Leden 2012

Jessie J - Making Do It Like a Dude, HQ Stills

31. ledna 2012 v 17:39 | WhiteSparkle |  Promotional Photos
Jak jsem již před několika dny slibovala, přidávám jsem HQ fotky z natáčení Jessiiného prvního klipu Do It Like a Dude! Fotky jsou od fotografa Dana Wiltona a našla jsem je v rozlišení větším než 5000px, takže i po zmenšení na vyhovujících 1000px jsou gigantické!:D

Některé z fotek byly použity jako oficiální, jiné mapují přípravy, no prostě je toho hodně! Kdyby je někdo chtěl bez mého zdroje a v tom největším rozlišení, ať si napíše na mail (na konci stránky).


My Graphic To VGS→ Magazine Cover And Valentine's Day Card

31. ledna 2012 v 16:00 | WhiteSparkle |  Other Graphic Stuff
Od grafičení si asi jen tak neodpočinu, jelikož úkoly do VGS pořád přibývají a zároveň dělám další designy!:D Nicméně i za to můžu být ráda, jelikož teď, když Jessie tvrdě maká ve studiu na novém albu, je novinek akutní nedostatek!

V jedné VGS jsme měli za úkol vyrobit obálku časopisu s Demi Lovato, tady je můj výtvor ↓
Aspoň jeden pojem s Jessie jsem tam šoupla!;D Jinak časopis se jmenuje Voilà!Jessie J Recording New Album!

31. ledna 2012 v 14:49 | WhiteSparkle |  Music Info
Jak se předpovídalo, Jessie skutečně právě v těchto dnech nahrává své druhé album!

Už 26.1. na koncertu v Cavern Club prozradila, že 'zítra začne nahrávat své nové album', a od 27.1. jako by se po ní slehla zem. Až dnes se ozvala s jednoduchým tweetem "Studio ♫☺", takže opravdu je pravděpodobně už 4 dny zavřená v hudebním studiu, kde nahrává nové písně!

Kdo se těší tak jako já na výsledek? (tzn. maximálně!:D)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J Does Fresh Prince In Bel Air

30. ledna 2012 v 18:30 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Je tady někdo, kdo jako malý neviděl ani jeden díl sitcomu Fresh Prince v hlavní roli s mladým Willem Smithem?
Myslím, že ne!;)

Jessie J 26.1. při svém koncertu v Cavern Clubu v Liverpoolu, jehož partnerem bylo rádio InDemand, poskytla tomuto rádiu rozhovor! Ten se sice ještě v plném znění neobjevil, nicméně z něj máme aspoň 2 fotky (v celém článku), a co víc: Jessie dostala od fanouška úkol zazpívat znělku tohoto sitcomu a výsledek můžete posoudit sami!:D:DJessie J Gives Her Clothes To The Homeless

30. ledna 2012 v 17:29 | WhiteSparkle |  Projects
Bulvární deník The Sun zjistil, že Jessie dává své staré nebo nechtěné oblečení bezdomovcům!

Jessie řekla: "Dostávám hodně oblečení a ne vždy se mi líbí, takže ho pak dávám bezdomovcům nebo do místních charitativních organizací. Kolem mého bydliště se právě teď vyskytují nějací cool bezdomovci, spousta charit v blízkosti má moje oblečení ve výloze. Nedávno jsem okolo jedné šla s kamarády a mým přátelům se líbily zlaté boty ve výloze, no a já zakřičela: 'Jé, ty jsou moje!'"

Tak jestli neví, co s oblečením, klidně ho může posílat mně!;):D Já se ho s radostí ujmu!;)


PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Layouts With Miley Cyrus, Scarlett Johansson And LeAnn Rimes

29. ledna 2012 v 21:39 | WhiteSparkle |  Layouts
Za poslední týden jsem vyrobila 3 layouty na objednávku, konkrétně layout s Miley Cyrus, LeAnn Rimes a Scarlett Johansson!

První jmenovaný můžete najít nastavený na blogu http://miley-hannamontana.blog.cz/ ! Je v podobném stylu jako ten pro http://mileyfan-blog.blog.cz/ , opět koláž z fotek na přání. Líbí se mi protože je takový veselý a barevný, miluju ty barvy!;)POTD 29.1.12

29. ledna 2012 v 15:59 | WhiteSparkle |  POTD
Omlouvám se, že tu teď moc nejsem, nemám dost času! Ale aby to tu nestálo, přidávám tuhle 'cute' fotku z photoshootu od Dana Wiltona z roku 2010! Jinak jsem objevila 2 obrovské galerie plné HQ fotek z natáčení DILAD a Price Tag, takže je sem postupně přidám!;)

PS: Evropa 2 už konečně hraje Domino! Po měsící od zveřejnění klipu na ČR ještě dobrá bilance!;):D


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Will.I.Am Wants To Do A Song With Jessie J

29. ledna 2012 v 11:29 | WhiteSparkle |  Other Artists About Jessie J
Will.I.Am ze skupiny Black Eyed Peas, který v současné době sedí v porotě The Voice UK s Jessie J, se vyjádřil, že by chtěl s Jessie nahrát song!


