Prosinec 2011

Happy New Year 2012 With Jessie J

31. prosince 2011 v 18:30 | WhiteSparkle |  Site Info
Milá Heartbeats, rok se s rokem sešel a za chvíli přivítáme nový rok 2012! Blog sice funguje od března, ale přesto mám pocit, jako bych tu strávila už nejméně 5 let!;) Pomalu končícímu roku 2011 vděčím hned za několik věcí: Poznala jsem úžasnou Jessie J, překonala jsem se a založila jsem o ní úspěšný blog a FB stránku, poznala jsem spoustu jejích skvělých fanoušků a spoustu dalších lidí, mezi nimi samozřejmě má Affs, kterým vděčím za mnohé, poprvé jsem si vydělala peníze v nějaké práci a přestala jsem si kousat nehty (po 12 letech, díky Jessie).

I pro Jessie byl tento rok fenomenální a já doufám, že i rok 2012 pro ní bude rokem úspěšným, protože ji čeká turné po celém světě, vydání nového alba a můžeme se těšit na mnoho dalších novinek! Už dnes vystoupí na dvou silvestrovských show (v USA a ve VB), z jichž se snad zítra objeví záznamy!:)

Prostřednictvím tohoto přání a této naší silvestrovské hymny, nejnovějšího party singlu DOMINO, Vám všem přeju ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012!


ROCK MY WORLD, JESSIE J!♥My Artwork For Nina Dobrev's Birthday

31. prosince 2011 v 16:20 | WhiteSparkle |  Other Graphic Stuff
OFF TOPIC: Ahoj všichni, mé SB Katty, které vede nejlepší blog o Nině Dobrev, pro ní uspořádalo k jejím 23. narozeninám Narozeninový projekt, který spočívá v tom, že každý, kdo má Ninu rád, pro ní vyrobí nějaký grafický kousek jako třeba přáníčko, blend, wallpaper... Každý se může přidat! No a zkrátka já pro ní vyrobila takovéto velké přání.;)

imagebam.com

Více informací najdete zde:


Jessie J Admires Cheryl Cole

31. prosince 2011 v 13:39 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie J se teď nedávno vyjádřila k Cheryl Cole! Řekla, že Cheryl obdivuje za to, jak se dokázala vypořádat se svým nelehkým dětstvím a dospíváním, rozvodem, nemocí i s tím, že ji často veřejnost napadá.

"Co miluju na Cheryl je to, že se se vším vypořádá a že je pravý přeživší," řekla také Jessie a dodala, že Cheryl (nebo jak jí přezdívkou říká Jessie, Chezza) určitě dokáže ještě velké věci.

"Je tak talentovaná a přitom od veřejnosti schytává tolik negativního! Obdivuju, jak se s tím dokáže poprat. Vždycky, když jsem jí potkala, byla tak milá a upřímná."


Je milé, že se jí Jessie zastává a stojí při ní! Třeba je jednou potkáme i spolu na pódiu!;)

PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!
ZDROJ ČLÁNKU: www.nowmagazine.co.uk

Jessie J In Music Tips Of 2011, Novinky.cz

30. prosince 2011 v 20:50 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Dneska jsem si projížděla zprávy na Novinky.cz, a najednou co to! Jessie jako titulní obrázek článku 'Pár tipů na hudební album roku'! Moc mě potěšilo, že čeští (ano, to je div, že o ní ví) redaktoři vybrali i Jessie, respektive album Who You Are.:)

Jessie J

A co k tomu redaktoři napsali:

Jessie J: Who You Are

Velmi dobrá evropská napodobenina současného amerického pop-soulu vychází v podání zpěvačky Jessie J z Londýna. Češi tohle ještě pořád neumějí, zato Angličané jsou dnes američtější než Amerika.

Už ji ocenili i lidé z odborné ankety BBC Sound of... a tihle chlapíci (a dámy) v minulosti několikrát prokázali, že vědí, o čem mluví. Jessie představuje šlehačku z poháru, v němž kdosi rozmixoval Pink a Aguileru. Přidal místy i trochu naboosterovaných kytar, ale ne tolik, aby se narušil základní pop/soulový styl.


Jessie J In Studio Z100 New York, December 2011

30. prosince 2011 v 17:00 | WhiteSparkle |  Interviews
Když jsme u těch rozhovorů: teprve nedávno se objevil záznam a fotky z rozhovoru Jessie pro newyorskou rádiovou stanici Z100! Jessie byla před necelými dvěma týdny v NY za účelem vystoupení na VH1 Divas a také si našla čas na interview, takže tady ho máte.:) Ve zkratce: Jessie mluvila o své noze, o tom, jak je těžké dojít si na záchod se zlomenou nohou a během hektických vystoupení, pak také předváděla americký akcent a mluvila o skvělé spolupráci s Davidem Guettou!

