, včera přesáhlo 40 000 000 zhlédnutí na YouTube!!!

Připomínám, že klip je venku od 26.12.2011, takže tohoto čísla dosáhlo za 2 měsíce a 2 dny, což je pro Jessie úžasný výsledek! A vzhledem k tomu, že v Evropě jako singl vyšel až v těchto dnech, zájem a čísla by měla stále stoupat! V UK byl 2. týdny #1 a pořád se drží v TOP 10! V americké hitparádě Billboard byl na neuvěřitelném 6. místě, což byl pro Jessie největší zámořský úspěch vůbec! Price Tag se tam umístilo až ve dvacítce.

Domino je prostě hit, o tom není pochyb! (Klip najdete v layoutu ↑ )
PS: Na FB jsem dostala echo, že se mu vede dokonce líp než Marry The Night od Lady Gaga, což je neuvěřitelné! Ta za Dominem zaostává o 5 milionů a přitom tento její klip byl vydán o 24 dní dříve!

JESSIE, GRATULUJEME!♥


OBRÁZEK KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!
(No není úžasný? Objevil se na FB a já ho sem prostě musela přidat!:D)

Happy Birthday Who You Are + INVITATION

28. února 2012 v 20:19 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Dnešek je dnem, kdy Jessiino debutové album Who You Are slaví narozeniny!

Dnes je to rok od jeho vydání ve VB! Alba se prodalo zatím přes milion celosvětově a je platinové v Austrálii, 3x platinové v Británii a v oficiálním žebříčku alb v Británii je dnes na 10. místě (52 týdnů v prodeji!!!)! 2. místo bylo vrcholem, kterého album WYA v tomto oficiálním žebříčku dosáhlo. WYA je nejprodávanější debutové album v Británii za rok 2011! Ke konci roku 2011 byly vydány dvě edice tohoto alba: Platinová a Deluxe s novými songy Domino, Laserlight a My Shadow!

VŠE NEJLEPŠÍ WHO YOU ARE!♥

PS: Pokud ho ještě nemáte, můžete si ho koupit na odkazech vedle v menu, najdete tam i Platinovou a Deluxe edici, které se rozhodně vyplatí! Já si tam kupovala Deluxe, měla jsem ji hned a ještě před celosvětovým vydáním, a to je to prosím slovenský eshop! Obyčejné CD Who You Are jsem si koupila v březnu v Bontonlandu v Praze.

(fotka z jessiej.ru)
13200 Сегодня исполняется один год альбому Who You Are!

A taky bych vás chtěla pozvat na jednu záležitost...;)


Jessie J's New Album Is Going To Be Acoustic

28. února 2012 v 17:19 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie před několika dny přiznala, že její druhé album bude více na akustické bázi, protože chce dát své hudbě nový směr!


Jessie řekla Daily Star, že se nechce spoléhat na tvrdou produkci a že se chce zaměřit na hledání skutečných melodií.

Řekla: "Jednou z věcí, které dělám, je nahrávání songů nejdřív v akustické podobě a z nich pak vycházím při další úpravě písně. První album bylo stavěné na opravdu velmi produkované bázi a plné těžkých beatů. Lidé ke mě chodili s rytmy a já pak do nich vkládala své původní texty."

"Tentokrát se chci zaměřit spíše na melodii než na beaty. Zejména jedna píseň, kterou jsem nedávno napsala, je mému srdci opravdu blízká. Jsem v ní jen já a piano. Je to vrušující proces!"


Jessie J Talking With Surprised Fan On The Phone

28. února 2012 v 15:39 | WhiteSparkle |  Interviews
Toto včera odvysílalo Radio 1 na BBC! Jedná se o pořád "Star Caller", kam se zaregistrujete a když budete mít štěstí, vámi vybraná celebrita vám možná zavolá! Jedné fanynce se takhle podařilo mluvit s Jessie, byť jí na začátku nepoznala, protože Jess nasadila americký akcent a úřednický tón!:D Super rozhovor, fanynka je úplně vedle a Jessie jí dokonce zařídí do budoucna privátní lístky na svůj koncert a zpívá Price Tag jejímu dítěti (?).


