Den v životě Jessie J

16. března 2011 v 11:52 | WhiteSparkle |  More About Jessie J
Magazín o celebritách PopEater měl tu šanci setkat se s Jessie J před jejím debutovým vystoupením na Saturday Night Live a strávit s ní celý den zahrnující interview pro rádio a rozhovor pro MTV. Já vám teď přináším jenom některé reakce Jessie J, jelikož celistvý článek je opravdu dlouhý.:)) Celý článek v originále najdete ZDE


klikněte na Celý článek pro fotky a útržky z rozhovoru

"Nemyslím si, že docela chápu to, co se kolem mě děje," řekla Jessie J PopEateru. "Myslím, že nedělní ráno (pozn. to po vysoupení v SNL) bude takový test, že až vyjdu ven z hotelu na letiště, tak na kolika lidech poznám, že večer SNL sledovali... Je prostě úžasné být venku z Velké Británie a přesto cítit, že mě lidi poznávají! Miluju ten pocit, že mám před sebou další a další kapitoly, kterých můžu dosáhnout. VB byla začátek a teď jsem ve Spojených státech!"
"Miluju oblečení," řekla nadšeně a odhalila nám, že si vybrala svoje outfity na SNL už týdny před příjezdem do New Yorku. "Ale jednu věc nemůžu vystát; Nesnáším, když si lidé myslí, že peníze přináší styl a že stylový může člověk být jen tehdy, když má na sobě tunu značkového oblečení. Můžeš to přeci stejně roztočit i v šatech z charity, jako v šatech od Dolce & Gabbana. Prostě si myslím, že když jsi oblečený od hlavy až k patě v designovém oblečení, působíš spíš jako chodící billboard s reklamou 'Mám na sobě věci od Chanelu a taky vintage šperky!'

Jessie se také rozmluvila o její dětské kariéře v divadle, protože právě tyto začátky byly spojeny s účinkováním v muzikálech. V devíti letech získala roli v londýnské produkci muzikálu od Andrewa Lloyda Webbera "Whistle Down the Wind". "To mi dalo okusit tu chuť účinkovat na pódiu, ten pocit, to vzrušení, které dostaneš, když tě lidé sledují na pódiu jak zpíváš a hraješ. Myslím, že mi hudební trénink dal disciplínu, charakter a schopnost tlačit se výše a nedržet se jen jediné škatulky a žánru."
Jessie také prozradila, že spolu s Adele (pozn. další úspěšná britská zpěvačka) chodily do stejné střední školy (BRIT school) a dodnes jsou velmi dobré kamarádky. "S Adele jsme vždycky během oběda na škole zpívaly a někdo nám k tomu hrál na kytaru, byla to zábava. Miluju BRIT school, opravdu mi pomohla vyrůst a také mě naučila, že přiležitosti nejsou člověku přineseny na zlatém tácu, ale že člověk musí jít za nimi a vyhledávat si je sám. To mu pak může změnit život!"
"Když jsem Adele viděla na Brits, byla jsem na ni pyšná. Daří se jí v Anglii, v Americe, v Evropě, je číslo jedna ve 14 zemích! Jsem opravdu ráda, že jí mohu stát po boku a být v tom s ní."

Jessie ovšem také vyhrála Brit Award ve stejný večer jako Adele. "Bylo to úžasné," řekla s radostí. "I když jsem smlouvu na CD podepsala v Americe, jsem hrozně ráda, že CD vyšlo dříve ve VB, kde jsem začínala! A VB je miniaturní proti Americe. Je skvělé, že mám doma podporu, cítím se silnější a je mi mnohem pohodlnější vyjet ven a ukázat zbytku světa naši vlajku. Uklidňuje mě vědomí, že naši lidé rozumí mně, mojí muzice a mému životu. A že mají moje album, což je super!"
V další části se zmiňuje o jejím textařství a o tom, jak napsala hit pro Miley Cyrus "Party in the USA" přes noc.
Poté vysvětluje, kde vzala inspirace na své songy a je to jednoduché - ze svého života. Říká, že inspirací pro její první singl, který napsala→ 'Big White Room', byl jeden kluk v nemocnici, který byl nemocný a později zemřel. 'Who's Laughing Now' byl zase reakcí na všechny pochybovače v jejím životě, kteří si nemysleli, že by mohla být v muzice úspěšná.
"Nebyla jsem ve školním sboru," vysvětluje. "Nehrála jsem ve školních hrách, protože jsem se necítila dobře, když jsem cítila, že mě tam neakceptují jaká jsem. Že se jim nelíbí můj hlas a pořád mě napomínají ať jsem zticha. Že se smějí mým napsaným písním. Právě pro ty je tahle písnička, pro ty, co nevěří!"

Další úryvek odkazuje na Jessiiny problémy se srdcem a na její menší mrtvici, kterou utrpěla v 18 letech.
"Chtěla jsem inspirovat všechny, kteří trpí nějakými srdečními problémy nebo jiným zdravotním postižením a kteří si myslí, že právě kvůli těmto nedostatkům nemohou žít naplno svoje sny. Chci být někým, kdo těmto lidem řekne 'Ano, můžeš!' Stále mám srdeční problémy a omezení, nikdy se toho nezbavím. Teď už ale vím, jak se s tím lépe vypořádat. Nepiju alkohol, nekouřím. Zato ale miluju párty, strašně ráda tančím. Najdete mě na tanečním parketu jako první a odcházím z něj poslední. Uvědomila jsem si, že život nemáte garantovaný a že musíte každou sekundu svého života žít tak, jako by měla být ta poslední."

"Když cestuju, nejvíc mi chybí moje postel," říka před zkouškou s kapelou. "Postrádám svou rodinu, obzvlášť svou neteř a synovce. Cítím, že propásnu jejich růst. Chybí mi domácí jídlo, přátelé a vůbec známí lidé jako takoví. Myslím, že člověk si může udělat domov kdekoliv, ale potřebuje být obklopen milovanými lidmi."

Když jí někdo zavolá na mobil, jednoduše se ohlašuje svým občanským jménem Jessica Cornish. Vysvětluje: "Je mi 22, kdo jsem, abych se začala chovat jako zhýčkaná diva jenom kvůli tomu hluku, který umím vydávat z krku? Jsem mladá, mám se stále co učit!"
"Jednu věc, kterou jsem se naučila už před hodně dlouhou dobou je to, že nikdy všechny neučiníte šťastnými. Cokoliv udělám, jakkoliv budu milá a kolik pěněz, co si vydělám, vložím na charitu, stejně se najdou lidi, kteří mě nenávidí. Vždycky tu bude někdo, kdo nebude souhlasit s tím, jak žiju, komu se nebude líbit jak se oblékám, jaký mám účes, můj odstín rtěnky... A myslím, že když se s tím jednou naučíte žít, už nebudete brát zřetel na to, že o vás někteří píšou špatné věci a že na vás reagují zle. Protože tu stále jsou lidi, kteří moji práci milují, jsem pro ně inspirací a moje muzika je jednou z věcí, které je každý den donutí vstát."

PŘEKLAD JE MOJE PRÁCE, KOPÍROVAT JEDINĚ S MÝM ZDROJEM!!!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Teri* Teri* | E-mail | Web | 22. května 2011 v 14:05 | Reagovat

to je úžasný, seš dobrá žes to přeložila :)

2 ♥Ashley♥-Affí☮ ♥Ashley♥-Affí☮ | Web | 27. června 2011 v 19:21 | Reagovat

Mě s ehrozně líbí ten její přízvuk:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama