Září 2011

Jessie J - Who You Are official music video!

30. září 2011 v 22:49 | WhiteSparkle |  Music Videos
Je to tady! Klip pro naší nejmilovanější píseň Who You Are je konečně na oficiálním kanálu JessieJVEVO na YouTube!!!
Je naprosto jednoduchý, žádné kudrlinky okolo, prostě promluva z očí do očí, jako by nám Jessie říkala, abychom byli za každou cenu sami sebou a to se mi líbí!♥ V jednoduchosti je krása a zvlášť to platí pro píseň s hlubším textem. A ten konec s deštěm!♥ Navíc dalším bodem, který mě nevím proč tak dojal, je fakt, že Jessie už v klipu prostě nemá ortézu a může aspoň stát, jsem za to tak ráda!

A co vy na to? Každý z vás by si to měl pustit, ta písnička má v sobě poselství, které se týká nás všech.Jessie J with James Morrison on the set of "Up" video, 29.9.11

30. září 2011 v 17:25 | WhiteSparkle |  Music Info
Jessie J s Jamesem Morrisonem včera natáčeli videoklip k jejich společnému duet s názvem Up, který je podle většiny reakcí nejlepší písní na Jamesově albu! Mám tu dvě fotky, jednu ze zákulisí s reportérem Capital FM a jednu photoshootovou, oficiální společnou promo fotku, k této krásné písni!♥ Jessie je tam doslova kočka!:D

PS: Nově zveřejněné video k Who You Are najdete na mém stránkovém FB! Sem ho přidám, až když bude už opravdu na YouTube, tam ale zatím pořád není!:/3 promotional pics from Who You Are video!

30. září 2011 v 16:04 | WhiteSparkle |  Promotional Photos
Video ještě nebylo oficiálně vypuštěno ven, ale už se objevily 2 dokonalé promo fotky!!!
EDIT (1.10.11): Video už je venku a přidávám i 3. promo fotku!:)Jessie J won 3 BT Digital Music Awards, 29.9.11

30. září 2011 v 15:08 | WhiteSparkle |  Award Shows
Další super zpráva! Jessie včera večer vyhrála na BTDMAs 2011 3 kategorie ze čtyř, ve kterých byla nominovaná!!! Konkrétně vyhrála:
Best Female Artist (Nejlepší ženská zpěvačka)
•Best Newcomer (Nejlepší nováček)
•Best Song (Nejlepší píseň - Price Tag ft. BOB)

Čtvrtou výhru (za nejlepší klip) jí vyfoukla chlapecká skupina JLS, ale i tak je ta její výhra dokonalá!♥
Jessie se bohužel předávání nezúčastnila, protože natáčela klip k Up a dnes brzy ráno musela letět do Skotska, kde se 5. října zúčastní MOBO Awards (hlasovat pro ni můžete ZDE)


Celý seznam vítězů a nominovaných najdete ZDE

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!

Jessie J shooted "Up" videoclip today with James Morrison!

29. září 2011 v 20:04 | WhiteSparkle |  Music Info
Dneska Jessie natáčela klip k duetu s Jamesem Morrisonem, který se jmenuje "Up" a najdete ho na nově vyšlém CD Jamese s názvem "The Awakening"! Psala, že si to užila a že sluníčko bylo úžasné!:)

V těch všech klipech aby člověk zachvíli ztratil přehled!:D Klip k americkému singlu Domino už natočila (Dominu se btw. vede skvěle v amerických rádiích!), ale zatím se o jeho vydání neobjevila ani zmínka, teď natáčí i klip k Up a v nejbližších (snad) hodinách by měl doufejme oficiálně vyjít klip k novému signlu z desky, k písni Who You Are!:)

+ tady je na připomenutí audio tohoto úžasného romantického duetu!♥


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Jessie J in TOP 20 Pop Artists of all time!

29. září 2011 v 19:29 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Fíha! Hudební časopis NME sestavil seznam 20 největších popových umělců historie a JESSIE SE UMÍSTILA NA 10. MÍSTĚ! Předběhla i svůj odvěký idol, zpěváka Prince!!!


Celý žebříček:

1. Katy Perry
2. Cher
3. Michael Jackson
4. Madonna
5. Cyndi Lauper
6. Pink
7. Lady Gaga
8. Britney Spears
9. Shakira
10. Jessie J
11. Kylie Minogue
12. Prince
13. Janet Jackson
14. Spice Girls
15. Elton John
16. Abba
17. Christina Aguilera
18. No Doubt / Gwen Stefani
19. Rihanna
20. Blondie

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Who You Are video!

29. září 2011 v 16:59 | WhiteSparkle |  Music Info
Jsem zpět z kina, no co vám budu povídat, Abduction bylo prostě úžasné!♥
Ale teď už k Jessie: Who You Are video, které mělo premiéru včera večer v televizi, ještě není oficiálně nikde zveřejněno, tak tu aspoň přináším LQ záznam jednoho z fanoušků. Zvuk je super, obraz horší, ale video jako takové je úžasné! Je jednoduché, výstižné a ten konec!♥ Navíc je tam Jessie poprvé bez ortézy (ale samozřejmě tam nechodí)!
Všichni povinně pustit, ale už se těším na HQ verzi!♥

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!


Who You Are video has been released tonight!!!

28. září 2011 v 22:27 | WhiteSparkle |  Music Info
Je to tady!!! Videoklip k mojí nejoblíbenější písni Who You Are byl dnes večer poprvé puštěn na stanici Chart Show TV a reakce jsou úžasné! Zatím není na YouTube ani nikde jinde, ale jedna fanynka upořádala live stream z odhalení tohoto videa a záznam dala na Twitter, ale je to ve špatné kvalitě!

Podívejte se na něj ZDE (hned první příspěvek na stránce).

Já osobně jsem si pustila jen kousek, chci si to nechat jako překvapení na zítra!;) Ztřek bude úžasný den, vyjde klip k Who You Are, půjdu na premiéru Bez Dechu s Taylorem Lautnerem (♥), co víc si přát!:D

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J for Q Magazine, November 2011

28. září 2011 v 19:10 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Níže na stránce sice najdete tu titulní fotku, kde je Jessie na obálce tohoto časopisu, ale teď se objevila jedna kvalitní a naprosto DOKONALÁ fotku z vnitřku magazínu a ve velkém rozlišení! Přináším tedy znovu i cover fotku, jelikož je taktéž v HQ. Více fotek se ale doposud neobjevilo, což je škoda, protože ten shoot je asi nejlepší, co kdy nafotila.
Odteď se ta netitulní fotka stává mou TOP, úplně jsem se do ní zamilovala!♥

FOTKY ZVĚTŠÍTE KLIKNUTÍM NA NĚ!

imagebam.com


Jessie J - Without You + lyrics

28. září 2011 v 13:00 | WhiteSparkle |  Songs
Včera jsem přidávala nevydanou píseň Sometimes Dreams Come True, dnes je na řadě opět velmi kvalitní Without You!
I tuto píseň jsem sem kdysi přidávala jako video na YouTube, ale jelikož byla všechna tato videa stažena, dávam ji sem znovu, ale tentokrát prostřednictvím HulkShare.
Without You je krásný romantický ploužák, ostatně poslechněte si ho!:)

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK POD TÍMTO NÁPISEM, OTEVŘE SE VÁM NOVÁ STRÁNKA, KDE SI TO MŮŽETE HNED PŘEHRÁT!


TEXT PÍSNĚ V CELÉM ČLÁNKU

Who You Are on Demon's Never Die soundtrack!

28. září 2011 v 11:35 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Jessiin budoucí singl Who You Are, po kterém se jmenuje celá deska, se objeví na soundtracku k novému britskému hororu Demon's Never Die! Píseň můžete slyšet i v traileru.
Jinak Who You Are už bylo i na soundtracku k loňskému tanečnímu filmu Step Up 3D, a scénu z filmu, kde tento dokonalý song zní, máte v celém článku a můžete porovnávat, kde to zní a působí líp!

U mě jasně vede Step Up 3D, protože horory nemám ráda a tenhle navíc vypadá dost céčkově!:DJessie J with Ellie Goulding→ POTD 27.9.11

27. září 2011 v 21:05 | WhiteSparkle |  POTD
Jessie J se svou kamarádkou a taktéž zpěvačkou Ellie Goulding, když v noci 20.9.11 mířily z Blackberry Launch Party na narozeninovou párty zpěváka Jasona Derula!;) Musela jsem z těch jejich roztomilých candids udělat koláž, abych měla jednotnou Fotku dne, jsou prostě roztomilé!:)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J shooted 2 new photoshoots!

27. září 2011 v 18:16 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Jak už je řečeno v titulku, Jessie včera i dnes fotila 2 photoshooty! Můžeme se tak určitě těšit na příval fotek!!!
A také jsme se dozvěděli, že Jessie byla znovu ve studiu nahrávat (hurá♫) a že je milovnicí zimy!:D
Ale to si už ostatně můžete přečíst i na jejím Twitteru!;)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J - Sometimes Dreams Come True + lyrics

27. září 2011 v 15:57 | WhiteSparkle |  Songs
Někteří z vás, kteří na blog chodí pravidelně, budou jistě vědět, že jsem sem kdysi přidávala 2 nové songy Jessie, které unikly na net! Jedním z nich je Without You a druhým Sometimes Dreams Come True. Problém ale byl, že obě verze byly potagované mluvenými tagy, takže to působilo jako rušivý element. Teď tu mám čistou a opravdu kvalitní verzi SDCT, včetně textu písně!

KLIKNĚTE NA OBRÁZEK POD TÍMTO NÁPISEM, OTEVŘE SE VÁM NOVÁ STRÁNKA, KDE SI TO MŮŽETE HNED PŘEHRÁT!


TEXT PÍSNĚ V CELÉM ČLÁNKU


Animations from Glacéau Photoshoot

27. září 2011 v 15:19 | WhiteSparkle |  Animations
Našla jsem několik krásných animací z photoshoot videa pro Glaceáu Vitaminwater. Ambasadorkou této společnosti je právě Jessie J a bude tento nápoj propagovat i během OH 2012 v Londýně!Jessie J on the cover of Q Magazine, November 2011

26. září 2011 v 13:15 | WhiteSparkle |  Magazine Scans
Jessie J je už podruhé na titulní stránce tohoto magazínu, tentokrát v říjnovém vydání! Zajímalo by mě, co je tohle za shoot, protože je dokonalý!♥

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!


POTD 25.9.11

25. září 2011 v 15:49 | WhiteSparkle |  POTD
Tento photoshoot jsem sem přidávala nedávno, ale teď jsem našla na různých fanouškovských stránkách tuhle fotku ze shootu, akorát tam nějaký šikovný člověk přimaloval křídla a mně se to moc líbí!:)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Zoe Saldana loves Jessie J!

25. září 2011 v 13:37 | WhiteSparkle |  Other Artists About Jessie J
Zoe Saldana, kterou můžete znát z filmu Avatar nebo z Colombiany, která teď běží v kinech, byla nedávno vyzpovídána někde na červeném koberci a my tak mohli zjistit, že je taky velkou fanynkou Jessie J a že miluje její album!
Od 0:33 začíná o Jessie mluvit a dokonce je schopná své oblíbené písně vyjmenovat čísly na albu! Takže její nej písně jsou: 8. (Do It Like a Dude), 12. a 13. (I Need This, Who You Are) a ještě 2. (řekla, že to je Lesson I've learned, ale myslela tím Nobody's Perfect:D). Určitě si pusťte video!:)


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Jessie J going to be hardcore on The X-Factor

25. září 2011 v 11:12 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie J se při nedávné Blackberry 7 Launch Party svěřila s následujícími věcmi ohledně hodnocení v X Factoru:
¨
"Budu hardcore. Nejsem někdo, kdo někomu jinému maže med kolem pusy jako, 'Jsi úžasný!!!', i když to přitom nestojí za nic. Nebudu lidem líbat zadky. Technika, ovládání mikrofonu, dýchání, vášeň, odhodlanost, těžká práce a pracovní morálka, hlas, tóny, hvězdná kvalita, vše z toho budu pomáhat hodnotit. Jsem tu kvůli zpěvu, hlasu a talentu, takže to jsou věci, které budu vyhledávat."

Jessie ale také říká, že letošní ročník na ní udělal dobrý dojem:

"Těším se na to. Myslím, že letošní ročník má velmi dobrý standard a že to bude zábava."

Zároveň ale říká, že by nechtěla být úplnou autoritou:

"Nelíbí se mi ta idea být soudcem, ale líbí se mi to, být trenérem. Je mi 23 a necítím, že bych měla zatím právo lidem říkat svůj názor. Na to je moje kariéra ještě moc krátká. Možná v budoucnu."

Jessie bude oficiální poradkyní porotkyně letošního X Factoru Tulisy Contostavlos.
PŘEKLAD JE MÁ PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!

Jessie J on "Avant-Premiere", September 2011

24. září 2011 v 14:59 | WhiteSparkle |  TV Shows
Jessie se objevila před několika málo dny, když ještě byla ve Francii na svém promo turné, taky v této show, kde svým fanouškům zazpívala poprvé takhle akustické Domino!

VIDEO SE OBJEVÍ V NOVÉ STRÁNCE PO KLIKNUTÍ NA OBRÁZEK NÍŽE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!!!