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

My Heartbeat T-Shirt♥

27. února 2012 v 19:49 | WhiteSparkle |  About me
Hell yeah! Dneska jsem objevila v obchodě značky GATE úžasné tričko! Neplánovala jsem nic kupovat, protože peněz mám věčný nedostatek, ale když jsem tohle uviděla ve výloze, něco se ve mně probudilo...:D No prostě jsem neodolala, našla poslední velikost S (znamení!:D) a koupila si ho!:D Je z nové kolekce a stojí 148Kč, což je skvělá cena!

S Jessie to nemá původně asi nic společného, ale nápis HEARTBEAT, dírkované srdce okolo a tahle skvělá "plandavost" bude ideální na léto! Navíc to má prostě aspoň tu symboliku spojenou s Jessie, takže mám konečně nějaký "Jessie J-themed" svršek. Kéž by Jessie přijela do Prahy a já si ho mohla vzít na její koncert...:(

Předem upozorňuji, že na fotce jsem já, fotil mě bratr a já se postarala o okolní PS věcičky, tzn. Jessie v pozadí, aby to vůbec dávalo smysl! Vyprošuju si hloupé komentáře, NIKDO NENÍ DOKONALÝ! To triko jsem vám ale musela ukázat!:D

(Vysvětlivka pro neznalce: Heartbeats je oficiální název pro fanoušky Jessie J, jako má Rihanna svou Navy a Gaga svá Little Monsters!)

imagebam.com


Another Teaser From The Voice UK

27. února 2012 v 17:29 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Promo Stuff
Objevila se další kraťoučká ukázka z Hlasu Británie, kde je koučem naše Jessie! Tentokrát několikavteřinové nicneříkající společné promo na otáčecím křesle!;D


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!Návod na ozdobné PNG do VGS

27. února 2012 v 15:49 | WhiteSparkle |  Other Graphic Stuff
Do dalšího kola VGS ZDE jsme měli vyrobit návod na jakoukoliv grafickou záležitost. Já si vybrala ozdobné PNG, takže tady to máte!:D Použila jsem jako ústřední fotku snímek s Jessie ze shootu pro VitaminWater! Důraz prý bude kladen na grafickou stránku návodu, tak snad se to bude líbit!

imagebam.com

*návod je vyrobený v/pro PS CS3

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Jessie J With Her Family

27. února 2012 v 12:29 | WhiteSparkle |  Family & Friends
Toto je vzácná fotka Jessie s celou rodinou!Ano, máme fotky, kde je Jess s rodiči, ale tady můžete vidět Jessie s rodiči, se svými dvěma staršími sestrami a malou dcerkou jedné z nich, kterou má Jessie v náručí! Fotka je sice starší a v horší kvalitě, ale přesto je úžasná!

No není to roztomilé? Nejvíc se mi líbí ta podoba celé rodiny, aneb Cornish family se nezapře!;)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J's Hot Moves Video Compilation

26. února 2012 v 15:19 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Nějaký fanoušek vyrobil, jak sám říká, "sexy tribut pro zpěvačku Jessie J"! Takové video vidím poprvé, dosud se nikdo hlouběji nezabýval Jessiinými sexy pohyby na jevišti a neudělal z nich tématické video!;D Ale musím říct, že se mu to povedlo, dokonce i výběr písničky je dobrý (ač není od Jessie, přitom by tohle video nic nevystihovalo líp, než její song Sexy Silk).

Pro neznalce: Většinu z těch pohybů Jessie dříve používala u songu DILAD ("Grab my crotch, wear my hat low like you") , dnes už si ale do rozkroku na jevišti většinou nesahá!:D To jenom jako vysvětlení pro ty chytráky, co si myslí, že na jevišti nic jiného neumí a musí si pomáhat tímhle!

Přesto toto video slabším povahám, škarohlídům, jeptiškám a moralistům nedoporučuji!;)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Animations With Jessie J From The Voice UK's Promo Video

26. února 2012 v 14:09 | WhiteSparkle |  Animations
Na tumblr jsem ještě našla super animace z promo videa rozhovoru s Jessie od The Voice UK (TADY)!

Těším se na tu show jako malá!!!<3

OMG THIS IS SO CUTE. I LOVE THIS

babe.A Short Teaser With Jessie J, The Voice UK!

26. února 2012 v 12:29 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Promo Stuff
Před chvílí se na YT objevila krátká ukázka toho, jak Jessie otáčí svým porotcovským křeslem v The Voice UK!
Je prostě sexy i v 10 vteřinách!;):D


+ 2 animace z tumblrKOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J Probably Really Shooted 'Laserlight' Videoclip!

26. února 2012 v 12:00 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Zdá se, že to, co jsem vám sem včera psala ohledně natáčení klipu k Laserlight (k poslechnutí ZDE), je pravda! Jessie to sice ani teď v tomto tweetu přímo nepotvrdila, ale myslím si, že to prostě nemůže být nic jiného! Sakramentsky se těším, zvlášť, když se to natáčelo venku v Londýně! Ale nevím, jestli tam by přítomen i David Guetta (a jeho bych tam chtěla, když je to jejich song!), protože na Twitter už 2 dny nic nenapsal... Uvidíme!

"Unavené slzy. Lol. Holky, víte, co myslím? Když jste tak unavené, až z toho brečíte. Waaah! 19ti hodinové natáčení. Jsem připravená na postel. Dobrou noc #Heartbeats"


Každopádně co vy? TĚŠÍTE SE?;)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Animation With Jessie J + Birthday Card For Brre

25. února 2012 v 20:20 | WhiteSparkle |  Other Graphic Stuff
Dnes jsem opět dělala nějakou tu grafiku, do jedné VGS jsem měla za úkol vyrobit jednoduchou animovanou signaturu s celebritou dle výběru! Vybrala jsem si samozřejmě Jessie a její Domino. Animace vůbec neumím, respektive je nedělám ráda a ani tahle mě nijak nepotěšila. Vypadala docela slibně, tedy do té doby, než jsem jí uložila a její kvalita se po uložení takhle hnusně zhoršila! Nechápu, proč si animace v PS neporadí s větším počtem barev jednotlivých obrázků a udělá z nich tyhle příšernosti... Můžete zvracet se mnou!:D

(když to zmenším z původních 500px na šířku, tak to je to hned lepší)


A druhou věcí je přáníčko k dnešním narozeninám mého skvělého SB Brre! Koukám, že v únoru nás narozeniny slaví hodně! 21.2. jsem měla narozeniny já, 24.2. mé další SB Katty (které také dodatečně blahopřeji!!!) a dnes právě Brre!:D Vybrala jsem na přání její oblíbenkyně a schválně to udělala tak barevné!:)

imagebam.com

NEKOPÍROVAT!!!Jessie J Nominated In Kids Choice Awards 2012

25. února 2012 v 14:09 | WhiteSparkle |  Award Shows
Jessie byla nominovaná v cenách Kids Choice Awards 2012 stanice Nickelodeon v kategorii 'Favourite UK Female Artist' (Oblíbená britská zpěvačka)!

Hlasovat pro ní můžete (a doufám, že budete) tolikrát, kolikrát se vám zlíbí, a to bez jakékoliv registrace! Takže se ujistěte, že jí podpoříte svými hlasy aspoň 100000krát!;))

HLASUJTE ZDE


Předávání cen se bude konat 1. dubna a moderátorem večera bude herec Will Smith

Is Jessie J Filming Laserlight Music Video Today?

25. února 2012 v 12:29 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Whoop Whoop! Zdá se, že Jessie dneska natáčí klip ke svému budoucímu singlu LaserLight! Sice to není potvrzené, ale tweety tomu napovídají a navíc už minulý týden v rádiu BBC řekla, že další týden (tzn. tento), bude natáčet klip k tomuto songu!

Zatím toho víc nevíme, ale zajímalo by mě, jestli v klipu bude i Guetta, když je to jejich společný song!;)


"Nejlepší čas. Londýn vypadá jako filmové studio," napsala dívka. Jessie reagovala: "Pssst. Je ještě moc brzy na to, být vzhůru!"

"Brzký start. Budík zazvonil a já se probudila s úsměvem. Nejnabitější diář, jaký jsem kdy měla a miluju to! Makám tvrdě pro svá #Heartbeats."


PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, INFO KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J To Perform At T In The Park 2012

25. února 2012 v 9:59 | WhiteSparkle |  Performances Info
Jessie byla podle všeho potvrzena jako letošní vystupující na největším skotském festivalu 'T In The Park'! Sám organizátor tohoto festivalu říká, že Jessie byla jedním z prvních umělců, které oslovil. Už loni na tomto festivalu měla Jessie vystoupit, ale kvůli svému úrazu nohy a následné operaci musela své vystoupení zrušit.

(fotka z Jessie J France)

Režisér festivalu nyní říká:

"Jsem velký fanoušek Jessie J a bylo opravdu zklamáním, když musela loni své vystoupení zrušit kvůli úrazu. Od té chvíle jsme si všichni říkali, že ona musí být první, koho si na rok 2012 zamluvíme. Jsem potěšený, že jí tu můžeme mít a jsem si jistý, že fanoušci budou taky. Viděl jsem jí na BRITs a ona má takovou hvězdnou kvalitu! Je to celé předurčené k úžasnému vystoupení."

Festival se bude konat od 6. do 8. července a lístky budou k dostání už od 29. února!
Dalšími vystupujícími jsou třeba David Guetta, Emeli Sande, Calvin Harris, Tinie Tempah, Rizzle Kicks...


KOPÍRUJTE S MÝM ZDROJEM, PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE!

Jessie J - The Voice UK PROMOSHOOT

24. února 2012 v 20:30 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Promo Stuff
Po celý dnešek se objevují nové a nové fotky z naprosto Ú-Ž-A-S-N-É-H-O promoshootu koučů (poroty) brzy začínajícího prvního britského Hlasu! Přidávám fotky, kde je Jessie, ostatní koučové mají ještě své vlastní. Kromě ofiko promo fotek přidávám i screeny z oficiálních stránek The Voice UK, což znamená z BBC a z Twitteru, které už jsou také tématicky laděny!;)

Jessie tam vypadá prostě luxusně!♥ Doufám, že se objeví v ještě větší kvalitě!

MÁM JE V HQ, KDYBY NĚKDO CHTĚL!Jessie J About The Voice UK

24. února 2012 v 20:09 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Promo Stuff
Stanice BBC zveřejnila rozhovory se všemi kouči britského Hlasu, takže vám sem přidávám ten s Jessie!;)

Je to skvělé video, je jí hezky rozumět a mluví jak jinak, než o The Voice UK a o jeho základní myšlence. Šla do toho proto, že je to něco nového, co by lidi mohlo zaujmout a že je to čistě jen o HLASE, který je pro ní ta nejdůležitější věc, ne o žádných parádičkách, tanečcích nebo prostě jen o vzhledu. Šanci má zde každý! Také říká, jak se toho díky této soutěži naučila tolik, že by to vydalo na knihu a že je vděčná za ty další 3 chlapy v porotě!;)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J Attends Launch Of The Voice UK, Soho Hotel London, 24.2.12

24. února 2012 v 16:16 | WhiteSparkle |  The Voice UK - Promo Stuff
Jessie se před několika málo hodinami zúčastnila oficiálního zahájení pořadu The Voice UK, kde je jedním ze čtyř koučů! Bylo to spojeno i s konferencí s novináři, z níž zatím mám jen dvě nekvalitní fotky. Ještě nebylo oficiálně potvrzeno, kdy show odstartuje, ale unikla informace, kterou teď převzala média, že se začne vysílat od 24. března každou sobotu večer!

Na fotkách můžete vidět celé osazenstvo porotců (Danny O'Donoghue, Tom Jones, Jessie J, Will.I.Am) a taky oba moderátory show. O Jessiině outfitu zatím nevím, co si mám myslet, jestli se mi líbí nebo ne!:D

Dnešek na blogu bude celý o The Voice, jelikož byla zveřejněna i spousta propagačního materiálu, včetně fotek!
Přidala jsem rubriku The Voice UK, kde o této show najdete vše!