+ FOTKY V CELÉM ČLÁNKU!New Interview With Jessie J, 28.12.11

30. prosince 2011 v 15:40 | WhiteSparkle |  Interviews
Jsem zpátky a hned přináším nový rozhovor: Jessie se 28.12. stavila v britské hudební stanici Capital FM, kde poskytla interview shrnující v podstatě celý její slavný rok 2011. Každá vzpomínka na to které období je popořadě doplněna všemi vyšlými singly Jessie (ty jsou ve videu ovšem sestříhané). Mluví tam o své cestě, o svých písních, o vystoupení na VMA's, taky o tom, jak rozmetala MOBO Awards i o tom, jak se těší na porotcování v The Voice UK!

PS: Video je doplněné screeny z DominaKOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Christmas Hiatus 27.12 - 29.12.11

27. prosince 2011 v 12:00 | WhiteSparkle |  Site Info
Ahoj všichni,
dneska odjíždím k babičce, kde nebudu mít vůbec PC, takže na blog ani jinam chodit nebudu! U babči budu do 30.12. , ale toho třicátého se už vracím, takže hned něco přidám!:) Po mojí nepřítomnost zde bude hiatus, nic jsem nepřednastavovala, protože toho zas až tolik asi nebude. Čekání si můžete zkrátit novým hudebním videem Domino (o několik příspěvků níže) a já doufám, že se tam neukoušu nudou!:D

Pa, WhiteSparkle


'Domino' Animations

27. prosince 2011 v 10:00 | WhiteSparkle |  Animations
Po dlouhé době můžu konečně přidat i animace, a to přímo z nejnovějšího klipu Jessie J - Domino! Ty jsem narozdíl od screenů nevyráběla já, našla jsem je různě po tumblr. Není jich zas tolik, už jsem byla líná!:D Nic ale nenahradí tenhle dokonalý klip, takže kdo ještě neviděl, nechť se podívá o pár příspěvků níže, kde klip najde!

PS: Domino bylo včera na YouTube mezinárodně nejsledovanějším novým videem!Jessie J - DOMINO Screen Captures!

26. prosince 2011 v 21:30 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Odpoledne jsem vyfotila mnoho screenů z dnes vyšlého videa k Dominu (kdo neviděl, ať okamžitě sjede o pár příspěvků níže!!!:D), tady je máte!;) Zítra přidám animace. Některé fotky jsou v horší kvalitě než jiné, a to z toho důvodu, že jsem je nejdřív nahrála na blogový FB, kde se ta kvalita zhoršuje (ale je to rychlejší). Fotila jsem ty nejlepší momenty!;)Jessie J Performing Acoustic Version Of Price Tag At The Top Of The Pops, 25.12.11

26. prosince 2011 v 19:00 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Asi před týdnem jsem sem přidávala příspěvek, že Jessie předtáčela speciální vánoční vystoupení pro tuto tradiční show. Toto vystoupení bylo odvysíláno stanicí BBC včera na Boží hod a můžeme tam vidět další dokonalou akustickou verzi 'Price Tag'! V HQ kvalitě!

PS: Dnes zveřejněné dokonalé oficiální video k Dominu najdete hned níže!KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J - DOMINO Official Music Video

26. prosince 2011 v 10:10 | WhiteSparkle |  Music Videos
Umírám, umírám, umírám!!! Jessiin oficiální klip k americkému singlu 'Domino' byl v 9:00 nahrán i na VEVO na YouTube, takže teď si ho už můžeme prohlédnout všichni pohodlně a hlavně POŘÁD DOKOLA! O režii se postaral populární režisér Ray Kay původem z Norska, který režíroval klipy Baby, Poker Face a třeba Till The World Ends, takže se dala čekat pecka!

A pecka to opravdu je! Celé video je prohnané různými animacemi a sází hlavně na Jessie a její pohybové a mimické schopnosti! Jessie tam má asi milion kostýmů, které jsou sladěny s parukami a zase má po dlouhé době své proslulé RTY OBLEPENÉ KAMÍNKY! A myslím si, že to vyšlo a přesně tenhle song může aspirovat na pařící silvestrovskou a novoroční hymnu!

Nebudu vás zdržovat svým nadšením, tady to máte z první ruky a můžete psát názory!'Domino' Official Music Video Premiering Today!!!

26. prosince 2011 v 1:00 | WhiteSparkle |  Music Info
Je to tady!!! Já to tušila, už když Jessie před 3 dny napsala, že má pro nás o 'Boxing Day' (26.12. - náš 2. svátek vánoční) připraveno překvapení! Včera před půlnocí oznámila, že DNES v 6:00 našeho času bude mít premiéru videoklip k americkému singlu Domino, který je už teď v americké hitparádě Billboard Hot 100 na 28. místě! Nejlepší vánoční dárek tohle!♥

Píšu to takhle v noci a narychlo, nicméně se přesto hodlám vyspat, takže mě tu v šest ráno nečekejte!:D
Ale těším se jak malá, bude to EPIC!


My Graphic To VGS And Graphic Challenge

25. prosince 2011 v 21:20 | WhiteSparkle |  Other Graphic Stuff
Do konce volna jsem musela stihnout udělat několik výrobků do grafických soutěží a tady jsou: První výtvory jsou do VGS k mému SB http://keito.blog.cz . Jsme poslední tři a za úkol bylo udělat z předem určených fotek a z předem určeného počtu fotek se Selenou Gomez 2 tapety na plochu. Jedna měla být s nápisem 'Fairytale' z pohádkového shootu, druhá z HQ "nebeských" fotek. Docela jsem s tím bojovala, protože ten pohádkový shoot byl v hrozně malých rozměrech, což je na plochu monitoru blbé, že!:D Ale nějak jsem si s tím poradila, tak snad se líbí.

Druhý je do Graphic Challenge k SmookieSmile^^, kam jsme jako úvodní úkol měli vyrobit v PNG svou jmenovku (snad nebude vadit, že použiju už jednu použitou, když to bylo dovoleno už jedné další soutěžící:D) a taky Happy New Year nápis, ten je úplně nový!:)

Posuďte sami!

imagebam.com


Jessie J Singing Christmas Carol + Her Best Gift Ever

25. prosince 2011 v 15:00 | WhiteSparkle |  Miscellaneous
Pořád jsou Vánoce, tak nebude mimo mísu, když sem přidám 2 videa z loňska, kdy se Jessie teprve začínala proslavovat: První video je z vánočního dílu Dare Jessie J (více o tomto programu TADY), druhé je ze speciální acoustic session s deníkem The Sun, kde mimo jiné dokonale zazpívala právě vánoční píseň 'Rudolph The Red Nose Reindeer'! Určitě to zkoukněte!:)

A nakonec přidávám ještě letošní odpověď Jessie J na otázku rádia Capital FM, když se jí ptalo, co byl pro ní nejlepší dárek ze všech:

"Můj nejlepší dárek byl boom box (takové to multifunkční stereo na CD a kazety s repráky), o který jsem si řekla Santovi, když mi bylo 8 let. O Štědrý den ráno jsem seběhla schody a bylo to něco pořádného! Potom jsem asi 4 nebo 5 let nahrávala každé naše rodinné Vánoce na pásky, které jsme si pak pouštěli. Byl to prostě nejlepší dárek na světě!"

PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J In Capital FM's Charts

25. prosince 2011 v 14:20 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Capital FM Top 10 Songs Of 2011 по версии Capital FM
Největší britská rádiová stanice Capital FM teď na konci roku 2011 vyhlásila 2 hudební žebříčky a Jessie se v obou umístila! Tady jsou:

TOP 10 Songs Of 2011

1. One Direction - 'What Makes You Beautiful'
2. Adele - 'Someone Like You'
3. Lady Gaga - 'Born This Way'
4. Jessie J - 'Who You Are'
5. Rihanna feat. Clavin Harris - 'We Found Love'
6. LMFAO - 'Party Rock Anthem'
7. Maroon 5 feat. Christina Aguilera - 'Moves Like Jagger'
8. The Wanted - 'Glad You Came'
9. Katy Perry - 'The One That Got Away'
10. Labrinth feat. Tinie Tempah - 'Earthquake'

TOP 10 Music Videos Of 2011

1. Rihanna -'We Found Love'
2. Bruno Mars - 'The Lazy Song'
3. Lady Gaga - 'Judas'
4. Maroon 5 feat. Christina Aguilera - 'Moves Like Jagger'
5. Rihanna - 'Man Down'
6. Jessie J - 'Nobody's Perfect'
7. One Direction - 'What Makes You Beautiful'
8. JLS - 'She Makes Me Wanna'
9. Jessie J feat. B.o.B - 'Price Tag'
10. Rihanna - 'California King Bed'

GRATULUJU!!!:*

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Jessie J's 2011 Personal Photo Collection

25. prosince 2011 v 13:10 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Jessie před několika dny přidala na svůj oficiální FB taky kolekci fotek, která ve stručnosti shrnuje její úžasný rok 2011. Není tam toho zase tolik, ale jsou to skvělé momentky z některých událostí roku 2011. Je mi jasné, že kdybych sem dala jenom odkaz, nikdo z vás se na to ani koutkem oka nemrkne, takže všechny fotky přidávám sem!;)

Jinak jaký byl váš Ježíšek, užili jste si to? Byl váš Štědrý večer opravdu štědrý?;) Pište, sdělujte svoje postřehy!

Náš Ježíšek byl skromný, ale nijak mi to nevadí. Úžasně jsem se najedla a pod stromečkem jsem našla i asi jedno překvapení!:D Dostala jsem, co se Jessie týče, tu Deluxe edici alba Who You Are, pak voňavkovou sadu od Playboye, Oficiálního ilustrovaného průvodce filmu Rozbřesk - 1. část (♥ ale prosila bych více Taylora!:D), gigantickou knihu českých dějin, šálu, čepici a rukavice, deštník S. Oliver, pokračování skvělé ságy Incarceron (kde bude hrát hlavní postavu Taylor♥, huhůůů:D) - Sapphique, a to je od mojí maminky všechno. Uvidíme, co dostanu od babičky (snad radši nic, protože dárky od ní jsou děs, ale na 100% od ní dostanu Hru o trůny - 1. knihu)


Příprava na BRIT Awards 2011


Merry Christmas Everyone!:*

24. prosince 2011 v 10:00 | WhiteSparkle |  Site Info
Ahoj všichni fanoušci Jessie J a návštěvníci blogu, dnes je Štědrý den a já bych vám všem chtěla popřát, abyste dostali to, co si přejete nejvíce, a abyste si užili vánoční svátky v klidu a v pohodě! Dnes tu už více nebudu, tento den mám rezervovaný pro svou rodinu!;)

Do celého článku přikládám 3 vánoční písničky, které jsou pro mě letošními TOP, co se týče vánočních songů!:)
Jessie J To Perform On NBC’S New Year’s Eve With Carson Daly!

23. prosince 2011 v 15:00 | WhiteSparkle |  Performances Info
Úžasná zpráva! Jessie J byla televizní stanicí NBC vybrána mezi další slavné vystupující na letošní silvestrovské show 'New Year's Eve With Carson Daly'! Show se koná v New Yorku, a to ve formě živého dvouhodinového koncertu přímo z Times Square!

Přitomny budou tisíce lidí a celá Amerika to bude moci sledovat v televizi. Těmi dalšími osobnostmi, které tam budou po boku Jessie vystupovat, jsou: Drake, Cee Lo Green, Tony Bennett, nějaké country zpěvačky a koncerty budou doplňovány taky komediálními vstupy slavného moderátora Jimmyho Fallona z vánočního stromu v Rockefeller Center!

Jessie J se bude hrát na Nový rok večer s Carson Daly

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM

Layouts With Rihanna, Sugababes And AnneLynne McCord

23. prosince 2011 v 11:20 | WhiteSparkle |  Layouts
Poslední dobou jsem udělala 3 designy na objednávku. První byl pro jeden osobní blog, jeho admince se líbil, ale pak ho kvůli nějakým problémům přenastavila, takže je teď volný. Ústřední jsou fotky s AnnouLynne McCord.

KLIK NA NÁHLEDY
imagebam.com

Další je pro nový blog o skupině Sugababes, který vede jeden věrný návštěvník mého blogu a FB fanstránky.

imagebam.com

Poslední s Rihannou je také pro nový blog, jeho adminka ho chtěla celý černošedivobílý, ale jelikož mi to přišlo moc tmavé, zasadila jsem tam prvky červené. Nastaven→ http://robynrihannafentyslovakia.blog.cz/

imagebam.com

NEKOPÍROVAT

Jessie J's Team Added My Photo To Official Who You Are Album!

22. prosince 2011 v 23:40 | WhiteSparkle |  Site Info
Skáču tři metry vysoko, i když to, kvůli čemu to dělám, nic neznamená!:D Jessiin tým přidal tu mou fotku, kde "pózuju" s Deluxe edicí alba Who You Are do alba Who You Are na oficiálním Facebooku Jessie!!!:) A dokonce se přímo tam ozvali i nějací čeští fanoušci Jessie, fakt zírám! Ale kéž by mě už Jessie konečně následovala na Twitteru, to bych byla ještě stokrát radši.

PS: Když jsme u toho FB - Jessie už tam má přes 3 000 000 fanoušků!
PPS: Jestli máte taky fotku s jakýmkoliv CD z edice Who You Are, pošlete ji na mail thejessiej@gmail.com, a třeba i na vás se usměje štěstí!NEKOPÍROVAT