Nedávno to jednoduše sdělil v rozhovoru pro britský Daily Mirror, kde se ho ptali na jeho spoluporotce v The Voice:

"Doslechl jsem se, že bych měl nějak soupeřit s Jessie J, ale já tu holku prostě žeru! Jessie J je svěží vítr v současné době, chci s ní udělat song."

Myslím, že to je skvělá zpráva! Před týdnem se už spolu sešli v Londýně v baru Whisky Mist (ZDE), tak doufám, že k něčemu takovému skutečně dojde!:)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J Is The Most Stylish Woman In Pop!

28. ledna 2012 v 13:39 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Jessie byla největší britskou hudební stanicí Capital FM oceněna jako Nejstylovější žena v popové hudbě!

Stanice k jejímu stylu napsala: "Po jediném roce v hudebním průmyslu si už Jessie J vytvořila jméno jako jedna z nejstylovějších (a co se týče stylu i nejskandálnějších) pop stars. Počínaje její nepopíratelnou láskou k exotickým parukám a konče jejími sklony k jasně barevným kombinézám, je zpěvačka aktuálního hitu Domino rozhodně tím, kdo nastavuje laťku pro módu v současné hudbě."

Gratuluju!!!:)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!


Celý žebříček:

1. Jessie J
2. Beyonce
3. Lady Gaga
4. Rihanna
5. Cheryl Cole
6. Mollie King
7. Pixie Lott
8. Nicki Minaj
9. Katy Perry
10. Florence Welch

Jessie J Performing At The Cavern Club, Liverpool, 26.1.12 (PHOTOS)

27. ledna 2012 v 15:59 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Po videích ze včerejšího senzačního liverpoolského koncertu přidávám i fotky! Vypadala prostě skvěle!♥


Jessie J's Performance At The Cavern Club, Liverpool, 26.1.12

27. ledna 2012 v 15:19 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Konečně nějaké novinky! Jessie včera uskutečnila svůj první koncert roku 2012! Vystupovala v Liverpoolu v legendárním klubu Cavern Club, který existuje už od 50. let a proslavili se v něm The Beatles.

Zazpívala 7 písní, videí jsem ale zatím našla jen 5. Vypadala fantasticky, měla zase navlněné vlasy, jednoduché tmavé tričko s flitry a dokonalé rafinované leopardí legíny s průsvity.

Videa jsou od fanoušků, ale nejspíš se dočkáme i ofiko záznamu, neboť tam byl kameraman. Zpívala jako vždy perfektně, je vidět, že je zase v plné síle, protože si to maximálně užívala!:) Do svých písní zakomponovala i nejnovější narážky na hackery, kteří jí smazali osobní kanál na YouTube (WLN: "Oh Jessie I saw you on YOUTUBE but that got deleted").
A jednou i skvěle zaimprovizovala s vymyšlenou písní o Liverpoolu a právě hackerech, tu najdete ve společném videu s Do It Like a Dude!;) Fanoušci zpívali jak šílení, jenom mi na nich vadilo, že když Jessie něco zrovna vyprávěla, pořád jí do toho někdo řval. Ani kdybych tam byla já, tak bych se takhle hloupě neprojevovala!:/POTD 26.1.12

26. ledna 2012 v 15:49 | WhiteSparkle |  POTD
Pro dnešek jsem vybrala jako Fotku dne tento nádherný snímek! Pochází z Jingle Bell Ball z prosince loňského roku a Jessie tam vypadala jedním slovem prostě "gorgeous"!♥

Zároveň přidávám aktualizace z americké BillBoard Hot 100, kde je Jessie výborně umístěná se svým nejnovějším americkým singlem Domino! V nejdůležitější kategorii uzavírá s Dominem TOP 10 nejhranějších písniček v USA a jelikož už prodala v USA téměř 920 000 kopií tohoto songu, příští týden Domino obdrží PLATINOVÉ OCENĚNÍ!

Hot 100 - Domino #10 (+5)
Pop Songs - Domino #8 (+1)
Radio Songs - Domino #13 (+5)
Hot Digital Songs - Domino #9 (+7)
Canadian Hot 100 - Domino #13 (-1)
Adult Pop Songs - Domino #21 (+4)
YouTube - Domino #9 (=)
MySpace Songs - Domino #12 (+7)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!


Jessie J Going To Attend The Rock A Field Festival!

26. ledna 2012 v 15:29 | WhiteSparkle |  Performances Info
Dnes vyšlo najevo, že se Jessie 24. června 2012 zúčastní nejslavnějšího lucemburského hudebního festivalu Rock A Field! Festival se koná ve dnech 23.6. - 24.6., a mimo Jessie zde budete moci vidět z těch známějších i Snow Patrol nebo Justice.

To není fér, když i jede někam do malého Lucemburska! Je to sice podle všeho krásná země, ale to jsou Čechy taky, tak už sakryš přijeď i k nám, Jessie!:D:(


(fotka z Jessie J France)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Domino by Jessie J Has Over 20 000 000 Views!

25. ledna 2012 v 17:19 | WhiteSparkle |  Music Info
Zítra to bude měsíc, co Jessie zveřejnila oficiální video k písni 'Domino' na YouTube! A za tak krátkou dobu dnes byla překročena hranice 20 000 000 zhlédnutí tohoto klipu, takže to je opravdu obrovský úspěch!!! Domino, které bude v Evropě oficiálně ke koupi jako singl až ke konci února, tak boduje v hitparádách po celém světě. Jsem za to opravdu ráda!♥

"I'm feeling sexy and free" ♫

A další info: Na mé FB fanstránce pro všechny fanoušky Jessie J Jessie J (Jessica Cornish) CZ jsme včera přesáhli 800 fanoušků!!! Děkuju moc!


Jessie J's Twitter Account Has Been Hacked + Fast Info

24. ledna 2012 v 16:19 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Ti lidi jsou prostě neskuteční! Včera se někdo naboural na Jessiin oficiální Twitter a rozesílal různé zprávy některým Heartbeats. A kdyby to! Ten hacker dokonce rozeslal z účtu Jessie zprávy Nicole z Girls Aloud a Rochelle z The Saturdays (britské dívčí skupiny), ať prý mu koukají dát svá telefonní čísla.:D:/ Navíc se naboural i do starého FB Jessie a jejího mailu! Ty už sice nepoužívá, ale na svůj Twitter se nemohla dostat, až dneska se jí to podařilo a rozeslala varovnou zprávu.

Nechápu, co ti lidé z toho mají!:/ Tak snad se ten účet podaří obnovit!

------------------------------------------

A z jiného soudku: Jessie, respektive její tým, přidal moje artworky na téma My Shadow a Laserlight do oficiální alba Jessie na FB, a to SEM a SEM , takže to už je podruhé, co něco mého přidali (první byla ta má fotka s Deluxe Edicí alba Who You Are)! Jsem hrozně ráda!♥

imagebam.com imagebam.com

A další věcí, která mě moc potěšila, byla ta, že mou FB fanstránku Jessie J (Jessica Cornish) CZ hudební server Music News sdílel na FB s odkazem na článek tady na blogu o ústřední porotcovsky-coverové písničce I Gotta Feeling v britském Hlasu! Díky moc!!!:)


Co vy si myslíte o československém Hlasu?

PNG srdce za bleskovku!

24. ledna 2012 v 15:09 | WhiteSparkle |  Competitions
Nějakým zázrakem se mi do dvou dnů podařilo vyrobit odměny za 4. bleskovku tady na blogu!;) Doufám, že se aspoň trochu líbí, jsou to PNG srdíčka a podle přání tří nejrychlejších s Kelly Clarkson, Johnny Deppem a Danbem.

Srdce s Kelly pro http://kellyonline.blog.cz/Jessie J Leaving/Arriving Whisky Mist, London, 22.1.12

23. ledna 2012 v 18:59 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Jak byla Jessie včera oslavovat svůj druhý týden na špici britských hitparád s Rizzle Kicks a Cherri V, tak se ještě poté přesunula do londýnského baru Whisky Mist, kde pokračovala v oslavě s nově připojeným Will.I.Amem z BEP, se kterým sedí v porotě The Voice UK!

Měla super sportovní outfit, jenom nevím, jak mohla neumrznout s holýma nohama! I když to jí asi hřálo vítězství (láska?;))!;)


Jessie J Partying With Rizzle Kicks And Cherri V, 22.1.2012

23. ledna 2012 v 17:29 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Jessie na Twitter včera v noci přidala dvě fotky, kde oslavuje, že je Domino už druhý týden #1 v Británii!
Na jedné Jessie můžete vidět s členem skupiny Rizzle Kicks a s její tour předskokankou Cherri V!

Jessie a Rizzle oslavovali dvojnásob, protože kromě prvenství Domina od Jessie se taky song Rizzle Kicks - Mama Do The Hump dostal na #2 v britské hitparádě, což je pro kluky superúspěch! Gratuluju oběma!:*Blend s Anahi do VGS

23. ledna 2012 v 16:49 | WhiteSparkle |  Other Graphic Stuff
Dalším úkolem do VGS bylo vyrobit blend s Anahi z předem daných fotek.
Nejsem z něj bůhvíjak odvázaná, nicméně tady je:KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J Got Funny Present From Fan, The Voice UK + #1 For The Second Week!

23. ledna 2012 v 13:29 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
To je úžasné!:D Jessie dostala od jedné své fanynky při včerejším natáčení The Voice UK svou věrnou nafukovací kopii!:D Jak milé!;))

PS: Naprosto nejlepší zpráva; 'Domino' je i tento týden #1 v Británii, prvenství si tak drží v UK Official Charts už 2 týdny!!! Gratuluju moc a přeju, aby tam byla ještě aspoň dalších čtrnáct dní!


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM