Červen 2011

Klip k Who's Laughing Now vyjde 29.8.2011!

30. června 2011 v 20:50 | WhiteSparkle |  Music Info
K další skladbě z Jessiiného alba Who You Are, Who's Laughing Now, bude zveřejněn videoklip, a to 29.8.2011! Už je to oficiální, potvrdila to jak Jessie, tak její management.
Jak se těšíte? Já ku příležitosti této noviny vyrobila tuhle "věc":
Nevím, jak to klasifikovat, ale snad se líbí!:D
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J je po operaci v pořádku!

30. června 2011 v 17:36 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
Jessie před necelou hodinkou updatovala svůj Twitter se vzkazem: "Neudržím se tweetovat. Stále se cítím jako v mdlobách a nemocná. Ale jsem v pořádku, už jsem si tím prošla. Díky za všechny vaše zprávy. Znamená to pro mě hodně x."

Jsem strašně ráda, že to SNAD dobře dopadlo!!!♥ A zajímá mě, jak to teď s tou nohou bude mít...

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Bude 2. album Jessie J akusticky laděné?

30. června 2011 v 16:16 | WhiteSparkle |  Interviews
Jessie J se vyjádřila časopisu NME během festivalu Glastonbury, že by ráda své druhé album ladila do akustického hávu.
Řekla: "Píšu o životě, takže příští album bude o životě, kterým žiju posledních 6 měsíců. Měla jsem 7 let na napsání prvního alba a zažila jsem mnoho různých věcí."

"Věci se mění, ale je to stále dobrá muzika. Nechci, aby moje hudba zněla pořád stejně, proto chci své druhé album mít především akustické.

Co si o tom myslíte vy?:) Já jsem moc ráda, že takové album snad vydá, jelikož její hlas je prostě nejkrásnější s minimem ozdob, kudrlinek a elektrických vytáček kolem, takže to můžu jen přivítat! Jessie má obrovský potenciál a talent a nejlépe se to ukáže na těch akustických verzích! Stačí si pustit Do It Like a Dude, Nobody's Perfect nebo Price Tag akusticky přezpívané a je to úplně něco jiného (v tom nejlepším smyslu)!:)

Pro představu přidávám právě akustické verze těchto písniček + píseň BIG WHITE ROOM♥, která je i na CD v akustické verzi přímo z koncertu, a doporučuju poslechnout!;)Jessie J before the surgery, 30.6.11

30. června 2011 v 11:59 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Jessie na svém Twitteru publikovala fotku, na níž čeká na ranní vyšetření před operací nohy, která právě teď probíhá!
Doufejme, že vše dobře dopadne a Jessie bude brzy v pořádku!!!♥

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Price Tag at TOP 50 songs of 2011!

29. června 2011 v 20:54 | WhiteSparkle |  Interests & Charts
Hit Price Tag byl zvolen hudební stanicí Z100 29. nejlepším songem roku 2011 (doposud). Gratuluju, i když věřím, že si zasloužil ještě lepší umístění!;)

Kompletní výsledky najdete ZDE


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J on the cover of new Q Magazine!

29. června 2011 v 18:22 | WhiteSparkle |  Magazine Scans
Dokonalá obálka, doufám, že k tomu bude i shoot! Jessie a Muse, moje dvě nejoblíbenější hudební záležitosti!♥ Ale ohrazuji se proti tvrzení na obálce, kde píšou, že Jessie J je Gaga. To teda ne, žádný takový nemístný srovnávání... Každá dělá něco jiného, Jess se jí rozhodně nesnaží napodobovat, prostě je originální po svém! Uff...:D
PS: Je to ten magazín, jemuž Jessie poskytla rozhovor o těch lidech, co jí vyhrožují (viz. níže).

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Beautiful smile animation♥

29. června 2011 v 12:30 | WhiteSparkle |  Animations
Animka je z Glastonbury, kde byl zachycen jeden z nejkrásnějších úsměvů Jessie! Nebo aspoň mně to tak přijde!;)
PS: Dneska mi strašně blbne Internet, tenhle článek je zázrak!:D
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J dostává výhružky smrtí.

28. června 2011 v 18:28 | WhiteSparkle |  Interviews
Hvězda hitparád potvrzuje, že už dostala několik výhružek smrtí od lidí, které popuzuje její hudba.
Vítězka Brit Award 2011, jejíž tvorba zahrnuje i hity Price Tag a Do It Like a Dude, povrzuje, že kromě velkého počtu urážek se stává taky obětí ošklivých hrozeb.
"Už jsem slyšela od několika lidí: Zabiju tebe i tvou rodinu", řekla 23letá černovlasá zpěvačka magazínu Q. "Dokonce mi i někdo popřál, abych měla HIV a rakovinu hrdla ve stejnou dobu."
Zpěvačka také dodává, že na Internetu kolují zvěsti, že je ctitelkou ďábla kvůli jejímu oblíbenému OK gestu, které použila i v klipu Price Tag.
"Asi to znamená 666", řekla o svém pozdravu. "Ale pro mě je to normální pozdrav. Někteří dokonce říkají, že na pozadí písně Do It Like a Dude slyší samotného ďábla. Myslím, že dnešní svět je prostě posedlý špatnými věcmi. Ale pro lidi, kteří akorát chtějí šířit špatnou energii, není v mé duši a v mém životě místo."
Jessie J, která se kvůli srdečním problémům vyhýbá kofeinu, už odmítla několik lukrativních smluv s velkými nápojovými giganty.

ZDROJ: Telegraph.co.uk
PŘEKLAD JE MOJE PRÁCE, KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J at O2 Shepherds Bush Empire for Beyonce's new album launch and performance, 27.6.11

28. června 2011 v 12:50 | WhiteSparkle |  Candids & Paparazzi
Jessie si včera zašla na koncert Beyonce v Londýně a zúčastnila se odhalení jejího nového alba!
Když jí, chudinku, vidím, jak se musí trmácet... Přesto jí to moc slušelo!:)

Jessie J půjde na operaci!

27. června 2011 v 17:08 | WhiteSparkle |  Twitter Posts
V sobotu přidala na svůj Twitter příspěvek, ve kterém vysvětluje svůj aktuální stav! Vypadá to, že její noha je na tom fakt zle... A to zrovna teď, když začíná letní sezóna a s ní spousty koncertů a festivalů... Nezbývá než doufat, že v srpnu bude na natáčení svého klipu už v pořádku a plné síle!

Překlad Tweetu: Příští týden budu mít operaci (tzn. už tento týden?), ta zlomenina je opravdu špatná. Chci, aby moje #Heartbeats věděly, že opravdu chci vykonat všechna představení, festivaly a koncerty, ale záleží to jen a jen na tom, jak mi bude. O berlích budu chodit na delší dobu než 6 týdnů. #pozitivní myšlení Budu se snažit, jak nejlépe umím. #nechci vás zklamat

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J and Shay, Glastonbury

27. června 2011 v 15:55 | WhiteSparkle |  Animations
Konečně jsem našla nějaké animace Jessie s její malou oddanou fanynkou Shay!;)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J at La Fête De La Jeunesse

27. června 2011 v 15:30 | WhiteSparkle |  Gigs & Big Concerts
Video z tohoto francouzského pořadu bylo odvysíláno teprve teď v červnu, i když se ten koncert konal mnohem dříve! Každopádně Jessie opět bravurně zazpívala svůj hit "Price Tag", navíc jí to mooc slušelo!:)
PS: To vystoupení bylo asi její doposud nejakčnější, pořád pobíhala po pódiu a skákala!:DKOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Making of Nobody's Perfect

26. června 2011 v 19:43 | WhiteSparkle |  Music Videos
Dvouminutové video shrnuje celé natáčení, je to prostě klasické behind the scenes! Uvidíte režiséra Emila Navu, který točil oba předchozí Jessiiny klipy včetně tohoto klipu, natáčení výbuchu v chodbě, olejovou koupel a další!;)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J at Glastonbury, 25.6.11

