Jessie J: 'I don't know if I'll ever be able to wear heels again!'

5. září 2011 v 17:43 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie J nyní přiznala, že její noha je na tom daleko hůř, než se předpokládalo! Při operaci, kterou absolvovala nedlouho po červnovém úrazu, jí totiž museli transplantovat novou kost do kotníku! Je tak možné, že hvězda už nikdy nebude moci nosit podpatky a navždy už zůstane fyzicky oslabená!
Hvězda hitů jako Price Tag při rozhovoru pro The Sun řekla, že má teď v noze kosti od úplně jiného člověka.
"Musela jsem mít plnou rekonstrukci nohy. Celou mou kost vyndali a na její místo dali kost od jiného člověka. Doufám, že to byl stepař. Každopádně nevím, kdy a jestli se mi noha plně uzdraví a jestli budu moci nosit podpatky. Teď budu mít trenéra."

Jessie J, která byla nominovaná na 5 cen z nadcházejících MOBO Awards, přiznala, že vyrovnat se se svým zraněním byla nejtěžší věc v jejím životě.

"Měla jsem několik dní, kdy jsem jen seděla a brečela. Opravdu jsem měla zůstat 3 měsíce doma, ale nemohla jsem zradit své fanoušky na Glastonbury a VMAs! A doktoři mi pořád říkají, abych jen seděla doma, ale já zase tento týden točím video k Dominu..."


Do toho jí teď Katy Perry na VMAs řekla, aby si Jessie svou nohu uzdravila ještě před Katyniným turné, kde Jessie dělá předskokana!


PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE JEDINĚ S MÝM ZDROJEM!!!

Ach, jak mě to jen mrzí!:( Představa, že Jessie bude mít s nohou navždy problémy a že nebude moci nosit její tak oblíbené podpatky, je hrozivá!:( Snad se ta kost dobře ujme a Jess z toho nebude mít trvalé následky! A nechápu, proč jí Katy tak popohání, vždyť už měla několik vystoupení se sádrou a později ortézou, tak s tím snad může vystupovat i na jejím Californian Dreams Tour, ne? I kdyby to vyléčit nestihla, tak snad jí přece z turné nevyhodí, to by mě fakt nasrala (a to jí mám ráda)! Vždyť Jessie vše zazpívá stejně dobře vsedě, jako skákajíc na pódiu!
Transplantovaná kost v noze není zlomený nehet, Katy! (peace:*:D)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Aktuální články

Reklama