26. června 2011 v 13:16 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Jessie to zase moc slušelo, hrozně se mi líbí to líčení (i když vím, že mnohým z vás ne:D) a je mi líto, že musí mít tu nohu takhle zafačovanou až ke koleni, jelikož na sobě mohla nechat vyniknout ty skvělé kozačky od Vivienne Westwood! Na pódium se dobelhala o berlích, a když se usadila na trůn, asistentka jí pomohla obout aspoň jednu kozačku. Naštěstí jí bolest ze zranění nezkazila vystoupení a Jess perfektně zazpívala 5 songů ze své desky (videa níže). Sama Jess na svém Twitteru později napsala, že děkuje svým Heartbeats za podporu, že si koncert skvěle užila a že úplně zapomněla na svoje zranění (původně ani neměla vystupovat, jelikož jí to zakázal doktor:D).


Jessie J's performance at Glastonbury, 25.6.11

26. června 2011 v 11:13 | WhiteSparkle |  Music Festivals
Wow!!! Co víc říct; Jessie opět předvedla další dechberoucí vystoupení na festivalu Glastonbury! Neztrácela nadhled a i přes ošklivě zlomenou nohu skvěle zazpívala tisícovkám lidí, sedící na svém "trůnu"!;) Doporučuju projet opravdu všechna videa, která ve skvělé kvalitě zaznamenala celý Jessiin koncert!
U Price Tag jsem se dost nasmála, Jessie si totiž vybrala jedno z dětí na festivalu k sobě na stage, aby jí pomohlo zpívat její velehit, ale určitě netušila, že ta holčička -Shay se jmenuje- s ní bude zpívat celou píseň a ještě si podá rapperskou
část B.O.B!:D:D:D Největší Heartbeat!:D PS: Zajímalo by mě, co to měla Jessie při Price Tag namazané na obličeji...:D

Nobody's Perfect bylo prostě perfektní, Mamma Knows Best dodalo grády, Abracadabra a Stand Up naladily na romantickou vlnu a Who's Laughing Now to celé podtrhlo!♫
+ Nově objevené video od fanouška přímo v kotli, kdy Jessie zpívala i Do It Like a Dude!První fotka Jessie J o berlích!

25. června 2011 v 16:15 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Objevila jsem zbrusu novou fotku Jessie o berlích se zajištěnou nohou! Ta její zlomenina ale vypadá hrozivě, snad to její dnešní vystoupení v Glastonbury dopadně dobře. Ale aspoň to bere s humorem!:D
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

3 Animace z focení pro ZINK Magazine

25. června 2011 v 14:50 | WhiteSparkle |  Animations
Našla jsem 3 super animace Jessie z focení pro ZINK!:)Jessie J will perform at Glastonbury Music Festival!

25. června 2011 v 13:20 | WhiteSparkle |  Performances Info
Jessie J dneska od 16.00 do 17.00 bude vystupovat na tradičním britském hudebním festivalu Glastonbury! Letos zde budou vystupovat/vystupovala jména jako Beyoncé, Cee Lo Green, Coldplay, U2 a mnoho dalších! Dala bych sem odkaz na LIVE stream přímo z oficiálních stránek festivalu, ale bohužel ten stream není přístupný v naší zemi (tohle mě fakt dokáže vytočit, copak jsou Čechy nějaká Uganda?)... Každopádně se moc těším na záznamy a videa, která se snad zítra objeví.


KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!

Jessie J's new photoshoot for ZINK Magazine - Behind the scenes

24. června 2011 v 15:05 | WhiteSparkle |  Photoshoots
Nedávno jsem na blog přidávala obálku nového čísla ZINK Magazine, na níž pózuje právě Jessie. Teď se na světlo světa dostalo i video z focení tohoto shootu, kde má Jessie úžasné kostýmy a kde baví celou produkci!:D Video z focení je doprovázené Jessiinou písní Price Tag, takže stojí 100% za zhlédnutí!:)
+ 1 nová fotka ze shootu v celém článku!Jessie J with Cheryl Cole

23. června 2011 v 19:56 | WhiteSparkle |  Personal Photos
Ta fotka je už dost stará a v PC ji mám už doost dlouho, ale až teprve teď, když je tak trochu informační pusto, jí sem dávám!:D Ale co říct; krásná fotka Cheryl s Jess!;)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM!